Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Gvidas Ham

Gvidas_Ham

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas_Ham


Jūsų vardas realiame gyvenime : Gvidas


Kiek jums metų ? : 17


Iš kokio miesto esate? : Utenos ^-^


 Jūsų charakterio savybės : Esu griežtas, linksmas, draugiškas tai tikrai, kada reikia būnu ir atlaidus. Moku manipuliuoti žmonėmis realiame gyvenime, neesu profesionalas to, bet šiek tiek sugebu įkalbinėti.


Žaidime mano "klyčka" kumpis. O gyvenime Gvicka. FB vardas atspindi šiuos požymius .


Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? : Pagrinde tai krepšinis, toliau beveik viskas kur galima pritaikyti mena, tai piešimas, video idėjos, tiesiog aplamai visos idėjos, kuriu man nestinga visuose gyvenimo išbandymuose.Menas pagrindinis mano gyvenimo šaltinis.


Mėgstu detalumą, labai kreipiu dėmesį į viską, ką tik pastebiu, smulkiausius dalykus , visas smulkmenas, to neparodau viešai, bet pastebiu tai dėl savęs. Tad įkūnijęs savyje esu detalumą.


Bilijardas tai taip pat vienas iš pomėgių, turiu gerą akį šioje srityje.


Kokios jūsų gerosios ir blogosios savybės? : Geriausios tai jog esu linksmas, moku pralinksminti žmones, veiksmais, bei žodžiais. Esu džentelmenas, niekad neesu padaręs moteriai ko nors blogo, o tas buvimas džentelmenu man labiausiai tinka. Daug bendrauju su draugais, mėgstu ir moterišką kompaniją, draugių taip pat nestinga. Blogiausios tos jog nemoku pykti ant žmonių , be to esu kerštingas (mano kerštas visad būna dvigubas ir ne tik)


Jūsų nuotrauka (būtina) :


Savo tapatybės neslepiu, galiu net ir visą fb duoti https://www.facebook.com/gviic.HD


 


 


 


Papasakokit kokį mane pažįstat greenside serveryje, parašykit apie mane , viską ką žinote, iš to papildysiu savo aprašymą.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sabai papasakok plačiau, ką apie mane galvoji. 

Pirmas įspūdis išgirdus tavo balsą , toks storas , galvojau kad ir pats ne toks plonas būsi :D thats all

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti. Sėkmės žaidime bei gyvenime.

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas(a), malonu susipažinti. Sėkmės tau žaidime ir gyvenime.

 

 

 

Žaidėjas gauna Žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.