Jump to content

Mantiel_Armani

Narys

 • 15

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

90 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantiel_Armani • Jūsų tikrasis vardas: Mantas • Jūsų amžius: 18 • Iš kokio miesto esate?: Telšių. • Kokie jūsų charakterio bruožai?: Linksmas/Draugiškas/Visada ištiesantis pagalbos ranką. • Laisvalaikio hobis(-iai): • Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Taip turiu vieną šunį • Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Kažkur nuo 9 metu • Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Draugas pasiūlė • Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Labas visiems • Nuotrauka(privaloma):
 2. Sveiki, galbūt kas nors žinote kaip reikia nulaužti Windows 7 Home Premium, administratorio slaptažodį, arba dar kokiais nors būdais ji sužinoti
 3. Sveiki, įdomu kas koki augintinį turite, parodom augintinio nuotrauką, parašom Vardą, Amžių, Veislė Pradėsim nuo manęs VARDAS: Eka AMŽIUS: 2,5m. VEISLĖ: Mišrunė maišyta su Lapgaude NUOTRAUKA:
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantiel_Armani Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Transporto pavadinimas "ESPERANTO", platesnė informaciją apie transporto priemonė, rasite nuotraukų nuorodoje. Norima kaina už transportą: Siūlykite. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/DIghyRk Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):
 5. Dėkoju už pritarimą, irgi gera mintis, jog dabartinių darbų reikalaujama XP taškų būna galima neblogai pakelti į viršų, ir padaryti šiek tiek stipresnius reikalavimus.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Mantiel_Armani 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano manymų reiktų sugalvoti serveriui šiek tiek daugiau darbų su pakvietimų, ar be jų, nes praktiškai susirenki ~20,000XP, ir praktiškai nebėra ko veikti, ir nebėra kam daugiau taupyti tuos XP, nes gali į visus darbus praktiškai įstoti, tik vienintelis dalykas ko reikia tam tai tik anketą tinkamai užpildyti, nes mano manymų kai būna šiek tiek tu daugiau darbų, ir kur reikalauja šiek tiek daugiau XP patirties, būna ištikrųjų šioks toks užsiėmimas, ir jau bent žinai kam juos taupai, ir kam jie būtent bus naudingi, na bent jau tik tiek iš mano puses čia, belieka tik jūsų nuomonės, ir atkreipimas į ši pasiūlymą. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Bus šioks toks didesnis motyvas, tikslai, ir užsiėmimas 4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): -
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantiel_Armani 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Florencijos_Zvejys 3. Už ką giriate šį administratorių?: Administratorius yra padedantis visada, suteikia pastoviai reikiama informaciją, ir kuo puikiausiai viską paaiškina, kai kylsta kokių nors neaiškumų arba klausimų. 4. Ko palinkėtumėte šiam administratoriui?: Toliau būti tokių pavyzdingų administratoriumi, ir kuo visko geriausio tiek žaidime, tiek realiam gyvenime.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantiel_Armani. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/09/19. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 7-8 metai. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senasis užsidarė, atėjau čia dėl dėmesį traukiant serverio sistemų. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, ne tokios ir sunkios buvo Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Ūkininkas, visus darbus jau dirbau kurie yra be pakvietimų. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Retkarčiais. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Teko jau :D Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Užtektinai, ne sunku buvo Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, visada suteikia. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Užtektinas. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Čia nelabai daug ką ir pakeisi, priklauso nuo pačio žaidėjo charakterio, ir pagal jo nusiteikimą.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...