Onyx_Smoker

Narys

Onyx_Smoker

Narys
 • ID

  20383
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

86 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Kurį užsakymą priimate? (Nurodyti tik užsakymo numerį) : 4,5.
 2. Gaujinio pažymėjimas 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Įrodymai, jog paaukojote pervežėjų darbo fondui 35000€ : https://imgur.com/a/EXMc9u5, https://imgur.com/a/UxRhekq ,gaujos pažyma.
 3. Anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Kurį užsakymą priimate? (Nurodyti tik užsakymo numerį) : 4,5.
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Kurį užsakymą priimate? (Nurodyti tik užsakymo numerį) : 1,2.
 5. Onyx_Smoker

  „Red County Logistics Network“ - Turgus.

  Norint pirkti nuosavą darbo tr. 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Kokį darbo transportą pirksite? : RoadTrain 3. Įrodymai, jog pervedėte pinigus į darbo fondą : https://imgur.com/a/qpFbR5o 4. Kokių numerių norite? : Onyx'as 5. Kokių spalvų norite? : 0,211.
 6. Anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Kurį užsakymą priimate? (Nurodyti tik užsakymo numerį) : 6
 7. Darbo sutartis 1. Jūsų V_P žaidime : Onyx_Smoker 2. Kiek laiko išdirbsite firmoje? (Gali būti nuo 1 iki 14 dienų) : 7Dienas. 3. Ar esate susipažinę su visomis serverio bei darbo taisyklėmis? : Taip. 4. Įrodymai, jog paaukojote pervežėjų darbo fondui 10000€ : https://imgur.com/a/AdCP2cz
 8. Onyx_Smoker

  „Bitučių Prokuratūra" -Darbo sutartis.

  Anketos šablonas:1. Jūsų „Vardas_Pavardė“: Onyx_Smoker2. Kokio laikotarpio kontrakto norėtumėte (1-7dienų):? 7d.3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą 10.000€: https://imgur.com/a/lbf6yOH
 9. Onyx_Smoker

  Emigruoju Onyx_Smoker

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Onyx_Smoker Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Draugai papasakojo apie serverį ir mane jis sudomino. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo serveris,Reikia išbandyt kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Išbandžiau visus darbus visi man patiko,Tik nuobodus buvo Gaisrininkų. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne,Nes jis buvo pažymetas žemėlapije. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Jo,Kartais reikia. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip,Surasti nebuvo sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar neteko. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko,Greitai sureagavo į mano iškvietima. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas buvo aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia keisti viskas liuks.