Juon_Siena

Narys

Juon_Siena

Narys
 • ID

  16430
 • Turinio skaičius

  72
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

376 profilio peržiūros
 1. Juon_Siena

  [0.1.8.7] Dėl dviračių ir ridos.

  Ridos limitą ? Niekas taip nedarys, nesamone tuo labiau. Suprantu, kad naujokas, bet šitas pasiūlymas be ryšio.
 2. Juon_Siena

  NEMOKAMA MODIFIKACIJŲ KRAUTUVĖLĖ

  Anketa Vardas_Pavardė: Juon_Siena Jūsų ieškoma modifikacija: ModPack, su ENB, turi veikti tune, ir būtų gerai jei mašinos per daug nesiskirtų nuo tikrosios, tačiau, kad ir nebūtų vienas prie vieno, vaizdinės medžiagos skilty numesiu pavizdį (mašinos turi būti žmonių vairuojamos šiame serveryje, tad ne kokios karinės, jei labai patiks serveryje duosiu +-10k.), bėje, ENB turi būti High End, tikiuosi ne per daug prašau, jei taip gali pristatyti tik vieną šių prašymų. Ačiū. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina):https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/20605-new-sultan-v10.html Ar reikės pagalbos įsirašyti modifikaciją?: Žinant mane turbūt, kad taip, tačiau gali būti, kad ne.
 3. Juon_Siena

  [0.1.8.7] Dėl dviračių ir ridos.

  Už abu esu PRIEŠ, dėl dviračių, nes jie visur mėtysis ir tiesiog gadins kitiem gyvenimą, o dėl ridos, tu pats atsakiai kokia esmė ją kelti, dėl pinigų, papildomas būdas užsidirbti. Kaip suprantu minėjai, kad kuo didesnė rida tuo greičiau važiuoja. O ne atvirkščiai turėtų būt ? O dėl kainos taisymo - ko tu tikies ? Pagal tokią logiką kai tu pasieksi pakankamą kiekį ridos transportą taisyti bus nemokama, kas tiesiog gadins ekonomiką. Tuo labiau rida yra tikrai naudotina, nes kuo didesnė rida - tuo daugiau pinigų gausi už Tr.Priemonę. Arba, jei tarkim Tr.Priemonė turi 1 daužtumą, ir daug 10k ridos matosi, kad žmogus ją prižiūrėjo, todėl kaina dėl daužtumo galima sakyti nenumažės. O jei 10km ridos ir 1 daužtumo iškart gali su savininku pasiderėt, nes mažai ridos ir jau yra daužtumas, tokiu būdu aš vakar nusimušau kaina. Tad rida ir taip turi pakankamai pliusų, ir yra malonumas ją kelti, tad kaip jau ir minėjau, esu PRIEŠ.
 4. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  Nu, ačiū, kad pasakei apie fix'ą, aš vis dėl crash'ų persirašynėju GTA, nes kiek pastebiu, kad nuo ENB tik crashina, nuo mod'ų nei crashina, nei lagina.
 5. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  O gal jei naudojies vienų iš jų numest download link'ą viso GTA ? Nes aš bent jau kai visus juos atskirai instalinuos crashint pradeda, jokie anticrasher'iai nepadeda, niekas. Ačiū, kad ir koks atsakymas bebūtų.
 6. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  Sveikas, kurį patartum instaliuotis ? Kompiuteris išveža visus naujausius žaidimus high-very high grafikomis, tad apie specifikacijas nesijaudink Ačiū btw
 7. Juon_Siena

  Cruchy's Modpack'ai !

  Iš gerosios ar blogosios pusės žiauriausias ? Nesu išbandęs jų, sakau gal tu esi, ir patart galėtum.
 8. Juon_Siena

  [0.1.8.7] Draudimas

  PRIEŠ. Mašinos neatpigs, tiesiog visi jas labiau saugos, o, kad ir atpigs, pats poto užsiknisi dasitaupyt ant draudimo. Bėja, tokiems žmonėms kaip aš daužtumas šį bei tą reiškia, jos man automatiškai atpinga, tad galima nusiderėti. Aš ne vienintelis toks.
 9. Juon_Siena

  Perku 229ID Transportą

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Perku betkokį 229ID Spalvos Transportą, ginklai, rida nesvarbu, svarbiausia, kad būtų 229ID, ir kuo mažiau Daužtumo (jei jo daug sumokėsiu mažiau)3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: Priklauso nuo Tr.Priemonės.
 10. Juon_Siena

  Asmeninis mašinos kūrimas

  Tai kodėl prašai pagalbos jei laiko nėra ? Pvz, pats katik nuo šito Post'o sugalvojau prabandyt, ieškau tutorial'ų ir viskas, o ne čia aiškinu, kad kaip sunku.
 11. Mačiau, kad kaikurie sakėt, kad kai apipleši Tr.Priemonę nusiunčia tavo nuotrauką ar nick, bet realiai turiu kitą įdėją. O jei būtų galima nupirkti ir paslėpti Dash Cam automobilyje, būtų 50% tikimybę ją rasti, radus jums neužsidėtų star'ai, o ją ir parduoti būtų galima. Tačiau jos neradus kai Tr.Priemonės savininkas sužinotų galėtų priduoti jus policijos pareigūnams. Na, tada jau būtų nepernelyg gerai. Nes poto visas mašinas vogtų, ir realiai naujokams per daug nuostolių padarytų, arba įdėtų apsaugą, kad negalima plešti Tr.Priemonių kurių savininkai neturi bent kokių 5k xp, tuo labiau manau, kad būtų galima padaryti tapatį ir su namais.
 12. Gal koks sutapimas, nes realiai kaip mes sugalvojom visą tai, tai buvo taip, kad aš jam parašiau : Ė, palikai bagažniką atidarytą, dar magę pavoks. Ir esmė tame, kad poto pagalvojom, kad žie rimtai nrml įdėja, poto prigalvojom visko, ir vat parašiau čia anketą.
 13. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Juon_Siena – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Vienu žodžiu, su Red_Sonic šnekėjomes, ir mes abu sugalvojom tokį gan gerą pasiūlymą. Tai būtų galima vogti iš kitų Tr.Priemonių elektroniką, ginklus. Pvz : Kažkas palieką aut0mobilio atidarytą bagažinę, tada tu galėtum pavogti iš jos ginklus, elektroniką, tačiau būtų ir maišų dydis, nuo kurio priklausytų kiek ginklų, elektronikos gali pavogti. Dar būtų galima pridėti signalizaciją automobiliui, kurią turėtume nusipirkti atskirai, tačiau ji kaskart nesuveiks, kad asmuo negalėtų tsg iškart atsijungti, ji veiks tik apie 50% viso laiko. O pavogus ginklus ir elektroniką būtų galimą visą tai nunešti kažkur parduodi, kas jums duotų papildomų pinigų. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Daugiau veiklos, didesnis būdas užsidirbti, žmonės neužmirštų uždaryti bagažinės.
 14. Juon_Siena

  Parduodu Sultan automobilį

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Amortizatoriai neseniai pakeisti, yra Alien spoileris, iš senukų su akcija pirktas, auksiniai ratai (switch) Hydraulika 5 metų senumo, Nitro x5 rida tik 150, o į avariją dar nekarto nepatekęs, taipogi technikinė su draudimu vakar pravarytos. Labai daug vietos narkotikams, bei ginklams, tad ji labai tiks dyleriams.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/Vsw6BIB4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlom.
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Juon_Siena 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA-MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Kai pasijungi SA-MP nerodo jokio loading ekrano, tiesiog viskas juoda. Po kokių 2min išmeta : Gta_Sa Has Stopped Working. Padėkit jei galit. (Perrašyt tiek SA-MP tiek Gta_Sa bandžiau, niekas nepadeda.) 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Nemanau, kad jos reikia.