Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.12.03 visose vietose

 1. 26 taškai
  Troy Wyatt

 2. 17 taškai
  Bob_Winters

  visiem pasitaiko

  visiem pasitaiko
 3. 12 taškai
  The first time felt so nice, I had to do it twice.
 4. 11 taškai
  @Clayton_Manson numesk .dll jei dar turi alio http://prntscr.com/q7b31g
 5. 7 taškai
  Troy Wyatt

  novy dainike

  novy dainike
 6. 6 taškai
  RENGINIO INFORMACIJA! Advento laikotarpiu ( 2019/12/01 – 2019/12/23 ) per serveryje vykstančius „checkpoint“ lenktynių renginius bus skiriami taškai už prizines vietas (1 vieta - 5 taškai, 2 vieta - 4 taškai, 3 vieta - 3 taškai, 4 vieta - 2 taškai, 5 vieta - 1 taškas). Taškai bus kaupiami bei surašomi žemiau, šioje temoje. Daugiausiai taškų surinkę žaidėjai bus apdovanojami atitinkamais prizais. Renginiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais, 19:00. Registracijos nebus, tad norintiems dalyvauti reikės nustatytu laiku būti prisijungusiems serveryje bei spėti parašyti „/edalyvauti“ komandą. RENGINIO TAISYKLĖS! • Renginio metu privaloma laikytis visų serverio taisyklių. • Renginio metu privaloma klausyti organizatoriaus, vykdyti jo nurodymus. • Draudžiama sąmoningai stebėti renginio organizatorius nužvelgiant lenktynių trasas. Taisyklių nesilaikymas lygus diskvalifikacijai. Galimas bausmės sušvelninimas. RENGINIO TVARKARAŠTIS! (12/02) Rengėjas – Gruzinas_Tortilla. Jackie_Sweet (5 taškai), Paul_Hoonigey (4 taškai), Bob_Winters (3 taškai), Billy_Jack (2 taškai), Ignas_Eox (1 taškas). (12/04) Rengėjas – Mafijos_Senelis. Pronis_Kadilaks (5 taškai), Paul_Hoonigey (4 taškai), Roki_Reider (3 taškai), Keet_Marshow (2 taškai), Dovis_Santos (1 taškas). (12/06) Rengėjas – Gruzinas_Tortilla. Jackie_Sweet (5 taškai), Jack_Marzo (4 taškai), Roki_Reider (3 taškai), Bob_Winters (2 taškai), Dermarcus_Norwood (1 taškas). (12/08) Rengėjas – Mafijos_Senelis. Pronis_Kadilaks (5 taškai), Bob_Winters (4 taškai), Billy_Jack (3 taškai), Onyx_Smoker (2 taškai), Jackie_Sweet (1 taškas). (12/09) Rengėjas – Gruzinas_Tortilla. Onyx_Smoker (5 taškai), Pronis_Kadilaks (4 taškai), Black_Hand (3 taškai), Laurynas_Leigon (2 taškai), Ignas_Eox (1 taškas). (12/11) Rengėjas – Mafijos_Senelis. Lenktynės dar neįvyko! Kviečiame sudalyvauti. ... DALYVIŲ IR JŲ SUKAUPTŲ TAŠKŲ SĄRAŠAS! (1) Pronis_Kadilaks – 14 taškų. (2) Jackie_Sweet – 11 taškų. (3) Bob_Winters – 9 taškai. (•) Onyx_Smoker – 7 taškai. (•) Roki_Reider – 6 taškai.
 7. 6 taškai
  Billy_Jack

  Trumpai apie pervežėjų darbą -

  Trumpai apie pervežėjų darbą -
 8. 6 taškai
  Yellow Cab - Viena svarbiausių firmų serveryje. Firmos paskirtis vežioti žmones iš vietos A į vietą B. Reikalavimai norint patekti į Yellow Cab firmą: - Turėti 4,000 bendrosios patirties taškų. - Turėti mašinos teises. - Turėti galiojantį medicinos pažymėjimą. - Turėti TeamSpeak3 programą ir pageidautina mikrofoną. - Žinoti darbo taisykles ir darbo informaciją. Yellow Cab firmos taisyklės: 1. Per dieną privaloma pradirbti 60 min, per savaitę 500min. 2. Norint užsiimti saviveikla būtina būti pradirbus 130 min. Norint užsiimti saviveikla reikia persirengti į paprastus drabužius. Privaloma dirbti jei niekas neima iškvietimų. Nesvarbu ar pradirbęs 130min ar ne. 3. Įsidarbinus į firmą privaloma išdirbti darbo sutartyje nurodytą laika. Neišdirbus jo būsite įrašytas į gėdos stulpą. 4. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančių modifikacijų 5. Budėjime AFK būti galima iki 5 min. 6. Draudžiama buginti darbo statistiką ( pinigų gražinimas už pavežimą, AFK lentelės išjunginėjimas stovint vietoje) 6.1. (AFK lentelės išjunginėjimas stovint vietoje) Išimtis jei taksistas stovi budėjime. 7. Draudžiama vežioti žmones ant mašinos stogo. 8. Draudžiama žaidėjus vežti nemokamai. 8.1. Nemokamai galima vežti naujokus iki 1,500xp ir bendradarbius. 9. Draudžiama iškrauti lagaminėlius sėdint mašinoje. 10. Draudžiama darbo racijoje ( /r ), keiktis, skelbti skelbimus, pyktis su bendradarbiais, "spaminti", įžeidinėti. 11. Darbo metu draudžiama dirbti AFK ofise. 12. Draudžiama būti gaujose neužpildžius gaujos sutarties. 13. Draudžiama lysti į zoną su darbine apranga. 13.1. Išimtis jei ten yra klientas, arba ten vežate klientą. Bet nuvežę iš ten pasišalinate. 14. Privaloma klausyti aukštesnio rango darbuotojų ir valdžios atstovų. 15. Pagarbiai bendrauti su klientais ir kitais serverio žaidėjais. 16. Baigus darbą privaloma sunaikinti transporto priemonę ( /sunaikinti ) 17. Su savimi galima turėti ginklus, bet juos galima naudoti tik savigynos atveju. 18. Darbo metu privaloma būti pagrindiniame TeamSpeak3 darbo kanale (nebent nėra valdžios). 19. Privaloma laikytis KET taisyklių vežant klientą. 20. Pildant anketa į darbą forume, turite 10 minučių nuo anketos paskelbimo į redagavimo priežastį įrašyti „CabbieSultanTaxi“. 21. Išvažiuojant iš bazės privaloma uždaryti bazės vartus. Yellow Cab firmos TeamSpeak3 taisyklės: 1. Draudžiama keiktis, įžeidinėti TeamSpeak darbo kanaluose 2. Draudžiama dalinti darbo kanalo slaptažodžius nedirbantiems firmoje. Esant reikalui prašykite move Taksistų darbo komandos: Darbo transportas: „Cabbie" Maksimalus greitis 135km/h „Taxi" Maksimalus greitis 137km/h „Sultan" Maksimalus greitis 160km/h Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadieniais nuo 09h iki 22h Šeštadienis - Sekmadieniais nuo 10h iki 21h Pasilieku teisę redaguoti temą. © Martin_Gossard
 9. 5 taškai
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Onyx_Smoker Aprašomo gaujos nario Vardas_Pavardė - Tony_Express Iš kokios gaujos yra šis asmuo? - Brotherhood of hallow Įrodymai, kad šis asmuo yra šioje gaujoje (info lentelė) - https://imgur.com/a/OTGqiWe Gaujinio nuotrauka (privaloma su fotoaparatu) - https://imgur.com/a/Z9sRkhg Istorija apie šį gaujos narį (galima naudotis internetu, pasinaudoti realių gaujinių aprašymais) - Pradėjęs savo veiklas dar būdamas paaugliu, gyvenimas buvo paprastas gero charaketrio žmogus, visiems padėdavo su visais gerai suėjo,tačiau Expressas greitai pagarsėjo dar 1973m, bene kokių 19 metų bebūdamas, jau sėdo už chuliganizmą, o vos grįžęs iš kalėjimo,Express'as ėmesi visokiais verslais, kaip kontrabanda, mašinų vagystės ir narkotikai. Express'as dar garsėjo, kad girdavosi jog kieme turi patranką , tai policija netgi kelis kartus tos patrankos ieškojo, kol susiprato, kad visai ten ne patranka, o tik kažkokios senovinės patrankos muliažas. Express'ui buvo sunkoka dirbti vienam, tad po truputį ėmė rinkti ryšius ir įstojo į gaują kurį vadinosi „Brotherhood of hallow“.
 10. 5 taškai
  Su lyderiu buvo asmeniškai pasikalbėta dėl šių skelbimų, jog kitą kartą atidžiau žiūrėtu ką skelbia per gaujos pultą. Aplamai kalbant apie skelbimus iš pačių gaujos vadų/lyderių norėčiau matyti aiškius ir tvarkingus skelbimus, nes kitą kartą viskas bus kitaip. Tema rakinama.
 11. 4 taškai
  Troy Wyatt

  mood https://streamable.com/6c6lu

  mood https://streamable.com/6c6lu
 12. 4 taškai
  Troy Wyatt

 13. 4 taškai
  Troy Wyatt

  Wtf

  Wtf
 14. 4 taškai
  @Tony_Express vezliukas nindze ismokik ir mane tajp skraidyt
 15. 4 taškai
  Legend_Sabonis

  opop

  opop
 16. 4 taškai
  Edvis Gaming

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Malonu susipažinti, Deimante. Jei reiks pagalbos, kreipkis, padėsiu
 17. 4 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė - @Keet_MarshowAprašomo gaujos nario Vardas_Pavardė - @Ignas_EoxIš kokios gaujos yra šis asmuo? - „Brotherhood of Hallow“Įrodymai, kad šis asmuo yra šioje gaujoje (info lentelė) - http://prntscr.com/q5992pGaujinio nuotrauka (privaloma su fotoaparatu) - Istorija apie šį gaujos narį (galima naudotis internetu, pasinaudoti realių gaujinių aprašymais) - Prieš tampant gaujos nariu ši asmenybė buvo gerai žinoma, kaip siekiantis užsibrėžtų tikslų, pavyzdingas, atsakingas, bei rimtai žiūrintis į gyvenimą žmogus. Turėjo aukštas pareigas savo gyvenime, kilo karjeros laiptais, bet netikėtai pasisukus gyvenimui, jis neteko visko ką turėjo. Ignas vėl bandė pakilti iš pelenų, bet jam sunkiai sekėsi, tai daryti. Turėjo rimtų problemų su narkotinėmis medžiagomis ir alkoholiu. Ilgai galvojęs ir apmąstęs viską jis nusprendė prisijungti prie vienos iš gaujų pavadinimu „Brotherhood of Hallow“. Prisijungęs prie šios gaujos Ignas visiškai nužudė savo asmenybę ir pakeitė ją į blogąją pusę. Pradėjo reketuoti žmones, plėšti juos, kovoti prieš teisėsaugą. Kėlė sumaištį kaimeliuose ir drumstė ramiai gyvenančių žmonių gyvenimus. Laikui bėgant Ignas pajautė, kad jis vėl tvirtai stovi ant kojų savo gyvenime, bet godulys padarė savo. Jis norėjo visko daugiau ir daugiau. Pasak to jis įkliuvo teisėsaugai ir skaudžiai nukentėjo. Sudėjus visus Igno nusikaltimus į vieną bylą teisėjai nusprendė siųsti jį į kalėjimą iki gyvos galvos. Po kelių savaičių Ignas neiškentė kalėjimo gyvenimo ir nusižudė savo kameroje. Iki šiol nežinoma kokius turtus susikrovė gyvendamas gaujos nario gyvenimą. Tik sklinda gandai, kad turėjo ne vieną prabangią mašiną, namą, bei keletą privačių salų.
 18. 4 taškai
  Martin Gossard

  Yellow Cab || Algos

  "Yellow Cab" firmos darbuotojų algos Ši savaitė buvo pakankamai darbinga, linkiu sėkmės kitą savaitę. Ignas_Eox - 43 090$ Jason_Slokk - 34 230$ Nuimta dėl rango neturėjimo, kitą kart nepriimsiu! Need_You - 34 920$ Dovydas_Weed - 62 316$ Ferico_Majamis - 83 485$ The_Profas - 101 055$ Jon_Blue- 91 655$ Charlie_Gambino - 69 945$ Demarcus_Norwood - 166 325$ DPu premijos bus išdalintos gavus premiją iš DP. Bendrai išdalinta: 687 051$
 19. 4 taškai
  Edvis Gaming

  Peikiu PD Direktorių Billy_Jack

  Policijos Departamento bazė yra direktoriaus nuosavybė ir jis nusprendžia, kas joje turi vykti, kas joje gali klajoti ar trintis be priežasties. Kilus tokiai situacijai, galima žmogų rakinti ir jį tikrinti (sodinti esant reikalui). Na, o papeikimo autoriui siūlyčiau padaryti pertrauką nuo gaujų, ar pačio SA-MP, nes kyla įtarimas, jog praleidžiant per daug laiko šiame žaidime, kyla problemų su savikontrole. Direktorius baudžiamas nebus.
 20. 3 taškai
  Martin Gossard

  Yellow Cab || Lipdukai

  Yellow Cab || Lipdukai Lipdukai - tai viena iš firmos valiutų. Lipdukus gauni už įvykdytas dienos užduotis. Lipdukai bus 3 rūšių: Vienspalviai ; Dvispalviai ; Trispalviai. Lipdukus bus galima kolekcionuoti. Surinkus visus 3 dienos lipdukus yra gaunamas vienas kolekcinis lipdukas surinkus 7 kolekcinius lipdukų yra gaunama premija.. Ir tada juos galima rinkti iš naujo. Premija išmokama tik savaitės gale. Dienos užduotys lipdukams ( nuo 2019/12/10 ). Užduotys bus keičiamos apie 22h: Vienspalvis: Nuvežti 50 lagaminėlius (/bendradarbiai lentelės nuotrauka prieš ir po) Dvispalvis: Pasidaryti nuotrauką su 2 skirtingais direktoriais jiems nebūnant AFK rėžime. Trispalvis: Pakelti 10 kilometražo(/bendradarbiai lentelės nuotrauka prieš ir po). Šablonas norint gauti lipdukus: Jūsų V_P: Kuriuos lipdukus norite gauti: Jūsų įrodymai įvykdžius užduotis: Darbuotojų turimi paprasti ir kolekciniai lipdukai:
 21. 3 taškai
  Dovydas_Weed

 22. 3 taškai
  @Vaidas_Drifter kaip čia taip ????
 23. 3 taškai
  Tony_Express

 24. 3 taškai
  Kuris prižiūrėtojas jūsų manymu yra labiausiai pasikėlęs ir kodėl tai @Mafijos Senelis?
 25. 3 taškai
  Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė -James_Switch • Darbuotojo, kuriam rašote papeikimą Vardas_Pavardė -Izy_Izy ; Fckng_Greitis ; Lukis_Ktm • Kaip nusižengė darbuotojas? -Negalima rakinti gaujinių, kai jų vienoje vietoje yra daugiau nei 4. • Įrodymai - https://streamable.com/f0rk8 https://prnt.sc/pz3deg Situacijos paaiškinimas: Izy_Izy - gauna 2 įspėjimus už oficialios gaujos narių rakinimą, kai jų yra 4. Fckng_Greitis - negauna nei vienos įspėjimo, nes kol buvo 4 gyvi gaujos nariai, tai jis paleido surakintą, tačiau tik mirus Onyx_Smoker, jis surakinimą atliko teisingą, kadangi mirę gaujiniai nesiskaičiuoja. Įrodymai iš darbuotojo pusės - https://imgur.com/a/slbioGV Lukis_Ktm - negauna nei vieno įspėjimo, nes taip pat atliko rakinimus, kai buvo miręs ketvirtas gaujos narys - Onyx_Smoker. Tinka tie patys įrodymai - https://imgur.com/a/slbioGV