Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[PAMOKA]Kaip tapti direktoriumi

Sid_Jayme

Rekomenduojamas pranešimas

Žinoti kur dėti kablelius ?  :lol:  Ištrink temą, bevertė, niekam nepadės, nesivadovaukit šiais „pamokymais“

Va pritariu šiam žmogui teisybe pasake mldc Ignai beverte tema

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

14 metų. Tikrai nesutinku. Mano amžius (t.y. 13) dar niekam nėra užkliuvęs kai vadovavau kituose serveriuose, nežinau kaip čia , nes čia asmeniškai dar draugiškesnė visuomenė negu visur, manau, kad į pareigas reikia žiūrėti kaip žmogus susitvarko, o ne koks jo amžius ar balsas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

14 metų. Tikrai nesutinku. Mano amžius (t.y. 13) dar niekam nėra užkliuvęs kai vadovavau kituose serveriuose, nežinau kaip čia , nes čia asmeniškai dar draugiškesnė visuomenė negu visur, manau, kad į pareigas reikia žiūrėti kaip žmogus susitvarko, o ne koks jo amžius ar balsas.

Tiesa. Nesvarbu kiek tau metų, koks tavo balsas ar  panašiai. Svarbiausia, kad žmogus gali sutvarkyti, prižiūrėti firmą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesa. Nesvarbu kiek tau metų, koks tavo balsas ar  panašiai. Svarbiausia, kad žmogus gali sutvarkyti, prižiūrėti firmą.

Tą patį manau kaip ir tu, šaunuolis, kad paaiškinai, jog neverta tokių temų net bandyti kurti... Vistiek nepadės niekam niekada. Tiesiog ripino ir norėjo biški REP susirinkti, bet nepavyko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau, jog kiekvienas žmogus pildantis į direktoriaus postą tai jau žino. Pamoka manau skirta tik naujokams pačiame samp padaulyje. Bey ačiū jog parašei. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.