Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ar Stevie_Shoot naudoja cytus?

Stevie_Shoot

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki pacany,

Taigi per ši menesi įvyko daug nesklandumu mano kaip žaidejo reikaluose, reputacijoje, tai pakenke net žaidimo finansineje dalyje

Esu Zet_Energy account'o ikurėjas ir jo savininkas. 

su šiuo accountu daugelis mane pažyno kaip jauniausia milijonieriu, po geros nežaidimo pauzes vel susipažynau su naujais žaidėjais arčiau ezartines dalies kauliuko žaidimo, kur ir prasidėjo pirmosios nesekmes. nuo taisykliu nežinojimo tikrai nebuvau atleistas, ir suprantu jog taip pasitaiko tik per kvaila galva. bet admistratoriam tai pat butu pastaba, neskaičiuokite to 1.45€ geriau derinkites reputacija,

Taigi su pirmuoju accountu Zet_Energi buvau daug pajudejas i prieki,

  • Visi darbo pasiekimai neturint direktoriaus pakvietimo - /dpasiekimai 
  • Automobilis Bullet R:1000 Bei gerai suderintas tune. /transportas
  • Papildomi gimtadieniniai bei kalediniai kreditai /paslaugos

Taigi praradau account'a žaisdamas kauliuka, Primenu nežinojau apie tokia taisyklė, nes žaidime tai nera skelbiama nei administratoriu nei sistemos

Mesdavom kauliuka su žaidėju Ernis_Legal sutare suma tarkim 250.000€ metame kauliuka iš 25.000€ ir pralaimejus duodavau jam papildomus 225.000€ meteme tikrai ilgai ir žinoma nesekmingai man :) bet ilgai tuo nesidžiaugem nei vienas iš musu nes pažaidus 1h gavome banned, buvo atimti account'ai. o banned priežastis neatitinka realios priežasties. Priežastis: Apgaudinėjimai (kauliuko žaidimas iš daugiau nei 25.000  klausimas ka aš apgavau? o žaidejai butent tik apgaudinejima pamato o tolimesnio teksto neskaito...

Po šios katastrofos bei žaidėjo praradimo susikuriau ši žaideja Stevie_Shoot, persiskaičiau taisyklės, pradejau žaisti atsargiai, galvodamas tik apie bausmes kurias galiu gauti už žaideju nudurymus, už sekminga kauliuko 11x record laimejima iš eiles. Nusprendžiau padeti žaidėjams kuo tik galedamas taip igaudamas žaideju pagarba, patikamuma bet admistratoriai sugebejo viska sukuisti.

Kaip? Gryžtu namo iš darbo (Esu komandiruojamas švedijos šalije) kaip visi normalus žmones pirma normalus reikalai poto realex, atsisedau prie pc pasijungiu forumo, kuriame laukiau žaidejo aktovacijos ir matau langa a984aac05c4f0b45f7bd013393d7766257.png

na kadangi interneta sharinuos iš telefono galvoji, gal po išsikrovimo pasikeite IP ir bausme ne mano, perkraunu dar karteli, Ir matau ta pati langa.

Pabandau jungtis i žaidima ir randu dar vien naujiena, pirma mintis pavogtas accountas, antroji mintis isivele klaida. bc4653b1bd1de96292b2496c3a6620dc458.png 

Rašau administrotoriam per facebook, operatyviai suregavo, pripazyno savo klaida. prašymas buvo jiems apie tai paskelbti tai pat garsiai kaip nuskambejo Banned anketa bet atsakymas buvo ,, Nelabai suprantu jusu pozija, Situacija buvo išspresta, jusu vartotojas nebebus randamas tarp cyteriu duomenu bazes, reputacijai jokios itakos nepatirsite" na nusileidau administratoriam ir jungiaus i žaidima, pirmas gautas sms buvo cyteris, teamspeak skambejo balsas Doneiteris.. na ir kaip administratoriai galvojat jai ištrinat anketa reputacija vel gryžta i savo vietas.

Ja sunku igyti bet lengva prarasti - Jai per žinias pasako jog bus orai tai ir tikisi visi oru o ne sporto taip ir žaidime jai pristatau save kaip patiklu veida ir taip pasi*cenzūra*u tai niekas ir nebetiki manimi.

 

Ps. Atsiprašau už klaidas.

Parašyta iskaitomai kritikuoti draudžiama :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    7 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Hikaro_Masati  Svečias  Roki_Reider  Martin_Gossard  Svečias  Wizard_Airidas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.