Emigruoju Minde_Marshell

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minde_Marshell

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandien prieš 10min. užsiregistravau.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Maždaug 10 metų su pertraukomis.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Paminėjo vienas pažystamas ir nusprendžiau išmėginti.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Supratau ,kad šis serveris iš pirmo žvilgsnio geresnis ,nes dar nemačiau čyterių, sistemos žymiai geresnės ir ten žaidžia vien 11-15m asmenų grupės. Taigi dėl šių dalykų aš nusprendžiau palikti tą projektą.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Visos būvo nesunkios ir įvykdžiau gana greitai.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiuo metu dirbu Valytoju visai nieko yra ka veikti.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne ,nes padėjo vienas administratorius Hard_Efect tikrai didelis ačiū jam.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Po kolkas taip

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne dar nebūvau.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Viskas su jais yra puiku rasnti nėra sunku.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau tik vieną kartą ir atiliepė tas administratorius kuri paminėjau ankščiau.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne nesinaudojau dar.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informacija yra aiški ir jos yra pakankamai.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Po kolkas tai nežinau kaip ir sakiau mane nustebino šis serveris iš pirmo žvilgsni oir manau ,kad šiame serveryje išliksiu ilgai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.