Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Gvidas_Zemaitis

Gvidas_Zemaitis

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gvidas_Zemaitis
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Gvidas (Jankis)
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  1999.02.11
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kretinga
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina):  [email protected]
 Apibūdinkite savo charakterį: Nu kū, esu draugiškas, kartais užplaukia visokios nesamonės galvoj, dažniausiai tai būna tarp manęs ir panelės, kad pykstamės bereikalo :D Panelė sako, kad man kaip mėnesinės, kas mėnesi bent vieną kartą turi užplaukt kokia nesamonė :DD Nu žodžiu, esu rūpestingas, neieškantis naudos ar dar ko, tiesiog esu paprastas žmogus:) 
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Boksas
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Nemėgstų girtis, bet esu iš Žemaitėjs
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Vasara tai nieko neužsiimu, tiesiog atostogauju, laisvalaikiu va žaidžiu greenside, būnu su draugais, su panele, keliaujam visur, žodžiu, nemiegu ir neguliu lovoj iki 17h vakaro :D 
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Seniau buvo šitas žaidimas labai populiarus dabar jau nežinau kaip yra bet neatrodo, kad būtų labai baisiai kritęs žemyn. Tiesiog buvo populiarus žaidimas Gta, tada atsirado sampas nu ir fsio, nežinau kaip ten buvo ligu kažkas parodė viską ir užsikabliavau ;)
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Iš klasiokų, virtualių draugų :D
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Nėra tokio
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Bandysiu siekt kuo daugiau ir nestovėt darbo biržoj :DD o ieškotis normalaus darbo, kad nereiktu kviestis tv pagalbos, kad kokia skalbimo mašina padovanotu:)
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Sese turiu, vardu Rūta, 10 metu skirtumas, aš jauniausias šeimoj :D Augintini turiu, vardu Dona, veislė Haskis, panelė, durnelė yra, neturiu ką daugiau pasakyt :D
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  Turiu merginą:)
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Eso iš žemaitėjs, miegsto papliorptė žemaitėška, šep miegsto paklibiet kartas su draugas:) Išmaut į kuok tūsa ar į klub;)
 Jūsų nuotrauka (privaloma):  

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.