Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Peikiu Ponaitis_Evaldas Mechanikų Pavaduotoja

Hikaro_Masati

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Just_Remix
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Ponaitis_Evaldas
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Mechanikai 
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Išmetę iš darbo, už įžeidinėjimus nors turėjo išvis dėti man įspėjimus.
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.0 Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus; 1.0.1 Kiekvienas serverio direktorius privalo jausti atsakomybę einant direktoriaus pareigas; 1.0.2 Kiekvienas serverio direktorius privalo priimti teisingiausią sprendimą;
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/WdEMI

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu žinok mums tokių kaip tu firmoje nereikia, vakar gaujoj būdamas savus šaudei, darbuotojai skundžiasi, rašai bereikšmius papeikimus direktoriui, ir dar sugebi įžeidinėti mane, tai nepriimtina. Kad dar nebūtų tas įžeidimas toks žiaurus tada dar galbūt būčiau ir atleidęs, ar užmetęs tą įsp, bet įžeidei ir pakartojai tai dar kartą. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Ponaitis_Evaldas rašė:

Tu žinok mums tokių kaip tu firmoje nereikia, vakar gaujoj būdamas savus šaudei, darbuotojai skundžiasi, rašai bereikšmius papeikimus direktoriui, ir dar sugebi įžeidinėti mane, tai nepriimtina. Kad dar nebūtų tas įžeidimas toks žiaurus tada dar galbūt būčiau ir atleidęs, ar užmetęs tą įsp, bet įžeidei ir pakartojai tai dar kartą. Sėkmės.

Laba diena. ne aš vienas šaudžiau tave šaudė ir kiti bendradarbiai, kurie irgi yra gaujoj šito neprikišk vpš. Kas skundžiasi man įdomu, dirbu savo darbą, ir netrink čia makalo. Vienas firmos darbuotojas manę irgi įžeidinėjo teamspeak, jam nieko ane nebus?. tapati pasakiau ką jis sakė tau, o tai tikrai nėra įžeidimas koks, pats darbuotojas sakė kad nėra. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Just_Remix rašė:

Laba diena. ne aš vienas šaudžiau tave šaudė ir kiti bendradarbiai, kurie irgi yra gaujoj šito neprikišk vpš. Kas skundžiasi man įdomu, dirbu savo darbą, ir netrink čia makalo. Vienas firmos darbuotojas manę irgi įžeidinėjo teamspeak, jam nieko ane nebus?. tapati pasakiau ką jis sakė tau, o tai tikrai nėra įžeidimas koks, pats darbuotojas sakė kad nėra. 

Atsiprašau bet ar tu man bent sakei kažką kad jis įžeidė?? Bet realiai ką tik pripažinai kad šaudei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Ponaitis_Evaldas rašė:

Atsiprašau bet ar tu man bent sakei kažką kad jis įžeidė?? Bet realiai ką tik pripažinai kad šaudei.

Ne vienas aš šaudžiau kas tau neaišku, į tave net nebuvo pataikyta, o į padangas. Šaudę į tave kurie dirba firmoje, ir yra gaujoj. Man nereikėjo sakyti kad manę įžeidė, nes tu pats girdėjai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Just_Remix rašė:

Ne vienas aš šaudžiau kas tau neaišku, į tave net nebuvo pataikyta, o į padangas. Šaudę į tave kurie dirba firmoje, ir yra gaujoj. Man nereikėjo sakyti kad manę įžeidė, nes tu pats girdėjai. 

Jeigu tu čia apie Franklina, tai jis įžeidė tave bet aš jį įspėjau. O tu iš oro pradėjai mane įžeidinėt. Pats kažką bandai visą laiką primest. Laukiam Nico

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 minutes prieš, Ponaitis_Evaldas rašė:

Jeigu tu čia apie Franklina, tai jis įžeidė tave bet aš jį įspėjau. O tu iš oro pradėjai mane įžeidinėt. Pats kažką bandai visą laiką primest. Laukiam Nico

Tai taip išeina aš buvau šitoje firmoje, išskirtinis. Ji tu įspėjai manę išmetei,. krc palauksim Nico nuomonės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Laimis_Hifi  Dovis_Santos  Svečias  Tankistas_Benas  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.