Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

League Of Legends

Mantas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki , taigi iš temos supratot , kad žaidžiu mūsų žargonu sakoma LOL'ą. Ir jūsų noriu paklausti jeigu žaidžiate lolą 

  • Jūsų Regionas
  • Divizionas (arba LVL)
  • Kiek laiko žaidžiate lol
  • Mėstamiausias Champ ir rolė

Pats esu

  • Eu East
  • Gold V
  • 1.5 metų
  • Nidalle , Lucian , vayne , ad carry , top . Žinoma seniau labai daug maininau jungles tačiau po rework atšoko noras tai daryti.

Jeigu norėsite sulošti kvieskit nick Beda777 Eu east regione.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas aš irgi žaidžiu LoL`ą, regionas EUNE S1 nukritau per lenkus i S3 ir EUW 24 ar 23 lvl bet pastaruoju metu ten nelosiu.Losiu lola gan nemažai, kaip ir tu apie 1 su pusę.Taigi mėgstamiausias champ fizz,akali,darius,jax,kha`zix,jinx,lucian dar nieko nidalle.Na junglint ir supportint ne visada mėgstų, bet galių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas aš irgi žaidžiu LoL`ą, regionas EUNE S1 nukritau per lenkus i S3 ir EUW 24 ar 23 lvl bet pastaruoju metu ten nelosiu.Losiu lola gan nemažai, kaip ir tu apie 1 su pusę.Taigi mėgstamiausias champ fizz,akali,darius,jax,kha`zix,jinx,lucian dar nieko nidalle.Na junglint ir supportint ne visada mėgstų, bet galių.

Man buvo tokia pati situacija irgi variau stipriai ant lenku , kaip buvo promo pradžio season buvau b5 dabar g5 kažkaip nuo silver 3 iki gold 5 peršokai pergreit sakyčiau kadangi ten buvo laibai dydelė win in row galbūt 15 wins na o man padėjo išlipti tai yra Orianna mid arba Udyr (Godyr)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man buvo tokia pati situacija irgi variau stipriai ant lenku , kaip buvo promo pradžio season buvau b5 dabar g5 kažkaip nuo silver 3 iki gold 5 peršokai pergreit sakyčiau kadangi ten buvo laibai dydelė win in row galbūt 15 wins na o man padėjo išlipti tai yra Orianna mid arba Udyr (Godyr)

Aišku, manau jei nori kilt ir laimėt rankedus. reikia žaist su tuo kuo geriausiai mokį, kaip aš rankedus žaidžiu tik su darius,jax kartais fizz.Pgr čempai.. jei netinka kitur eit kažka kitko renkuosi.Būvo trumapm padėja.. bet lenkai kaip pas mane pradėjot į tm.. tai nieko gero nesigavo.. tik nebelošiau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aišku, manau jei nori kilt ir laimėt rankedus. reikia žaist su tuo kuo geriausiai mokį, kaip aš rankedus žaidžiu tik su darius,jax kartais fizz.Pgr čempai.. jei netinka kitur eit kažka kitko renkuosi.Būvo trumapm padėja.. bet lenkai kaip pas mane pradėjot į tm.. tai nieko gero nesigavo.. tik nebelošiau :D

Nebereikia kaltinti jau lenku , svarbiausia reikia neflaminti jų ir farmtis ir geriausia būtų žaisti su late game champais kadangi dažniausia lenkai sulošia gera late game aš ta pastebėjau per tiek laika jeigu bent vienas lane laimi never give up.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas - EUNE

  • Divizionas (arba LVL) - Gold IV

Kiek laiko žaidžiate lol - 2metus

Mėstamiausias Champ ir rolė - Rengar <333 Only Rengar Onlyyy Rengo Rengar. Top/Jungle/Mid/Adc/Sup Svarbu rengar.

Rengar Video :

https://www.youtube.com/watch?v=UhVq_WOmz7A

https://www.youtube.com/watch?v=gYPf4UY7qL4

Visi yra mano :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

  • Jūsų Regionas - EUNE
  • Divizionas (arba LVL) - Gold IV
  • Kiek laiko žaidžiate lol - 2metus
  • Mėstamiausias Champ ir rolė - Rengar <333 Only Rengar Onlyyy Rengo Rengar. Top/Jungle/Mid/Adc/Sup Svarbu rengar.

Rengar Video :

https://www.youtube.com/watch?v=UhVq_WOmz7A

https://www.youtube.com/watch?v=gYPf4UY7qL4

Visi yra mano :)

 

Labas video nenustebino tačiau tikrai šaunu , kad atsiranda čia tokių žmonių galbūt sausio mėnesio gale padarysiu GreenSide.lt Lol turnyra Easte. O apie rengara pats lošiu ir žinau jo dmg jeigu turi tinkama bulda nereikia , kad būtų prifeedintas ir nereikia jau labai dydelio skill , kad prisifeedintum tačiau tikrai nėra lengvas champas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas:Euw

  • Divizionas (arba LVL)S3

Kiek laiko žaidžiate lol(5men)

Mėstamiausias Champ ir rolė Shaco,fizz,fiora,yasuo lane:mid,top,jungle

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškkai nelabai ir patinka lolas, niekada jo nežaidęs ir nenoriu žaisti...

Tada nefreepostink čia xD

 

 

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas - EUNE, EUW
  • Divizionas - Gold IV ir Silver III(cj) 
  • Kiek laiko žaidžiate lol - beveik 1,5m
  • Mėstamiausias Champ ir rolė- Mid- Syndra,Zed, Ziggs. ADC- Draven, Tristana ir galbūt Kalista.

    P.S Ačiū, Kalėdų seneli už dovanas :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

  • Jūsų Regionas - EUNE, EUW
  • Divizionas - Gold IV ir Silver III(cj) 
  • Kiek laiko žaidžiate lol - beveik 1,5m
  • Mėstamiausias Champ ir rolė- Mid- Syndra,Zed, Ziggs. ADC- Draven, Tristana ir galbūt Kalista.

    P.S Ačiū, Kalėdų seneli už dovanas :D

 

Prašom ne gi gaila draugams p.s tie giftai tik po 490rp o skinus gaunat po 1800 arba 975 lucky žmonės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas - EU NORDIC EAST

  • Divizionas (arba LVL) -  30   -GOLD IV

Kiek laiko žaidžiate lol - Virš metų , pusantrų .

Mėstamiausias Champ ir rolė . Nesenai draveną nusipirkau stengiuosi už jį žaisti kuo daugiau . adc tai - Draven , vayne , trist .. Daugiausia Game : Thresh / Leona / VI . PAgal situaciją kiekvieni champai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas: EU West.

Divizionas (arba LVL): Žaidžiau Eu Nordic & East turėjau 22 lygį, šiuo metu perėjau ant EU West, taigi turiu 9 lygį.

Kiek laiko žaidžiate League Of Legends: žaidžiu 3 mėnesius.

Mėstamiausias Champ'as ir rolė: Katarina, Vayne, Fiora. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas : EUW, EUNE, Turkija.

  • Divizionas (arba LVL) : Silver 2 - Gold 5

Kiek laiko žaidžiate lol : Nuo season 2.

Mėstamiausias Champ ir rolė : Jarvan, Kha'zix, Pantheon, Yasuo. Jungle/Top.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Jūsų Regionas EU West.EU NORDIC EAST

  • Divizionas (arba LVL) EU NORDIC EAST ( ranked silver 2 ) Weste 28lvl

Kiek laiko žaidžiate lol ~ 1 metai

Mėstamiausias Champ ir rolė ~ Fizz , Kata, Vayne , Nasus , Yasua , Kalista , all lane

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš viso neesu žaidęs League Of Legends ir nenoriu žaisti, klausimas kodėl? Nes man tai asmeniškai yra nesamonė... iš viršaus žaidi, trankais, nu šūds ne žaidimas... Geriausia: greenside.lt ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš viso neesu žaidęs League Of Legends ir nenoriu žaisti, klausimas kodėl? Nes man tai asmeniškai yra nesamonė... iš viršaus žaidi, trankais, nu šūds ne žaidimas... Geriausia: greenside.lt ;)

Aš prašiau čia tavęs komentuoti? Nerink čia postu neloši nerašyk ,Tau *cenzūra* man ir kai kam kitam ne. O su GreenSide tau visiškai pritariu čia yra geriausia tarp lietuvos sa-mp serverių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.