Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

2015/06/02 Drake_Stevenson biografija

Gvidas

Rekomenduojamas pranešimas

2015/06/02 Drake_Stevenson biografija 

 

Sveiki, taigi kaip matote pradėsiu kurti blogus, manau į savaite vieną blogą tikrai parašysiu na o jeigu jums bus įdomu ir tikrai patiks tuomet galbūt kursiu ir dažniau. Taigi pirmajam savo blog'e norėčiau pristatyti save galbūt ne pilnai bet bent jau kažkiek jog pažintumėt mane kas aš toks esu.

 
Skaitome toliau.
 
Taigi dar kartą sveiki, esu Gvidas man yra 15 metų esu gimęs per pačia geriausia dieną tai birželio šeštąją 1999 metų. Nors ir gimęs tokią dieną tačiau tikrai nesu ten toks žiaurus apgavikas ar prikolistas ne ne, esu normalus žmogus kaip ir dauguma galbūt išsiskiriu tik savo išskirtiniais gebėjimais apie kuriuos vėliau. Tai va galima sakyti esu Marjampolietis .Na užteks čia apie tai nes nemanau kad man pačiam būtų įdomu skaityti ką aš čia parašiau tai einame prie mano laisvalaikio, hobių ir kitokios veiklos. Taigi pradedame nuo pat pradžių tai manau kaip ir dauguma lankom mokyklas taigi aš lankau gimnaziją esu klasės mokinys, manau ir patys suprantat kad esu 9 klasė yra labai sunki ir joje mokytis tikrai niekam nelinkiu nes ten viskas ant tiek perdėta kad aš net nepasakosiu, žodžiu kas nesimokėt pamatysit dar biggrin.png Ką lankau mokykloje? Lankau vieną būrelius tai krepšinis (galbūt kažkam tai nepatinka bet jie yra maladiec) .Na truputį apie laisvalaikį, manau kaip ir kiekvienas taip ir aš mėgsta pasėdėti prie kompiuterio ir pakapoti sampą, žinoma kad mėgstat, galiu pasakyt didžiausias noliferis esu žiemą biggrin.png na o pavasaris ir vasara manau ir taip visiem suprantama kad atšilo oras pakilo noras biggrin.png Juokauju dažniausiai pavasarį manau visi išlendat į kiemą pabūt su draugais tai taip ir aš. (tie kas nesėdi ir ne nolifina samp'o ar panašiai) tai pat dar ko nepaminėjau jau čia galbūt labiau kaip ir mano hobis tai be bėgiojimo ir sporto manau sėdėčiau ir užnolifinčiau per daug prie kompiuterio biggrin.png Bėgimas yra mano pagrindinis hobis dažniausiai bėgioju tik vasarą ir pavasarį nes tas pats laikas yra išjudėt. Na tiek apie tai, o dabar trumpai noriu pakalbėti apie savo charakterį. Iš tikro sunku pačiam apibūdinti savo charakterį nežinau kodėl bet labiausiai mano charakterį gali apibūdinti mano draugai tai kiek jie pasakę apie mane tai tiek ir žinau biggrin.png Tai pagal draugus esu, draugiškas, noliferis, juokingas žmogutis( nežinau kodėl ) mėgstantis padaryti nesamones biggrin.png Tai tiek kiek žinau iš jų pusės. Na o manau visa kitą tai jūs patys išsiaiškinsit ir nebijokit bendraut su manim aš nesikandžioju visuomet kreipkitės jeigu reikia kokios nors pagalbos.
 
Kas šiame serveryje patiko?
 
Taigi pradėkime nuo kas man čia patiko ? atsakimas manau bus labai paprastas ir aiškus.Tai būtų serverio kolektyvas.Vakar diena beklaidžiodamas norintis apsistoti kokiame serveryje radau šį paprasta bei greitų metu darantį atnaujinimus serveriui tai GreenSIDE.LT .Kitas dalykas kodėl patiko jog duoda pareigas ne saviems o renka tai yra puikus dalykas norint kašką pasiekti serveryje o ne būti vien paprastu žaidėju,kadangi mano galva nesiekiant pareigų taip ir sėdėsi gylioje duobėja ir iš jos ne išlysi.Tad štai kodėl patiko šis serveris o dabar pereiname prie kito klausimo. 
 
 

 

Kas mane čia dar laiko?

 

Mane laiko ? visi savi žaidėjai kaip ir sakau,ir noras o noras tai yra pasiekti kaška šiame serveryje ne vien reputacija turint kaška galima pasiekti kadangi viskas remiasi į aktyvuma,bendravima bei žaidėjų palaikima tad kaip sakoma jeigu jau neturėsi reputacijos jau susigadinti dar labiau negali tad ir bandai PVZ ; kaip aš (jokauju smile nedėsiu nes nelabai aptinka man bloguose).Taigi sieksiu pareigų,ogi kokiu ? (Direktoriaus , Pavaduotojaus , Prižiūrėtojas , Ban/unban , ADMIN)) tad štai o šiaip dar noriu susipažinti dar su daugelių žaidėjų.Tad tiek apie mano pirmąjį bloga,sekmės skaitant ir rašom komentarus.

 

Sveikinimai su pirmuoju vasaros mėnesiu.

 

 

 

 

Pagarbiai Drake_Stevenson 

Patiko ? Nepagailėk žalio mygtuko (PATINKA) Kita biografija bus apie mano pareigas kituosep rojektuose ir visa kita 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labaiausiai skaičiau tai, kad kas tau patiko šiame projekte, ir man malonu buvo skaityti. Ir beje kaip matau turim vienodą muzikos skonį  ^_^ 

Del. Muzikos aciu dievui ;-) o rimtaistengiausi kiek galejau turbut vel rasysu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau bet tu *cenzūra* , kopijuoji viska net ir nick tavo tas balsas tai vpš.. Naruto ateitu skeltu šabalbona ir atsiprašinetum jog nickus kopini. 

Blemba kaip tu mane juokini gal tu aik prigult vieną dieną nes esi tragiškas žmogus blmb ateitų skeltų o poto prasileistų blmb pats 

 

 

 

Žaidėjas pažeidė taisyklę

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double post)

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiaurus esi *cenzūra* .. Biografiją kopijuot - savęs žeminimas.. Daugiau žodžių nerandu..

Tai ok neturėk žodžių tu žinai jog aš fsio baigiau tiap daryt nuo šios ssukurtos temos baikta viskas nieko nekopinu daugiau 

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double Post) (Galėjai viską į vieną parašyti)

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baik stumt. Pradžioj kuri kažkokius atsiprašymus, paskui keiti nick, vaidini gerutį, paskui viskas paaiškėja, tau nepaeina, lieki skęst š*de, kopijuoji kitų žmonių kurtus blog'us. Kai paaiškėjo, kas esi, iškart pradėjai šaudytis. Mąstyk galva, o ne b*ž kuo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baik stumt. Pradžioj kuri kažkokius atsiprašymus, paskui keiti nick, vaidini gerutį, paskui viskas paaiškėja, tau nepaeina, lieki skęst š*de, kopijuoji kitų žmonių kurtus blog'us. Kai paaiškėjo, kas esi, iškart pradėjai šaudytis. Mąstyk galva, o ne b*ž kuo.

Vėl pradedi kaip serverį pradedu kapot ir *cenzūra* iš HP neišeini tai verki :D juokini tu mane 

 

 

Žaidėjas pažeidė taisyklę

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double post)

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

AČIŪ kurie skaitė bet Administracijos prašau užrakinti šę temą :)

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double Post) (Galėjai viską į vieną parašyti)

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.