Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Drake_Stevenson

Gvidas

Rekomenduojamas pranešimas

Nežinau ką čia bandai įrodyt, bet vakar jau įsitikinau kas esi, so tavo naujas acc buvo išaiškintas per ~6h, tai tik įrodo, kad tavo charakteris yra išskirtinis( gali priimt tai kaip komplimentą, tačiau aš tame įžvelgiu minusą ), nes dėl charakterio ir pradėjo kilti itarimai. Kitą kart kai meluosi, panaudok žiupsnelį logikos, kadangi dabar brolis, kuris atseit yra iš kito miesto( viens iš Kauno, kits iš Marijampolės ) turi tuos pačius ipus, hmmm... interesting. Labiausiai nustebino tai, kad būdamas dugne sugebėjai nukristi dar žemiau, good job :D.

 

 

Pabaigai - patarčiau baigti su tomis nesąmonėmis, logikos trūkumas tavo melą padaro vis absurdiškesnį ir taip sėkmingai vėl krenti visų akyse.

 

 

 

Detektyvas Nico'Moretti baigia darbą, ZMav7vR_700wa_0.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* , tu tiek daug prisidirbęs.. Kad esi tikrinamas pastoviai. Aš pats asmeniškai sužinojau, kad tu *cenzūra* s, po maždaug 1-2h. Visi direktoriai buvo informuoti apie tave. Visiems direktoriams esi rašęs poemas apie save. Visiems direktoriams siūlei parduoti pavaduotojo statusą. Tu visiškai sužlugdytas esi. Tavo vietoj aš arba mesčiau, arba taip grąžiai pradėčiau elgtis, kad neįsivaizduoju net. Nesakau, kad rašinėt ir pan. Tiesiog nebekreipk dėmėsio. Ir ramiai žaisk. Neišsišokinėk, vapšie niekam neįkyrėk. Net jei mentas free star prideda, tu daryk tai ką turi daryt, o ne vardink savo keiksmažodžių arsenalą. Šiuo metu tu per daug bukas tam. Bet ateitį suaugsi, ir išaugsi iš to.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau ką čia bandai įrodyt, bet vakar jau įsitikinau kas esi, so tavo naujas acc buvo išaiškintas per ~6h, tai tik įrodo, kad tavo charakteris yra išskirtinis( gali priimt tai kaip komplimentą, tačiau aš tame įžvelgiu minusą ), nes dėl charakterio ir pradėjo kilti itarimai. Kitą kart kai meluosi, panaudok žiupsnelį logikos, kadangi dabar brolis, kuris atseit yra iš kito miesto( viens iš Kauno, kits iš Marijampolės ) turi tuos pačius ipus, hmmm... interesting. Labiausiai nustebino tai, kad būdamas dugne sugebėjai nukristi dar žemiau, good job :D.

 

 

Pabaigai - patarčiau baigti su tomis nesąmonėmis, logikos trūkumas tavo melą padaro vis absurdiškesnį ir taip sėkmingai vėl krenti visų akyse.

 

 

 

Detektyvas Nico'Moretti baigia darbą, ZMav7vR_700wa_0.gif

WOW išsiaiškinai tiesiog norėjau viską pradėt nuo 0 ir pradėti kilti kerieros laiptais 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* , tu tiek daug prisidirbęs.. Kad esi tikrinamas pastoviai. Aš pats asmeniškai sužinojau, kad tu *cenzūra* s, po maždaug 1-2h. Visi direktoriai buvo informuoti apie tave. Visiems direktoriams esi rašęs poemas apie save. Visiems direktoriams siūlei parduoti pavaduotojo statusą. Tu visiškai sužlugdytas esi. Tavo vietoj aš arba mesčiau, arba taip grąžiai pradėčiau elgtis, kad neįsivaizduoju net. Nesakau, kad rašinėt ir pan. Tiesiog nebekreipk dėmėsio. Ir ramiai žaisk. Neišsišokinėk, vapšie niekam neįkyrėk. Net jei mentas free star prideda, tu daryk tai ką turi daryt, o ne vardink savo keiksmažodžių arsenalą. Šiuo metu tu per daug bukas tam. Bet ateitį suaugsi, ir išaugsi iš to.

Praėjus 6 dienom dar visiškai nepasikeičiau bet po biškį keičiuosi tiesiog nekreipiu dėmesio į tuos žmones kurie nori pavaidinti kietus , nekrepiu dėmesio kurie band mane išprovokuoti ant bazaro ir visa dėka tau nes tu man patariai ačiū tau 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ha *cenzūra* s čia, gal kada jau baigsi meluot???

Baigiau meluot tiesiog žinokit kad esu *cenzūra* s man visiškai dzin ir TeamSpeak programoje tikrai manes nei forume nei žaidime nei teamspeak programoje neišprovokuosit tiesiog žinot tiesą ir žinokit :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* , *cenzūra* :D , niekas taves čia negerbia , reiškės pasišiukšlinės vaikas normaliai esi :D bet , galiu tik palinkėt sekmės žaidime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* , *cenzūra* :D , niekas taves čia negerbia , reiškės pasišiukšlinės vaikas normaliai esi :D bet , galiu tik palinkėt sekmės žaidime

Zmogau jei tau vaikas nuo 15 metu tu ziaurus sekmes ir tau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Praėjus 6 dienom dar visiškai nepasikeičiau bet po biškį keičiuosi tiesiog nekreipiu dėmesio į tuos žmones kurie nori pavaidinti kietus , nekrepiu dėmesio kurie band mane išprovokuoti ant bazaro ir visa dėka tau nes tu man patariai ačiū tau 

Keitimasis, kad nebesiūlai pirkti pavaduotojo skaitosi ane? O pastovus lindimas akis tipo ne?

 

Malonu susipažinti, bet patariu palik serverį gal..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Keitimasis, kad nebesiūlai pirkti pavaduotojo skaitosi ane? O pastovus lindimas akis tipo ne?

 

Malonu susipažinti, bet patariu palik serverį gal..

Kodėl turėčiau palikt serverįš del kelių atsiprašant *cenzūra*jobų t.y Tunex ir dar ten kaškokių :DDD nebejuokinkit 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kažkoks ĮŽEIDIMAS matos iš tolo

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesuprantu aš tavęs drake. Kam meluoti. Gi iš karto matosi tu *cenzūra* s ar ne. Taip pat pasakysiu, kad brolių balsai negali būti tokie panašūs ir jai būtum jo brolis, tai nevartotum žodžio ,,Karoče". Tad srr *cenzūra* , bet ką jau padarysi - demaskuotas. :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu susipazinti sekmes serveryje

 

 

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas(a), malonu susipažinti. Sėkmės tau žaidime bei gyvenime.

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

 

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.