Jump to content

Marcel_Wallace

Neaktyvus

 • 52

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Marcel_Wallace

 • Gimtadienis Gegužė 9

Paskutiniai profilio lankytojai

2.538 profilio peržiūros
 1. kas girdėta apie atnaujinimus? Kada pasirodys?

  1. Giovanni_Rossi

   Giovanni_Rossi

   Ryt, poryt, šiom dienom.

 2. Sveiki, pasiūlykit kokiu dainų jeigu kažką įdomaus klausotės. Taipogi gal yra OG version mėgėjų? Tai pasidalinkit jo mėgstamiausia, o aš įmetu neišleista. Prenumeruojam kanalą bus daugiau...
 3. SVEIKINU VISUS SULAUKUS VASAROS IR ŠILTŲJŲ ORU. Džiugu matyti kažkokias naujienas, pažiūrėsime kiek laiko užtruksite su tais 30 procentų ir ką gero atnaujinsit... Pasiilgom jūsų atnaujinimų... @Aivaras @Rokas ir naujienų.
 4. Nebelandžiokit į mano profilį :)))

 5. Tai žaiskit visi visi ir meskit pinigus į VIPUS / ADMINUS vėliau po kažkiek laiko nesiskųskit. Nes daugumą žmonių investuoja į projektą, kad projekto valdžia pateiktu mums dar įdomesni žaidimą iškepta šviežiai. Pažiūrėsime kokie tie atnaujinimai bus.
 6. Bet labai jau ilgai ruošiami atnaujinimai, paskutinis normalus atnaujinimas buvo Balandžio 30, 2018m. Jeigu gerai pasakiau. Tai pats laikas parodyti jau ką gero esate padarę, nes atsimenu senais gerais laikais būdavo kas kelis mėnesius atnaujinimas serveris, tad manau ir daugiau pastangų dėjote į šį projektą. Ar stengsitės iki vasaros pradžios, išleisti atnaujinimą sukauptą beveik per metus? Ar bus nauja modifikaciją? Beje kas toliau dirba prie modifikacijos Aivaras ar jūs nauji projekto ,,galvos"?
 7. @Rebeka @Mantas gerbiamieji, kada bus įkelti jūsų padaryti nuostabiausi atnaujinimai? Nes pasiilgome labai... @Rokas @Aivaras Ir beje buvo prieš Rebeka ir Manta, dar pora savininkų tai kur jų parodyti darbai? Nes vistiek be reikalo jie čia nesėdėjo.
 8. Sveiki, labai įdomu pasidarė ir sukūriau šią temą padiskutuoti visiems projekto žaidėjams. Kada atnaujinimas pasirodys nes jau per ilgai laukiam, nes palei viską kaip ankščiau būdavo tai jau būtų buvę kokie du atnaujinimai.. Ir ką čia veikia naujieji administratoriai, ir ką parodė seni tie du žmonės, jokios naudos negavom kaip ir iš jų. Diskutuojam diskutuojam.
 9. Sveikinimai, kada atnaujinimas nes jau norėtųsi ir nekantrauju nekantrauju...
 10. Visai neblogai darai gražu, paprasta, jauku. Kalėdų senelis irgi norėtų kažko panašaus jeigu įmanomą. Gl kituose darbuose.
 11. Gerb. žaidėjai sveikinu visus su šventėmis norėčiau, kad būtumėt laimingi ir sąžiningi. :) 

 12. Šio konkurso nugalėtojas buvo išrinktas šis projekto žaidėjas, @Gvidas_Ham jam bus išsiųsti bankinių pavedimų kreditai GreenSide.lt serveryje per 24 valandas. Jeigu reikės įrodymų įkelsiu į šią temą. J
 13. Dalyvaujame nes jau skaičiuojamos paskutinės KONKURSO valandos, jeigu patiks ( patiko ), šis konkursas duokit žinoti man. O kitiems visiems siūlome dar dalyvauti kas nesudalyvavo kuo daugiau žmonių tuo - Kreditų skaičius kyla į viršų.
 14. Nugalėtojas bus išrinktas jau ši antradienį, tai dar turite laiko dalyvauti šiame konkurse.
 15. Siūlome dalyvauti KONKURSE, kur galėsite laimėti žaidimo kreditų ir nusipirkti ko tik pageidaus jūsų širdys. Nuoroda; 

   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...