Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Ronce_Run

Tony_Verona

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Lii

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Ronce_Run

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Medikų direktorius

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Visų pirma, išmetimu iš darbo, grąsinimais jog įmes į NDS. Nieko blogo nepadariau. Nuotraukuose viskas puikiai matosi, grąsinimai ir visa kita. Remiantis juo, jam blogai,kad užbaninau bendradarbius . Noriu išsakyti savo nuomone, ir manau suprasite. Jog visiems yra tos pačios taisyklės, nesvarbu ar tu medikas ar policininkas jei žmogus gavo užblokavima serveryje ar mute, tai reikia tą ir daryti to nepalikti. Būkim paprasti bet teisingi, ar gi ne tiesą sakau? Koks skirtumas kokios pareigos, ir tu kolega ar ne. Bet jei tu nusižengi serverio nuostatom, + apgaudinėji žaidėjus kaip Young_Tevas, ar kiti kurie gavo mute už įžeidinėjimus. Reikia palikti? Aišku ne. Jei administratorius kolega, dabar jo negalėsiu peikti ar baninti? Nes jis savas, aplamai jei jau savas turi į darba priimti, ar nebanint? Nes jis ''saviokas'' jam kitos privilegijos? Pamastykite biški. 

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:    Už išmetimu iš darbo, neturint tam tikrų įrodymu.  Prašau pateikti įrodymus kur nusižengiau. Direktorius grąsino NDS stulpu. O iš jo yra reikalų išsipirkti, vien dėl to jog serveriui darau gerą o ne blogą, gaudau nenaudelius. Manau išklausyt mane ir atsisžvelgsite. 

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laabas "geradari", tiesiai šviesiai pasakysiu dėl ko buvai išmestas, tiesiog nepritapai prie kolektyvo, paaiškink man kvailam, kaip galima kenkti, atimti teisę šnekėti iš savo kolegos? Nu tai šviesiu protu nesuprantama... Suprantu, atranka į komandą reikia pasirodyt, nu bet čia tu jau perlenkei lazdą... Suprasčiau jeigu tie "blogiukai" kuriuos tu mutinai, stumtu ant tavęs, ar bent jau viešai tai darytų per admin/vip chatus, o jie tarpusavyje racijoje, visai tavęs į tai nepainiodami, o vat tau niešti rankos įsikišti... ne, to pas mane kolektyve nebus, išvis toks jausmas, jog direktorius ne aš, o tu. + tuo met, kai užmutinai Taurą, matosi, jog pavaduotojas on, pradžiai gal tiesiog būtų lengviau pranešti jam tai, kad kolega elgesi nepadoriai?, o ne griebt admin komandas į rankas?
Įrodymai kaip buvo užmutinti "kolegos":

 

bei vienas tas lbanas, apie kurį šnekėjai, taip jis yra tvarkingas, tačiau jau toks "menkas" tas pažeidimas, jog galima tiesiog būtų perspėti tą kolegą, juolab kad neapgavo, o bandė apgauti.. neesmė, vienu žodžių taip niekas nedaro, nori pasirodyti prieš atranka į komandą - suprantama.
 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parodyk man tokią taisyklė, užbaninau už apgaudinėjimus, ir įžeidinėjimus? Ar gi aš blogai padariau? Viskas tvarkinga, anketos tvarkingos. Neturi tu kelti man priekaištų. Grąsinai, irašysi į NDS ir išmetei iš darbo, be priežasties. Visiems tos pačios taisyklės, nesvarbu,kad tu prezidentas ar kas. Jei tu nusižengi tai ir bausmė yra. Nemėgstu praleisti to pro akis, kadangi serveryje turi būti tvarka. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Tony_Lii rašė:

Parodyk man tokią taisyklė, užbaninau už apgaudinėjimus, ir įžeidinėjimus? Ar gi aš blogai padariau? Viskas tvarkinga, anketos tvarkingos. Neturi tu kelti man priekaištų. Grąsinai, irašysi į NDS ir išmetei iš darbo, be priežasties. Visiems tos pačios taisyklės, nesvarbu,kad tu prezidentas ar kas. Jei tu nusižengi tai ir bausmė yra. Nemėgstu praleisti to pro akis, kadangi serveryje turi būti tvarka. 

Kadangi esu pavaduotojas GSMC, todėl galiu irgi išreikšti žodį. Taigi, tu kvailas ar tiesiog nesupranti ką norime tau pasakyti??? Direktorius tau pasakė mum tvarkdarių nereikia firmoje, kurie tarp kolegų daryti konfliktus '' nepritapai prie firmos koletyvo'', taip pat direktorius parodė įrodymus, kad kenkei firmos kolegomis mutindamas juos. Tai yra Ronces firma ir tu turi pranešti mum apie tokius nusižengimus tam mes ir esam, jog išsprestumem visą šitą painiava,  o tu gudruolis ėmei ir mutinai iš oro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Edgaras_Mix rašė:

Kadangi esu pavaduotojas GSMC, todėl galiu irgi išreikšti žodį. Taigi, tu kvailas ar tiesiog nesupranti ką norime tau pasakyti??? Direktorius tau pasakė mum tvarkdarių nereikia firmoje, kurie tarp kolegų daryti konfliktus '' nepritapai prie firmos koletyvo'', taip pat direktorius parodė įrodymus, kad kenkei firmos kolegomis mutindamas juos. Tai yra Ronces firma ir tu turi pranešti mum apie tokius nusižengimus tam mes ir esam, jog išsprestumem visą šitą painiava,  o tu gudruolis ėmei ir mutinai iš oro.

Koks skirtumas,kad tai jo firma. Jis taisykliu negali daryti, jas apriboja aukštesni rangai. Neturiu ką su jumis šnekėti, bandysit išsivartyti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes prieš, Tony_Lii rašė:

Koks skirtumas,kad tai jo firma. Jis taisykliu negali daryti, jas apriboja aukštesni rangai. Neturiu ką su jumis šnekėti, bandysit išsivartyti. 

Čia tu nesupranti, kad Direktorius gali reguliuota savo firma, kaip nori, todėl jei tu kenki firmai, jis gali laisvai tave išmesti. O šiuo atvėju tu kenkei firmai bausdamas admin komandom kolegas. Nesuprantu ko čia galima nesuprasti. Jei tu neturi savyje draugiškumo, atsakingumo tai tavo problema, o ne musu manau ne vienas direktorius taip pasielgtu, jei jo firmoje darbuotojas baustu kolegas admin komandomis. Dar kartą pakartosiu tam yra DIREKTORIUS, PAVADUOTOJAS, kuris be jokių mučių anketų sutvarko tokius dalykus. ( nubausdamas: darbo įspėjimu arba išmetimu) Viskas viso gero.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 valandas prieš , Edgaras_Mix rašė:

Čia tu nesupranti, kad Direktorius gali reguliuota savo firma, kaip nori, todėl jei tu kenki firmai, jis gali laisvai tave išmesti. O šiuo atvėju tu kenkei firmai bausdamas admin komandom kolegas. Nesuprantu ko čia galima nesuprasti. Jei tu neturi savyje draugiškumo, atsakingumo tai tavo problema, o ne musu manau ne vienas direktorius taip pasielgtu, jei jo firmoje darbuotojas baustu kolegas admin komandomis. Dar kartą pakartosiu tam yra DIREKTORIUS, PAVADUOTOJAS, kuris be jokių mučių anketų sutvarko tokius dalykus. ( nubausdamas: darbo įspėjimu arba išmetimu) Viskas viso gero.

Gerai , tu man čia nepradėk matau Ronce nebeturi ka bepasakyti, išvis kam tau čia rašyt. Ne tu - teisėjas čia, ar advokatas. Pagal jūsų nuomone , aš direktorius - aš galiu viską daryti, kas man nepatinka išmetu, prisigalvoju taisyklių, čia žaidimas turi būti tiesa, o ne melagystes ir nesamones. Jei aš direktorius jau galiu viską, ką noriu tas nepatinka. Nepamiršk,kad tas direktorius ne jo, o - serverio. Pasikartosiu  - serverio, jis turi rodyti pavyzdy ir visa kita. 

Išvada '' aš gaučiau direktorių, man nesvarbu kas kiek pradirba prisigalvoju savo taisykliu ką noriu tą darau, ČIA ŠITAS DALYKAS VIEN DĖL TO, KAD JŪS PRIEMAT NENAUDELIUS Į DARBĄ. JŪS JUOS RENKATES , JEI JAU UŽBANINAU IR UŽMUTINAU JIE NEBENORĖS BEDIRBTI, O JŪS DARBUOTOJŲ NETURITE . 

Rašau vien dėl to, kad matau tame dalyke blogų ydu. Nes Ronce turėdamas privilegijas pažeidžia taisyklės.  

Pagalvokit, visi direktoriai yra vienodi jie gali tiek kiek ir kiekvienas. Visi taip - nesielgtų. Kiti sakytų taip gerai padarej, užbaninai už apgaudinėjimus kaip young tevą, nes apgavikų mums nereikia.  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 hours ago, Tony_Lii said:

Gerai , tu man čia nepradėk matau Ronce nebeturi ka bepasakyti, išvis kam tau čia rašyt. Ne tu - teisėjas čia, ar advokatas. Pagal jūsų nuomone , aš direktorius - aš galiu viską daryti, kas man nepatinka išmetu, prisigalvoju taisyklių, čia žaidimas turi būti tiesa, o ne melagystes ir nesamones. Jei aš direktorius jau galiu viską, ką noriu tas nepatinka. Nepamiršk,kad tas direktorius ne jo, o - serverio. Pasikartosiu  - serverio, jis turi rodyti pavyzdy ir visa kita. 

Išvada '' aš gaučiau direktorių, man nesvarbu kas kiek pradirba prisigalvoju savo taisykliu ką noriu tą darau, ČIA ŠITAS DALYKAS VIEN DĖL TO, KAD JŪS PRIEMAT NENAUDELIUS Į DARBĄ. JŪS JUOS RENKATES , JEI JAU UŽBANINAU IR UŽMUTINAU JIE NEBENORĖS BEDIRBTI, O JŪS DARBUOTOJŲ NETURITE . 

Rašau vien dėl to, kad matau tame dalyke blogų ydu. Nes Ronce turėdamas privilegijas pažeidžia taisyklės.  

Pagalvokit, visi direktoriai yra vienodi jie gali tiek kiek ir kiekvienas. Visi taip - nesielgtų. Kiti sakytų taip gerai padarej, užbaninai už apgaudinėjimus kaip young tevą, nes apgavikų mums nereikia.  

Aš neturiu ką pasakyt? Į tavo papeikimą atsakiau, toliau jau spręst dp. O tai tu nori pasakyt, kad darbui taisykles galvoja dp? o ne aš? Klysti, jis tiesiog jas patvirtina, viskas kas iš dp pusės, tj direktorių kodeksas. O apie young tėvą, gali nko nesakyt, jis liko nubaustas - kaip ir tu. Suprasčiau būtų apgavęs tave, ar bent apgavęs, o jis "bandė", aišku tai esmės nekeičia, bet mano sprendimas yra toks. Ir tu jį apskundei, ir ar mano sprendimas teisingas, spręs dp. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Roncė rašė:

Aš neturiu ką pasakyt? Į tavo papeikimą atsakiau, toliau jau spręst dp. O tai tu nori pasakyt, kad darbui taisykles galvoja dp? o ne aš? Klysti, jis tiesiog jas patvirtina, viskas kas iš dp pusės, tj direktorių kodeksas. O apie young tėvą, gali nko nesakyt, jis liko nubaustas - kaip ir tu. Suprasčiau būtų apgavęs tave, ar bent apgavęs, o jis "bandė", aišku tai esmės nekeičia, bet mano sprendimas yra toks. Ir tu jį apskundei, ir ar mano sprendimas teisingas, spręs dp. 

Nesvarbu man, direktorius esi - ir turi būti kaip ir visi, o ne savo direktorių turi ir ką nori tą darai. Aš galiu rašyti skundą, apeliaciją , ką noriu čia taspats kaip tu priimtum žmogų be atrankos, tave riboja aukštesnis rangas. Čia taip pat, išmetej nes galvoji jog esi labai aukščiau kitų. Kiti direktoriai taip nedarytu, ir nemanau,kad jiems galima taip daryti čia ne gauja - kad nebaustum ir netyčintum ir panašiai, čia darbai. Visiems galioja taisyklės, tai jei aš tave pagausiu už čytus pats kaltas, o tavo pavaduotojas mane išmes? Nes tu kaltas. Žaidėjai buvo kalti, tu direktorius turi būti kaip ir visi, nesi išskirtinis. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Tony_Lii said:

Nesvarbu man, direktorius esi - ir turi būti kaip ir visi, o ne savo direktorių turi ir ką nori tą darai. Aš galiu rašyti skundą, apeliaciją , ką noriu čia taspats kaip tu priimtum žmogų be atrankos, tave riboja aukštesnis rangas. Čia taip pat, išmetej nes galvoji jog esi labai aukščiau kitų. Kiti direktoriai taip nedarytu, ir nemanau,kad jiems galima taip daryti čia ne gauja - kad nebaustum ir netyčintum ir panašiai, čia darbai. Visiems galioja taisyklės, tai jei aš tave pagausiu už čytus pats kaltas, o tavo pavaduotojas mane išmes? Nes tu kaltas. Žaidėjai buvo kalti, tu direktorius turi būti kaip ir visi, nesi išskirtinis. 

Kam tu man kartoji vis tą patį? Suprantu iš pirmo karto, pasakei savo nuomonė, tai sedėk ir lauk nuosprendžio, o nediskutuok tais pačiais argumentais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne prie ko esu bet Ronce jau per daug erelis pasidariai mane jau 2 kartus nukilinai savo atrankojei žmogų for free iškickinai iš darbo dėl to kad jis atliko admin pareigas ?  nueik pasigydik sakytčiau tau bet turbūt nesuprastum ka pasakiau tau tik rupi atrankas daryt kad kuo mažiau žmoniu prijimti o paskui juos iškickint dėl to kad jie atlienką savo pareigas kaip admin jie perka admin kad atliktu pareigas ne dėl to kad atsiklausdinėtu ar gali ta užmutint ar ta ji ižeidė ar ka ten padare jis užmutino ir viskas tu čia dabar iškėlei konfliktą kad jis turėjo pas tave atsiklaust parašiau tau irgi papeikima apsimelavai kad apklausiai Domas_rim jis pats paraše kad tu jo ne apklausei tiesiog nužudei 


Prašytčiaų išmesti iš Direktoriaus posto Ronce_Run

 

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš manau tai pat jis atlieka savo pareigas kaip priklauso jai bendradarbi užbanini jau meti iš darbo čia toke gera sugalvota taisyklė

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 hours ago, Gedvis_Agurkai said:

Ne prie ko esu bet Ronce jau per daug erelis pasidariai mane jau 2 kartus nukilinai savo atrankojei žmogų for free iškickinai iš darbo dėl to kad jis atliko admin pareigas ?  nueik pasigydik sakytčiau tau bet turbūt nesuprastum ka pasakiau tau tik rupi atrankas daryt kad kuo mažiau žmoniu prijimti o paskui juos iškickint dėl to kad jie atlienką savo pareigas kaip admin jie perka admin kad atliktu pareigas ne dėl to kad atsiklausdinėtu ar gali ta užmutint ar ta ji ižeidė ar ka ten padare jis užmutino ir viskas tu čia dabar iškėlei konfliktą kad jis turėjo pas tave atsiklaust parašiau tau irgi papeikima apsimelavai kad apklausiai Domas_rim jis pats paraše kad tu jo ne apklausei tiesiog nužudei 


Prašytčiaų išmesti iš Direktoriaus posto Ronce_Run

Žmogau, išmok rašyt, nesuprantu beveik ką nori pasakyt.. "sakytčiau tau bet turbūt nesuprastum ka pasakiau tau tik rupi atrankas daryt kad kuo mažiau žmoniu prijimti o paskui juos iškickint dėl to kad jie atlienką savo pareigas" - Jei man rūpėtu kuo mažiau priimti, išvis nedaryčiau atrankų, o jas darau du kartus į savaitę, tad suprantama, jog darbuotojų trūksta, nes krenta tokie kaip tony ir t.t

sėkmės "prašytčiaų" prašyt toliau.

 

35 minutes ago, Deimantas_Teik said:

Aš manau tai pat jis atlieka savo pareigas kaip priklauso jai bendradarbi užbanini jau meti iš darbo čia toke gera sugalvota taisyklė

jo jo gerulė

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo kažkada panašus papeikimas kur čiuvelis užtildydavo kolegas už menkiausius pažeidimus, galvojau užteks numest nuorodą, kad nereikėtų to pačio per tą patį rašyt, bet šįkart situacija truputi kitokia. Peržiūrėjau pateiktas mute anketas ir pastebėjau, kad tildoma ne už menkiausius, bet jau normalius pažeidimus, nemanau, kad visam firmos kolektyvui yra aktualu pas kurį auga ragai ar pas kurį mąstymas nėra sėkmingiausia veikla, o jei tokio scenarijaus metu nėra nei vieno valdžios atstovo - kažkam juk vis tiek reikia tai sustabdyt. Užblokavimas už apgaudinėjimus čia išvis neturėtų būt prikabintas, o kaip tik, direktorius už tai turėtų padėkoti adminui ir iškarto išmesti apgaviką iš firmos bei palikti anketą su jo nick'u įrašų į nds temoje. Papeikimo autorius į NDS įrašomas nebus, o medikų vadovybei teks truputi pakoreguot savo taisykles, o tai dar pradėsit mėtyt iš firmos adminus, kurie banins čytus naudojančias kolegas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.