Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pervežeju Direktorius Deivis Fuksas

Aurimas Kolumbas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jorgis Carpetas

 Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Deivis Fuksas nežinau kas čia kalti ar  Haku Rinha

Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Pervežejai

 Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Nežiuri ką pavaduotojas pakiečiau daro savo ir viskas pakeite kad ryt bus atranka o padare šendien nors ryt užregistruota atranka aš išejau į lauka negalvojau kad bus šendien o turėjo būt ryt.

 Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus;

Norėdami vykdyti atranką, turite apie ją žaidėjams pranešti iš anksto (bent prieš parą - t.y. 20-24h) tam skirtoje temoje arba žaidime, darbo biržoje. 

Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :  http://www.part.lt/perziura/2de4e5c96ffd4e589234d17ff920f2d4485.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Lol, tokie papeikimai mane tsg juokina, susirask kokios veiklos neožindamas. Atranka įvyko laiku, kaip užregistruota - 19 valandai. Pavaduotojas negalėjo pravesti atranką, todėl pakeitė laiką, kokios problemos? Aš padariau atranką už savo pavaduotoją, nes turėjo išeiti. Tai man jau rip vsio, gg ;/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Deivis_Fuksas rašė:

Lol, tokie papeikimai mane tsg juokina, susirask veiklos. Atranka įvyko laiku, kaip užregistruota - 19 valandai. Pavaduotojas negalėjo pravesti atranką, todėl pakeitė laiką, kokios problemos? Aš padariau atranką už savo pavaduotoją, nes turėjo išeiti. Tai man jau rip vsio, gg ;/

lOL turiu Chat logus kad 19:00 Niekodar nebuvo aš išejau 19:00 Tuoj Imesiu 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Jurgis rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jorgis Carpetas

 Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Deivis Fuksas nežinau kas čia kalti ar  Haku Rinha

Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Pervežejai

 Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Nežiuri ką pavaduotojas pakiečiau daro savo ir viskas pakeite kad ryt bus atranka o padare šendien nors ryt užregistruota atranka aš išejau į lauka negalvojau kad bus šendien o turėjo būt ryt.

 Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus;

Norėdami vykdyti atranką, turite apie ją žaidėjams pranešti iš anksto (bent prieš parą - t.y. 20-24h) tam skirtoje temoje arba žaidime, darbo biržoje. 

Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :  http://www.part.lt/perziura/2de4e5c96ffd4e589234d17ff920f2d4485.jpg

Sveikas, taip, gavosi keistai, manėme jog nebeišeis padaryti atrankos todėl buvo perkelta rytojui, bet po to parašė jog direktorius galės ir turi laiko pravesti atranką, todėl jis ja pravedė, o aš buvau lauke ir neturėjau galimybes ištrinti pakeitimų kuriuos buvau parašęs, tai buvo mano klaida.
P.S. papeikimas mano manymu nieko vertas, viskas buvo susitarta bet tiesiog neturėjau galimybės atkeisti (ištrinti) tai kad atranka buvo perkelta rytojui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 valandas prieš , Haku'Rinha rašė:

Sveikas, taip, gavosi keistai, manėme jog nebeišeis padaryti atrankos todėl buvo perkelta rytojui, bet po to parašė jog direktorius galės ir turi laiko pravesti atranką, todėl jis ja pravedė, o aš buvau lauke ir neturėjau galimybes ištrinti pakeitimų kuriuos buvau parašęs, tai buvo mano klaida.
P.S. papeikimas mano manymu nieko vertas, viskas buvo susitarta bet tiesiog neturėjau galimybės atkeisti (ištrinti) tai kad atranka buvo perkelta rytojui.

Tai ji įvyko vakar o ne šendien jus čia jau nebežinot ką atmazint aj krc ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip dar nesusidirba direktorius ir pavaduotojas, teks dar jums padirbėti ties tuom, atranka iš tikrųjų vyko, galbūt ne lygiai 19h, bet praėjus 15-20 minučių, kadangi pasikapsčius galima rasti dar krūvą naujų darbuotojų, kurie buvo priimti to pačio vakaro metu. Pastaba ateičiai: jei užreginus atranką negalit jos pravest užregintu laiku - ją perkeliat parašydami naują laiką ir ištrindami/išbraukdami seną bei laukiat kitos dienos, bet jokiu būdu nedarot jos pirmuoju laiku, kai atranka būna perkeliama, pradžiai žodinis įspėjimas, vėliau gal kažkas smagesnio bus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.