Information

Narys

Information

Narys
 • ID

  16252
 • Turinio skaičius

  82
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

487 profilio peržiūros
 1. Information

  72 Ghetto Bloods

  Daužysim, tiktai drykšt drykšt
 2. Information

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas: 1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Zaken_Dummbo 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: https://imgur.com/a/lAsgbTm 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Įžeidinėjimai.
 3. Anketos šablonas: Jūsų „/bendradarbiai“ lentelė prieš tai:https://imgur.com/a/p0lsGK5 Jūsų „/bendradarbiai“ lentėle dabar: https://imgur.com/a/0xAKjPt Naujokų parengimas arba kvalifikacija išlaikyta?: Taip Kiek surinkote spurge?: 155,6
 4. Information

  Beltran Leyva Curls

  Puiki gauja, armanis dabar pagaliau galės pasireikšt. @Jeffrey_Watsonas
 5. Information

  „Bitučių Prokuratūra" -Palikimas/Neaktyvumas.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“ žaidime:Minde_Information Kiek laiko imate neaktyvumą (Parašyti datas nuo/iki)?: 1 diena 01.01 Dėl kokių priežasčių jums reikalingas neaktyvumas?: reikia paiilsėt.
 6. Information

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas: 1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Zaken_Dummbo 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Non-rp darai ne dėl dovanų, o dėl to, kad sutrumpint kelią veždamas krovinius ir taip jau ne pirmas kartas. O dovanėlei danguje užtenka tik vienos kulkos, o ne beveik 2k.
 7. Information

  „Bitučių Prokuratūra" - Algos.

  Anketa: Jūsų „Vardas_Pavardė“: Minde_Information Jūsų praeitos savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: Pildau pirmą kartą. Jūsų šios savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: https://imgur.com/a/WqGHVKW
 8. Information

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas: 1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Tikriausiai kad Simple_One 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: Įrodymai už ką žaidėjas buvo nubaustas: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Taigi patikrinau todėl, kad mačiau žaidėjo rankoje ginklą. Patikrinus žaidėjas buvo pasidaręs azg, todėl jį nubaudžiau. O dėl šalmo situacijos sutinku tuo momentu buvo daug veiksmo ir veždamas žaidėją į kalėjimą užmiršau užsidėti šalmą bet nuvažiavęs nuo hp keletą metrų šalmą užsidėjau bet kaip tyčią tuo momentu nefilmavau.
 9. Anketos šablonas:Jūsų „/bendradarbiai“ lentelė prieš tai: - Jūsų „/bendradarbiai“ lentėle dabar: https://imgur.com/a/p0lsGK5 Naujokų parengimas arba kvalifikacija išlaikyta?: Taip Kiek surinkote spurge?: Keliuosi į antrą rangą
 10. Information

  Perku 100m2 verslą

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Information2. Perkamų patalpų dydis: 1003. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Veslo šaka nėra svarbi, lygis būtinai 2.4. Siūloma kaina: Mokėčiau apie 2mln priklauso nuo produkcijos kiekio.
 11. Information

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas: 1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Bunta_Fujiwara 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Važiavai be šalmo, starai ne free. skr.
 12. Information

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas: 1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Audrius_Valanciiokas 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Čiuvakas važiavo non-rp. skrr.
 13. Information

  Almighty Nuevo

  Rimčiau nematęs! Gera gauja
 14. Information

  Parduodu dvi gražias elegy.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Information2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viena elegy 0id su 4k ridos, kita elegy 1k rida 0 su 0 daužtumo.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 1 elegy - https://imgur.com/a/CqthZeD 2 elegy - https://imgur.com/a/QRDNwqx 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Už pirmą elegy apie 850k, už antrą 400k.