Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiamas Sabas Brown.

Сristiano_Capelli

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Cristiano_Capelli.


• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Sabas_Brown


• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Taigi noriu pradėti nuo to, kad jis šiek tiek per daug įsijautė į savo pareigas.


#1.


Kodėl jis atlieka vienintelio G.Moderatoriaus pareigas, dėdamas lempinius įsp? Tam yra paskirtas žmogus, tai lai jis ir dirba.


http://imgur.com/c42ncrl


 


#2


Atmėtė tvarkingą anketą.


http://greenside.lt/index.php?/topic/5673-matthew-bennett-ban-frezzy-arts/


http://www.part.lt/perziura/672c2bc1619132b13b64f9ee272c992b539.png


 


#3


77088493d7dec7e64583442f274bfd0d121.png


4VVFymx.png?1C1M0nzJ.jpg?1


per daug sau leidžia žmogelis? ar tiesiog nuo vazelino galva apsinešė ir negali blaiviai mastyti?[neįsižeisk, tokia jau toji tiesa]


 


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : pateikiau virš.


 


manau jis būdamas tvarkos prižiūrėtoju turi rodyti pavyzdį.


 


auksinė taisyklė:


kaip ožini ožį, tu nesiskaitai ožiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pradėkim nuo to kad .

Kur įspėjimai . Bereikšmis postas tavo buvo tema ( Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;http://greenside.lt/index.php?/topic/5614-deal-and-wheel/#entry54870

Jeigu nežinai tai nesakyk , mano paskirtis prižiūrėt ne tik apeliacijas , bet ir visą forumą , kaip nėra Ryčio uždedu aš įspėjimą .

 

 

Dėl banned atmetimo , tam yra skirti admin papeikimai . Jei kiekvieną pradėsim bannint už kicką ar kill'ą ? Kas tada ?

 

auksinė taisyklė:

kaip ožini ožį, tu nesiskaitai ožiu.

Tu man sakai kad aš *cenzūra* ? Man atrodo čia atvirkščiai yra , kas kam dabar papeikimą rašo ? Pasižiūrėjus kiek tu papeikimų parašęs , ir kiek aš :D Tai man iki tavęęs dar toooli toooli . Pas mane rastum 1-2  o pas tave :DD Pilna krūva

 

 

ts , pirmas pradedi o po to vaidini nekaltą mergelę : http://www.part.lt/img/9905e9eb9ec76bb100c31c794da26992855.png

Pamėgink tu per mėnesį lauko tiek mažai nusikeikt , pažiūrėsiu ar išeis :}

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu krč prisidėsiu nes tu man Sabai nlb patinki kaip asmenybė

 

5305b9dce6a2b23448fdbd2a5d9f146a998.png

Kad tu pievas šaudai , iš viso , pasakau kad pafilmuok, tai atmazai čia fps dropina lagina ir t.t .

Jei toks šventuolis esi , tai eik lygiai be jokių palengvinančių programų ir kitą . 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad tu pievas šaudai , iš viso , pasakau kad pafilmuok, tai atmazai čia fps dropina lagina ir t.t .

Jei toks šventuolis esi , tai eik lygiai be jokių palengvinančių programų ir kitą . 

Kalbant apie Name Tag pasižiūrėk pas save cleo failiuke ar tikrai nieko nematai , tada čia kažką kalbėk ereliūnas. O kita Nėra įrodančių video ir t.t , kad jis jį naudoja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įsikišu tarp papeikimo ir komflikto, visi jūsų gaujiniai sakot, kad aš jum esu eilinis žaidėjas tai taip išeina, kad aš galiu atsišaudyt ant bazaro ir t.t tą aš ir darau, bet tai kam ieškot tų lygybių, jaigu dabar rašot papeikimus? 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įsikišu tarp papeikimo ir komflikto, visi jūsų gaujiniai sakot, kad aš jum esu eilinis žaidėjas tai taip išeina, kad aš galiu atsišaudyt ant bazaro ir t.t tą aš ir darau, bet tai kam ieškot tų lygybių, jaigu dabar rašot papeikimus? 

Viskas vyksta dėl to, kad jis grynas ašarų karalius, bei kaziolas yra. Kaltino Javgenka dėl aimo, įmetė video, tai dėl wh prisipiso kurį naudoja visas servas. Visas servas jo nekenčia, nes tu jam parašai žodį, iššauni kulką gausi mute arba jailą, o pats atsišaudo erelis, dar kaip jam nieko nerašė Javgenijus, o jis pats jį išvadino iš lempos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas vyksta dėl to, kad jis grynas ašarų karalius, bei kaziolas yra. Kaltino Javgenka dėl aimo, įmetė video, tai dėl wh prisipiso kurį naudoja visas servas. Visas servas jo nekenčia, nes tu jam parašai žodį, iššauni kulką gausi mute arba jailą, o pats atsišaudo erelis, dar kaip jam nieko nerašė Javgenijus, o jis pats jį išvadino iš lempos.

Kaziolas ? Kad tu čia daugiau prikaziolines nei aš žmogau . Video ir prašiau , tam kad jį prigaučiau , nes žinojau kad su nametagu lošia . Vapšė vienodais šviečia kas ko nekenčia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaziolas ? Kad tu čia daugiau prikaziolines nei aš žmogau . Video ir prašiau , tam kad jį prigaučiau , nes žinojau kad su nametagu lošia . Vapšė vienodais šviečia kas ko nekenčia

Pats su Name Tag loši ir čia avinėlį vadini pagaudyk savo gaujos narius pažėk , kaip jie šaudo ir kokias lempas šaudo . Kaip Greg'as minėjo gavai ban pas ryža už sob'ą tad tokie žmonės , kaip tu tikrai nesikeičia stpdw tu ir čia jį turi laiko klausimas kada pakliūsi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi Sabai tikrai kaip buvau naujokas tu man ir padėjai bet dabar nuliūdau jog matau tiek žmonių tave peikent todėl visiem sakau jei jūs norit jį nuverst nuo pareigų koks jum tolkas nuverst jūs jį nuversit jus nuvers kiti asmenys kurie gerbė Saba o žinokit jog Sabas tikrai paskeites kaip buvau jo darbuotojas kaip buvo pavaduotojas ir direktorius DPD kurjerių tikrai jis buvo malonus žmogus tik klausimas ar jis nepasikeitė 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats su Name Tag loši ir čia avinėlį vadini pagaudyk savo gaujos narius pažėk , kaip jie šaudo ir kokias lempas šaudo . Kaip Greg'as minėjo gavai ban pas ryža už sob'ą tad tokie žmonės , kaip tu tikrai nesikeičia stpdw tu ir čia jį turi laiko klausimas kada pakliūsi.

Tau reikia tu ir gaudyk , kolkas nemačiau kad koks mano gaujinis čytintu ..

O ką ? Nieko neneigiu , ten buvau žinomas kaip čyteris , ir visi čia tai žino , ir ką , čytinau dieną naktį ir t.t , nebuvau šventas . Naujas serveris - nauja istorija . 

Va čia tai tikrai nieko neturiu ir neįkliūsiu tikrai , būk rami .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prižiūrėtojas buvo įspėtas 1 įspėjimu už nepagarbų elgesį. Jeigu tai kartosis, prižiūrėtojas bus nušalinamas, nes visi "GreenSide" projekto komandos nariai privalo rodyti pavyzdį serverio žaidėjams, o ne juos įžeidinėti ir panašiai.

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.