Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu GSPD direktorių.

Mantas

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matthew_Bennett


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Egidijus_Keza


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?:GSPD


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?:Kodekso nesilaikimas.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:1.2.5 Baudos firmų direktoriams ir pavaduotojams privalomos iki 40 ieškomumo lygio. DP - neribotai/ist.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :http://imgur.com/jTZr8Id,GldEy4S,R0EKq5w#0


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matthew_Bennett

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Egidijus_Keza

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?:GSPD

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?:Kodekso nesilaikimas.

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:1.2.5 Baudos firmų direktoriams ir pavaduotojams privalomos iki 40 ieškomumo lygio. DP - neribotai/ist.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :http://imgur.com/jTZr8Id,GldEy4S,R0EKq5w#0

 

Atsiprašau už įsikišimą, bet jūs šaudote Policijos Pareigūnus, vieną kartą duodam baudą ir tada jūs vėl šaudote, mes turim teisę jus sodinti už tai, kad kartojat nusižengimus. Tai tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau už įsikišimą, bet jūs šaudote Policijos Pareigūnus, vieną kartą duodam baudą ir tada jūs vėl šaudote, mes turim teisę jus sodinti už tai, kad kartojat nusižengimus. Tai tiek.

Norėčiau , kad pateiktum įrodymus kiek kartų šiandien šaudžiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norėčiau , kad pateiktum įrodymus kiek kartų šiandien šaudžiau.

Aš už tai nedarau kiekvieną kartą fotkės, bet tu esi tvarkos prižiūrėtojas, per daug įsijautei. Nusiramink ir pasidaryk kaip tikras tvarkos prižiūrėtojas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už tai nedarau kiekvieną kartą, bet tu esi tvarkos prižiūrėtojas, per daug įsijautei. Nusiramink ir pasidaryk kaip tikras tvarkos prižiūrėtojas.

Tai okey rašyk papeikimus man , kad aš blogas , bet tokia esmė aš esu blogas tik GSPD firmai , o kitiems aš esu geras , man įdomu kodėl čia taip yra? a?

O dėl tavo įrodymų nesidarimo , man neįdomu tu negali nieko įrodyti be svarių įrodymų , tad nebecypk ir lysk atgal į kanala.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai okey rašyk papeikimus man , kad aš blogas , bet tokia esmė aš esu blogas tik GSPD firmai , o kitiems aš esu geras , man įdomu kodėl čia taip yra? a?

O dėl tavo įrodymų nesidarimo , man neįdomu tu negali nieko įrodyti be svarių įrodymų , tad nebecypk ir lysk atgal į kanala.

Nu ir va, ieškai kažkokių atmazų, surimtėk, nes labai jau vaikiškai atrodai, daugiau nieko nesakysiu, tiesiog tu neesi vertas to posto kurį dabar turi..

 

 

Žaidėjas gauan vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ir va, ieškai kažkokių atmazų, surimtėk, nes labai jau vaikiškai atrodai, daugiau nieko nesakysiu, tiesiog tu neesi vertas to posto kurį dabar turi..

Tavo akimis gal ir nesu , tuo labiau tavo nuomonė apie mane nelabai yra įdomi , susigadinai savo reputacija mechanikuose , tad jokio respect nesitikėk. Tuo labiau čia papeikimas Kezai , o ne tau tad neberašyk čia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktorius aiškino, jog nuostatus žinojo gerai, bet baudos nedavė dėl to, kad jau ne kartą iki tol buvo duota bauda, ir pavaduotojas kartojo savo nusikalstamą veiklą, piktnaudžiaudamas suteikto įstatymo galia.

Nežinau kiek čia tiesos, nes pripažinti vieną tiesą abiejoms pusėms būna per sunku, todėl nebausdamas direktoriaus prisiimu nesusipratimą ant savo pečių, tam sukurdamas naują nuostatą, kuris tokiose, pasikartojančiose situacijose tokių nepagrįstų klausimų ir susipratimų nepaliks.

1.2.6 Baudos firmų vadovams neprivalomos tik tuomet, jeigu GSPD darbuotojai pateikia įrodymus, jog dar per 1h laikotarpį vadovui jau buvo duota bauda >20 itarimo. Jeigu tokioje situacijoje pavaduotojo įtarimas nėra >10 - bauda galima. Išimtis - gautam įtarimui per eventą/atranką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.