Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

CS:GO // SRD

Pofka_Srd

Rekomenduojamas pranešimas

Tavo tas efektas tai ką aš žinau, viska išblurina ir negražiai atrodo.

čbb

 

 

Visi rašo, jog nesenai pradėjo žaist ir taip gerai sekasi. Tipo per neilgą žaidimo laiką galima išmokt gerai šaudyt?

21 h pražaides 5 mach :) Netiki *cenzūra* **

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na žinok nėra čia koks osum killai pats žaidžiu S3 arba S4 sėdžiu krentu pakylu daugiausiai su AWP pravares taškau su AWP be zoom taigi pamegynk ir tu be zoom pataškyti su AWP aš be zoom kartais net HS pataikau bet aišku pagrinde COMP vien žaidžiu su AWP daugiau su nieko daug ką nukillinu su AWP kiek beveik 2000 killu su AWP pas mane ir TOP 'inis AWP stovi pirmoje vietoje.

Taigi sėkmės žaidžiant o kolkas tai lengva kai nesi su reitingu iškrenta irgi be reitingu ir easy.

Sėkmės tonulėjant.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Nebesvaik gal :DDDDDD Su tokiais kilais nebejuokink :DDDD Nupirk pofka cs'go eisim prasimest.Bet jei rimtai i kilus neziuriu,bet pats video editas grazus (aisku pas mane geresnis)

 

*cenzūra* **, atvažiuosiu sukirsiu aš tave (:DD)

 

Ne pati video rodau, dar karta sakau, tik maždaug jog žinotumet kaip žaidžiu CSGO ir norėdamas pasiūliti kartu ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neblogai kaip naujokui, jei norėsi kartu pažaist tai parašyk į steam'ą nick'as exfib0 [ fotkė tokia juoda su bachuriukų ] gold nova 1 :) Irgi naujokas esu. Tu jau naujokas ir redline turi. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paskaičiau trečdalį pranešimų ir visi jie yra freepostai... Nelabai suprantu kam jie jums? Kažkuo geresni už kitus nebūsit, apart skaičiuko.

IT : Sakyčiau kaip pradėjusiam čia labai gerai, koks tavo rankas jau dabar?

Jei kada norėsi sumest pakviesk mane : wiickleson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.