Juon_Siena

Narys

Juon_Siena

Narys
 • ID

  16430
 • Turinio skaičius

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

331 profilio peržiūros
 1. Juon_Siena

  Asmeninis mašinos kūrimas

  Tai kodėl prašai pagalbos jei laiko nėra ? Pvz, pats katik nuo šito Post'o sugalvojau prabandyt, ieškau tutorial'ų ir viskas, o ne čia aiškinu, kad kaip sunku.
 2. Mačiau, kad kaikurie sakėt, kad kai apipleši Tr.Priemonę nusiunčia tavo nuotrauką ar nick, bet realiai turiu kitą įdėją. O jei būtų galima nupirkti ir paslėpti Dash Cam automobilyje, būtų 50% tikimybę ją rasti, radus jums neužsidėtų star'ai, o ją ir parduoti būtų galima. Tačiau jos neradus kai Tr.Priemonės savininkas sužinotų galėtų priduoti jus policijos pareigūnams. Na, tada jau būtų nepernelyg gerai. Nes poto visas mašinas vogtų, ir realiai naujokams per daug nuostolių padarytų, arba įdėtų apsaugą, kad negalima plešti Tr.Priemonių kurių savininkai neturi bent kokių 5k xp, tuo labiau manau, kad būtų galima padaryti tapatį ir su namais.
 3. Gal koks sutapimas, nes realiai kaip mes sugalvojom visą tai, tai buvo taip, kad aš jam parašiau : Ė, palikai bagažniką atidarytą, dar magę pavoks. Ir esmė tame, kad poto pagalvojom, kad žie rimtai nrml įdėja, poto prigalvojom visko, ir vat parašiau čia anketą.
 4. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Juon_Siena – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Vienu žodžiu, su Red_Sonic šnekėjomes, ir mes abu sugalvojom tokį gan gerą pasiūlymą. Tai būtų galima vogti iš kitų Tr.Priemonių elektroniką, ginklus. Pvz : Kažkas palieką aut0mobilio atidarytą bagažinę, tada tu galėtum pavogti iš jos ginklus, elektroniką, tačiau būtų ir maišų dydis, nuo kurio priklausytų kiek ginklų, elektronikos gali pavogti. Dar būtų galima pridėti signalizaciją automobiliui, kurią turėtume nusipirkti atskirai, tačiau ji kaskart nesuveiks, kad asmuo negalėtų tsg iškart atsijungti, ji veiks tik apie 50% viso laiko. O pavogus ginklus ir elektroniką būtų galimą visą tai nunešti kažkur parduodi, kas jums duotų papildomų pinigų. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Daugiau veiklos, didesnis būdas užsidirbti, žmonės neužmirštų uždaryti bagažinės.
 5. Juon_Siena

  Parduodu Sultan automobilį

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Amortizatoriai neseniai pakeisti, yra Alien spoileris, iš senukų su akcija pirktas, auksiniai ratai (switch) Hydraulika 5 metų senumo, Nitro x5 rida tik 150, o į avariją dar nekarto nepatekęs, taipogi technikinė su draudimu vakar pravarytos. Labai daug vietos narkotikams, bei ginklams, tad ji labai tiks dyleriams.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/Vsw6BIB4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlom.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Juon_Siena 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA-MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Kai pasijungi SA-MP nerodo jokio loading ekrano, tiesiog viskas juoda. Po kokių 2min išmeta : Gta_Sa Has Stopped Working. Padėkit jei galit. (Perrašyt tiek SA-MP tiek Gta_Sa bandžiau, niekas nepadeda.) 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Nemanau, kad jos reikia.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena.2. Perkamų patalpų dydis: Betkoks.3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Nesvarbu.4. Siūloma kaina: NRG su 2k ridos.
 8. Juon_Siena

  Parduodu NRG-500 Su reta spalva, bei daug ridos

  Kažkaip daugiau norėtusi. Pasiderėsim.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juon_Siena2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Rida : 1900 bagažinėj nieko nėra, spalvos : 192 ir 33. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/v4RMKwj4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 350k, Brokeris įvertino 300k, tačiau norėčiau šiektiek daugiau. Aišku, galima derėtis.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Transporto priemonė turi retą spalvą, bei daug ridos. Esu ne pirmas šio NRG savininkas.
 10. Juon_Siena

  Unban Juon_Siena

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Juon_Siena • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Smoke_Piktas • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimą • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Net ne ant mano nick'o banas, vakar žaidžiu viskas nrml, o dabar prisijungiu ir žiūriu IP Banas, ir net ne ant mano nick'o. Tuo labiau, kad čia numesiu ss kur žaidžiu 2017metais, o ten esu užblokuotas 2016. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/jfYWDNu (čia įeina ir nuotrauka kur žaidžiau 2017metais)
 11. Juon_Siena

  [KONKURSAS] Laimėk automobilį!

  Kodėl ?:D Vienas irgi 42 pasirinko, bet jam nieko nesakai xD
 12. Juon_Siena

  [KONKURSAS] Laimėk automobilį!

  ANKETA 1. Jūsų V_P serveryje: Juon_Siena 2. Pasirinktas skaičius(nuo 1 iki 100): 69 3. Tiksli anketos užpildymo data: 2018-04-20 17:06
 13. Juon_Siena

  Unban Juon_Siena

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Juon_Siena • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Sweet_Energy • Už ką buvote užblokuotas ?: Rašo, kad už apgaudinėjimą, tačiau kai bandau prisijungti rašo, kad man IP Ban'as ir NickName kažkoks Alex_Fresh • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Dėja neturiu, nes kaip ir sakiau, kad tik dabar pastebėjau, kad užblokuota, rašo, kad užblokavo 2017metais, tačiau čia įmesiu nuotrauką kur parodyta, kaip žaidžiu 2018metais. https://imgur.com/a/5qNTISj • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/QRADEWb
 14. Juon_Siena

  Eventas iš 100k!!!

  Evento šablonas. Jūsų vardas serveryje: Juon_Siena Skaičius kuri renkatės: 28 Kur išleisite pinigus: Nusipirksiu naują mašiną, bei ant darbo kontrakto jei pateksiu į mechanikus.
 15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Juon_Siena • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Matt_Neon • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Uz apgavystes.. Norejom mainytis masinomis.. GreenWood su Phoenix i Comet (Ant galo buciau pridejas pinigu) as jam pirmas atidaviau savo GreenWood ,bet tada jis atsijunge • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :