Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

gandriukai

Narys

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

7 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Hi, prieš grubai šešis metus prasidėjo mano "dizaino" karjera paišant parašus bei web dizainus samp serveriams. Šiandien jau du metai kaip full-time dirbu produkto dizaineriu. Manau, kad yra nemažai žmonių kurie dizainą suvokia kaip siaurą "paišymo" sritį, todėl parašiau straipsnį apie produkto dizainerio darbo specifikas ir patirtis kuriant produktą, kuriuo naudojasi 25+ milijonai žmonių. Jei įdomu - kviečiu paskaityti straipsnį mediume.

   

  1*8arpeHrKaRljzq0mKITEMw.gif

 2. Labas,

  naujas didesnės apimties dizaino darbas - vidinis įmonės appsas, skirtas bendrauti, sekti naujienas ir naudotis įvairiais valdymo įrankiais.

  videosmall_.mp4

 3. Long time no see! Dalinuosi vieno naujo dizaino sneak peaku, kurį jau visai greitai galės pamatyti bei išbandyti daugiau nei 30 milionų platformos vartotojų visame pasaulyje. 

  checkout_dribbble.png

 4. Po gana ilgo laiko, dalinuosi nauju dizaino darbu. Prieš du mėnesius pradėjau dirbti kaip full-time dizaineris ir prisijungiau prie appso, kuriuo naudojasi 20+ milijonų žmonių visame pasaulyje, kūrimo.

  Čia maža dalis to, ką jau esu padaręs: animuotos mikrointerakcijos bei in-app perspėjimai. https://dribbble.com/shots/4794093-Animated-Notifications 

  notification-gif.gif

   

 5. Naujausias mano dizainas, t. y. nemokamas UI kit skirtas Adobe XD programai.

   

  Sukūręs jį daviau interviu Adobe blogui, straipsnio nuoroda.

   

  Dizaino parsisiuntimas bei prezentacija.

   

  Dbj19xxU8AEJV4s.png:large

 6. Clickbaitinu, kad ateitumėt naujo dizaino pažiūrėt. 

  nzFWMcD.png

 7. Hi, prisiruošiau atnaujinti Behance profilį, tai sukūriau jau greičiausiai matyto appso dizaino prezentaciją. Norėjosi parodyti, kad dizainas sukuriamas ne per 2 valandas nuo tam tikros programos atsidarymo: Idėja, t. y. problema ir jos sprendimas, koncepto plėtimas, struktūros kūrimas ir pan. Žodžiu, užeisit į prezentaciją, daugiau pamatysit apie darbo procesą ir galutinius rezultatus. Taip pat norėjosi šiek tiek užvesti ant kelio, kad būtų lengviau suprasti, jog UI dizainas (User Interface design) nėra tas pats, kas UX (User Experience design). Dizaino prezentacija. Būtų džiugu, jei įvertintumėt pastangas paspausdami „Appreciate This“ mygtuką behance projekto puslapyje. Ačiū! Mano visi kiti naujausi darbai „guli“ Instagrame bei Dribbble profiliuose.
 8. Pirmas, labai smulkus darbas, padarytas su nauju Macbooku, kurį laimėjau Adobe dizaino konkurse. Beje ir pirmas darbas, kuris bent kažkiek yra susijęs su mano studijimos.

  anim-hablab.gif

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 komentarai
  2. Rokas_Lays

   Rokas_Lays

   Kaip ir visada - šaunūs darbai ;) Keep it going!

  3. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   Grazu, cj saibos geros eina :D Smagu butu ir man mokytis kurt bet tingiu ir pc zveris kad photoshopas lagina :D

  4. gandriukai

   gandriukai

   Nežinau, koks yra tas „geras šaibų ėjimas“, bet, kaip be ilgametės profesinės patirties, tai esu gana patenkintas savo valandiniu :) Tik didžiausia bėda, kad dabar turiu tokį darbą, kuriame galiu dirbti tiek kiek turiu laisvo laiko ir noriu, bet kai didelės prievolės dirbti nėra, tai tos motyvacijos kažkaip ne per daugiausiai darbui lieka. O ir šiaip didžiausias noras paima kurti tik kai pačiam „šauna“ idėja ką nors įdomaus, nepriklausomo nuo kliento, sukurti.

   O didelių kompiuterio resursų jau senai nebereikia norint dirbti su dizainu. Pavyzdžiui, 'Figma' programai užteks tik naršyklės ir interneto. O Adobe XD su failais begalo greitai ir lengvai tvarkosi, nes visgi, viskas vektoriai, o ne bitmapai, kaip įprasta matyti Photoshope.

 9. Trečias laimėtas Adobe konkursas. Daugiau info dribbble.

  gifas-trecdalis.gif

   

 10. Laimėtas dar vienas Adobe konkursas su šiuo dizainu. @dribbble


  comp-1.gif

 11. Sveiki, pastarąsias dvi savaites daug ką veikiau ir man daug kas nutiko. Jau ne pirmą kartą čia skelbiuosi, bet šiuo metu gana aktyviai dalinuosi darbais tiek dribbble, tiek instagrame. Mano darbus instagrame pastebėjo ir "repostino" agentūros bei puslapiai su 109 tūkst., 17 tūkst., 14 tūkst. sekėjų. Neabejoju, kad daugumai tai atrodo juokinga, bet man, kaip jaunam dizaineriui bet koks „public exposure“ yra labai svarbus. Taip pat dirbu su keliais kitais projektais, bei su kolega kuriame savo projektą, susijusį su dizainu, kuris, greičiausiai bus pilnai veikiantis po naujųjų metų. Dauguma, su kuo bendrauju žino, ką šiuo metu veikiu, bet gal yra žmonių, su kuriais nebendrauju, bet nori sužinoti ką veikiu. Esu pirmakursis studentas, studijuoju Škotijoje „Digital Interaction design“ programą. Per daug čia neišsiplėsiu, bet jei kam įdomu kaip sekasi škotijoje, ką mokinamės, esu pradėjęs rašyti blogą (blogą buvau priverstas rašyti anglų kalba dėl studijų), kurio nuorodą galėčiau atsiųsti asmeniškai. Jei kas dvejoja dėl studijų užsienyje ar galvoja apie dizaino studijas būtent mano universitete, mielai padėsiu, jei parašysit žinutę. Bet pagrindinis šios temos tikslas ne toks. Kaip visada, atėjau „kaulyt“ paspaudimų :)) Užvakar dalyvavau Adobe live dizaino konkurse, kuriame per dvi valandas reikėjo sukurti UI dizainą su Adobe XD programa tema „gėlės“. Konkursą laimėjau aš, kurio prizas visų Adobe programų (Adobe CC) metų „subscriptionas“, kurio reguliari kaina virš 700 eurų metams. Sūkūriau prototipą išgalvotai kaktusų parduotuvei, o vėliau ir jį animavau su Adobe AE. Štai kaip jis atrodo, už kiek vieną „Appreciate this“ paspaudimą Behance puslapyje lenkiu žemai galvą Pilną dizainą galite pamatyti Behance profilyje arba paspaudus ant nuotraukos. Laukiu atsiliepimų, klausimų ar tiesiog komentarų. Beje, užeikit ir į mano dribbble profilį, kuriame taip pat yra keletas naujų darbų.
 12. Dizaino atnaujinimai – instagrame.

  dribbble_rebound_lq.png

   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...