Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Istorija Apie Rytis_Bit

Rytis'Bit

Rekomenduojamas pranešimas

Žinau aš tave pas vitaliką, b užmiršau ką jis.apie tave sake dar su tavim bendravau, bet kad jau tiek metu sampa kapoji ir darsakai jog sampas nerealus zaidimas tai prajuokinai nebent pakeitei nuomone xd as cia nekeliu nei vieno zaidejo, visi yra zaidejai ir visi lygus.

Malonu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jezz, tikrai neskaičiau visko. Pradžia patiko, o vėliau taip pabodo grynos litanijos, skaitymas ilgas. Nežinau kiek čia primalta visko, jaučiu sėdėjai prie kompiuterio kokias 2 val. Ir rašei visą tą..

 

Pats rašytojas būsi?

Patinka rašyti?

 

Tada, man 12kl kalbėjimą parašysi ;D

Ne šiaip juokauju, šaunu, kad parašei. Lauksime tolimesnių tavo litanijų ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jezz, tikrai neskaičiau visko. Pradžia patiko, o vėliau taip pabodo grynos litanijos, skaitymas ilgas. Nežinau kiek čia primalta visko, jaučiu sėdėjai prie kompiuterio kokias 2 val. Ir rašei visą tą..

 

Pats rašytojas būsi?

Patinka rašyti?

 

Tada, man 12kl kalbėjimą parašysi ;D

Ne šiaip juokauju, šaunu, kad parašei. Lauksime tolimesnių tavo litanijų ;D

Rašytojas tikrai ne , bet kaip rašiau tiesiog buvo gera diena liejosi mintys ir parašiau . Kalbų rašyti nemoku , pats kol parašiau 12 klasės kalbėjimą tai užtrukau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo istoriją perskačiau VAKAR ir ŠENDIEN man tikrai ji patiko joje viskas gražiai ir aiškiai parašyta bet kaip žinoma nemėgstu aš skaityti daug bet skaitydamas įžvelgiau gerą ir nuostabę nuotaiką kuri prisipyrė mane skaityti man tikrai patiko sėkmės tau kurk daugiau tokių blogų ar istorijų.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū visiem kas parašė savo nuomonę , galite ir kritikuoti manau kad tikrai yra tų gramatinių klaidų , nes skubu rašyti kaip visada neperžiūriu ką parašau , tai ne tą paspaudžiu ir visą kitą . Manau dar po kelių dienų ar kitą savaitę išvysite atnaujinimą .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zinok Ryti skaiciau kitu blogus , bet taip neitrauke kaip tavasis nezinau kuo patraukiai mano charakteri, bet tavasis blogas atsispindejo paprastumu neizvelgiau jokios filosofijos, kaip buna Marko rastuose aisku jo filosofija itrauke, bet sakyciau tavo rastai paprastai ispudingi turbut giliai turi didele kibirkstele.. ;) Na nezinau laukiu dar kazko tokio tikiuosi kad nustebinsi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Edvinas  Svečias  Cougar_Smith 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.