Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[PAGALBOS] Padėjusiam 3 eurai.

Lukas_Sova

Rekomenduojamas pranešimas

Sveikučiai. Gal žinot, kodėl man kai žaidžiu SAMP, ar taip naršau po kompiuterį, jis man pradeda kaip čia pasakius (Čirkšti), keistu garsu, aš galvoju, kad bėda su windowsais, Gal kas galėtu pagalbėt? Atsilyginčiau 3 eurus sms'u

 

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už:

Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nufilmuok kas darosi, bus tikrai lengviau.

Kaip aš nufilmuosiu? Nu krč tyngiu filmuot, nes paskui man pc rr reikia, nu krč pvž: Lošiu samp, ir žiauriai man palagina išvis nieko negaliu daryti, td po kokių 5-10 sekunddžių pradeda čirkšti kažkas nesuprantu, kas tada aš gaunu PC rr. Suprask kažkaip :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Jeigu pradeda čirkšti gali būti su vintiletoriu negerai , arba parėjo garso kolonėlės čia tik mano  pamąstymai

 

Nu, kad ne man kai lošiu SAMP Palagina td pradeda čirkšti, tada gaunu PC rr

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žodžiu taip, kai tu žaidi kompiuteris įkaista ir dėl to taip yra, nes reiškiasi pas tave nesisuka ventiliatorius, tad siūlau atidaryti dėžė ir pasukinėti. O tau taip būna kai žaidi žaidimus?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žodžiu taip, kai tu žaidi kompiuteris įkaista ir dėl to taip yra, nes reiškiasi pas tave nesisuka ventiliatorius, tad siūlau atidaryti dėžė ir pasukinėti. O tau taip būna kai žaidi žaidimus?

Pas manę loptopas nešiojamas kompiuteris. Tai man būna visur ir netgi internete, kad palagina PC Ir gaunu rr PC daryti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne windowsuose esmė, baikite juokauti. Greičiausiai bus parėjusi vaizdo plokštė arba vaizdo plokštės ventiliatorius. Jei jis nesisuka, vaizdo plokštė įkaista, ko pasekoje tau pradeda viskas strigti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne windowsuose esmė, baikite juokauti. Greičiausiai bus parėjusi vaizdo plokštė arba vaizdo plokštės ventiliatorius. Jei jis nesisuka, vaizdo plokštė įkaista, ko pasekoje tau pradeda viskas strigti. 

Tai ką daryt? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"jis man pradeda kaip čia pasakius (Čirkšti),"

 

tai koks ventiliatoriaus velenas atšokęs liečia ką nors ,, pas mane tas pats kartais būna .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"jis man pradeda kaip čia pasakius (Čirkšti),"

 

tai koks ventiliatoriaus velenas atšokęs liečia ką nors ,, pas mane tas pats kartais būna .

Db nebebūna? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.