Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Emigruoju Edward_Miller

Venom_Master

Rekomenduojamas pranešimas

 Anketos šablonas:

 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edward_Miller

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Prieš keletą dienų užsiregistravau į serverį.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nedaug laiko.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Pakvietė draugas pažaisti , sakė jog geras sistemos, tai kodėl gi neužėjus pabandyti.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tai pirmas mano SAMP serveris kurį žaidžiu.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau visas misijas, supratau visas, bet buvo šiek tiek sunkoka.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko visus darbus be pakvietimo dirbti, įdomiausias buvo fermerių jog gali kulti grūdus, gaminti duoną ir t,t.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Kažkaip sugebėjau atrasti.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip dažnai.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau vakar nušautas be priežasties važiuodamas su darbine mašina, bet nieko tokio policiją jį suėmė.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau reikėtų daugiau pridėti nuomojamų mašinų, nes kartais jų yra trūkumas.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip teko keletą kartu naudoti /padmins komandą, žinoma pagalba suteikė greitai.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko /kviesti taksi , nes norėjau jog pavėžėtų iki AFK zonos.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informacija yra aiški ir neteko susidurti su sunkumais.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Mano manymu nieko nereikėtų pakeisti viskas gerai.

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...