Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Šaris

Neaktyvus

 • 38

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Šaris paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 27 2017

Šaris turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Šaris

 • Gimtadienis 1999.11.04

Paskutiniai profilio lankytojai

5.237 profilio peržiūros
 1. 0,28 sec aimas, galit ir antra bana šaut

  1. Dimitri_Russia

   Dimitri_Russia

   Nenusimanau apie aimus, bet man jau sakė du žmonės kad aimas. @Egidijus_Keza, @Rebeka_Sander, @Matthew_Bennett, @Vycka_Flex, @Karolis_Sudoku - peržiūrėkit, ačiū.

  2. Tomas_Hunger
  3. Ponas_Gyvatė.

   Ponas_Gyvatė.

   grynai as tik kai ikele video uzmaciau :D

    

 2. xD

  1. Nico_Moretti

   Nico_Moretti

   Rezimas neleidzia diskutuot -.-

  2. Šaris

   Šaris

   Rokas busenos nuo temos nebeskiria :D

  3. Rokas

   Rokas

   Tema rakinama.

 3. Kažkoks rip off'as nuo šreko avataro, nžn nžn

 4. Tu nors žinai ką fps unlockas daro?
 5. Orginalus pavadinimas, niekam nematytas
 6. Per rollbackus serverio turto negražina, tik kredus
 7. Neįsijauskit kol manęs nėra, o taip tai laikykitės, žaiskit sąžinigai ir kelkit gaujas į viršų
 8. 2016 metu video kai tu stumi seni xD
 9. @Yeti_Project Nieko nesupratau ką tu čia norėjai pasakyt, atrodo teksto yra, lietuviška kalba, bet niekaip neįšifruoju tavo rašinio.
 10. Ne ožinam, o patys esat ant tiek sužaloti žmonės kad čytinat tiek akivaizdžiai kad plika akim matyt ir nereik nei pzu nieko daryt, vienas iš atvėjų nuo salono į lv zona šaudo ir kuo puikiausiai pataiko, kitas per sf zona nuo stogo irgi iš rifle 5/5. Jei čytinat, tai čytinkit kad nepagautų, o geriausiai išvis nečytinkit, vistiek tas zonas ar su magijom ar be magijų nepaimat.
 11. Girdėjau kad po Kalidžio uždarymo ateisi su 20 snu.kių armija ir užvaldysi pasaulį, bet kaip matome, nėra jokių veiksmų iš tavo pusės. Gauja sukūriau ne dėl savęs, o tam kad nors biški serveryje palaikyt veiksmą ir t.t, temos žadėjau išvis nekurt, bet komandos nariai nori gaut oficialuma, kad prieš PD galėtų pasišaudyti, nes serveryje nėra normalių oponentų kurie galėtu pasipriešinti, o jei ir pasipriešina tai po veiksmo daugelis iš jų patenka į NGS.
 12. La Nuestra Familia - žiauri bei negailestinga meksikiečių gauja kuriai ribų nėra. Jaunuolių nusikalstamai grupuotei pradėjo vadovauti penki broliai Šarkis, Velnias, Litas, Euras ir dar vienas brolis nuo kito tėvo Džeris. Visi šie jaunuoliai pradėjo nuo smulkių vagysčių ir sukčiavimo, netrukus jie tapo daug išradingesni, pradėdami vykdyti pelningesnius nusikaltimus, ginkluotus apiplėšimus, turto prievartavimą, nelegalus alkoholio krovinių grobimus. 1920-ųjų metų pabaigoje La Nuestra Familia gauja turėjo didelę įtaką visų miestelių kriminaliniam pogrindžiui. Gauja buvo siejama su daugeliu rezonansinių laikmečio bylų: garsaus aviatoriaus Egidijaus Kėžos vaiko pagrobimu, šventos Kalėdų dienos skerdynėmis, žmogžudystėmis tarp italų, airių. Keletą metų La Nuestra Familia praktiškai veikė nebaudžiami, nors žudė priešininkus tiesiog gatvėje. Įbauginti nukentėjusieji ir liudininkai nedavė parodymų. Gaujos nariai darėsi vis arogantiškesni, išsiskyrė apranga, turėjo gražius namus, tapo žinomi miestelių visuomenei, naktinių klubų publikai, iš kitų gaujų išsiskyrė romantiška aura. Apie penkerius metus italai kentė La Nuestra Familios terorą. Ilgainiui policija ėmėsi La Nuestros Familios, be to, su jais galutinai suvesti sąskaitas nutarė ir konkuruojanti italų grupuotė, Policija areštavo kelis gaujos aukšto rango nusikaltėlius po policininko, žinomo radijo laidų vedėjo ir kelių gangsterių žmogžudysčių. Kiti gaujos nariai arba pabėgo į kitas valstijas, arba buvo nužudyti saviškių ar priešininkų. Dabar La Nuestra Familia grįžta nauja jėga, su naujais veidais ir daug žadančiais padariniais. Colin_Sarkys Litas_Pitas Euras_Pitas Velnelis_Camel Džeris_Nežinau

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...