Venom_Master

Narys

Venom_Master

Narys
 • ID

  23698
 • Turinio skaičius

  89
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

21 profilio peržiūros
 1. Venom_Master

  Emigruoju Lucy_Walters

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lucy_Walters Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : man atrodo nuo vakar Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nedaug Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Atradau kažkur ir atejau Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes mane ten banina uz nieka. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdziau viska buvo biški sunkoka Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbt visus darbus be pakvietimo ir viskas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Biški buvo sudetinga bet iskvieciau taksi. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebovau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka manau ir nebuvo sunkiai atrast Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau daznai ir adminai suteike pagalba Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko kviesti taksistus kad i elektronikos parde paveztu. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas okey nieko netruksta manau. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia daugiau.
 2. Venom_Master

  Las Collins

  konkrečiai daužhom antra dieną šaunam judesio
 3. Venom_Master

  Las Collins

  Sėkmės su gauja
 4. Venom_Master

  Nuevo Cartel de Juarez

  sėkmės daužhyme bahūrai
 5. Venom_Master

  Emigruoju Edward_Miller

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edward_Miller Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Prieš keletą dienų užsiregistravau į serverį. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nedaug laiko. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Pakvietė draugas pažaisti , sakė jog geras sistemos, tai kodėl gi neužėjus pabandyti. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tai pirmas mano SAMP serveris kurį žaidžiu. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau visas misijas, supratau visas, bet buvo šiek tiek sunkoka. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko visus darbus be pakvietimo dirbti, įdomiausias buvo fermerių jog gali kulti grūdus, gaminti duoną ir t,t. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Kažkaip sugebėjau atrasti. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau vakar nušautas be priežasties važiuodamas su darbine mašina, bet nieko tokio policiją jį suėmė. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau reikėtų daugiau pridėti nuomojamų mašinų, nes kartais jų yra trūkumas. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip teko keletą kartu naudoti /padmins komandą, žinoma pagalba suteikė greitai. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko /kviesti taksi , nes norėjau jog pavėžėtų iki AFK zonos. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informacija yra aiški ir neteko susidurti su sunkumais. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Mano manymu nieko nereikėtų pakeisti viskas gerai.
 6. Venom_Master

  Emigruoju Lewis_White

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lewis_White Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018/10/27 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus kažkur Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Iš draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Per daug nesamonęs daro, banina už nieką. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip viską įvygdžiau viskas buvo lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti fermeriuose medkirčiuoce picerijose, visi buvo vertingi. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sudėtinga. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka ir tikrai nebuvo sunku surasti. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojau ir adminai suteikė pagalba. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko ir greitai sureagavo. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas ok neiškilo jokiu nesklandumu. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reiktu padaryti daugiau galbūt info apie serverį.
 7. Venom_Master

  -La Collins Familia-

  sėkmės, jums gangsteriai o aš rocne sėdžiu už nieką, biški sad.
 8. Venom_Master

  Nuevo Cartel de Juarez

  sėkmės jums su gauja, imat zonas gl
 9. Venom_Master

  Emigruoju Roger_Evans

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Roger_Evans Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo užvakar man rodos. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Draugai pasakė. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Mažas žaidėjų skaičius. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip viską įvygdžiau , buvo gan lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Picerininkuose ir gaisirinkuose jau teko dirbti , buvo įdomu. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nedažnai naudoju, kadangi žinau visas vietas. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka visko. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojausi ir administratoriai suteikė pagalbą. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kolkas dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku, bet galėtų būti šiek tiek daugiau info apie serverį. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Administratoriai galėtų labiai supažindinti su serveriu.
 10. Venom_Master

  Prisistatau Jeff_Boyka

  Sveikas malonu susipažinti ,sėkmės serveryje , bei realiame gyvenime.
 11. Venom_Master

  Kilo Tray Ballas

  tcikrai gera gauja nes ash valgau buterbrodus ir neapsikraunu. daužhymas prasideda jei ka kirvis bagažhinej.
 12. Venom_Master

  3th Street Saints

  nu sėkmės gangsteriai su gengu, laikot kardana atjudu
 13. Venom_Master

  Unban Ponas_Sigitas

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ponas_Sigitas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Jack_Harrington• Už ką buvote užblokuotas ?: Reklamavimas• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/4Ea2wus• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/jpl9HY7
 14. Venom_Master

  [0.1.8.7] Ūsų idėja.

  ner irodymu = ner zodziu
 15. Venom_Master

  [0.1.8.7] Ūsų idėja.

  irodymai butu smagiau, negu 7 pamokas sedeti.