Jump to content

Juon_Siena

Narys

 • 101

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

837 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Juon_Siena 2. Įrodymai, jog pervedėte 15'000€ į darbo fondą: https://imgur.com/a/iYIycWp 3. Patvirtinimas, jog perskaitėte bei susipažinote su darbo taisyklėmis bei kita informacija: Patvirtinu.
 2. Ką jis bandė pasakyt, yra būk aktyvus ir priims, žmogaus kuris 60min per dieną max. pražaidžia niekas į darbą nepriima.
 3. Papildomas 20, tu juokauji? Tu pats save girdi? Tai gal vos ne dvigubai algą padidinkim naujokam, ane? Aš ūkininkuose per dieną nesistengdamas 25k sugebu užsidirbt, seniau ridą žmonėm keldamas 50k per dieną užsidirbt. Tad stenkis, niekas tau visko ant lėkštutės nepateiks. (Ai, ir bėja, sugebėjau per savaitę grąžint žmogui 250k skolą, taipogi dirbdamas ūkyje ir keldamas žmonėms ridą )
 4. Realiai nieko nesupratau, kažkokias pievas šneki. Kokius draugus, pažįstamus direktoriai priema? Direktoriai neturi 15 draugų priimti į darbą, tuo labiau jei ir turėtų ir tik juos priiminėtų greit skristų iš post'o. Kaip tai pritrauks žaidėjų skačių? Niekaip. Čia yra sunki ekonomika, tame ir esmė, o apie ką tu šneki, kad neįmanoma susitaupyt pinigų ant mašinų? Jei nedirbi neįmanoma, jei stengiesi, dirbi (ir mąstai realistiškai, o ne, kad sultan'ą pirksi kaip pirmą mašiną) viskas dar ir kaip įmanoma. Visi kažkada buvo naujokai, bet kaip matai, kažkaip pinigų, mašinų, turto turim. Tad nu nepyk, bet jei tu tikies nesistengdamas mašiną,turtą nusipirkt - svajok toliau.
 5. Pasiūlymas gan nesamoningas, jei nori /atp - pirk admin. Jei kažkas parduoda mašiną tu neprašai, kad jis atskirai važiuoklės dalis parduotų Tas pats ir čia.
 6. Transportas parduotas vakar, @Gruzinas_Tortillarakinam temą.
 7. Anketa - • Jūsų V_P žaidime: Juon_Siena • Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Pirkčiau verslą, seniau turėjau 100m2 2lvl, tačiau jį praradau dėl neaktyvumo. Po šito vis dar pilnai neatsistojau ant kojų, (jau beveik, tačiau dar nepilnai :D), šie pinigai labai man padėtų tai padaryti. • Ar švenčiate kalėdas?: Taip, šios labai geros buvo, grįžo mano vyresnis brolis iš Vilniaus, "atšventėm" visi kartu su šeima. P.S. Žinau, kad greičiausiai nelaimėsiu, tačiau su šv.kalėdom visus dalyvaujančius! Edit - Katik prisipirkau kreditų ir atidaręs /kdeze pardaviau aukso. Tad galima sakyt, kad esu "Atsistojas ant kojų". Anketos vistiek netrinsiu, nes gal dar kažkokiu stebuklingu būdu laimėsiu, tačiau žinokit - pinigų taip daug man nebereikia.
 8. Jei nori mano nuomonės (nesakau, kad ji teisinga), jie tai naudoja kaip priedangą labiau. Manau, kad jie labiau viską atideda paskutiniai minutei ir viskas, mano nuomone jau geriau daugiau mažų atnaujinimų, nei vienas didelis. Vienintelis skirtumas, kad galėsim pasmėgauti naujomis funkcijomis ankščiau, prie jų priprasti, o dabar jei jie daro tarkim 2 naujus dalykus (t.y. pakeičia tarkim salono išvaizdą ir kažkokią sistemą pakeičia), vietoj to, kad išleist vienu metu abi, išleist atskirai ir leist žmonėm viena jų pasimėgaut ankščiau. Tikiuos neprirašiau čia nesamonių, nes jau esu pavargęs, o kai esu pavargęs šneku nesąmones
 9. "Reiktų džiaugtis, kad bent yra jau Šv.Kalėdų atnaujinimas..." no shit, jei nebūtų niekas nežaistų, ir tai jie sėdi *cenzūra*nas sudėja ir nieko nedaro, atnaujinimų ilgai nėra. Niekas nesikeičia, jei dar to nebūtų pridėją niekas neloštų, jau šiandien sutikau žmogų kuris masto leavint vien dėl to, kad nėra atnaujinimų ir ant kiek graudus šitas event'as.
 10. Verkt norisi, nei įdomu, nei prizai geri. Žmogus pirmą vietą užima ridendamas tuos kvailus kamuolius, gauna 2k. Čia normalu? Velykų event'as įdomus, važynėji po map'ą su draugais, kartu ieškot kiaušinių, o ir prizai normalūs. O čia išvis, nesamonė.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Juon_SienaSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Transportas turi Full X-Flow komplektaciją su Switch ratais, ir 1400 ridos kiek jį turiu jis buvo prižiūrėtas, tačiau didžiausia problema, kad kol mašina ėjo per rankas, kaikurie savininkai ją sudaužė net 4 kartus. Bagažinė visiškai tuščia, nei narkotikų, nei ginklų joje nėra.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/U0zwXpdKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Daugiausiai man yra pasiūlę 500 000 tūkst. (pradėjau pardavynėti tik šiandien), tačiau norisi daugiau. (Geriausia būtų bent 600 000 tūkst., gavęs tokį pasiūlymą greičiausiai parduočiau vietoj)
 12. Nusipirkau Full X-Flow Sultan'ą. Aptarnavimas puikus, kainos didelės, bet ką padarysi.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Paprastas žalias Infernusas, nieko nuostabaus.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/8xOlAUv4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 450k
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Parduodamų patalpų dydis: 100m23. Verslo lygis: 2Lvl4. Verslo šaka: Maistas5. Norima kaina už verslą: Siūlom6. Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/Z5qCslj 7. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Parduodu, nes negalėsiu pražaisti tam tikrą laiką serveryjė. Tokių pasiulymų kaip 700k nereikia, ačiū.
 15. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Juon_Siena 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Lukas_Placiakelnis 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai, ne pirmas kartas, taip aš ižeidžiau ir jį, tačiau turiu įrodymus kaip įžeidinėjo ir ankščiau. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/zJ1Dtr1

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.