Jump to content

Dovydas_Weed

Narys

 • 264

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 7

  Laimėta dienų

Dovydas_Weed paskutinį kartą laimėjo Sausis 4 2020

Dovydas_Weed turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

6.774 profilio peržiūros
 1. Rango pasikėlimas: - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Weed - Į kokį rangą keliatės?: 3 - Kaip sekėsi keltis darbo rangą, kokie pastebėjimai?: Gerai. - Kiek turėtumėte gauti dantračių?: 71,23 - /Bendradarbiai lentelė: Įrodymai.
 2. Rango pasikėlimas: - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Weed - Į kokį rangą keliatės?: 2 - Kaip sekėsi keltis darbo rangą, kokie pastebėjimai?: Gerai. - Kiek turėtumėte gauti dantračių?: 43,23 - /Bendradarbiai lentelė: Lentelė.
 3. Darbo sutarties šablonas - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Weed - Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Susipažinau, pažadu. - Įrodymai, jog pervedėte tinkamą sumą: Įrodymai.
 4. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dovydas_Weed • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Gytis_Angel • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms
 5. Užbaigėm dar vienas direktoriaus paieškas. Po pratęstos atrankos išviso teko išvysti 8-ias anketas į mechanikų vadovo vietą, iš kurių 6-ios anketas galima laikyti potencialias, su konkrečia firmos vizija, t.y: Wizard_Airidas, Derek_Escobar, Selmis_Lukas, Minde_Marshell, Nikita_Provotlov, Jizzy_Black. Iš tikrujų džiugiu matyti tokį kiekį potencialių kandidatų į direktoriaus postą. Atrankos pratęsimas davė pakankamai laiko užpildydi dar keliems potencialiems kandidatams. Tarp potencialių kandidatų tikriausiai matote dar nematytą, arba mažai matytą žaidėją Nikita_Provotlov (Aivarą). Tiesą sakant Aivaras mane nustebino, kadangi žaidėjas su šiek tiek daugiau negu 20tūkst. XP pateikė vieną iš geriausių kandidatūrų šioje atrankoje. Taip pat atrankoje neišsivertėme be žmogaus, kuris savo kandidatūra į direktorių pateikė taip, lyg pildytu į darbo su pakvietimu atranką. Kas labiausiai mane nuliūdino šioje atrankoje, tai Wizard_Airidas (Airido) pateiktas laiškas. Savo laiške, Airidai, praktiškai visas idėjas nukopijavai nuo savo praeitos mechanikų direktoriaus kadencijos, kas ištiesių nuliūdino. Esi žmogus, kuris turi galvą ant pečių, todėl pamatyti tokią tavo kandidatūrą buvo liūdna. Du mūsų potencialūs kandidatai, Airidas ir Mindaugas (Minde_Marshell), turėjo bendrą minusą - grįžimą po pertraukos. Abudu esate nesenai grįžę į projektą, todėl siūlyčiau neskubėti peržengti direktoriaus slenkstį, praleiskite daugiau laiko žaidime ir savo sėkmę bandykite kitoje atrankoje. Dar vienas mūsų potencialus kandidatas Lukas (Selmis_Lukas), kuris pats savo laiške minėjo, kad yra turėjęs bendravimo problemų ir tai matosi jo užtildymo apeliacijų kolekcijoje, pateikė tikrai neblogą kandidatūrą. Kandidatūroje įžvelgiau šiokį tokį minusą - visko supylimą į vieną „blyną“, tačiau net ir tame „blyne“ buvo galima pamatyti visai neblogą kanditatūrą, su visai įdomia rangų sistema. Jau antrą kartą kandidatūrą į mechanikų vadovo postą pateikė ir Žygimantas (Jizzy_Black). Žygimanto kandidatūra buvo viena iš stipriausių, tačiau dėl iškilusių tam tikrų dvejonių nenorėjome rizikuoti šiuom žmogumi. Paskutinis, bet neprasčiausias mūsų kandidatas - Rokas (Derek_Escobar). Rokas į direktorių pildo jau nebe pirmą kartą. Praeitoje mūsų medikų direktoriaus paieškoje Rokas užėmė antrą vietą. Išklausęs savo padarytas klaidas šį kart jų nekartojo. Kandidatūroje užkliuvo nesuderintas šrifto dydis, tačiau be šito minusiuko daugiau niekas kaip ir neužkliuvo. Šioje atrankoje teko paskaityti tikrai neblogų, įdomių ir akį traukiančių kandidatūrų. Teko nemažai pasvarstyti, susidėlioti pliusus ir minusus, daug kartų persvarstyti pasirinktą variantą, tačiau manau, kad Rokas neturės didelių sunkumų būnant mechanikų direktoriumi. O Aivarui ir Žygimantui norėčiau pasakyt, kad nenuleistumėt rankų. Čia tik laiko klausimas, kada jūs būsit firmos vadovais, nes potencialo tam turite.
 6. Praėjo dar vieni medikų direktoriaus rinkimai. Nemeluosiu - esu nusivylęs. Pildančių žmonių kiekis begalo mažas, o potencialių žmonių kiekis nėra įspūdingai didelis. Patarimas ateičiai - norėdami tapti direktoriumi skirkite tam laiko ir neskubėkite pateikti anketos. Atkreipkite dėmėsį, kad jūsų prašoma parašyti „CV“ motyvacinį laišką, o ne užpildyti į direktorių pateikiant anketą, kuri atrodytu, lyg pildote į darbą su pakvietimu. Šioje naujo medikų firmos vadovo paieškose radome du potencialius kandidatus - Derek_Escobar ir Cornall_Worden. Abiejų mano išvardintų potencialių kandidatų pateikti laiškai atitiko mūsų keliamus reikalavimus ir turėjo pakankamai įdomią viziją medikų darbui. Tačiau rinkimuose „nugali“ tik vienas. Nemeluosiu, šie rinkimai yra tikrai pakankamai sunkūs, kadangi abu kandidatai turi savų pliusų ir minusų, kurie galų gale padaro juos lygiais. Vienas iš kandidatų, Rokas (Derek_Escobar), jau yra buvęs direktoriumi, todėl yra sukaupęs šiokį tokį patirties bagažą. Šaunu, kad įžvelgei savo pirmos kadencijos klaidas, kurias įvertinęs ir ištaisęs pateikei antrą savo kadenciją, kurią galima įvertinti pakankamai gerai. Kas šiek tiek liūdina, tai tavo aktyvumas. Jis nėra tragiškas, tačiau norėtusi, kad žmogus, kuris pildo į direktorių, dažniau prisijungtų į projektą. Kitas mūsų potencialus kandidatas - Augustas (Cornall_Worden). Žmogus, kuris jau ne pirmą kartą pateikia anketą į vadovo postą. Augustas taip pat turi šiokį tokį patirties bagažą - 2016m. rudenį yra turėjęs DPD kurjerių direktorių. Augusto nemažas pliusas yra toks, kad jis yra žymiai aktyvesnis už mūsų kitą kandidatą. Kas liūdina, Augustai, tai tavo užblokavimai ir rudenį turėtas medinis gėdos stulpas. Įdomu, ar išmokai kažko iš šių padarytų klaidų? Atėjo tas momentas, kai reikia paskirti naują medikų firmos vadovą. Sprendimą priimti sunku, tačiau naujuoju medikų firmos vadovu skelbiu Cornall_Worden. Norime suteikti šansą žmogui, kuris galbūt dar nėra visiškai atskleidęs savęs, nes nuo paskutinio vadovo posto praėjo nemažas laiko tarpas. Augustai, esi rimtas, draugiškas, galvą ant pečių turintis žmogus. Tikiu, kad medikai tavo rankose neprapuls. Toliau galiu linkėti tik sėkmės.
 7. Tema rakinama.Tema tapo neaktyvi: po temos sukūrimo/paskutinio pranešimo praėjo daugiau nei 6-7 dienos
 8. Tema rakinama.Tema tapo neaktyvi: po temos sukūrimo/paskutinio pranešimo praėjo daugiau nei 6-7 dienos

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.