Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.17] Pasiūlymas ūkininkams

Fozy_Crazy

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fozy_Crazy

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Aš siūlau keisti serverio ūkininkų Benson mašiną į Mule/Pony/Yankee , kadangi dabartinės mašinos greitis yra 116km/h , o Mule-140, Pony/Yankee-160. Dabartinė mašina yra per lėta ir užtrunka daug laiko pakelti GOLD10 pasiekimą. Net medkirčių mašina važiuojanti 136km/h turi gold10 pasiekimą tik 700km. Arba keisti ridos reikalavimus /dpasiekimai.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog greičiau kils rida,ir atitiks visus reikalavimus pagal /dpasiekimai.Nes dabartine mašina per lėta.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):-

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nedirbau dar ūkininkuose, bet į jūsų 900km kiek žinau įeina ir važinėjimas su kombainu, t.y. kol po laukus važinėjat. Todėl manau, kad čia viskas yra pakankamai gerai, bet už, tegul daro naujas, netrukdys man. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, Eimantas_Otero said:

Nedirbau dar ūkininkuose, bet į jūsų 900km kiek žinau įeina ir važinėjimas su kombainu, t.y. kol po laukus važinėjat. Todėl manau, kad čia viskas yra pakankamai gerai, bet už, tegul daro naujas, netrukdys man. :D

Realiai, kombainas yra ne toks greitas laukuose tu važinėji prireikia nemažai laiko, nes nevažinėsi ištisai ten 120km/h greitis būna gal 90-60 km/h paemant grubiai, ir tai jei daug žmonių dirba tų laukų nėra tai nevažinėsi per tusčius su kombainu:D Šiaip pabandyk ukininkuose padirbt, iš pradžiu gal atrodys normaliai po to norint keltis silveri pasiekimuose darosi sunkoka, paemus tarkim nuo bazės iki iškrovimo duonos važiavima susidaro gal tik 2km. 

Šaunu, kad esi už ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu ūkininkas ar ne tik jiems reikėtu padaryti visus reikalavimus maždaug jog visi sutaptu, tarkim ridos pakelti ant ūkininkų reikia 20km, o duonos nuvežti tik 10 t.y. vienas nuvežimas ir jau viskas, o rida reikia kelti ir atskirai, tai galėtu padaryt kad tarkim ridos 10km, o duonos kokius 50 reikėtu. Bent jau man taip atrodo geriau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai ir aš pilnai sutinku, nors ir esu linkęs į sunkesnį ir savarankiškesnį žaidimą, tačiau rida ir taip kyla lėtai.

Už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.