Web dizainas mokyklos puslapiui // Daumantas

Hey, 

grįžtu su dizainu, tik šį kartą jis ne toks kaip įprasta. Savanoriškai sukūriau puslapio išvaizdą savo gimnazijos puslapiui, norėjau, kad jis nebūtų tas banalus, padrikas ir sudėtas atbulom rankom dizainas, o ar tai pavyko – įvertinti jums. Tikiuosi, tai bus šioks toks judėjimas mokslo įstaigų puslapių dizainų tobulėjimo link. Na, bent vienas dalykas, kurio daugumoje mokslo įstaigų puslapiuose nėra – responsive versijos, mano darbe atsirado.

Live dizainą, jei įdomu, galėsite išmėginti šį vakarą, apie 22 val. (nors tiesą sakant, šiek tiek jis pakito dėl to, kad ne viską gali programuotojas atvaizduoti, ką dizaineris sugalvoja ir nupiešia).

Jei jaučiate bent kokį susižavėjimą, paspauskite „Appreciate this“ mygtuką Behance projekto puslapyje. Ačiū.  Taip pat, esu atviras darbo pasiūlymams :)

Pilna dizaino peržiūra Behance profilyje. 

e2e59551590085.58f6079ec7b3a.png

 

Atsakymus į klausimus žymiai operatyviau atsakyčiau asmenine žinute.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu šauniai tu čia. Aš tai siūlyčiau pasidaryt dabar sąrašiuką, tų mokymo įstaigu, kurių web'ai pasenę ir apskambinėti siūlant nemokamas paslaugas. Pavyzdžių jau kaip ir turi, tai pakalbinus įstaigas, turėtų didžioji dalis sutikt. Labai gerą investiciją į ateitį pasidarysi, kai jau valgysi duona iš to gyvenime, tikrai pravers atsiliepimai, o ypač iš tokių įstaigų. Nepraleisk progos pasinaudoti tokiomis galimybėmis.

Sėkmės tau darbuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.