Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu fūristų pavaduotoja

Ezequiel_Roshantel

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Steve_Energy

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Haku_Rinha 

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Fūristai 

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:  : Už nekompetetinga pavyzdį žaidėjams, pavaduotojas  - valdžios atstovas turi rodyti pavyzdį kaip pavaduotojas paprastiems žaidėjams į kuri lygiuojasi tiek naujokai tiek senbuviai. + yra tam skirtas Dm o ne gatvej šaudyti į manę. 

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:   1.0.1 Kiekvienas serverio direktorius privalo jausti atsakomybę einant direktoriaus pareigas;   1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Styvai, sieki matau Sanfulo pėdomis ir bandai versti ir tu mane kad aš gavau pavaduotoją. Taigi tu su Tony_Legreece atėjai į firmos bazę ir sakė jog šaudėt, taigi aš norėdamas apginti firmą atvažiavau ir stengiausi apginti firmą (šiuo metu 19:39 išgirdau kaip pasakė jog sanfulas mane užbanino už nieką

), pratęsdamas norėčiau pasakyti jog tu kaip ir sanfulas stengiesi mane nuversti dėl visiškos nesąmonės, tu atvažiavai į bazę paskui ale pasiimti transporto nors transporto bazėj nebuvo ir tave nušoviau, ir kodėl negaliu tavęs šaudyti, savininkas būsi kad negalėčiau šaudyt ? Tikrai ne, todėl nė neapsimoka tau daug atsakinėt. Ačiū už sugaištą laiką ir antrąjį papeikimą. ;) Įrodymai kaip šaudei vėliau nes iš nieko negaunu kad šaudėte anksčiau. Ir įrodymai dėl to jog šaudėt mūsų firmą:

5a4c4d845ad0e75e77ab2485c8760d72448.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes prieš, Haku'Rinha rašė:

Styvai, sieki matau Sanfulo pėdomis ir bandai versti ir tu mane kad aš gavau pavaduotoją. Taigi tu su Tony_Legreece atėjai į firmos bazę ir sakė jog šaudėt, taigi aš norėdamas apginti firmą atvažiavau ir stengiausi apginti firmą (šiuo metu 19:39 išgirdau kaip pasakė jog sanfulas mane užbanino už nieką

), pratęsdamas norėčiau pasakyti jog tu kaip ir sanfulas stengiesi mane nuversti dėl visiškos nesąmonės, tu atvažiavai į bazę paskui ale pasiimti transporto nors transporto bazėj nebuvo ir tave nušoviau, ir kodėl negaliu tavęs šaudyti, savininkas būsi kad negalėčiau šaudyt ? Tikrai ne, todėl nė neapsimoka tau daug atsakinėt. Ačiū už sugaištą laiką ir antrąjį papeikimą. ;) Įrodymai kaip šaudei vėliau nes iš nieko negaunu kad šaudėte anksčiau. Ir įrodymai dėl to jog šaudėt mūsų firmą:

5a4c4d845ad0e75e77ab2485c8760d72448.png

tu rašiai kad aš šaudžiau deją aš tuo momentu nešaudžiau ir apskritai aš nešaudžiau, nei į tave nei į fuksą nei į jūsų darbuotojus. o tu sakai kad šaudžiau. kas šaudę tam ir sakyk o ne manę čia minėk. taip tu negali šaudyti į manę ,nes aš tau nieko blogo nepadariau. kaip peikė Tada_C tai irgi už šaudymą ir buvo pakalbėta su juo. ir sakė kitą kartą bus didesnė bausmę. visu pirmą taip aš atvažiavau pasiimti mašinos ir ji ten buvo,kaip manę nušovėt aš ją atsistačiau į aikštele , nes kitaip neina pasiimti man jos. taigi ką nori tą sakyk ir nemeluok kad aš šaudžiau į tavę. Sėkmes 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man pranešė jog tu šaudei, gaila nepasidariau foto ir negaliu įkelt. Į mane nešaudei, į fuksą nešaudei, bet man pasakė jog buvai su Tony_Legreece ir šaudei kartu, sakau gaila neturiu įrodymų, bet kad tu bandai versti mane, ir kad esi sanfulo bendras pripažink, nes akivaizdžiai matosi jog mane verčiate, jog negavote pareigų kurias pralošėte, kad nušaut aš tave galiu, aš galiu nušauti visus, nėra skirtumo, nesi serverio išskirtinis, visi visus gali žudyt, šaudyt, todėl aš tau pasakau kad karma ateis ir patiems, pasižiūrėk ką darai, ir nesek sanfulo pėdomis gauti gėdos stulpus. Prieš tave nieko neturiu, nei prieš tony, bet kaip sanfulas eina nepatariu tau ;) Nepradėkim ilgų diskusijų, palaukim Andriaus sprendimo ir pažiūrėsim kuris yra teisesnis ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 valandas prieš , Haku'Rinha rašė:

Man pranešė jog tu šaudei, gaila nepasidariau foto ir negaliu įkelt. Į mane nešaudei, į fuksą nešaudei, bet man pasakė jog buvai su Tony_Legreece ir šaudei kartu, sakau gaila neturiu įrodymų, bet kad tu bandai versti mane, ir kad esi sanfulo bendras pripažink, nes akivaizdžiai matosi jog mane verčiate, jog negavote pareigų kurias pralošėte, kad nušaut aš tave galiu, aš galiu nušauti visus, nėra skirtumo, nesi serverio išskirtinis, visi visus gali žudyt, šaudyt, todėl aš tau pasakau kad karma ateis ir patiems, pasižiūrėk ką darai, ir nesek sanfulo pėdomis gauti gėdos stulpus. Prieš tave nieko neturiu, nei prieš tony, bet kaip sanfulas eina nepatariu tau ;) Nepradėkim ilgų diskusijų, palaukim Andriaus sprendimo ir pažiūrėsim kuris yra teisesnis ;)

Pažiurėjas į laikus pamačiau kad manę tu nušoviai 18:08 o tavę ten James ir Tony šaudė 18:26, sakiai bandai firmą apginti bet pats pirmas pradėjai tai ka tu čia bandai firmą apginti, nesupratau ko čia mieluoji. pažiurėk pats į laikus pradėjai pirmas ir dabar čia meluoji dar. oj blogai seniuk tau bus 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 valandas prieš , Steve_Energyy rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Steve_Energy

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Haku_Rinha 

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Fūristai 

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:  : Už nekompetetinga pavyzdį žaidėjams, pavaduotojas  - valdžios atstovas turi rodyti pavyzdį kaip pavaduotojas paprastiems žaidėjams į kuri lygiuojasi tiek naujokai tiek senbuviai. + yra tam skirtas Dm o ne gatvej šaudyti į manę. 

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:   1.0.1 Kiekvienas serverio direktorius privalo jausti atsakomybę einant direktoriaus pareigas;   1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas 

 

Dm gatvėj sako, šiaip tu stovi mūsų bazėje esi pašalinis todėl tiek fūristas tiek jų valdžia tave gali nušauti. Be to buvau ir aš čia apie 17;40 su Tony_L Pradėjot į mus šaudyt bet 3kartus kritot, todėl įrodymų nesidariau, bet irgi tu keistas siekei pavaduotojo ir tik išrinko haku palikai firmą ir rašai jam papeikimą. Toks ir buvęs bendradarbis, dar kartu veiklas darėt. No įsp.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, DomsAcme rašė:

Dm gatvėj sako, šiaip tu stovi mūsų bazėje esi pašalinis todėl tiek fūristas tiek jų valdžia tave gali nušauti. Be to buvau ir aš čia apie 17;40 su Tony_L Pradėjot į mus šaudyt bet 3kartus kritot, todėl įrodymų nesidariau, bet irgi tu keistas siekei pavaduotojo ir tik išrinko haku palikai firmą ir rašai jam papeikimą. Toks ir buvęs bendradarbis, dar kartu veiklas darėt. No įsp.

supranti žmogau aš atėjau pasiimti savo nuosavos mašinos , kuri buvo pas jus. ir man turėjo suteikti teisė ją pasiimti o ne šaudyti, 17:40 sakai ir aš šaudžiau, dėja tu blogai galvoji , nes to monentų ir apskirtai aš jūsų nešaudžiau, o kaip tu čia sakai kad firmą palikau, tai ne dėl to. Sėkmes jums čia kažką įrodyti ir meluoti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , DomsAcme rašė:

Dm gatvėj sako, šiaip tu stovi mūsų bazėje esi pašalinis todėl tiek fūristas tiek jų valdžia tave gali nušauti. Be to buvau ir aš čia apie 17;40 su Tony_L Pradėjot į mus šaudyt bet 3kartus kritot, todėl įrodymų nesidariau, bet irgi tu keistas siekei pavaduotojo ir tik išrinko haku palikai firmą ir rašai jam papeikimą. Toks ir buvęs bendradarbis, dar kartu veiklas darėt. No įsp.

Taigi va tau yra atsakymas kada pradėjot šaudyt, kas nėra aišku ? Žaidėjas pranešęs kad jūs šaudėtės. Po laiko dar labiau pradėjo lyst Tony_Legreece ir James_Surreno, bet tu nebuvai nes turbūt nusibodo mirt, arba buvai pasišalinęs nuo pc. + bazėj pašalinius nėra draudžiama šaudyti nei trankyti ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Haku'Rinha rašė:

Taigi va tau yra atsakymas kada pradėjot šaudyt, kas nėra aišku ? Žaidėjas pranešęs kad jūs šaudėtės. Po laiko dar labiau pradėjo lyst Tony_Legreece ir James_Surreno, bet tu nebuvai nes turbūt nusibodo mirt, arba buvai pasišalinęs nuo pc. + bazėj pašalinius nėra draudžiama šaudyti nei trankyti ;)

kiek šaudiai į manę visus įrodymus dariaus aš, įrodymus numesk kad šaudžiau, nes čia trinat makalą jus. tiesiog nenori pripažinti tiesios kad esi kaltas, tai kas tu per pavas kuris neprisiimą tiesios. Už padarytas savo kaltęs. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nuosavą transporto priemonę galima atstatyti į aikštelę už 1.500, jei turit pinigų ginklams - turėsit ir atstatymui. Kažkas minėjo, jog praeitas pervežėjų firmos direktorius buvo nubaustas už panašų atvejį, tačiau yra šioks toks skirtumas tarp PD bazės užgrobimo ir kenkėjų naikinimo savo bazėje. Papildomas komentaras pavaduotojui: bereikalingų šaudymų miesteliuose matyti nenorėčiau, jei kokie parazitai maišosi bazėje, prie iškrovimo ar kur nors kitur, kur jų egzistavimas trukdo darbui, tada ok, galima ir prasivalyt, bet random šaudymų bet kur ir į bet ką netoleruoju.

 

P.S. Bereikšmių pranešimų autoriai, kaip visad, į stulpą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.