Jump to content

Ernestas Paklausk

Narys

 • 500

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 4

  Laimėta dienų

Ernestas Paklausk paskutinį kartą laimėjo Balandis 6 2018

Ernestas Paklausk turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Ernestas Paklausk

 • Rank
  Stay pozitive
 • Gimtadienis 2000.04.09

Paskutiniai profilio lankytojai

7.750 profilio peržiūros
 1. Kas čia vyksta publika?

 2. Siūlau 7,8mln nekreipk dėmesio ką Vycka plepa nes perka pinigus.
 3. Nu kadangi pastebėjau jog atsirado dar vienas susidomėjęs serverio žaidėjas, kuris per mušė mano pradinę kainą tad siūlau 5'555'555€ serverio valiutos, jeigu sudomino susisiek su manim gali parašydamas man asmeninę žinutę forume.
 4. Sveikas kadangi nesi nusistatęs kainos, pasiūlymų nėra, tad siūlau pradžiai 4,8mln
 5. Yup tu visiškai teisus, jau prisnigo. Matęs ar domėjęsis pilnai suoptimizuotu real life tipo serveriu? Ar žinai kaip viskas atrodo? Nuo ko viskas prasideda? Kiekviename normaliame pilnai suoptimizuotame real life tipo serveryje naudojamos komandos kaip tam tikrą daiktą nori pasiimt ir t.t. Pabrėžiu tau kad GreenSide to nėra. O tau ir daugiau tų skirtumų galiu aš pavardinti jeigu nori. Jeigu šoku tai tik prieš tanką ir tik su peiliu. Man kas labiausiai yra juokinga šioje situacijoje, kad išsakiau savo nuomonę, tu prieštarauji man bet su nuliniu argumentavimu. Papasakok kokią reikšmę duos tie tavo švyturėliai nes tavo idėjos pasiūlyme "Daugiau realumo pridėjimas". wow iš ties žiauriai puiki idėja. Argumentuok tu tą savo idėją pilnai kaip, kodėl ir kam ji bus naudinga, aptark galimus pliusus, bei minusus. Kalbant apie pačius įspėjimus tai neprižiūrėsi darbuotojų 24/7. O ir iš patirties sakau, kad ir kiek laiko skirsi jų priežiūrai vis tiek ne visada sužiūrėsi visas jų klaidas daromas, nesuspėsi. O tu man dar kartą pasakyk kur draudžiama išsakyti savo nuomonę? Parašiau aiškiai "Savo kuklia nuomone" tad kadangi tavo idėja yra tobulumo įsikūnijimas į mano argumentus kodėl jos nereikia pateik savo argumentus priešiškus mano argumentams. Pirmas dalykas manau ką tau reikėtų padaryti tai pilnai apsvarstyti savo parašytą idėją nes tie tavo trys žodžiai tikrai nieko nesužavi. Dėl to ir sakau kad bereikšmė, nes nesi pilnai argumentavęs kokia iš to nauda bus, ar įgautų kokių nors lengvatų ar vėl kas. Tad manau ne man reiktų apgalvot savo nuomonę, nes tikrai man niekas neuždraus jos išsakyti, o manau kad pirma tau reikia pasėdėti prie idėjos ilgesnį laiką ir pilnai apsvarsčius "nuostabią idėją" tada skelbti ir sulaukti žaidėjų palaikymo prie idėjos arba ne. O tau manau turėtų vienodai šviest ką sakau, nes mano nuomonė yra mano nuomonė kuri tau nesudaro jokios reikšmės, tiesiog man atrodo kad ši idėja yra bereikšmė, nenaudinga. Tavo atsakymo lauksiu tada kaip turėsi argumentų apie pačią idėją, jos veiklą ir naudą/nenaudą serveriui, o ne kad atsakyt pilstant iš pilno į kiaurą. Bei patarimas tau nesikarščiuok kad žmogus išsakydamas savo nuomonę yra prieš, susitaikyk nes gyvenime ne kartą ir ne du taip bus, o ir niekas to daryti nedraudžia. Peace.
 6. Hello. savo kuklia nuomone esu prieš šią idėją. Vis dėl to GreenSide serveris nėra real life tipo, todėl manau pirmoji priežastis dėl ko nereikalingi švyturėliai. Rašai daugiau realumo? Tai dar pasiūlyk kad per raudoną šviesoforo signalą nebūtų galima važiuot jeigu nori daugiau realumo. Idėja manau bereikšmė, nes vis tiek dauguma žmonių švyturėlius naudos ne pagal paskirtį, jokių lengvatų neįgauna. Kam to reikia? Kad žmonės matytų mirksiantį flakoną kaip yra tempiama mašina? Atsimerkus manau ir dabar gali pastebėt kada tempia transporto priemonė, vieni nejungs, kiti naudos be reikalo. Iš pradžių manau pilnai gerai apgalvok ir realumo jei tiek daug ieškai manau turėtai rinktis žaist real life tipo projektą.
 7. Ash tai būčiau sakęs provokavo mane todėl įrašiau metam į gėdos stulpą tarp kitko kad prisimintų jis mane

 8. Kadangi niekas nieko tau nesiūlo, tai pradėsiu nuo 1 milijono pasiūlymo, jeigu suma tenkins susisiek,
 9. Foreverio atsakymas į papeikimą įdomesnis nei drk analizės 

  1. Jake_Willson

   Jake_Willson

   Nežudyk manęs :DDDD

  2. And Miami

   And Miami

   Nieko ten idomaus

  3. Gangster_Jostkiy

   Gangster_Jostkiy

   eilinis 200iq pasisakymas

 10. Sveikas. Manau turėtai daugiau praleisti laiko serveryje bei apgrėbti plačiau nagrinėjamas savo temas. Šiuo metu tema yra tam, kad būtų, o naudingumo jokio. Kalbi apie darbus, išskiri vieną pareigūną. Pirmas dalykas ką tau reikia daryti, tai eiti pasiskaityti kitų žmonių atsiliepimus, kad suprastum rašymo struktūra, apibendrinimą, minčių šuoliai bei argumentavimą. Šiuo metu galiu pasakyti, kad mano nuomone čia yra tiesiog vienos dienos "nuotykis". Žaisk, tobulėk bei atnaujink temą taip, kad ji trauktų akį bei būtų malonu skaityti, o ne taip, kad gauti kelis laikus, bent tokia yra mano nuomonė. Sėkmės tobulėjant.
 11. Automobilio kaina ženkliai atpigo, paskubėk įsigyti, kol yra galimybė. 

   

 12. Nesuprantu visiškai tavo idėjos. Mano nuomone, tavo idėja nėra pilnai išvystyta, apgalvota bei sunkiai įgyvendinama. Taip iš vienos pusės būtų gerinama serverio valiutos ekonomika. Pinigų kiekis sparčiai mažėtų. Kita vertus pagrindinės serverio transporto priemonės (turgaus, salono, motociklų salono) nesulauktų atitinkamo dėmesio kaip dabar. Jų paklausa sparčiai kristų, nes dauguma serverio individų taupytų "išskirtinėms" (retoms) transporto priemonėmis. Forumas ir žaidimas... Rašai tam, kad rašyt. Koks skirtumas ar pervesi pinigus savininkui už transporto priemonę (pvz.: 10 milijonų serverio valiutos) ar tiesiog transporto priemonė bus įdėta serveryje pardavinėti už tuos pačius 10 milijonų vienetų. Tavo idėją manau logiškiausia būtų perdaryti į kitą pusę. Kuri manau panaikintų pinigų, atsirastų papildomos kelios retos transporto priemonės bei nesmuktų dabartinių serveryje parduodamų transportų priemonių dėmesys. Tai manau kelis vienetus (pvz,: 2 ar 3) paleist skirtingas mašinas į pardavinėjimą už tam tikrą sumą. Peace
 13. Platus pasirinkimas įvairių transporto priemonių su įvairiu tune. Ir tai dar ne viskas, laikui bėgant bus papildytas salonas turimomis bei parduodamomis transporto priemonėmis. 

   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...