Dovydas_Weed

Narys

Dovydas_Weed

Narys
 • ID

  12423
 • Turinio skaičius

  183
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Dovydas_Weed paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 30

Dovydas_Weed turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

3.151 profilio peržiūros
 1. Dovydas_Weed

  PPF'RC | Atlyginimai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė;Dovydas_Weed /bendradarbiai lentelė savaitės pradžioj: Pirma alga. /bendradarbiai lentelė savaitės pabaigoj: Įrodymai.
 2. Dovydas_Weed

  PPF'RC | Nuosavas darbo transportas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Weed Kokio transporto norite?: Police Car Koks laikas?(savaitė ar visam): Visam Norite kokios papildamos spalvos?(jei jo kokia?): 0 ; 0 Kokius numerius norite ant transporto?: „DOWEEDAS“ Įrodymai, kai pervedėt pinigus į policijos fondą: Įrodymai.
 3. Dovydas_Weed

  PPF'RC | Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Weed. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: @Aivaras_White Jūsų įrodymai: Įrodymai. Komentaras: - Papeikimo URL:
 4. Dovydas_Weed

  PPF'RC | Darbo kontraktas

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dovydas_Weed Kiek dienų norite kontrakto? (1-7d): 7. Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių ir atlikti savo darbą sąžiningai? (TAIP): Taip. Įrodymai kad paaukojote pinigų sumą: Įrd.
 5. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dovydas_Weed (Tony_Antonio) 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Bone_Cola 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/jGpxOrn 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/jGpxOrn
 6. Dovydas_Weed

  Parduodama nedidelė 6ID automobilių "kolekcija"

  Visos tr. priemonės buvo parduotos. Galite rakinti temą.
 7. Parduodu kelias tr. priemones, kurias kažkada kolekcionavau. Visų tr. priemonių kainos yra derinamos proto ribose, todėl laukiu įvairių pasiūlymu žaidime, forumo a.ž. Infernus (Parduotas) Regina (Parduotas) Remington (Parduotas) Buffalo (Parduotas) Euros (Parduotas) Landstalker (Parduotas) Bobcat (Parduotas) Solair (Parduotas)
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Laurynas_Leigon [Dovydas_Weed]• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Edvis_Ytas• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:RELOG• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://streamable.com/iiulk ; https://imgur.com/a/USO0o9C
 9. Dovydas_Weed

  Gabrio modifikacijų krautuvėlė

  ANKETOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Weed Kokios modifikacijos ieškote: ENB, būtu šaunu, kad mano ir taip lėvas pc nesprogtų. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): - Jūsų kompiuteris LOW/MEDIUM/HIGH (nebūtina): low
 10. Dovydas_Weed

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Dovydas_Weed 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: "Dilly Auto Repair Service" , mechanikai, direktorius. 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 35 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tikriausiai viena iš pagrindinių priežasčių - motyvacijos stoka. Mechaniku jau esu 3 mėn. ir 12 dienų kas mano akimis yra tikrai nemažas laiko tarpas viename darbe. Gavęs direktorių stengiausi visus iškvietimus, laužus, remontus palikti savo darbuotojam, kad galėtų keltis statistiką, rinktis pasiekimus, gauti didesnę algą. Tai padarė darbą tiesiog nebeįdomu, nes kiekvieną dieną sėdėti darbiniame transporte, išjunginėti AFK lentelę ir žaisti telefonu pasidarė tiesiog nuobodu. Pabodo ir tas pats samp'as, galbūt dėl to paties darbo kurį laiką, taip pat atsirado bėdos su kompiuteriu. Savo direktoriaus atrankos anketoje minėjau, kad nesiekiu kažkokių rekordų ir praradus motyvacija nelaikysiu direktoriaus kėdės vien dėl laikymo, o užleisiu ją kitam žmogui, kuris naujai firmai turės daug daugiau motyvacijos. Pirmiausia norėčiau padėkoti @Nico_Moretti ir @Billy_Jack už suteiktą šansą pabūti direktoriumi ir už jūsų kantrybę atsakant į mano durnus klausimus. Manau nuvyliau daugumą iš jūsų, nes tikėjotes iš manęs kur kas daugiau negu aš šią kadenciją padariau. Norėčiau padėkoti šauniam direktorių kolektyvui ( @Arminas_Bite @H'Rinha @Jack_Marzo @Forever_Young ) už gerai praleistą laiką, įdomią bendrą firmų veiklą, bendrus paplepėjimus TeamSpeak'e. Norėčiau padėkoti ir savo pavaduotojui @Pablo_Greenas už gerai praleistą laiką, už visus tuos erzinimus, palaikymą man reikiamu metu, pagalbą visais klausimais. Taip pat norėčiau padėkoti ir visam savo "Dilly Auto Repair Service" firmos kolektyvui už gerai praleistą laiką, visus mano nervų griaužimus, už gerai praleistus vakarus TeamSpeak'e. Esu dėkingas tikrai ne vienam žmogui, tačiau jus visus čia paminėti užtruktu nemažai laiko, tačiau noriu kad žinotumėt, kad esu tikrai dėkingas už jūsų palaikymą ir pagalbą. Ačiū už viską - dar susimatysim, sėkmės!
 11. Dovydas_Weed

  Medikų firmos direktoriaus rinkimų rezultatai

  Sveikinimai! Linkiu visakeriopos sėkmės !
 12. Dovydas_Weed

  Mechanikai grįžta!

  Ačiū visiems už sveikinimus. Tikiuosi nenuvilsiu nei vieno iš jūsų.
 13. Dovydas_Weed

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Dovydas_Weed • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a Taip.
 14. Dovydas_Weed

  GSR "RidosKėlimoPaslaugos"

  Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Weed Kiek ridos reikės jums pakelti?:1'000 Jūsu tr.priemonė: Infernus Per kur su jumis susisiekti?:Forume, žaidime, teamspeak'u Ar jus tenkina visos taisyklės?: Taip Nuotrauka kad sumokėjote už ridos kėlima:https://imgur.com/a/hiRBm5t