Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

|1.8.2| Gaujiniams ir valdžiai

Edvis_Srekas

Rekomenduojamas pranešimas

2 hours ago, Colinas.. said:

Nesu megėjas iš avataru vertint prota, bet dabar kai parašei kad lendu kažkam į *cenzūra*na (+čia nebežaidžiu jau kuri laika) tai tikrai kad avataras nuspindi tavo IQ. Geriau jau eik ką nors naudingo nuveik nei bandydamas ant manęs čia sustumt

tu rimtai esi toks *cenzūra* kaip mixas, pie ko tas avataras, tai jei mc gregora uzsidejai tai pagal tave tu dar gejus esi? nu geras mastymas tavo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, nichustlin rašė:

tu rimtai esi toks *cenzūra* kaip mixas, pie ko tas avataras, tai jei mc gregora uzsidejai tai pagal tave tu dar gejus esi? nu geras mastymas tavo

užsidėjau nes forumo acc neleido susikurt, o kodėl butent mc gregor tai kad fanas šioks toks esu, o tu sampo auka *cenzūra* bando čia sustumt ant bennečio nors neginu jo, tiesiog nepatinka kai per laida bando kieta primest.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 hours ago, Colinas.. said:

užsidėjau nes forumo acc neleido susikurt, o kodėl butent mc gregor tai kad fanas šioks toks esu, o tu sampo auka *cenzūra* bando čia sustumt ant bennečio nors neginu jo, tiesiog nepatinka kai per laida bando kieta primest.

o tau sampas jau patapes realybe? negintum benecio nekomentuotum, gpp negausi ir beje priciom ta sampo auka? :D:D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

13 valandas prieš , nichustlin rašė:

o tau sampas jau patapes realybe? negintum benecio nekomentuotum, gpp negausi ir beje priciom ta sampo auka? :D:D 

Toks jausmas kad su siena šneku, prie ko čia man tas sampas realybe atstoja? Sampo nebežaidžiu jau kurį laiką, kad ir nebūtų ten bennečio o vietoj jo kasnors kitas irgi būčiau ta patį parašęs ką ir dbr, jei norėčiau čia pareigų jau senei bučiau turėjęs jas. Ok baigiam beprasmiška čia su tavim, rasi vistiek prie ko prikibt, kaip ir prie bennečio

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Pries , i komanda nepateksi srekai nesistenk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-09-26 at 16:23, Matthew_Bennett rašė:

Realiai net nėra ko galvoti , dėl ngs tikrai nieko nekeisiu , o ypač traktavimo , tame viskas ir baigiasi , nematau tolko jums leisti š malt . Nepatinka visada galima rasti kur geriau.

isikask i 'cenzura' ir purtykis

Redaguota Rokas_Angliz

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paskaičius temos turinį ir jos komentarus, tikrai pritarčiau nekeisti NGS sistemos palikti tokia kokia yra, nes:

  • Žaidėjas naudoja palengvinančias programas jis daugiau pats sau kenkia ir be abejonės sugadina visą žaidimo įdomumą.
  • Žaidėjas turi visą laiką atsakyti už savo veiksmus, nes tai jis nusprendžia ir pasirenka sau geriausią kelią
  • Patekęs 1 , 2 , 3 kartą į NGS, NDS, akmeninį ar medinį jis pasimokys iš savo klaidų ir jeigu norės toliau žaisti čia, pripažins savo klaidas ir iš jų mokysis. 

Turiu omeny , kad pradėkite galvoti kaip suaugę žmones ir nebenaudokite palengvinančių programų (čytų) , nes tikrai daugiau sau pakenksite, gaišinsite kitų laiką , kurie tikrina visas užblokavimo bei atblokavimo apeliacijas. Čia tik mano nuomonė ir aš nekeisiu jos!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.