Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Deimantas_Boss

Deimantas_Boss

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deimantas_Boss
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Deimantas, bet mane vadina Deima.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 14, 2002-11-11
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kaimas - Giedraičiai
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina):  Skype- Deimantasc
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas, kartais neatlaikantis nervų (Koks esu toks ir esu;) )  smalsus, bei nebijantis suklysti.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas, Dviratis
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nemanau, kad aš čia jau labai išskiriu, tiesiog normalus žmogus. Turiu vieną tokį, bet nežinau ar jis čia išskirtinis ar nea, bet sugebu gerai naudotis filmavimo pograma.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu Facebook puslapio administracija bei filmų arba animacijos live. Aš domiuosi kompiuterio technika, bei telefonais. Laisvalaikiu aš dažniausiai būnu savo kaimelyje, su dviračiu arba su paspirtuku.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Net neatsimenu, dabar buvau nustojęs žaisti, bet šiandien nusprendžiau vėl pradėti žaisti. 
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Senai žinojau, jei neklystu sužinojau iš clementean.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Kaip ir dabar net nežinau, nes sakau buvau nustojęs žaisti, o sieksiu visko ko tik įmanoma.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Mano autoritetas yra Bill Gates, sieksiu sukurti pogramą iš kurios galėsiu pasipelnyti.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 1 seserį, bei 2 šunis.
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  Nea, dar kolkas nereikia. xd
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Aij gal nereik xd
 Jūsų nuotrauka (privaloma): Kaip ir labaij nesifotkinu, tai čia va turėjau tokia https://prnt.sc/g1ffbu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.