Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiamas PD pavaduotojas.

Rokis_Roxas

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokis_Roxas

2. Nusižengusiojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : White_Shadow

3. Už ką peikiate šį darbuotoją? :

Pavaduotojas išsuka savo darbuotojus, atmetė papeikimą, nors jis turėjo būti priimtas, kadangi darbuotojas nepateikė įrodymų, kad ir atleidžiam už tą non-rp, o kur tas bėgimas?

4. Įrodymai (Foto/Video) būtini :

fff6b6edb23debcd30e7a1fa8994fe69669.JPG

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokis_Roxas
2. Nusižengusiojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : White_Shadow
3. Už ką peikiate šį darbuotoją? :
Pavaduotojas išsuka savo darbuotojus, atmetė papeikimą, nors jis turėjo būti priimtas, kadangi darbuotojas nepateikė įrodymų, kad ir atleidžiam už tą non-rp, o kur tas bėgimas?
4. Įrodymai (Foto/Video) būtini :
fff6b6edb23debcd30e7a1fa8994fe69669.JPG

 

 

Prisijungiu žiūriu kad laukia... tai vadinasi buvai gaudomas, atsijungei, prisijungei, tavęs jau laukė darbuotojai, (iš lempos jie ten nestovėtų), uždėjo star už RELOG. Problem?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

be prasmės papeikimas buvai sunkiai gaudomas sąraše ir nereik čia mazkiu foto matosi ,kad non-rp aiškiai ir įrodymų trūko ,kad jie nuvežė ten kaip sakei

O kolūkis laukė nes buvai atsijungęs toj vietoj ir šiaip iš lempos turbūt darbuotojų ten tiek nestovėtu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tiesiog nesuprantu, serverio pradžia jūs turite rodyti iniciatyvą, viesiems žaidėjams bendrauti, susipažinti, o čia žmogus postų pasiilgęs ožina.. PAPEIKIMAS ATMESTAS bus vien dėl to, jog pavaduotojas, bei direktorius pats kuria taisykles ir jų laikosi. Beto karočia, prisijungi tavęs pd laukia, ane iš lempos, nuo vakar stovi ane ? Nejuokinkit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krč,pradeda Iziu virst kaip ant rižyno,nepasieksi tu nieko tik blogą reputaciją turėsi

 

Prisijungiu žiūriu kad laukia... tai vadinasi buvai gaudomas, atsijungei, prisijungei, tavęs jau laukė darbuotojai, (iš lempos jie ten nestovėtų), uždėjo star už RELOG. Problem?

Daba žėk dėl ko manęs laukė - http://www.part.lt/img/6ed8f3ff6dc9728499a0162655dd0a77936.png, o jei nežinai kas yra relog atsisakyk posto, paaiškinsiu relog yra tada, kai atsjungi tuomet, kai tave ištraukia ar pašauna su tazeriu. Geriau atsisakyk, nes žaidėjai leavins man atrodo. P.S Ryžyne nelošiu, nes ten nesamonė yra.

 

Aš tiesiog nesuprantu, serverio pradžia jūs turite rodyti iniciatyvą, viesiems žaidėjams bendrauti, susipažinti, o čia žmogus postų pasiilgęs ožina.. PAPEIKIMAS ATMESTAS bus vien dėl to, jog pavaduotojas, bei direktorius pats kuria taisykles ir jų laikosi. Beto karočia, prisijungi tavęs pd laukia, ane iš lempos, nuo vakar stovi ane ? Nejuokinkit.

Galvojat, kad ryžyne lošiat? Savo taisyklių neprisigalvokit frapsus turit? - filmuojat, neturit? - paliekat darbą. Daugiau neturiu ką komentuoti, ir nepatartina jums komentuoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Daba žėk dėl ko manęs laukė - http://www.part.lt/img/6ed8f3ff6dc9728499a0162655dd0a77936.png, o jei nežinai kas yra relog atsisakyk posto, paaiškinsiu relog yra tada, kai atsjungi tuomet, kai tave ištraukia ar pašauna su tazeriu. Geriau atsisakyk, nes žaidėjai leavins man atrodo. P.S Ryžyne nelošiu, nes ten nesamonė yra.

 
Galvojat, kad ryžyne lošiat? Savo taisyklių neprisigalvokit frapsus turit? - filmuojat, neturit? - paliekat darbą. Daugiau neturiu ką komentuoti, ir nepatartina jums komentuoti.

 

 

 

Ir štai dar kartą prisigauni, nieko nekrauna tačiau stovi ant užkrauto objekto ^^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vėl pasikartosiu kaip ir ankstesniame pranešime... Vaikai posto negavot ir verkiat dabar. Valdžia 100 akių neturi ir visų darbuotojų tikrai nemato, bet vien šiandien išmetė ne vieną ir juolab ne du darbuotojus dėl pažeidimų. Man įdomu ką jūs padarytūmėte būdami Direktoriai? Ogi nieko anaipt verkimo, kad tas ar anas blogai... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kitus papeikimus pasižiūrėk, darbuotojai DPD pasikrovime atvare, tikrina, rakinėja, freestarin'a...

Numesk man taisyklę kur parašyta ,kad gaudomu pasikrovime negalima rakint

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbūt lysčiau aiškintis labiau į šią situaciją, bet kadangi numatomas serverio roll-back'as, tai nematau tikslo aiškintis. 
Jei pavaduotojas tą situaciją įvertino ne taip kaip privaloma - manau jis supras savo klaidą ir nesikartos.

Kadangi tema parašyta anksčiau negu mano taisyklės - freepostintojai į stulpą įrašyti nebus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.