Juon_Siena

Narys

Juon_Siena

Narys
 • ID

  16430
 • Turinio skaičius

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

563 profilio peržiūros
 1. Juon_Siena

  Autosalonas „Rare Greenside Cars“

  Nusipirkau Full X-Flow Sultan'ą. Aptarnavimas puikus, kainos didelės, bet ką padarysi.
 2. Juon_Siena

  Parduodu 243ID Infernus

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Paprastas žalias Infernusas, nieko nuostabaus.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/8xOlAUv4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 450k
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Parduodamų patalpų dydis: 100m23. Verslo lygis: 2Lvl4. Verslo šaka: Maistas5. Norima kaina už verslą: Siūlom6. Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/Z5qCslj 7. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Parduodu, nes negalėsiu pražaisti tam tikrą laiką serveryjė. Tokių pasiulymų kaip 700k nereikia, ačiū.
 4. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Juon_Siena 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Lukas_Placiakelnis 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai, ne pirmas kartas, taip aš ižeidžiau ir jį, tačiau turiu įrodymus kaip įžeidinėjo ir ankščiau. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/zJ1Dtr1
 5. Juon_Siena

  Parduodu 2 229ID Tr.Priemones

  Sultan Tr.Priemonė buvo parduota.
 6. Juon_Siena

  Parduodu 2 229ID Tr.Priemones

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Abi tačkos profesionaliai perdažytos, rudžių neturi, Sultan'as visų varomūjų, spoileris, sidescirt'ai, dūslikai, bamperiai, stogas iš senukų su akcija pirkti. Abi priemonės pergabentos iš amerikos, Dyleriui ar narkomanui gyvenime nepriklausė, tad jokių narkotikų ar ginklų po sedynėm nerasit.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/BFcPsW84. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Esu atviras pasiūlymams.
 7. Juon_Siena

  Parduodamos 2 mašinos

  Už ką čia 1mln ?
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Perku Buffalo, be rudžių, įlenkimų ar įbrežimų, privalumas - žalia 229ID spalva (tačiau jei neturit)3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: Mainau, tačiau būkit pasiruošę damokėt, nebent turit jau labai labai retą Buffalo.4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Jei turit Buffalo, bet nėra rėtos spalvos - nė nerašykit.
 9. Juon_Siena

  [0.1.8.7] Dėl dviračių ir ridos.

  Ridos limitą ? Niekas taip nedarys, nesamone tuo labiau. Suprantu, kad naujokas, bet šitas pasiūlymas be ryšio.
 10. Juon_Siena

  NEMOKAMA MODIFIKACIJŲ KRAUTUVĖLĖ

  Anketa Vardas_Pavardė: Juon_Siena Jūsų ieškoma modifikacija: ModPack, su ENB, turi veikti tune, ir būtų gerai jei mašinos per daug nesiskirtų nuo tikrosios, tačiau, kad ir nebūtų vienas prie vieno, vaizdinės medžiagos skilty numesiu pavizdį (mašinos turi būti žmonių vairuojamos šiame serveryje, tad ne kokios karinės, jei labai patiks serveryje duosiu +-10k.), bėje, ENB turi būti High End, tikiuosi ne per daug prašau, jei taip gali pristatyti tik vieną šių prašymų. Ačiū. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina):https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/20605-new-sultan-v10.html Ar reikės pagalbos įsirašyti modifikaciją?: Žinant mane turbūt, kad taip, tačiau gali būti, kad ne.
 11. Juon_Siena

  [0.1.8.7] Dėl dviračių ir ridos.

  Už abu esu PRIEŠ, dėl dviračių, nes jie visur mėtysis ir tiesiog gadins kitiem gyvenimą, o dėl ridos, tu pats atsakiai kokia esmė ją kelti, dėl pinigų, papildomas būdas užsidirbti. Kaip suprantu minėjai, kad kuo didesnė rida tuo greičiau važiuoja. O ne atvirkščiai turėtų būt ? O dėl kainos taisymo - ko tu tikies ? Pagal tokią logiką kai tu pasieksi pakankamą kiekį ridos transportą taisyti bus nemokama, kas tiesiog gadins ekonomiką. Tuo labiau rida yra tikrai naudotina, nes kuo didesnė rida - tuo daugiau pinigų gausi už Tr.Priemonę. Arba, jei tarkim Tr.Priemonė turi 1 daužtumą, ir daug 10k ridos matosi, kad žmogus ją prižiūrėjo, todėl kaina dėl daužtumo galima sakyti nenumažės. O jei 10km ridos ir 1 daužtumo iškart gali su savininku pasiderėt, nes mažai ridos ir jau yra daužtumas, tokiu būdu aš vakar nusimušau kaina. Tad rida ir taip turi pakankamai pliusų, ir yra malonumas ją kelti, tad kaip jau ir minėjau, esu PRIEŠ.
 12. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  Nu, ačiū, kad pasakei apie fix'ą, aš vis dėl crash'ų persirašynėju GTA, nes kiek pastebiu, kad nuo ENB tik crashina, nuo mod'ų nei crashina, nei lagina.
 13. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  O gal jei naudojies vienų iš jų numest download link'ą viso GTA ? Nes aš bent jau kai visus juos atskirai instalinuos crashint pradeda, jokie anticrasher'iai nepadeda, niekas. Ačiū, kad ir koks atsakymas bebūtų.
 14. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  Sveikas, kurį patartum instaliuotis ? Kompiuteris išveža visus naujausius žaidimus high-very high grafikomis, tad apie specifikacijas nesijaudink Ačiū btw
 15. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  Iš gerosios ar blogosios pusės žiauriausias ? Nesu išbandęs jų, sakau gal tu esi, ir patart galėtum.