Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.11.14 visose vietose

 1. 30 taškai
  Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas, Kas yra gaujų prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visas projekto gaujas ir jų veiklą serveryje bei forume. Už kokius darbus yra atsakingas gaujų prižiūrėtojas? Gaujų prižiūrėtojas yra atsakingas už gaujų prižiūrėjimą veiklos metu, neoficialių gaujų priskyrimą oficialioms ir panašiai. Kiek gaujų prižiūrėtojų rinksite? Tik vieną, pagrindinis gaujų prižiūrėtojas turės galimybę pasirinkti sau pagalbininką praėjus atitinkamam laiko tarpui. Kaip dalyvauti atrankoje? Tiesiog šios temos atsakymuose užpildykite žemiau pateiktą anketą. • Jūsų Vardas_Pavarde mūsų serveryje; • Jūsų amžius; • Jūsų užsiėmimai realiame gyvenime; • Kaip atradote „greenside.lt“ projektą ir kiek laiko jau esate šio projekto dalimi?; • Kokios gaujos yra mūsų projekte ir kokia veikla jos užsiima?; • Kaip įsivaizduojate eilinę dieną gaujų prižiūrėtojo pareigose?; • Kiek iš arti teko stebėti situacijas ar susidurti su žaidėjais, kurie sukčiavo gaujų veiklose ar susišaudymuose?; • Už kokius pažeidimus dažniausiai yra baudžiamos gaujos ir jų nariai?; • Koks būtų Jūsų gaujų prižiūrėjimo sistemos modelis?; • Kodėl gaujų prižiūrėtojas turėtų būti nešališkas ir neskirstyti žaidėjų į grupes?; • Kodėl renkatės gaujų prižiūrėtojo pareigos ir kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?; Informacija: • Pranešimus rašo tik tie, kurie nori kandidatuoti į gaujų prižiūrėtojo pareigas. • Jūsų pranešimus matys tik projekto administratoriai. • Atranka vyks iki lapkričio 24d. Sėkmės atrankoje! „Greenside“ administracija
 2. 28 taškai
  Rinkimuose sulaukiau gan nedidelio kandidatūrų skaičiaus, o šioms pareigoms tinkamų - vos vienetas. Naujas veidas, pateikęs savo laišką - Andrius. Neišsiplėsdamas noriu pasakyti, jog duodamas pareigas policijos firmoje, kurioje yra reikalaujama atsakomybė ir patirtis, nepatyrusiam ir neatsiskleidusiam žmogui stipriai rizikuočiau ir būtų daugiau problemų nei naudos iš šių pareigų net tau pačiam. Paminėti verta ir tai, jog jei jau nusprendi pretenduoti į šios firmos vadovo postą, gebėk dirbti atsakingiau ir nerink darbo įspėjimų bei papeikimų, nes vien jau šis faktas kelia dvejonių ar iš vis tu esi savo srityje ir ar šis darbas yra tau. Taip pat nelabai suprantu, kai pildoma yra į visas atsilaisvinusias pareigas iš eilės, nejaugi neturi vienos ar keleto patinkančių firmų, Nedai, ar tiesiog pildai visur iš eilės su mintimi „o gal gausiu tą direktorių“? Anketą pateikei išsamią, tačiau nieko ypatingo ir labai unikalaus nepamačiau iš idėjų pusės, keletą idėjų tiesiog „paėmei“ iš ankstesnių direktorių kadencijų. Nesakau, jog tai yra didelis minusas tavo kandidatūrai, tačiau norėčiau matyti didesnį pastovumą ir apsisprendimą iš tavęs. Tačiau dar didesnį nesusipratimą man sukėlė žmogaus, kuris atsiduria stulpe dėl keliamų „šou“ su policijos pareigūnais, kandidatūra. Kad ir kaip gražiai parašytas prisistatymas būtų, tačiau tai neatpirks dabartinių tavo daromų nesąmonių. Visgi atsirado asmuo, kuris savo laiške gebėjo parodyti, jog jis policijos firmos vidų ir vadovavimą jai įsivaizduoja kitaip, nei prieš tai buvę vadovai. Aišku, visi puikiai žinome, jog rašyti laiške yra viena, o gavus galimybę pasireikšti ir visa tai realizuoti yra kita, tačiau tikiuosi, jog Domantas tai gebės realizuoti ir policijos departamentas bus keliamas į aukštesnį lygį visais aspektais. Kalbant apie patį laišką - jame netrūko nieko, skaityti buvo lengva ir patogu, tačiau galėjai pasukti galvą ir sugalvoti kokią nors „epic“ idėją, nes galvą turi gerą. Tikiuosi eidamas pareigas įneši į firmą kažką „savo“ ir neteks daryti „copy paste“ nuo buvusių direktorių. Naujasis Policijos Departamento direktorius - Billy_Jack!
 3. 26 taškai
  Troy Wyatt

 4. 24 taškai
  Rokas

  Kas yra „ADMIN“ žaidėjas?

  Kas yra „ADMIN“ žaidėjas? Tai paprastas serverio žaidėjas, kuris atrankos metu buvo atrinktas į serverio administratorius. „ADMIN“ žaidėjo statusą taip pat turi projekto komandos nariai ir projekto savininkai. Šiuo metu „ADMIN“ statusą taip pat galima įsigyti už kreditus, ko ateityje (~po serverio atnaujinimo) padaryti nebebus galima („ADMIN“ statusas susijungs su „VIP“ statusu ir privilegija bus pervadinta į „Premium“ žaidėjo statusą, kuris bus analogiškas „ADMIN“ ir „VIP“ junginys su atitinkamais pakitimais ir patobulinmais). Kaip tapti „ADMIN“ žaidėju? Tapti „ADMIN“ žaidėju galima nuolatinės atrankos metu arba tiesiogiai prisijungus prie projekto komandos. Kokios „ADMIN“ žaidėjų užduotys ir atsakomybės? Užduotys: Žaidėjai, kurie serveryje užima tik „ADMIN“ žaidėjo pareigas kiekvieną dieną turi jiems skirtas užduotis. Pagrindinė jų užduotis yra užtikrinti, jog serverio žaidėjai nepažeidinėtų serverio taisyklių. Į visą tai įeina gaujų veiklų prižiūrėjimas (stebint galimus sukčiavimo (kt. čytinimo) atvejus), pagalba serverio žaidėjams (/padmins) ir t.t. Kiekvienos savaitės pabaigoje kiekvienas „ADMIN“ žaidėjas privalės pristatyti savo nuveiktus darbus projekto administracijai. Atsakomybės: Žaidėjai, užimantys „ADMIN“ žaidėjo pareigas turės būti pavyzdingi žaidėjai ir suinteresuoti pagalbai kitiems serverio žaidėjams. Atsakingi ir gerai pasirodę „ADMIN“ žaidėjai turės galimybę be papildomos atrankos prisijungti prie projekto komandos. Kokie reikalavimai norint tapti „ADMIN“ žaidėju mūsų serveryje? Serverio žaidėjas turi būti nepriekaištingos reputacijos, mokėti atpažinti sukčių (kt. čyterį), turėti daug noro padėti kitiems serverio žaidėjams, nedalyvauti gaujų veiklose ir svarbiausia būti aktyviam serveryje. „Greenside“ administracija, 2019, lapkričio 23d.
 5. 20 taškai
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Quantus • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (Antidrunk) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 6. 19 taškai
  Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Pronis_Kadilaks – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra labai kur čia išsiplėst, tiesiog siūlau padaryt galimybe įlipti į užrakintą nuosavą mašiną be jos rakinėjimo. Teiginys, jog ši sistema yra kituose serveriuose ir čia nebus taikoma, kadangi norima išlaikyti "originalumą" čia yra ligus nuliui, kadangi ši sistema yra tiesiog QoL(quality of life) tipo. Manau tokios smulkios idėjos/lengvi klaidų pataisymai turėtų būti įgyvendinami kas savaitę ar dvi, kadangi netikiu, kad parašyti tam kodą užtruktu daugiau nei 20 minučių(nebent pas jumis ten kode visiška košė makalošė). Puikus pavyzdys buvo su iškvietimų pakeitimu ir manau tokie pakeitimai turėtų vykti kas savaitę/dvi kaip minėjau.Tokiu būdu bent jau būtų atšviežinamas serveris iki kol laukiam to didžiojo atnaujinimo. Ai jo. Dar tr.priemonės raktų davimas būtu irgi epic, jeigu nori pasisamdyt žmogu ridos kėlimui, tačiau jam reikia išlipinėt pavalgyt ir reik šauktis savininka, kad tas atrakintų/užrakintų tr. priemonę. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jis tikrai BŪTŲ naudingas, kadangi atsiranda visokių pludurų kur tik atradę atrakintą mašiną ją varo tiesiai į vandenį, kad susprogdintų ir taip sugadina visą dienos nuotaika savininkui, kadangi mechanikai neturi jokių galimybių jos ištraukti iš vandens.
 7. 18 taškai
  Nuolatinė „ADMIN“ žaidėjų atranka, Tai tokia atranka, kuri nėra terminuota ir yra skirta ieškoti aktyvių žaidėjų, kurie nori prisidėti prie serverio administravimo. Daugiau informacijos apie „ADMIN“ žaidėjus galima rasti čia. Anketos šablonas, Norint kandidatuoti į „ADMIN“ žaidėjo pareigas užpildykite žemiau esantį anketos šabloną. Užpildžius pateikite savo kandidatūrą šios temos atsakymuose (atsakymus matys tik serverio administracija). Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Kiek Jums metų? : Kuo užsiimate gyvenime (mokotės, studijuojate, dirbate)? : Ar esate susipažinęs su serverio taisyklėmis (čia)? : Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Kiek laiko (valandomis) galite praleisti serveryje? : Plačiai papasakokite apie save, kaip apie sa-mp serverio žaidėją (pliusai, minusai, tikslai, praeities klaidos ir t.t.) : Kokia veikla šiuo metu užsiimate serveryje? : Ar naudojate CLEO modifikacijas (jei taip, įvardinti kokias)? : Kokios patirties turite sukčiavimo (kt. čytinimo) situacijose? : Ar turite galimybę kokybiškai filmuoti žaidimą? : Ką manote apie „keybinder“ naudojimą serveryje? : Kodėl norite tapti „ADMIN“ žaidėju mūsų serveryje? : Prašau įtikinti mus keliais sakiniais, kodėl turėtumėme rinktis Jus : Atranka yra nuolatinė, todėl kandidatai bus analizuojami tada, kai pritrūksime „darbo jėgos“. Viešos analizės apie kiekvieną kandidatą nepateiksime. Pateiksime tik bendrą analizę ir kandidatų vardus, kurie buvo atrinkti į „ADMIN“ žaidėjų pareigas. „Greenside“ administracija 2019, lapkričio 23d.
 8. 18 taškai
  Bob_Winters

  visiem pasitaiko

  visiem pasitaiko
 9. 18 taškai
  Rokas

  Kokie papildomi failai yra draudžiami?

  Kokie papildomi failai yra draudžiami? Visi papildomi (ne originalūs) „GTA SA“ žaidimo failai, kurie suteikia pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus yra draudžiami. Naudojant tokius failus žaidėjai yra baudžiami kaip už sukčiavimą (kt. čytinimą). Kas yra papildomas failas? Tai atitinkamas failas (.cs, .exe ir t.t.) kuris žaidime suteikia naujas, arba modifikuoja esamas galimybes. Kaip atskirti papildomą failą, kuris suteikia pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus? Tai failai, kurie suteikia žaidėjui atitinkamą pranašumą atitinkamomis situacijomis prieš tuos žaidėjus, kurie tų failų nenaudoja. Pavyzdys nr. 1 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris rodo kitų žaidėjų vardus iš betkokio atstumo. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą gali lengvai nustatyti kitų žaidėjų lokaciją. Pavyzdys nr. 2 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris panaikina atitinkamas gamtos objektų (medžių, krūmų ir pan.) tekstūras, pvz. lapų. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą gali lengviau nustatyti žaidėjų ar paslėptų prizų lokaciją. Pavyzdys nr. 3 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris pakeičia orą serveryje, kaip pvz. iš nakties į dieną ir atvirkščiai. Pranašumas: Diena visos objektų tekstūros yra šviesesnės, todėl lengviau yra pastebėti kitus žaidėjus ar objektus. Diena pakeitus tik dienos dangų į nakties dangų lengviau pastebėti žaidėjus ant pasatatų. Pavyzdys nr. 4 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris padidina kadrų per sekundę skaičių (kt. FPS), kuris yra rodomas žaidėjui. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą klaidina kitus žaidėjus, nes yra viršijami normalūs žaidimo sichronizacijos limitai. Dėl šios priežasties žaidėjo judesiai nėra sichronizuojami tinkamai ir žaidėjai, kurie turi mažesnį kadrų per sekundę (kt. FPS) skaičių nemato dalies judesių, kuriuos mato žaidėjai turėdami nenormalų (>103 FPS) kardrų per sekundę (kt. FPS) skaičių. Pavyzdys nr. 5 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris keičia tr. priemonės formą. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą pravažiuoja pro tokias vietas, pro kurias su originalia tr. priemonės forma nepravažiuotų. Pavyzdys nr. 6 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris panaikinta atitinkamus efektus. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą panaudodamas narkotikus nemato apsvaigimo efekto ir panašiai, todėl šaudant gali lengviau nusitaikyti, o vairuojant gali tvarkingai važiuoti. Pavyzdys nr. 7 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris leidžia važiuoti su tr. priemone neįjungus variklio. Pranašumas: Pasibaigus elektros energijai tr. priemonėje žaidėjas toliau gali sėkmingai važinėti. Visi viršuje išvardinti pavyzdžiai yra situacijos, kurių metu žaidėjai naudodami atitinkamus failus įgauna atitinkamą pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus. Pranašumas nebūtinai turi tiesiogiai kenkti kitiems serverio žaidėjams, pakanka tokių situacijų, kuriose žaidėjas atitinkamo failo pagalba įgauna atitinkamą pranašumą atitinkamoje situacijoje, kurio (failo) pagalba yra pranašesnis už kitus serverio žaidėjus. Tokios situacijos yra priskiriamos sukčiavimui (kt. čytinimui) ir už tai žaidėjai yra blokuojami kaip už čytinimą (kt. sukčiavimą). Greenside administracija, 2019. lapkričio 22d.
 10. 18 taškai
  Random Coverių taip pat pakūriau tad jeigu patiks padarysiu dar
 11. 17 taškai
  sv visi spauskit like ant sitos busenos
 12. 17 taškai
  More girls Coveriai
 13. 17 taškai
  A little bit of gangsta
 14. 16 taškai
  Clayton_Manson

  East Nashville Crips

  grybauja shadowas, ka turejau, imeciau @Aurimas_Quantus tu kur mylyj?
 15. 15 taškai
  Troy Wyatt

 16. 15 taškai
  nepamirskite lajk subskraib and liev a koment n hit that bell button
 17. 14 taškai
  Bob_Winters

  sveiki ir vel as ce

  sveiki ir vel as ce
 18. 14 taškai
  Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  • Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lelia_Dipsis• Jūsų tikrasis vardas: Deimantė • Jūsų amžius: 19 metų• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Taigi, sveiki. Šį kartą nusprendžiau visiškai nuo nulio parašyti savo prisistatymą, kad bent jau keletas žmonių galėtų susidaryti mano charakteristinį portretą. Kalbant apie mano charakterio bruožus, esu komunikabili, lengvai randu bendrą kalbą su "įvairaus plauko" žmonėmis. Stengiuosi išvengti konfliktų, rasti kompromisą bei draugiškai spręsti įvairias problemas. Kaip minusą galėčiau nurodyti savo "lengvą užsidegimą". Neretai kitiems peržengus ribas galiu užsidegti kaip degtukas bei labai supykti. Žinoma, nevengiu "paprikolinti" ir kartais visiškai nusišnekėti. Kas liečia pomėgius, esu gan meniškos sielos žmogus. Studijuoju fotografiją, papildomai mokausi grafinio dizaino, taip pat italų kalbos. Domiuosi poezija, įvairiais "meniniais" tekstukais. Laisvalaikiu nevengiu padainuot, ko aišku, nemoku, bet mėgstu. Dar domiuosi daaaaug įvairiausių dalykų, kas yra susiję su menais, poezija bei rašymu. • Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/JJjCpBl
 19. 13 taškai
  Manau, kai kuriems čia esantiems asmenims reikėtų labiau susirūpinti savo gyvenimais vietoj to, kad lysti į kitų. Gan kvaila skleisti gandus ir laikyti žmogų kaip daiktą, kurį “ dominuoju” ar kuris “ yra mano “. Neesu kažkieno nuosavybė ar daiktas, kad būčiau taip vadinama. Jauskit ribas tarp prikolų ir *cenzūra* šnekėjimo apie visiškai nepažįstamą žmogų. Suprantama, kad dauguma ir toliau bandys liet savo neapykantą ar savo kvailas pasakas pasakot, tiesiog manau laikas suprast, jog tai yra vaikiška. Žaidimas yra žaidimas, o kažkokie kvaili pasisakymai, kaip minėta aukščiau rodo ne “ alfa statusą” o galbūt netgi priešingai. Ypač kai žmogus yra visiškai niekaip su tavimi nesusijęs. Tai tiek šiam vakarui.
 20. 12 taškai
  The first time felt so nice, I had to do it twice.
 21. 12 taškai
  Bob_Winters

  nepamirskite laik ir subskraib

  nepamirskite laik ir subskraib
 22. 12 taškai
  Tony_Express

  Komunikabilūs orangutangiukai

  Gauja tapo oficialia. Lyderis privalo susisiekti su manim.
 23. 11 taškai
  @Clayton_Manson numesk .dll jei dar turi alio http://prntscr.com/q7b31g
 24. 11 taškai
  Sveiki atvykę į Policijos Departamento darbo informacijos temą. Šioje temoje trumpai pristatysiu esminius, su darbu susijusius dalykus. Kaip ir kiekvienas darbas, departamentas turi savo discipliną (t.y. taisykles, pareigybes ir t.t. ) Darbo taisyklės: 1. Privaloma paklusti vadovybei bei vadovybei priskiriamiems darbuotojams (t.y. spec būrys). 2. Privaloma laikytis visų serveryje/forume nustatytų taisyklių. 3. Darbo metu TeamSpeak programa yra privaloma (privaloma būti pagrindiniame kanale ir girdėti, kas yra sakoma). 4. Per savaitę privaloma pradirbti 420min. Tikrinimai vyksta trečiadieniais ir sekmadieniais (iki trečiadienio 23h privaloma pradirbti 180minučių, iki sekmadienio 23h privaloma būti pradirbus 420min). 4.1. Išimtis daroma užpildžius neaktyvumo anketą. 5. Privaloma elgtis pagarbiai su kolegomis ir serverio žaidėjais. 6. Draudžiama palikti nusikaltelį be pareigūno priežiūros. 7. Kiekvienam įtarimui yra privalomi įrodymai. 8. Draudžiama rakinti žaidėjus prie pinjatos bei bausti už K.E.T. pažeidimus, jeigu žaidėjas bando ją pasiekti. 8.1. Taisyklė negalioja, jeigu K.E.T. pažeidimai daromi ne šalia pinjatos. 9. Draudžiama naudoti PD skiriamus ginklus ne pagal paskirtį. 10. Draudžiama naudoti VIP/ADMIN komandas ne pagal paskirtį. 11. Privaloma laikytis K.E.T. 11.1. Negalioja, jeigu naudojami šviturėliai. 11.2. Saugos diržas yra rekomenduojamas, tačiau neprivalomas (tik pareigūnams). 12. Šviturėliai turi būti naudojami pagal paskirtį (t.y. grobimas, iškvietimas, nusikaltėlio gaudymas ir t.t.) 13. Privaloma laikytis nuostatose nustatytos tvarkos - nuostatos. 14. Visada išteisinti DP/DPP, GP, serverio savininkus. 15. Grobimo metu darbuotojas turi kuo greičiau pasiekti bazę bei paklusti atgrobimo operacijai vadovaujantiems asmenims. 16. Draudžiama šaudyti be jokios priežasties (tinkamos priežastys: bėgimas nuo teisėsaugos, atsišaudymas ir t.t.). 17. Privaloma išteisinti naujokus iki 500xp. 17.1. Taisyklė negalioja, jeigu žaidėjas piktavališkai nesilaiko pareigūno nurodymų. 18. Draudžiama bausti žaidėją už tą patį nusižengimą kelis kartus. 19. Draudžiama bausti, tikrinti žaidėjus, kurie yra AFK režime. 20. Draudžiama bendradarbiauti su gaujos nariais, palaikyti bet kokį ryšį. 21. Neturint įrodymų, galima nuimti žaidėjui įtarimą. 22. Gavus papeikimą, įrodymus/pasiaiškinimą būtina pateikti per 24 valandas. 23. Norint užsiimti savo norima veikla, kuri nėra susijusi su darbu, privaloma atsiklausti firmos vadovo. 24. Jeigu žaidėjas nesusimoka baudos iš pirmo karto - galima jį vežtį į kalėjimą, tačiau nėra draudžiama baudos siūlyti ir daugiau kartų, jeigu žaidėjas paaiškina, kodėl nepavyko sumokėti iš pirmo karto. 25. Draudžiama siūlyti baudą gaujiniui. 26. Draudžiama duoti nusikalteliui pinigų, jog susimokėtų baudą. 27. Draudžiama turėti nelegalių/pavojingų prekių. 28. Draudžiama duoti baudą, jeigu žaidėjas elgiasi kenkėjiškai, įžeidinėja ar keikiasi. 29. Draudžiama rakinti ligoninėje. 30.1. Negalioja, jeigu žaidėjas tyčia ten patenka ( nusižudo, nubėga pats ). 31. Privaloma išdirbti pasirašytą darbo sutartį. 31.1. Negalioja perspėjus vadovą, dėl rimtų priežasčių. 32. Jeigu sugautas žaidėjas neblaivus, draudžiama leisti sėsti jam už vairo. Pareigūnas privalo iškviesti medikus ir liepti išsiblaivyti arba kviesti taksi. 33. Draudžiama gaudyti, tikrinti gaujinius, likus iki zonos 5 minutėms. 33.1. Jeigu gaujos nariai šaudo į civilius, pareigūnus - šios taisyklės galima nesilaikyti. 34. Dėti stars už bėgimą galima tik tada, kai žmogui yra uždėtas sekimas bent 30s arba yra uždėtas stabdymas (su H). 34.1. Atsirakinimas su viela traktuojamas kaip bėgimas. 35. Už tyčinį ESC galima dėti /ita, kai žaidėjas būna nuspaudęs ESC ilgiau nei 30s. 36. Draudžiama skelbti viešai, kad pareigūnai dirba (skelbimų kontora, /s, /v ir visi kiti šaltiniai). 37. Norint prašauti bėglio tr. priemonės ratus, visų pirmą turi būti uždėtas stabdymas (H) bent vieną kartą. 38. Draudžiama raknti asmenis, kurie yra mirties būsenoje. Darbo laikas: • Darbo laikas firmoje neegzistuoja. Darbuotojai nuolatos privalo palaikyti tvarką miesteliuose, laisvo laiko galima paprašyti firmos vadovybės. Transportas: Ginklai: Apranga:
 25. 11 taškai
  Nu va, pabandžiau kažką padaryti pagal @Vasilije_Vasic ir @Ignas_Eox pageidavimą. Stipriai nemuškit, nes pats asmeniškai serialo nežiūriu. Peaky blinders (Thomas Shelby)