Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Facebook: account disa*cenzūra*. Pagalbos

Josh_White

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki forumo nariai. Kas čia galėtų būti fb narsiau žiūriu atjungė paskyra mano nesuprantu kas per huijne..  gal yra kam buvę taip ? :) kad šitaip fb užpuliuotu.

7338a820025fa024add0c59d56e1f818588.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Marcel_Wallace rašė:

Lygiai ir man taip pat buvo viskas, rašiau supportams, negavau jokių žinučių laukiau laiko savaitė bet niekas nesigavo man. Tai teko susikurti naująjį facebook vartotoją, o po šiai dienai viskas tvarkoje. 

Supratau rašiau suportui nors abejoju ar sureguos nors nieko blogo nedariau facebooke narsiau ir žiūriu atsijungė paskyra poto bandžiau jungtis ir sita išmetė kad paskyra išjungta galvojau kas per nesąmonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Josh_White rašė:

Supratau rašiau suportui nors abejoju ar sureguos nors nieko blogo nedariau facebooke narsiau ir žiūriu atsijungė paskyra poto bandžiau jungtis ir sita išmetė kad paskyra išjungta galvojau kas per nesąmonė.

Būtent, būtent. Tai man irgi per nesąmonė, nebent toks dalykas dar gali būti, kad tikrina paskyrą bet nelabai tikiu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Marcel_Wallace rašė:

Būtent, būtent. Tai man irgi per nesąmonė, nebent toks dalykas dar gali būti, kad tikrina paskyrą bet nelabai tikiu. 

Nes nickas buvo mano vardu būna dėl to girdėjau atjunge, o kaip rasai suportui dar reikia asmens dokumento foto nesiunčiau net jiems. Tik va nežinau ar susigrazinsiu jaučiu šansų nedaug.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
34 minutes prieš, George_Butler rašė:

Tai gal kažkas tave pareportino ir viskas. Yra buvę mano draugui taip, tai praėjo po kiek laiko.

Bet Grinai nieko blogo nedarai ir isjunge pirma prašo patvirtinti foto ikeliu savo nuotrauką laukiu kol patvirtina ir žiūriu acount disa*cenzūra* :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.