Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Emigruoju Zvonink_Man

Zvonink_Man

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje 

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? 2017/01/27 (22:19:21)

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 4metus +-

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš Cleme's vidosu :) 

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? :  Šis serveris man labiau prie širdies.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau jau gan senai, ne buvo nesunku.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus darbus esu dirbęs Greensaide pelningiausi tai būtų: Mech, Pervežėjai, Ūkininkai. patčio nuobodžiausio darbo kaip ir nėra nes visuose yra ką veikti.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :  Ne buvo nesunku nes nuvežė taksistas.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ankščiau kol nebuvau susipažinęs su serveriu ja naudojau dažnai, bet dabar kaip ir nenaudoju jau gerus 2metus.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Manau,kad jau visi yra buvę nužudyti, tai taip aš esu nušautas ir sumuštas be jokios priežasties.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka, kaip tik užsiregistravau rasti automobiliu/dviračių nuomą buvo nesunku nes taipogi vežė taksistas.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip suteikia dėkoju jiems.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Nevieną kartą naudojau /kviesti buvo sureaguota gan greitai ir viskas vyko puikiai.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas yra gerai su jokiais trūkumais ar neaiškumas dar neteko susidurti ir manau neteks.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Savo nuomonės apie tai nesu susidaręs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.