Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Draudimas

Lukas_Squad

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Lukas_Squad
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mašinų draugimas. Kai kiekviena kart sprokstą mašiną jos draudimas brangtu atitinkamai nuo tos mašinos kainos, Ir kuo daugiau mašina butu susprogdintą  ir rodytu daužtumą tuo draudimas atitinkamai daugėtu ir žaidėjas turėtu kas savaitė už ją susimokėti daugiau.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų naudingas tuom, kad bus pigiau nusipirkti transporto priemonės, nes šiuo metu tas dauštumas nieko nereiškia, nes jis tiesiog yra prierašas prie mašinos informacijos. Ir galėsim žinoti kiek draudimas kainuotu transportui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Lukas_Squad rašė:

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Lukas_Squad
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mašinų draugimas. Kai kiekviena kart sprokstą mašiną jos draudimas brangtu atitinkamai nuo tos mašinos kainos, Ir kuo daugiau mašina butu susprogdintą  ir rodytu daužtumą tuo draudimas atitinkamai daugėtu ir žaidėjas turėtu kas savaitė už ją susimokėti daugiau.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų naudingas tuom, kad bus pigiau nusipirkti transporto priemonės, nes šiuo metu tas dauštumas nieko nereiškia, nes jis tiesiog yra prierašas prie mašinos informacijos. Ir galėsim žinoti kiek draudimas kainuotu transportui.

PRIEŠ. Mašinos neatpigs, tiesiog visi jas labiau saugos, o, kad ir atpigs, pats poto užsiknisi dasitaupyt ant draudimo. Bėja, tokiems žmonėms kaip aš daužtumas šį bei tą reiškia, jos man automatiškai atpinga, tad galima nusiderėti. Aš ne vienintelis toks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.