Ernestas Paklausk

Narys

Ernestas Paklausk

Narys
 • ID

  11025
 • Turinio skaičius

  473
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Ernestas Paklausk paskutinį kartą laimėjo Balandis 6 2018

Ernestas Paklausk turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

5.699 profilio peržiūros
 1. Ernestas Paklausk

  Mechanikai grįžta!

  Sveikinu Dovydą. Trumpai ką galėčiau paminėti, kad reikėjo atsižvelgti, jog taksi darbą palikau per pavaduotojo "*cenzūra* prikolus" ir šia tema buvo labai diskutuojama, na bet ne mano reikalas spręsti kas turi gauti kas ne. Na bet what ever gl mate. Dar gal teks matyt mane "velnią" kokiuose rinkimuose...
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ernestas_Paklausk2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): Viskas nuotraukose3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): Viskas nuotraukose4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlykite 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): https://imgur.com/a/d2qwKRd
 3. Ernestas Paklausk

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Ernestas_Paklausk • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
 4. Ernestas Paklausk

  Medikai vėl turi direktorių!

  Kaip ne keista turėjau nuojautą ir taip atsitiko, tikiuosi palikęs drk neišbėgsi atgal su Gusčiu, laikyk ir rodyk ką gali, zažigajem publika.
 5. Ernestas Paklausk

  GSR "RidosKėlimoPaslaugos"

  ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: Ernestas_Paklausk Kiek ridos reikės jums pakelti?: 1k Jūsu tr.priemonė: Infernus Per kur su jumis susisiekti?: Forume Ar jus tenkina visos taisyklės?: Taip Nuotrauka kad sumokėjote už ridos kėlima: http://www.part.lt/perziura/6065bf9c44628e13c41d1b36b2b85f6a639.png
 6. Ernestas Paklausk

  Parduodu išskirtinį "Bullet"

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ernestas_Paklausk2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: -3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): -4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 700'000€5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): • Tikra rida, grįžo savo eiga iš Vokietijos, odinis salonas, pridedu žieminius r19 ratus, elektra valdomos sėdynės, yra įdėti coilai, kaip 6 cilindai garsas tikrai gražus, sudėtas akrapovič išmetimas, vardiniai numeriai.
 7. Ernestas Paklausk

  [0.1.8.7] Naujos namo statybos

  Aš už šią idėją esu vidutiniškai, ir UŽ, ir PRIEŠ. Pradėkime nuo to, kodėl mano nuomonė priešinasi su tavo. Pirmas dalykas, gal dėl kurio reikėtų atkreipti dėmesį, kad labai sudėtinga būtų padaryti su garažais, o gal ne ir neįmanoma, nes visgi už garažo vartų yra juodas plotas. Antras dalykas labai apkrautų serverį, vis dėl to miesteliuose yra daug namų, o jeigu darant su kiekvienu namu taip tai labai didelė apkrova būtų serveriui. Visų trečia, šią sistemą naudoja, kitame serveryje. Na ir galiausiai visų ketvirta, tai manau dingtų Mariaus nuopelnas. Nes jis užsitarnavęs ir turi išskirtinį namą, o jei padarytų idėją tai visi galėtų pasidaryt, panašius namus. Kodėl gi esu už šią idėją? Visų pirma serveryje neliktų tiek daug pardavinėjamų namų. Realistiškesnis žaidimas, kurį dar paįvairintų visokios animacijos.
 8. Ernestas Paklausk

  0.1.8.7 Tr.Priemones

  Nesąmoninga idėja. Idėja, kuri visiškai bevertė ir bereikšmė serveryje. Nemoki savo idėjos pilnai išplėtoti. Kaip ir iš pradžios sakinio gali suprast, kad aš esu PRIEŠ šitą "vaikišką", bei visiškai nenaudingą idėją. Salone eina pirmas dalykas pasirinkti mašiną, tau išmeta "GUI" lentelę ir gali susirasti tr. priemonę kurios tau reikia, visų antra 3 slotai gana daug, bei trečiasis sukurtas pasiekimui, jį reik nusipirkt, tad jei jau gali turėt tris nenorėk daugiau, nes kiti gali būti išsivarę tik dvi tr. priemones.
 9. Ernestas Paklausk

  [0.1.8.7] Nauja vairavimo mokykla.

  Aš esu visapusiškai PRIEŠ tavo idėją. Pradėkime nuo to, kad pagal tavo idėją panaikinti VM mašinas visas (palikti tik po vieną) ir padaryti "parkėringą", nes kaip laikaisi teises, tave taip ar taip nuteleportuoja į kitą pasaulį.
 10. Ernestas Paklausk

  [0.1.8.7] Nuosavos tr.priemonės išnaudojimas darbo sąlygom.

  Aš esu visiškai PRIEŠ šią idėją. Pradėkime nuo to, kad tu paminėjai tik du darbus, taip šiuose darbuose gal ir galima padaryti šią idėją. Bet prieikime prie kitų darbų. Pradėsiu gal nuo mechanikų. Vis dėl to mechanikai serveryje turi dvi transporto priemones, nežinau pakaitalo joms tikrai nerasi, kad galėtai su savo nuosava tr. priemone važinėti, nes viena tr. priemonė "TowTruck" skirta prikabinti tr. priemonę kuri stovi ne vietoje ir ją nutempti į KMA aikštelę, o DFT laužams, tai logiškai galvojant tu neužsidėsi laužo ant savo nuosavos transporto priemonės stogo ir nenuveši jos. Medikuose lavono neįsidėsi pas save į mašiną ir nenuveši jo iki bazės. Nelogiška idėja, nes nevisuose darbuose eina išpildyt tavo idėją. O manau jau jei darant kažkokį lengvinantį dalyką darbams tai jį reikėtų daryti visiems vienodą.
 11. Ernestas Paklausk

  Peikiu Vycka_Flex

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Ernestas_Paklausk • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Vycka_Flex • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Už lempinį mute, nežinau per daug susireikšminęs, jaučiasi pasaulio bamba nors serveryje eilinis paprastas žmogus, tik kuris turi prižiūrėtoją ir per daug sau leidžia. Įsižeidimo nematau... • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 12. Sveikinu Arme sėkmės tau laikant
 13. Ernestas Paklausk

  [0.1.8.7] Serverio online žmonių didinimui

  Kadangi idėja maniau, bus kažkuo naudinga, kažkas žavins sistema, klydau. Vis dėl to, nuo tada, kaip pradėjau žaisti egzistavo galimybė nusipirkti RCON paslaugą. O su vartotojų grąžinimais tikrai nesąmonė, nes kiekvienas darantis nelegalų dalyką žino, kaip gali būti nubaustas, bei kokios laukia pasekmės. Tad manau skaitydamas galėjai suprasti, kad idėja bevertė. O jei nori žaisti why not? Pradėk viską nuo nulio ir nedaryk tai dėl ko konfiskuotų vartotoją.
 14. Aš esu prieš, visgi yra namai, butai, lūšnos, salos, vilos, ten gali pasipildyti alkį, bei nereikia išleisti pinigų. Dar kiekviename miestelyje yra po kioską, ir "fast food", pačioje picerijoje gali greitai sulakstyti, bei pavalgyti. Bereikalingas dalykas, nes vietų kur pavalgyti yra pilna.
 15. Ernestas Paklausk

  [0.1.8.7] Pasiūlymas Serveriui. Viskas Viename.

  Kas čia per idėjos? Prieš, bereikšmės idėjos, kiek pastebėjau rašai tai bet ką, svarbu rašyt. Pirmas dalykas, kam padaryt, kituose kaimeliuose namų? Kaip ir dabar yra daug namų, kur gali iš serverio nusipirkt. Apie patrulius išvis rašai tą patį ką šiuo metu veikia PD. Koki gidai? Ką tu čia išvis nusišneki... Serveryje praeiti apmokymus gali surasi kelias vietas, dar gausi pinigų prie to pačio, darbas būtų bereikšmis, beje serveryje egzistuoja tokia komanda, kaip /gps tai jei nežinai vietos gali susirasti. Paskolos yra nesąmoningas dalykas, nes nauji vartotojai prisiims paskolų ir persimes ant pagrindinių vartotojų. Iš visų tavo 6 išvardintų idėjų nė viena nėra rimta, bei aprašyta žmogiškai.