Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.8.1]Pasiūlymas serveriui: Ginklų licencija

Afro_Head

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Afro_Head

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau ginklų licenciją padaryti laikiną kaip medicinos pažymą, tai pat leisti turėti ginklus be jos ir šitą problemą palikti policijos pareigūnams. Nes dabar yra galimybė nusipirkti nelegaliai ginklų be licencijos, bet jie yra atimami bandant juos pasirinkti, kas yra nelogiška. O ginklų parduotuvėje ir toliau neleisti pirkti be jos.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Logiškiau ir realiau, daugiau darbo policijos pareigūnams.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Gal dar padaryti kažkokius apmokymus prieš įgyjant licenciją ginklams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl minties su ginklų licenzija jog padaryti ją laikina esu PRIEŠ. Jeigu būtų taip padaryta reiktų kaskart leidinėt 7k dėl licencijos, o aš esu naujokas serveryje ir tos 7k man yra nemažai, o gintis reikia, nes pastoviai koks daunas prilekia ir pradeda šaudyt...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-08-02 at 08:00, Aidas_Fusion rašė:

Dėl minties su ginklų licenzija jog padaryti ją laikina esu PRIEŠ. Jeigu būtų taip padaryta reiktų kaskart leidinėt 7k dėl licencijos, o aš esu naujokas serveryje ir tos 7k man yra nemažai, o gintis reikia, nes pastoviai koks daunas prilekia ir pradeda šaudyt...

Visą gyvenimą ruošiesi būti naujoku? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-08-02 at 08:46, Tankistas Benas rašė:

Prieš,  o tau trukdo tą ginklų licendzija? 

Netrukdo, bet norėčiau vis labiau išbaigto projekto atkartojant realybę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Afro_Head said:

Netrukdo, bet norėčiau vis labiau išbaigto projekto atkartojant realybę.

Eik tu realybe, pro langa paziurek bus tau realybe.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Montrezl_Harrel rašė:

Iš vienos puses mastant esu už,bet žiūrint i pinigų puse tai esu pries,nebent padarytu kad kas 3 dienas po 1'000 reiktų mokėti,tada kitas reikalas.

Na tai kainos dar nėra nustatytos, tiesiog manau būtų įmanoma logiškai suderint viską.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 valandas prieš , Afro_Head rašė:

Visą gyvenimą ruošiesi būti naujoku? :D

Ne, tiesiog sakau, kad jei reiktų pastoviai pirkinėt gun-lic tai naujokams bus dar sunkiau įsivažiuoti į serverį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Aidas_Fusion rašė:

Ne, tiesiog sakau, kad jei reiktų pastoviai pirkinėt gun-lic tai naujokams bus dar sunkiau įsivažiuoti į serverį.

Tai nebūtina šaudyt visada :D Manau žaidimo esmė ir yra tokia, kad reikia pasistengti užsidirbti, kad kažką turėtum, jei neišeina tai vadinasi dar ne tau, jeigu esi naujokas, bet visada nebūsi juo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, Afro_Head rašė:

Tai nebūtina šaudyt visada :D Manau žaidimo esmė ir yra tokia, kad reikia pasistengti užsidirbti, kad kažką turėtum, jei neišeina tai vadinasi dar ne tau, jeigu esi naujokas, bet visada nebūsi juo.

Matau neįsiskaitei ką buvau rašęs. Taip, visada šaudyt nebūtina, taip ir nesakau, bet sakau, kad dažniausiai kai yra šaudomi naujokai, jie nori apsiginti(šauti atgal). Tai pagalvok kaip jiems reikės apsiginti kai reikės kas kart licenzijas pirktis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
52 minutes prieš, Aidas_Fusion rašė:

Matau neįsiskaitei ką buvau rašęs. Taip, visada šaudyt nebūtina, taip ir nesakau, bet sakau, kad dažniausiai kai yra šaudomi naujokai, jie nori apsiginti(šauti atgal). Tai pagalvok kaip jiems reikės apsiginti kai reikės kas kart licenzijas pirktis.

Kviesk policiją :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.