Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų nuo 2020.06.03in Pranešimai

 1. 29 taškai
  Dėl susidariusios situacijos su jau buvusiu pervežėjų direktoriu (mušam rekordus), nenoriu rengti dar vienų direktoriaus rinkimų, todėl pareigas perduosiu tam asmeniui kuris turėjo būti antroje vietoje tačiau nebuvo paminėtas tarp pagrindinių kandidatų. Tikiuosi tai pirmas ir paskutinis pokštas iš žaidėjų kurie gauna pareigas pirmą kartą. Tikiuosi stulpas padės suprasti jog bet koks panašus pasišiukšlinimas ir elgesys tiek forume tiek žaidime nebus priimtinas ar toleruojamas. Sekančią pervežėjų direktoriaus kėdę užima Justas_Jucius.
 2. 27 taškai
  Kenneth_Collins

  Tsaryovskaya Bratva

  Rusų gauja įsikūrusi Maskvos gatvėse dar 1976 metais, ši gauja pasižymi savo žiaurumu, išradingumu, bei juodos spalvos reprezentavimu. Vilius pabandęs pakilti iš „teliuko“ rango aukščiau ir bandydamas sukilti prieš Armanį,buvo pakištas ir sėdo ilgam. 2019 metais Vilius buvo paleistas iš kalėjmo. Jį pasitiko Martinas ir keleta kitų kiemo draugelių. Visiems susirinkus, Vilius pasiūlė atkurti nusikalstamą grupuotę pavadinimu „Tsaryovskaya Bratva“ prižadėdamas draugams jog pagrindinis gaujos tikslas bus teritorijų, bei valdžios plėtimas po visa pasaulį. Kadangi vienas visko kontroliuoti negalėjo jis pasirinko pagalbininkus Martiną ir Andriuhą. Atėjus Viliaus padėjėjams, nusikalstama grupuotė jau be problemų galėjo imtis pareigūnų papirkinėjimu, turto prievartavimu, žmonių grobinėjimu vidurį baltos dienos, bei narkotikų ir nelegalių ginklų pardavinėjimu. Surinkta grupuotė gavosi tokia kokios Vilius visados norėjo - žiaurūs ir negailėstingi. Tačiau tai tesėsi neilgai. Vilius ir Martinas buvo nukauti naktiniame klube „Titulinis“, o Andriuha dingo be žinios. Tai buvo pasakiška proga grįžti Armaniui iš Kuršėnų ir perimti nusikalstamos grupuotės valdymą iš Viliaus ir jo padėjėjų. Armanis grįžo su nauju slapyvardžiu „Finlėjus“, šis siekė pratęsti Viliaus bei jų padėjėjų veiklą Šiuo metu juos galite aptikti Los Santos, San Fierro, Las Venturas miestuose, bei jų teritorijoje.
 3. 25 taškai
  Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? Mūsų projekte „c-bug“ klaida naudotis yra draudžiama ir apie tai aiškiai yra informuojama, kai bandote tą klaidą panaudoti. Už kiekvieną klaidos panaudojimą serveryje žaidėjas automatiškai gauna įspėjimus. Surinkus 3 įspėjimus žaidėjas yra išmetamas (kt. „kick“) iš serverio automatiškai. Svarbu paminėti, jog tie 3 įspėjimai nereiškia, jog galite ta klaida pasinaudoti tris kartus. Už kiekvieną klaidos panaudojimą žaidėjai gali būti blokuojami priklausomai nuo aplinkos ir susiklosčiusios situacijos. Žaidėjai blokuojami už „c-bug“ kai: * Žaidėjas naudodamasis klaida yra gaujų veiklos aplinkoje nepriklausomai nuo laiko ar datos, ar veiklos būsenos. Toliau gaujų veiklos aplinka: gaujų „hood'ai“; „Las Venturas“, „Los Santos“ ir „San Fierro“ zonos; visos gaujų grobiamos vietos. * Žaidėjas naudodamasis klaida yra viename iš šaudyklos kambarių (kt. DM zonoje) nepriklausomai nuo laiko ar datos, ar veiklos būsenos. Išskyrus tuos atvejus, kai šaudyklos kambariuose yra įjungta galimybė naudotis „c-bug“ klaida. * Žaidėjas naudodamasis klaida pataiko bent vieną kulką į žaidėją bet kokioje aplinkoje ir bet kuriuo paros metu. Nesvarbu ar tyčia ar netyčia, ar žaidėjas buvo „AFK“ rėžime ar surakintas, ar sužeistas. Visais atvejais žaidėjas yra blokuojamas, jeigu jis pataiko bent vieną kulką į žaidėją nepriklausomai nuo jo būsenos, aplinkos ir laiko ar datos. „Greenside“ administracija 2020, birželio 6d.
 4. 24 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mafijos_Tevas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Lenny_Crawford, Mossey_Makaveli, Danny_Bullet. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas. Draudžiama CBUGINTI gaujų veiklų (ginklų / narkotikų zonų, grobimų, hoodų) teritorijoje, nepriklausomai ar veikla yra aktyvi, ar ne; šaudykloje. Bet kurioje kitoje serverio vietoje CBUGINTI galima, bet turite pasirūpinti, kad kulkos nepasieks kitų serverio žaidėjų. Jeigu kulka pasieks žaidėją, nebus aiškinamasi ar jis draugas, ar ne, tyčia / netyčia, būsite baudžiamas atitinkamai – užblokavimu už serverio klaidų išnaudojimą. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Vaizdo įrašas.
 5. 23 taškai
  2020.06.03 Atrankos rezultatai, @Lucas_Patriot - Globalus moderatorius Apibendrinimas Esu labai nusivylęs atranką. Tinkamų kandidatų kurie galėjo pasigrumti buvo tik 2. Sulaukėme vos 4 kandidatūrų per gan nemažą laiką. Labai liūdina tokia situacija, bet tai nereiškia, kad iš tų 4 kandidatų tikrai nerasime sau tinkamo. Kaip ir minėjau aukščiau iš 4 anketų, skaitomos ir vertinamos kaip "stiprios" kandidatūros buvo tik 2, tad pasverti svarstykles į skirtingas puses nebuvo sunku. Išsirinkome žmogų kuris yra kaip ir projekto senbuvis, pirmuosius žingsnius GreenSide dėjo dar per serverio startą, tad pavadinti jo naujokų tikrai negalima. Lucas savo darbais praeityje jau buvo įrodęs, kad buvo vertas šanso, bet turbūt pats mažai turėjo noro. Seni puslapiai užversti, o nauji atversti tikėkimės, kad naujas komandos narys bus pakankamai motyvuotas atlikti šias pareigas ir įrodys, kad seni vilkai serveryje turi daug parako. Norint kandidatuoti privalote pateikti savo kandidatūra iš naujo Greenside administracija, 2020, Birželio 03d.
 6. 22 taškai
  - Jūsų Vardas_Pavardė: Donatas_Tusinukas - Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos Departamentas, direktorius - Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 63 - Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Neturiu laiko būti prie kompiuterio, kai prasideda darbo paieškos ir netikėtas projektas. Nenoriu laikyti pareigų, jeigu aš joms neturiu reikiamo laiko. Vietoj manęs tikrai atsiras aktyvesnis asmuo. Kitam šių pareigų asmeniui norėčiau palinkėti išlaikyti stiprų protą ir surasti savyje tikrąjį "aš". Norėčiau labiausiai padėkoti savo pirmam ir paskutiniam pavaduotojui @Teddy_Wiliams, kuris buvęs tikras gaujinis sugebėjo susitvarkyti savo reputaciją ir kelti šią firmą į aukštumas bei @Hitautas_White, kuris patikėjo šias pareigas man. Tuo pačiu noriu padėkoti serverio gaujoms už veiksmą bei pykčius, juk visada yra įdomu ten kur vyksta kažkas įdomaus ir visi nori klausytis ar stebėti. Pagrindinius tikslus šioje firmoje įvykdžiau nepilnai, bet manau nors teigiamai buvo atsižvelgta į mano kadenciją. Likusiems darbuotojams bus išmokėtos premijos, kurios tikrai nėra mažos. Visų gerųjų žmogėliukų nenorėjau paminėti, nes visada esate mano atmintyje ir nereikia man to pasižymėti, jūs žinote kas tokie esate. Palinkėjimas serverio žaidėjams: Jeigu rodysite pagarbą kitiems bet kokiu atveju, jums taip pat rodys pagarbą ankščiau ar vėliau...
 7. 21 taškai
  Edward_Wright

  West Coast Bloods

  Viskas prasidėjo 1979 metais Kalifornijos sostinėje, Sakramente. Šios gaujos lyderio tėvas buvo žymus gangsteris visoje Kalifornijoje. Jis garsėjo pinigų ir turtų reketavimu, žmonių pardavinėjimu, bankų apiplėšimais, bet labiausiai jis turėjo prabangą automobiliams. Be abejo, be automobilių vagysčių nebuvo apseita. Nuo pirmiausios Ferrari iki šiuolaikinių ~3 milijonų vertės superautomobilių. Tačiau pareigūnų krato metu, buvo sučiuptas jo tėvas ir sūnaus Edwardo akivaizdoje buvo suimtas. Edwardo tėvas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos, o Edwardas tuo susitaikyti negalėjo ir pradėjo išlaisvinimo planą. Dauguma Edwardo tėvo turto buvo konfiskuota policijos pareigūnų ir Edwardas su mama liko be pinigų. Todėl, Edwardas nusprendė sekti tėvo pėdomis ir su senais gaujos nariais pradėjo turto reketavimą visoje Kalifornijoje. O daug kas tikėjosi, kad gauja praradusi savo lyderį, tiesiog žlugs. Leaders Edward_Wright Danny_Bullet
 8. 21 taškai
  RINKIMŲ APŽVALGA, Su šiais rinkimais neskubėjau, norėjau pats sau duoti laiko priimti sprendimą, tiek jums pagalvoti ar norite siekti pareigų projekte. Rinkimai nebuvo pakankamai konkurencingi, sulaukiau vos keletos laiškų kurie liečia aukštesnę konkurencingumo grupę, tačiau dėl kitų aspektų vis tiek negalėjau priimti tokio sprendimo koks būtų tenkinamas kandidatams kuriems šį kartą pareigos nebus suteikiamos. Suprantu jog vasara, ne daug žaidėjų gali ar apskritai turi noro apsiimti pareigomis, tai tik tiems kurie nori pasirodyti - šis laikotarpis yra pats geriausias tiems kurie yra pasiruošę įdėti kuo daugiau pastangų jog užtikrinti ateitį projekte. Taip pat pastebėjau naują trend'ą, iššoriniai šaltiniai darbams, asmeniškai esu prieš tokius dalykus, tam yra forumas ir klubai. Skaitydamas laiškus neradau įtikinančių argumentų kodėl tai būtų naudojama ir kam to reikia. KANDIDATAI KURIE NEBUS PAMINĖTI PRIE PAGRINDINIŲ, Pirmasis kandidatas - šiuo metu nesi žaidėjas kuris yra vertas pareigų, pradėsiu nuo aktyvumo, faktas jog nesi pastovus, projekte apsireiški kartas nuo karto, kuomet nėra aišku ar planuoji žaisti ir siekti pareigų ar tiesiog apsireikšti, nors ir nesi dažnas kandidatas, išimties nesuteiksiu. Laiškas, karuselė - einama nuo vieno dalyko iki kito, pareikiant tokio masto rašinius, yra svarbu išlikti profesionaliam ir motyvuotam, rišlūs sakiniai yra taip pat neįtikėtinai svarbūs - nesakau jog tai buvo ištisos klaidos, tačiau dalis šių dalykų nebuvo atlikta. Kas liečia laiško turinį, pasigedau kažko naujo, ypač tokio kas įtrauktų žaidėjus į firmos veiklą ar jos tapatybę, neįsivaizduoju kaip planuoji firmuoti savo kolektyvą, nežinau ko iš jo reikalausi ir ką su juo planuoji daryti. Dar viena iš priežasčių kodėl nesi tarp pagrindinių kandidatų, tavo motyvacija ir noras darbui - ne buvau įtikintas jog nori pareigų jog kažką atlikti ar kažkuo didžiuotis, apart pasiekimo idėjos. Antrasis kandidatas - po paskutinių paliktų pareigų, vis dar nesu įsitikinęs ar tikrai nori ir ar apsiimsi darbu kurio reikia šiai firmai, nebuvau patenkintas skubotu ir nepraneštu sprendimu. Laiškas tvarkingas, pateiktos idėjo gundo, tačiau likau šiek tiek nustebęs, minėjai jog turi daug patirties, ko nepastebėjau praeitoje tavo kadencijoje. Šį kartą prie pagrindinių kandidatų taves nebus. Trečiasis kandidatas - pradedu abejoti ar esi nusitekęs vadovauti firmai, pastarieji įšsišokimai serveryje parodo tik tai ko mažiausiai noriu iš kandidato į vadovo pareigas, fakto jog praeityje nebuvo elgiamasi deramai niekuomet neatmetu, šį kartą ne išimtis. Nors ir laiškas tvarkinas ir kupinas informacijos, kas liečia jį, asmeniškai palaikau kitokį firmos kolektyvo pasirinkimą, tuo labiau jog tai vis tiek yra žaidimas, toks požiūris į kolektyvo atsirinkimą laikui bėgant taptų tik labiau problematišku ir skatintų atsakinėti į elementarius klausimus - atsakymai būtų akivaizdūs, tačiau ne malonūs. Viena iš idėjo paliko didžiulį klaustuką, „įsivaizduojami transportai”, sunku įsivaizduoti kaip tai atrodytų o tuo labiau ir būtų sumuojami jog pasikelti rangą paprastam firmos darbuotojui. Dėl šių išvardintų priežasčių, prie pagrindinių kandidatų taves nebus. Ketvirtasis kandidatas - esi dar vienas klaustukas tarp kandidatų, pasirodantis tarpais, tavo rodomas aktyvumas nėra tokiame pastovumo lygyje kuriame galėčiau neabėjoti apie tavo ateitį vadovo kėdėje. Kas liečia laišką, viena iš rimčiausių kandidatūrų, bet kadangi laikausi savo žodžio ir nuomonės, šį kartą prie pagrindinių kandidatų tavęs nepriskirsiu. Pirmą priežastį kaip ir išdėsčiau, antroji - laiške, neradau idėjų, todėl pasakymas „automatizuosiu” firmos veiklą, daug neįrodo, nebuvo pateikta priežastys kam to reikia ir kokią naudą tai atneštų, kita - idėjos, neįmanoma įsivaizduoti kaip atrodys darbuotojo kasdienybė, kas neteikia daug vilčių. PAGRINDINIAI KANDIDATAI, Pagrindiniai šių rinkimų kandidatai yra Selmis_Lukas ir Everett_Sanchez. Pradedant nuo Selmio (Lukas), laiškas tvarkingas, pasigedau idėjų, ne kažko unikalaus, tačiau kaip ruošiesi išnaudoti forumo galimybes. Tokie dalykai mechanikų firmoje yra pakankamai lengvi jog sugalvoti ir realizuoti, todėl įsivaizduoju jog galėjai kažką pateikti. Pateikiai šokią tokią viziją su kuria planuoji dirbti, kas yra smagu, tačiau prie to paties pasigedau ir tos dalies išsamumo. Priešingai tavo konkurentas Everett (Danas), pateikė pakankamai idėjų ir sistemų su kuriomis norėtų dirbti ir planuoja būti užimtas, turėjo rimtų argumentų siekti kitų pareigų bei rotuoti nuo vienos serveryje esančios veiklos iki kitos, kas yra iš tiesų džiugu. Taip pat grafiškai pateiktas laiškas buvo malonus skaitymui. Kadangi viename iš praeitų rinkimų minėjau jog ateityje ruošiuosi suteikti progą pasitaisyti reputaciją, todėl tikiuosi jog pareigas vertinsi taip kaip bandei manę įtikinti laiške. Iš tavęs reikalausiu tikrai daug, todėl nenoriu jog mano įdėtos viltys į tavę taptų klaidomis. Tikiuosi supranti ko iš tavęs tikiuosi einant šios firmos vadovo pareigas, linkiu sėkmingos kadencijos. Sekančią mechanikų direktoriaus kėdę užima Everett_Sanchez.
 9. 20 taškai
  Tony_Express

  Valorant FragMovie

  Iš keletos matchu sulipdžiau fragmovie, komentuodami turite laikytis visų forumo taisyklių. Spaudi ir žiūri
 10. 20 taškai
  - Jūsų Vardas_Pavardė: Lelia_Dipsis - Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjų direktorė - Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 2020.05.07 - 2020.06.08 - Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Direktoriavimas nebuvo toks ilgas, koks maniau, jog bus. Su laiku pradėjo lysti vis daugiau įvairiausių priežaščių, dėl kurių samp'as pradėjo tiesiog atstumti. Kalbu apie tokius dalykus kaip laiko trūkumas, norėjimas skirti laiką sau bei draugams. Taip pat, nebelieka prasmės tempti laiko nebelieka motyvacijos žaisti bei norisi investuoti laiką į realų gyvenimą. Per šį laiką, kol buvau direktorė sutikau nemažai nuostabių žmonių, kurie tapo draugais ne tik žaidime, bet ir realiame gyvenime. Kadencijos metu buvo smulkių klaidų, bet ir begalo daug nepagrįsto negatyvo, kuriuo kenkėjai bandė kišti koją, tačiau tai padarė mane tik stipresne. Begalo noriu padėkoti @Hitautas_White už suteiktą šansą pasivaidenti direktorių kandidatūroje, už visą suteiktą pagalbą bei palaikymą. Taip pat, negaliu nepaminėti savo draugų, kurie kartu buvo vos ne nuo pat direktoriavimo pradžios bei visuomet praskaidrindavo dieną @Mantas @Teddy_Wiliams @Lucas_Patriot @Selmis_Lukas @Domantas Sultanas @Ignas_Eox @Dovydas_Weed @Donatas_Tusinukas @Gruzinas_Sampo @[email protected]_Tortilla @Lemon_Madeit @Onyx_Smoker bei norėčiau išskirti savo pavaduotoją @Black_Hand. Nors šis sprendimas buvo priimtas gan greit, tačiau jį taip pat priemėme kartu. Būdamas pavaduotoju per tokį trumpą laiką sugebėjai pasirodyti daugiau, nei gerai. Labai tikiuosi, jog ateityje grįžus motyvacijai gausi taip ilgai išsvajotas pareigas. Taip pat, ačiū buvusiems bei esamiems darbuotojams už lojalumą bei linksmesnes veiklas kartu. p.s Aktyviausi darbuotojai gavo nusipelnytas premijas. p.p.s. @Onyx_Smoker eisim cbubint. Borta Aborta, Amigos
 11. 19 taškai
  Atranka baigėsi, galiu pasakyti jog labai esu nustebęs atrankos rezultatais, gerąją prasme. Sulaukiau 25 (iš viso užpildė 26) konkurencingų anketų, kas mane tikrai stebina. Aišku šis skaičius yra mažesnis nei pirmos forumo atrankos, bet dėl to kaltas vienas dalykas – vasara. Firmoje šiuo metu yra 17 darbuotojų ir kaip minėjau per šią atranka noriu priimti tik 5-7 naujus darbuotojus, pamatęs koks užpildžiusių skaičius buvau priverstas didžiulį dėmesį skirti smulkmenomis. Patekusiųjų sąrašas tiems kas nenori skaityti apie kiekvieną žaidėją yra pateiktas po visų analizių. Serverio žaidėjai kurie nepateko dėl buvimo gėdos stulpe - • Rokas_Xeon; • Analizė (eksperimentuoju rašydamas apie kiekvieną kandidatą) - • Nedas_Yeah - ○ Anketa parašyta gan išsamiai, joje matosi įdėtas darbas, puikiai padirbėta prie prisistatymo, patį pristatymą buvo malonu skaityti, viskas aiškiai ir išsamiai parašyta. Esi grįžęs iš po „leavo“ ir ką tik vėl pradėjai žaisti šiame serveryje, todėl labai abejoju tavo aktyvumu. Serveryje šį mėnesį esi praleidęs tik 20min. (laikas imtas iš įkeltos nuotraukos), prieš tave priimdamas į firmą norėčiau pamatyti tavo aktyvumą serveryje, kadangi firmoje trūksta aktyvių darbuotojų. Turėjau labai gerai apsvarstyti tavo kandidatūrą. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Tautrioks_Jankauskas - ○ Pamatęs tavo anketa šiek tiek nusivyliau, kaip 17 – mečio tavo anketa yra labai prasta, prie kiekvieno klausimo esi parašęs vos po viena kitą sakinį atsakymo. Džiugu jog bandysi sieti savo realų gyvenimą su mediciną, nežinau ar tai pagrindinis motyvas kuris tave pastūmėjo pildyti į šią firmą. Kaip ir aukščiau aptartoje anketoje pamačiau visiškai viską ko norėjau iš anketos, tik pritrūko išsamesnių atsakymų. Taip pat esi grįžęs iš po „leavo“ ir vėl pradėjai žaisti serveryje, aktyvumas tavo prilygsta „tragedijai“, vos 27min. (laikas paimtas iš įkeltos nuotraukos). • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Kadangi aukščiau paminėtas kandidatas (Nedas_Yeah) pateikė labiau išsamesnius atsakymus į klausimus. Skirtingai nei jis tu nepatenki į sekantį etapą. Sėkmės serveryje, žaisk jame, dirbk darbus be pakvietimo taip lauk sekančios atrankos, tikiuosi tave ten ir pamatyti. • Alpina_Traktorius - ○ Apibendrinant anketa ji yra patenkinama, šiek tiek prajuokino parašymas, jog nesipyktum su bendradarbiais darbo valandomis, o kas būtų po jų? Pykčiai? Toliau apibendrinant anketa galiu pasakyti, jog nelabai žinai koks yra mediku darbas, gal prie to prisidėjo jog serveryje esi gan naujas žaidėjas, bet čia kaip ir pervežėjuose ar taksistuose reikės važinėtis ir vežioti vaistus, čia bus ne vien bendravimas. O taip anketa puikiai atitinka mano reikalavimus, išsamūs atsakymai į klausimus, aktyvumas serveryje yra geras, per 3d. serveryje praleidai 12h (laikas paimtas iš įkeltos nuotraukos). • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos apie tave yra teigiama, direktorius kuris tave įrašė atsiliepia teigiamai, atrodo buvai paprastas darbuotojas, kuris po 4 darbo dienų tiesiog dingo. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. Taip pat ruošk atsakymą į klausimą (kur dingai kai dirbai pervežėju). • Dovy_Steiner - ○ Labai panaši anketa į aukščiau paminėto kandidato (Alpina_Traktorius), į visus klausimus pateikti gan išsamūs atsakymai, šiek tiek daugiau išsiplėtei prisistatyme. Vėl gi turi panašumų kaip ir ankstesnis kandidatas, nemanyk jog medikų firmoje tu vien bendrausi su serverio žaidėjais ,taip bendravimo bus, bet bus ir vaistų vežiojimo. Tavo parašyti žodžiai jog turiu patirties iš kitų serverių yra niekas, kadangi kiekviename serveryje yra skirtinga sistema čia taip pat. Tad tavo turimos patirties nemanau jog įmanoma panaudoti. Aktyvumas serveryje vidutinis 7h (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos), per tris dienas įmanoma pražaisti daugiau, bet galbūt dėl to kalta vasara ir plius nedirbi darbe su pakvietimu. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos apie tave yra teigiama, buvęs direktorius kuris tave įrašė apie tave atsiliepia tinkamai, tik užkliuvo vienas parašytas dalykas, tai ginčai su bendradarbiais. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Doom_Boom - ○ Anketa labai panaši kaip į antrojo kandidato (Tautrioks_Jankauskas), atsakymai į klausimus yra labai trumpi, keli klausimai yra net ilgesni nei tavo atsakymai, nežinau ar tai normalu nes čia darbas su pakvietimu ir norint į jį patekti turėtum įdėti daugiau darbo, net smulkmenose. Matau jog neperskaitei mano sukurtos temos „Vaistų gamyba“, kadangi ten nėra parašyta apie kažkokius pasiekimus. Taip pat rašai apie savo aktyvumą kuris siekia 200-1000 min. per dieną, bet serveryje per 3d. esi praleidęs tik 3 val. (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos). • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Su tokia anketa ir aktyvumu nemanau jog kažkur pateksi, tau 16 metų ir į anketa kuri yra labai paprasta neįdedi daug darbo, kas man nepatinka. Todėl sėkmės kitą karta, padirbėk ties anketa ir pakelk aktyvumą, iki sekančio karto. • Tautvidas_Krisci - ○ Labas Tautvidai. Analizuodamas tavo anketa joje nieko blogo neradau, matau labai išsamius atsakymus į klausimus, kas man labai patiko. Gaila jog serveryje dar ne esi dirbęs darbo su pakvietimu, aišku tavo nuomonė apie medikų firmą yra teisinga, šis darbas labiau naujokams. Pagaliau pamačiau išsamų mano temos „vaistų gamyba“ aprašymą kas mane labai nudžiugino. Pateikei visko ko reikia, tad manau jau žinai koks verdiktas bus. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • The_Fisheris - ○ Anketa vidutiniška, kaip ir visų prisistatymas yra neblogas, viskas išsamiai aprašyta, bet vėliau viskas rašomi vos vienu ar dviem sakiniais. Esi taip pat iš po „leavo“ ir neseniai pradėjai vėl žaisti serveryje, rašai, kad turi trejetą valandų ir per jas gali sau „užmušinėti“ laiką, bet ko gero to nedarai žaidime, kadangi jame esi praleidęs tik 4val. (dabartinis tavo pražaistas laikas) ir tas 4 val. pražaidei tik šiandien, ką veikei kitas dienas kai grįžai aš nežinau. Matau turi patirties darbuose su pakvietimu tad turėtum žinoti kaip viskas veikia ir suprasti jog į darbą su pakvietimu lengva patekti nebus. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Anketa galbūt nėra prasta, bet tavo aktyvumas man tiesiog neleidžia tavęs priimti į šią firmą, galbūt sekanti karta pamatysiu tave daugiau pražaidusį. Sėkmės ir iki kito karto. • Rokas_Hey - ○ Labas Rokai, kaip 13 – mečio tavo anketa labai gera, pateikti atsakymai yra neblogi, visi šie labai išsamūs ir turiu pripažinti, kad šiek tiek nustebau perskaitęs tavo anketa. Gaila nežinau koks tavo buvęs vartotojas, kadangi matau jog tai nėra pirmasis tavo vartotojas. Aktyvumas serveryje yra geras, praleistos 14 val. (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos). Puikiai aprašyta mano sukurta tema „vaistų gamyba“. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Edward_Faletti - ○ Perskaitęs tavo anketa net nežinojau kaip ją vertinti, ji pildyta rimtai ar ant „prikolo“. Yra tik vienas atsakymas į klausimą kuriame tu kažkiek pasistengei, bet po to atsakymai labai trumpi. Aktyvumas serveryje nėra prastas, bet praleidai jame 3 val. (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos). • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš temos yra neutrali, direktorius kuris įrašė tave ten, apie tave atsiliepė +- gerai. Bet minusas jog nebūdavai „TeamSpeak 3“ programoje ir tavo dirbamas darbas nebuvo efektyvus. • Galutinis verdiktas - ○ Nemanau jog būtų teisinga priimti žaidėją kuris užpildo anketą per 5min. Sėkmės kitą karta. • Senas_Dede - ○ Anketoje prirašei tikrai daug, bet yra daug nereikalingų dalykų. Labai išsamus prisistatymas, bet jį skaityti nelabai buvo įdomu, galbūt dėl to jog man nerūpi ar tavo kompiuteris pajėgus žaisti GTA V ar ne. Nemanau jog dera rašyti jog buvai išmestas iš taksistų firmos nesąžiningai, puikiai žinau kiekvieną šio serverio direktorių ir galiu drąsiai teigti jog išmestas sąžiningai. Tuo pačiu priduriu jog nelabai patikėjau tavo išsakytais žodžiais jog tu nebesikeiki ir pasitaisei. Prieš 3d. tave išmetė iš taksistu firmos ir nemanau jog yra įmanomą taip greitai pasikeisti. To labiau aš matau tavo gautus „mute“, tad nemanau jog yra tikslas meluoti anketoje. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš temos yra neigiama, direktorius kuris įrašė tave ten apie tave atsiliepė neigiamai. Firmoje nenoriu matyti darbuotojo kuris yra sunkiai perkalbamas ir tuo labiau pykstantis su bendradarbiais. • Galutinis verdiktas - ○ Pataisius charakteri manau būtų viskas įmanomą, šiam kartui aš tau sakau NE. Sėkmės kitą karta, taisykis, bandyk nebegauti tiek daug „mute“ ir galbūt sekantį karta jau būsi pakviestas į šią firmą. • Bolsevikas_Kudirka - ○ „WOW“ anketą perskaityti gavau kokius tris – keturis kartus. Labai išsami anketa, tikrai matosi jog joje esi palikęs ne vieną valandą. Viskas yra pateikta labai išsamiai ir gerai, bet užkliuvo vienas parašymas, jog nuo direktoriaus priklauso ar žaidėjai žais, galbūt su tavimi sutikčiau tik 10%. Visada sakiau ir dar kartą pasikartosiu visų pirmą žaidimai niekada negali būti pirmoje vietoje, aš darbuotojų tikrai neskatinsiu žaisti vasaros metu, šis žaidimas yra jiems hobis ir jeigu jie nori tegul žaidžia. Aktyvumas serveryje galėtų būti geresnis 3 praleistos valandos (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos) nėra gerai, bet tikiuosi jog tam esi parengęs gerą pasiaiškinimą. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Sendis_Mendis - ○ Anketa parašyta vidutiniškai, pateikti atsakymai į klausimus visiškai atitinka mano kriterijus. Serveryje esi pastebimas ir matau aktyvumą jame, 18 val. (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos) praleistų serveryje mane nuteikia gerai. Ko gero tavo minusas yra rašomos nesąmonės į /padmins, mano nuomonė taip daryti nereikia, geriau jau klausti rimto klausimo. Pateikei tikrai gerus argumentus į klausimą „kodėl pasirinkti turėčiau būtent tave?“, taip pat džiugu jog išsamiai aprašei temą „vaistų gamybą“. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš temos yra teigiama, direktoriai kurie įrašė tave ten apie tave atsiliepė teigiamai. Ypatingai pažymėjo tavo aktyvumą serveryje, tik užkliuvo jog mėgai šaudyti serverio žaidėjus, manau jog pasitaisysi. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Kenneth_Collins - ○ Anketoje trūksta išsamumo, aiškiai minėjau jog didelį dėmesį smulkmenoms, tu kaip matau to nelabai pastebėjai. Pateikti atsakymai manęs netenkina, parašyta vos keletą sakinių į kiekviena atsakymą. Taip pat aktyvumas serveryje nėra labai prastas praleistos 3 valandos jame (dabartinis tavo pražaistas laikas). Kaip iš 16 – mečio tikėjausi išvysti tikrai geresnę anketą, bet dėja to nematau. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Pataisius anketą ir pataisius tavo dabartinius atsakymus manau viskas būtų įmanomą, ji nėra labai prasta, bet nemanau jog turiu teisę priimti tokį žaidėją į firmą, kuris į anketa įdėjo nelabai daug laiko. Šį kartą sakau ne ir sėkmės, iki kito karto. • Nibba_Wibba - ○ Pateikta anketa paprasta, nėra nieko blogo joje, bet kaip ir anksčiau minėto kandidato (Kenneth_Collins) trūkumas, trumpi atsakymai į klausimus. Matau jauną žaidėją kuris ko gero turi motyvacijos ir noro dirbti darbe su pakvietimu, bet visų reikia pradėti nuo anketos. Rašai jog serveryje praleidi apie 2-10 val. į dieną, atsiprašau, bet nelabai tuo tikiu. Geriau jau mažink skaičių ir rašyt jog pražaidi mažiau. Kiek pastebėjau tai serveryje esi naujokas, tad patarimas tau, pagerink atsakymus į klausimus ir būtinai sekanti kartą pateik visas reikiamas nuotraukas. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Nematau tavo aktyvumo serveryje, kadangi nebuvai pateikęs fotografijos, kaip naujokui linkiu nepasiduoti ir nesustoti ties šia atranka, šiuo metu vyksta atranka ir į taksistų firmą ten galbūt tu atrasi vietą. Šį karta sakau ne ir sėkmės, iki kito karto. • Taduse_Jrg - ○ Pagaliau matau serverio žaidėja su gera anketa ir gan geru aktyvumu. Anketa yra gera, pateikei labai išsamius atsakymus į klausimus. Gaila jog nelabai atsimenu tavęs kadangi matau jog dirbai pas mane taksistų firmoje ir dar tavęs nėra darbuotojų bylose. Pateikti puikūs argumentai į klausimą „kodėl būtent tave turėčiau pasirinkti?“. Ir vėl pasikartosiu dėkoju už tai jog giri ir taip plačiai aprašai mano sukurtą temą „vaistų gamyba“. Tikrai žinai koks verdiktas tavęs laukia. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Haksas_Kukinas - ○ Dar vienas serverio naujokas kuris nėra dirbęs darbe su pakvietimu. Pateikti atsakymai į klausimus yra geri, žinau jog naujokai į savo pirmą darbą su pakvietimu visada ateina su didžiule motyvacija, bet tau labiausiai koją pakiša tavo aktyvumas, giriu tave jog tau pirmoje vietoje nėra šis žaidimas, bet tuo pačiu ir prieštarauju, firmoje noriu matyti aktyvius serverio žaidėjus. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Kadangi yra daug kandidatų ir daugumą iš jų sugebėjo pateikti dar geresnes anketas turiu pasakyti tau ne. Matau nemažą potencialą tavyje, tad siūlau nenusiminti ir tęsti tai ką darai serveryje. Sėkmės tau ir iki kito karto. • Nojus_Sliuzas - ○ Anketoje žodžių netrūksta, galbūt jų net per daug? Jeigu neklystu visi tavo atsakymai sudaro apie 700 žodžių tai mane nudžiugino pamačius tavo anketa. Bet perskaičius ją nemanau, jog reikėjo taip stipriai išsiplėsti, ankstesniuose kandidatuose rašiau jog trūksta žodžių, dabar rašau jog jų per daug. Dėkoju tau už pasiūlytas idėjas, į jas tikrai atkreipsiu dėmesį. Pagrindinis tavo minusas yra aktyvumas, jo tiesiog nėra, praleistos vos 11 min. (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos) serveryje manęs tikrai netenkina. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos yra teigiama, direktorė kuri tave įrašė apie tave atsiliepia neutraliai, matau jog mėgsti dingti ir nepradirbti, galbūt tai buvo pagrindinis argumentas. • Galutinis verdiktas - ○ Dėl tavęs teko pasukti galva labiausiai, esi jaunas žaidėjas, bet aktyvumo nematau. Tad priimtas sprendimas tavimi nerizikuoti, tad šį karta tau sakau ne. Sėkmės kitą karta ir iki. • Greg_Kiwi - ○ Dar viena anketa, dėl kurios nesulaukiau didelio džiaugsmo skaitant. Atsižvelgiant į nuotraukas, tavo aktyvumas neatitinka tai ką tu parašei. Teko dar mąstyti ar tavimi tikėti, jog pradirbtum tokį laiką, kokį paminėjai rašydamas anketą, bet nenoriu nuvilti, bijau, jog tikėdamas galiu padaryti didelę klaidą. Vėl gi, trūko tvirtų argumentų kodėl mes turėtume rinktis tave apart visų kandidatų ir kodėl renkiesi medikų darbą. Taip, gal tau ir patinka medikų darbas, bet to anketoje neįrodei, jog jis tikrai tau prie širdies ir tuo pačiu tu neįrodei jog esi vertas šio darbo. Apskritai rašydamas anketą labai mėteisi ir rašei kartais nesąmones. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Ilgai nemąstysiu ir pasakysiu, jog negauni šanso patekti į mūsų firmą, nes tikrai trūko iš tavęs išsamios, tvirtos informacijos ir argumentų. Ateityje linkiu pildyti anketas išsamiau ir patekti į kokį darbą. Taipogi tikiuosi, jog sieksi savo užsibrėžto tikslo studijuoti mediciną ir tapti mediku realiam gyvenime. • Zita_Taxi - ○ Perskaitęs tavo anketą nustebau, bet ne ta gerąją prasme. Neslepiant kaip jaučiuosi noriu pasakyti, jog tavo anketa tikrai buvo prasta. Kaip ir iš kiekvieno kandidato, tikėjausi plačios anketos ir išsamios, pateikiant informaciją, kuri mane nustebintu ir suteiktų dorą nuomonę, jog esi aktyvus bei motyvuotas darbuotojas. Bet tavo anketoje to tikrai nemačiau. Labiausiai trūko stiprių argumentų kodėl nori į šią firmą. Pasakyti, jog mėgsti kelti žaidėjus neužtenka. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Tenka prieiti prie labai lengvos išvados. Teks atsisakyti duoti šansą tau šį kartą tapti mūsų kolektyvo dalimi. Didelė dalis tavo anketos tiesiog „trolinimas“, todėl labai tikiuosi, kad ateityje pildydamas anketą į bet kokį darbą pateiksi išsamią informaciją, kuri suteiks šansą tapti bet kokios firmos dalimi. Sėkmės ir iki kito karto. • Benito_Cartel - ○ Sveikas Ernestai, kaip matau anketa naudoji tokią pačia kaip ir prieš tai atrankoje (kai ištrynei anketą). Tavo parašyta anketa yra gera, viskas parašyta išsamiai, nepadaryta jokių klaidų prie temos aprašymo. Serveryje aktyvumas taip pat džiugina, matau jog esi labai aktyvus serverio žaidėjas, tik turiu baimę, jog paliksi firmą po 7d. Nes jeigu neklystu pervežėjus palikai po 9 ar 10 dienų, tikiuosi nepaliksi šios firmos taip greitai ir joje užsiliksi. Gan gerai atsimenu tave nuo taksistų firmos, kai dirbai pas mane, tai buvo pirmasis tavo darbas su pakvietimu ir puikiai žinau koks tu esi, ir kokiu gali būti. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos yra teigiama, visi direktoriai kurie yra įrašę šį darbuotoją į darbuotojų bylas apie jį atsiliepia teigiamai. Kaip ir minėjau pats įrašiau tave ten ir mano nuomonė apie tave buvo tik teigiama. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Giovanni_Rossi - ○ Su tokia anketa laisvai galėtum pildyti į bet kokį direktorių, tiesiog nėra žodžių perskaičius tavo anketą. Ją gavau skaityti 2-3 kartus, kad pilnai suprasčiau koks esi žmogus, tavyje matau gana didelę motyvacija, tai parodo tavo pateikta anketa. Prie kurios spėju praleidai nemažai laiko, džiugu jog pasirinkai būtent mano firmą o ne taksistus. Prie anketos neturiu teisės kažkaip ir „prikibti“ tavo pateikti atsakymai man labai patiko. Manau atsakymą patekai ar ne žinai. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos yra teigiama, direktorius kuris tave ten įrašė apie tave atsiliepė tik teigiamai. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Rici_Aldoo - ○ Anketa parašyta +- atmestinai, tikėjausi pamatyti tikrai rimtą ir konkurencingą anketą, bet to nematau. Kaip 18 – metis galėtum labiau pasistengti ir rašyti rimtesnes anketas, tuo pačiu prie jų praleisti daug daugiau laiko. Pateikti atsakymai į klausimus labai trumpi, į keletą klausimų matau tik po 10-12 žodžių, taip pildydamas anketą tu parodai motyvacija, iš to suprantu jog tu nelabai turi noro ir motyvacijos šiam darbui. Aktyvumas serveryje nėra prastas praleistos 8 val. (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos). • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos yra teigiama, direktoriai kurie apie tave atsiliepė rašo +- teigiamus dalykus, tik užkliuvo vieno direktoriaus parašymas, jog labai mėgai išsireiškimus viešose serverio vietose (/a, /vc). • Galutinis verdiktas - ○ Jeigu tave priimčiau tai būtų labai neteisinga kitų kandidatų atžvilgiu, šioje anketoje nematau įdėto darbo, kituose jo yra labai daug. Taisyk anketą ir manau sekanti kartą su platesniais atsakymais pateiksi ją. Sėkmės ir iki kito karto. • Giedrius_Hells - ○ Pateikta anketa mano visus kriterijus tenkina, pateikti atsakymai buvo skaitomi įdomiai. Kaip tokio amžiaus esi gan geras anketų rašytojas, siūlyčiau ties tuo nesustoti. Dėkoju tau už pateiktas idėjas į jas tikrai bus atkreipta daug dėmesio ir galbūt net vieną įgyvendinsiu. Gaila jog nesuderinai šrifto anketoje, kas man nelabai patogiai leido skaityti ją. Didesnių trūkumų tavo anketa neturėjo. Aktyvumas serveryje neblogas praleistos 32 val. serveryje (laikas paimtas iš pateiktos nuotraukos). Tiesą užkliuvo vienas dalykas, jog buvai gėdos stulpe už du dalykus, prieš priimdamas tave į firmą turėsim rimtą pokalbį su tavimi apie tai. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos yra teigiama, direktoriai kurie apie tave atsiliepė rašo +- teigiamus dalykus. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. • Going_Upside - ○ Labas, esi naujokas, dar neturėjęs darbo su direktoriaus pakvietimu, tačiau tai nėra išimtis. Anketa pastebėjau yra labai skurdi, atsakyta neišsamiai, kiek matau patingėjai anketai skirti daugiau laiko. Į mano klausimą „Kodėl pasirinkote medikus, o ne taksi ar pervėžėjus?“ atsakyta labai ne argumentuotai. Mano supratimu naujokai turi turėt kur kas daugiau nori ir motyvacijos įsidarbinti į darbą su pakvietimu, tačiau pas tave to pasigedau. Kalbant apie aktyvumą jis yra neblogas. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Serverio žaidėjas nėra įrašytas į darbuotojų bylas, todėl informacijos nėra. • Galutinis verdiktas - ○ Linkiu kitą kartą įdėti daugiau pastangų rašant anketa nes tikrai tikiu, kad gali būti labai produktyvus darbuotojas. Todėl linkiu nenusiminti, įsidėmėti mano išsakytas pastabas ir bandyti kita kartą, sėkmės! • Mickey_Bans - ○ Sveikas Rūteni, tavo anketoje radau viską ko reikia, buvo visko išsamumo ir reikiamų pastabų man. Išsamūs atsakymai į visus klausimus, labai patiko tavo prisistatymas, kadangi būtent per jį galiu pasakyti koks žmogus esi. Aktyvumas serveryje yra geras. • Informacija gauta iš temos „Darbuotojų bylos“ - ○ Informacija gauta iš šios temos yra neutrali, direktorius kuris tave įrašė rašo +- teigiamus dalykus. Minusas jog nedalyvauji darbų sistemose ir nesikeli darbo rango. • Galutinis verdiktas - ○ Esi laukiamas antrajame atrankos etape, kuris vyks „TeamSpeak 3“ programoje, prieš ateidamas į antrą etapą siūlyčiau dar kartą pasiskaityti visas mano sukurtas temas. Susisiekti su manimi turi greičiau nei per 24h. Patekusiųjų sąrašas - • Nedas_Yeah, • Alpina_Traktorius, • Dovy_Steiner, • Tautvidas_Krisci, • Rokas_Hey, • Bolsevikas_Kudirka, • Sendis_Mendis, • Taduse_Jrg, • Benito_Cartel, • Giovanni_Rossi, • Giedrius_Hells, • Mickey_Bans. [ ! ] Per atranką galiu priimti tik 10 darbuotojų, todėl kas pirmi tie gudresni. Visi patekusieji turi su manimi susisiekti greičiau nei per 24h.
 12. 18 taškai
  RINKIMŲ APŽVALGA, Šį kartą nusprendžiau žiūrėti ne tiek į unikalias idėjas, labiau į tai ką planuojate ir norite daryti su firmą. Negaliu sakyti jog esu nusivylęs rinkimais, tačiau jais ir nesidžiaugiu, konkurencija nebuvo tokia kokios norėjau ar bent tikėjausi, nors ir vasaros metas - nepamirštu fakto jog tai puikiausias metas atgauti reputaciją ir siekti daugiau. Nusprendžiau dirbti su žmogumi kuris dar nėra turėjęs pareigų, tačiau savo norą rodo žaidime, ypač savo aktyvumu. Tikiuosi sprendimas pasiteisins ir per tam tikrą laiką turėsime dar vieną kupiną idėjų ir motyvacijos direktorių. KANDIDATAI KURIE NEBUS PAMINĖTI PRIE PAGRINDINIŲ, Pirmasis kandidatas - kaip ir praeituose rinkimuose, laiškas tvarkingas, tačiau neskubėčiau šokti nuo vienų iki kitų taip skubotai. Pirmasis klausimas man kilo, sieki pareigų dėl titulo ar tu tikrai to nori jog padaryti kažką naudingo, ne tik sau bet ir dėl firmos ir joje dirbančių žaidėjų. Einant prie laiško turinio, radau tą patį ką ir praeitame laiške, alternatyvą atrankoms - ko tikrai nereikia, kadangi atrankos į darbą forume jau ir taip yra konfiencialios, jų niekas nemato, todėl vis dar nesuprantu paskirties, prie to paties, jos ir nepalaikau. Didžioji dalis laiško yra tas pats ką mačiau praeitą kartą, todėl daugiau kritikos suteikti negaliu, apart to jog naudingiau yra rašyti nuo tuščio lapo. Antrasis kandidatas - esi labai jaunas asmuo, nenoriu apkrauti darbu kuomet pats nebūsi pilnai pasiruošęs, ypač pajautęs kiek tai turi atsakomybės ir reikalauja laiko bei pastangų jog išlaikyti firmą aukštoje vietoje. Pats laiškas nebuvo kažkas neįtikėtino, labai mažai atiduotų patangų, kas neabėjoju būtų ir firmoje. Trečiasis kandidatas - esi bagažą idėjų turintis asmuo, sistemos kurias aprašei tikrai norėtūsi pamatyti, tačiau ne šį kartą. Pradėsiu nuo aktyvumo, kuriuo nesu patenkintas kaip iš kandidato kuris siekia vadovo pareigų. Laiškas tvarkingas ir rišlus, patogus skaitymui maloniai suskirstytas į paragrafus, kad ir koks jis bebūtų, prie pagrindinių kandidatų tavęs nebus. Ketvirtasis kandidatas - dar vienas neaiškus asmuo, nesu įsitikinęs kodėl pildai, dėl pareigų ar dėl noro dirbti. Laiškas labai trumpas ir neinformatyvus, galiu prikibti prie kiekvieno punkto, tačiau tam reikėtų daug laiko. Labai trumpai, trūko rimtų argumentų, rišlių sakinių ką darysi, kodėl tai darysi ir kodėl tai būtų naudinga, trūko tavo nuomonės. Prie to paties galiu pridėti jog pagelbėtų peržvelgiant mano senus rinkimus jog atkreipti dėmesį į kritiką ir į tai ko ieškau. PAGRINDINIAI KANDIDATAI, Šį kartą turime tik vieną kandidatą kuris užima šių rinkimų podiumą, Marko_Moretti. Tikiuosi tokia nuomonė kurią turėjai buvo įtakota kitų žmonių, dėl kurių ir buvo padarytos praeities klaidos, prie to paties, tikiuosi jog iš jų pasimokei ir jų išvysti daugiau neteks. Dabar prie linksmesnės temos, pateiktas laiškas tvarkingas, rišliai pateiktos mintys, labiausiai pasigedau idėjų, tačiau tikiuosi jog mintys ir įgauta patirtis per laiką taps kažkuo unikaliu. Taip pat tikiuosi jog laikysiesi savo žodžio ir jie netaps tuščiais pažadais ir atidėtais planais. Linkiu sėkmingos kadencijos. Sekančią pervežėjų direktoriaus kėdę užima Marko_Moretti.
 13. 18 taškai
  Saugios zonos paskirtis nėra slėptis bailiams. Užblokavimo anketa tvarkinga. Tema rakinama.
 14. 17 taškai
  Vasilije_Vasic

  Golumovskaya Bratva

  Gaujos gyvavimas prasidėjo apleistame Angel Pine miestelyje. Keturi vyrukai Vazkazėnas, Nerijus, Novellis ir Switchas tuštino tuščias skardines alaus ir nebelikus alui prasidėjo paranoja, todėl jie sugalvojo nusipirkti dar, bet su pinigais buvo striuka, tad keturi Golumai sugalvojo įvykdyti apiplėšimą ir ieškojo pastiprinimo tad pasikvietė porą kolegų, kur kartu gėrė bei vartojo psichotropines medžiagas. Po sėkmingo apiplėšimo su suburta gauja Vazkazėnas nusprendė, kad laikas atidaryti gaują ir uždominuoti rinką gaujų industrijoje ir aišku kad būtų pinigų alučiui. Vasilije_Vasic Nerioske_Gamer James_Switch
 15. 17 taškai
  James_Switch

  Normandy OG's

 16. 17 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hitautas_White. • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Vasilije_Vasic. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Video.
 17. 16 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mafijos_Tevas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Vasilije_Vasic • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Žaidėjas turi 1 valandą po užblokavimo susisiekti patikrinimui. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 18. 15 taškai
  San_Pan

  Outsiders 13th Street

  Gauja įsikūrė maždaug 1985 metais, Nevadoje. 1985 metais, šiai gaujai vadovavo tuo metu žiauriausias Amerikos gangsteris Iggy. Tais metais, gaujoje įvyko daug pozityvių dalykų. Į pačią gaują, veržėsi daug norinčių pasukti link nusikalstamo gyvenimo žmonių. Tuo metu gaujai ginklų netrūkdavo, buvo nusisamdę vieną ginklų prekeivį kuris gaudavo visokiausių ginklų. Po kiek laiko, jau spėjo įvykdyti ir pirmą banko apiplėšimą. Vienu saugiausių visoje Amerikoje laikomas Las Vegaso bankas buvo apiplėštas. Už šį apiplėšimą užsidirbo nemažai pinigų ir visi gaujos nariai pasidalino po lygiai. Po kiek laiko, įvyko dar žiauresnių nusikaltimų. Buvo nušaunami kitos gaujos lyderiai, taip pat nebuvo apseita be žmonių reketavimų. Tačiau, 2000 metais, buvo sučiuptas gaujos lyderis Iggy. Šis buvo išvežtas į netoli Finikso esantį kalėjimą. Niekas apie tai nežinojo ir gauja laikinai žlugo. Po 20 metų, vienas gaujos narys nusprendė imtis lyderio atsakomybės ir norėjo atkurti gaują. Buvę gaujos nariai sutiko jį kaip lyderį ir 2020 metais gauja buvo atkurta. San Pan Edward Martinez
 19. 15 taškai
  Tai va, šiandien pakūriau avatarų pagal @Mygtuko_Spaudimas prašymą, bet tai nereiškia, jog tie avatarai vien jam skirti. Šios dienos tematika yra „panelės“. Sukūriau įvairių variantų, todėl tikiuosi išsirinksit ir sau kažką
 20. 14 taškai
  Užėjęs šiandien į savo garažą pamačiau, kad ilgą laiką jame dulka du automobiliai admiral su retomis spalvomis, tai nusprendžiau kažkam juos abu padovanoti ir padaryti "GIVEAWAY". Admiral automobilių informacija ir nuotraukos: Anketa norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavardė: Palinkėjimas serverio žaidėjams: Laimėtoją rinksiu per random.org. Nugalėtojo rinkimo tvarka bus tokia, pirmas parašęs bus pirmas, antras bus antras ir t.t. Laimėtoją išrinksiu liepos 5 dieną. Sėkmės visiems dalyvaujantiems! Like nebūtina, bet.........
 21. 14 taškai
  Red County Mechanikai - vienas svarbesnių darbų serveryje, kurių pagrindinis tikslas - Miestelių tvarkos prižiūrėjimas. Mes važinėjame ištisas valandas miesteliuose, kad juose esantys transportai būtų tvarkingai pastatyti. Taip pat neskaitant tvarkos prižiūrėjimo, dažnai gauname iškvietimus apie sprogusias transporto priemonės, kurioms reikia remonto. Beje, transportų laužų remontai yra gan brangūs bei mechanikų darbuotojai už tai gauna gerą atlygį. Todėl jeigu manai kad pats laikas užsidirbti pinigų, siūliau rinktis būtent mechanikų firmą. ATRANKŲ TIPAI: Atranka forume - viena iš 2 - ejų atrankų tipų, kuri vyksta forume. Forume darbo vadovas pateikia anketą, kurią turi užpildyti, norint kandidatuoti į mechanikų firmą. Atranka forume vyksta nuo 8 iki 48 valandų. Taip pat atranka forume dažniausiai daroma tada, kai firmai neskubiai trūksta firmos darbuotojų, kurie papildytų šį kolektyvą. Atranka žaidime - viena iš 2 - ejų atrankų tipų, kuri vyksta žaidime. Dažniausiai darbo vadovas dieną prieš atranką, paskelbia per serverio viešą chatą, kad darbo vadovas nurodytą datą darys atranką į firmą žaidime. Norint joje dalyvauti, privalu būti tuo laiku kuriuo nurodo darbo vadovas žaidime, kad sulauktų detalesnės informacijos dėl dalyvavimo atrankoje. Tada darbo vadovas nurodo vietą, kurioje privalu rinktis ir laukti eilės kada būsite apklausiamas TeamSpeak 3 programoje. Po apklausos, darbo vadovas sprendžia, kuris žaidėjas tinka mechanikų kolektyvui. REIKALAVIMAI NORINT TAPTI ŠIO KOLEKTYVO DALIMI: - 8 tūkst. patirties taškų (XP) žaidime - Rekomenduojama turėti visų transportų teises - Turėti TeamSpeak 3 programą bei mokėti ja naudotis - Žinoti darbo informaciją, taisyklės. - Noras ir motyvacija būti mūsų dalimi. DARBO GRAFIKAS: Pirmadienis - Penktadienis: 11:00 iki 22:00 Šeštadienis - Sekmadienis: 14:00 iki 21:00 DARBO KAINORAŠTIS: - Elektros papildymas 20% - 100€ - Variklio sutvarkymas - 250€ - Išorės sutvarkymas - 250€ - Įrankio kaina - 250€/vnt - Automobilio išbuginimas / Nutempimas iš taško A į tašką B - 500€ Naktinis tarifas (kainos 2x) nuo 22:00 iki 08:00 Visos paslaugos yra nemokamos žaidėjams iki 1'500 patirties taškų. Žaidėjams iki 1'500 patirties taškų taisant sprogusį turginį transportą, kompensuojame 80% remonto kainos. Žaidėjams iki 1'500 patirties taškų taisant sprogusį saloninį transportą, kompensuojame 30% remonto kainos. PAGRINDINĖS DARBO TAISYKLĖS: TEAMSPEAK 3 PROGRAMOS TAISYKLĖS: DARBINIAI MECHANIKŲ TRANSPORTAI: MECHANIKŲ DARBO KOMANDOS: Taip pat privalu pasiskaityti šias buvusio mechanikų direktoriaus sukurtas temas, joje galite rasti ypatingai svarbią informaciją!
 22. 14 taškai
  James_Switch

  Normandy OG's

  Las Venturas mieste įkurta nusikalstama grupuotė, kuri pasaulyje virs garsėja garsiais ir stambiais nužudymais. Vieno išpuoliu metu buvo nušautas Las Venturas miesto policijos šerifas. Po šio įvykio, gaujos lyderis Džeimsas buvo ieškomiausias nusikaltėlis pasaulyje, tačiau vis dar nepavyksta sugauti šio nusikalstamo lyderio. Visa gaujos istorija prasidėjo viename Las Venturas bare. Tuo metu Džeimsas buvo sugniuždytas, nes jį paliko jo mylima mergina ir ištisas paras lyderis gėrė bare. Po bemiegių naktų, Džemui kilo idėją įkurti nusikalstamą grupuotę, kuri uždirbtų daug pinigų, mėgautųsi savo gyvenimu. Vienas kurti grupuotes nenorėjo, todėl pasikvietė porą bičiulių, kurie aprūpino ginkluote ir nariais. Las Venturas mieste didelių problemų jiems nesukėlė, todėl bandys kovoti kituose miestuose dėl įvairių narkotinių medžiagų bei ginklų sandėlių, kurie verti nemažai pinigų. James Switch Tony Express Gruzinas, Just, Nerioske, Ugnius, Andrew, Nedas, Nathan, Edward, Donny, Mat, Fortas, Edas, Kenshis, Tomke _________________________________________________________________________________________________________________________________
 23. 13 taškai
  Domis_Hyper

  Peikiu Justas_Jucius

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Domis_Hyper 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Jucius 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: as vaziavau namo pas vaikus su ledais kad jie atsivesintu, be vaziuojant san fierro miesto tiltu, jucius mane ismete is masinos sake maukis kelnes bendrausim o as jam atsakiau nenoriu nes zmona ir du vaikus turiu ir jis tada man trenke i galva ir ismete is serverio, tada as nuejau nuo kompo ir nuejau i balkona surukyti cigaretes (mallboro raudonas). 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/Dlyr5gu
 24. 13 taškai
  alex gavin

  Tsaryovskaya Bratva

  Tomke_Patton Tony_Express Roki _Reider Izzy_Legit Nerioske_Gamer Izzy_Legit
 25. 13 taškai
  Selmis_Lukas

  Summer Drift EVENT

  1.vieta. 1.000.000€ : Everett_Sanchez 2.vieta. 500.000€ : Ungius_Carbon 3.vieta. 250.000 : Adam_Frank Trys event dalyviai surinko po lygiai todėl jie turėjo pravažiuoti dar vieną trasa kurioje paaiškėjo, kad Ugnius užima antra vietą o Adamas 3. (4 vietą užimė Marius_Miliauskas). Įrodymai, kad pinigai pervesti į laimėtojų sąskaitas: https://imgur.com/a/uBVPJ5f
 26. 13 taškai
  Edvis Gaming

  Nuomonės lyderiai | #1

  Aciu, jog ikelei rasini su protingai skambanciomis frazemis, bet niekuo daugiau. Panaudosiu sia informacija ateityje, kaip nerasyti rasiniu!
 27. 12 taškai
  Visa informacija, ką jums reikia pasiekti ir turėti, kad pasikelti aukštesnį rangą. SVARBI INFORMACIJA: - Temoje komentuoja tik mechanikų firmos darbuotojai. - Draudžiama „buginti“ statistikos lentelę. Už tai būsite baudžiami, griežtai. - Bereikšmiai komentatoriai bus baudžiamo forumo įspėjimais. - Nuotraukos privalo būti neapkarpytos ar kitaip užtušuotos. - Visų darbuotojų statistikos lentelės yra pas mane, ČIA RANGŲ INFORMACIJA: I - pirmasis darbo rangas, kuriame gauna 30€ į minutę. Gali vairuoti visus mechanikų transportus. II - antrasis darbo rangas, kuriame gauna 35€ į minutę. Gali vairuoti visus mechanikų transportus. III - trečiasis darbo rangas, kuriame gauna 40€ į minutę. Gali vairuoti visus mechanikų transportus. IV - ketvirtasis darbo rangas, kuriame gauna 45€ į minutę. Gali vairuoti visus mechanikų transportus. V - penktasis darbo rangas, kuriame gauna taip pat 50€ į minutę. Šiame range yra tik valdžia arba mechanikų firmos senbuviai. Gali vairuoti visus mechanikų transportus RANGŲ PASIKĖLIMAS: Norint pasikelti iš pirmojo į antrą rangą, Jūs privalote statistikos lentelėje turėti: Sutvarkytos mašinos - 10 Atitemptos mašinos į KMA - 50 Parduoti įrankiai - 65 Iškvietimai - 15 Norint pasikelti iš antrojo į trečiąjį rangą, Jūs privalote statistikos lentelėje turėti: Sutvarkytos mašinos - 30 Atitemptos mašinos į KMA - 105 Parduoti įrankiai - 130 Iškvietimai - 35 Norint pasikelti iš trečiojo į ketvirtąjį rangą, Jūs privalote statistikos lentelėje turėti: Sutvarkytos mašinos - 60 Atitemptos mašinos į KMA - 160 Parduoti įrankiai - 195 Iškvietimai - 45 Norint pasikelti iš ketvirtojo į penktąjį rangą, Jūs privalote statistikos lentelėje turėti: Sutvarkytos mašinos - 80 Atitemptos mašinos į KMA - 205 Parduoti įrankiai - 260 Iškvietimai - 55. ŠABLONAS RANGO PASIKĖLIMUI: 1. Jūsų Vardas_Pavardė : 2. Iš kurio į kurį rangą norite pasikelti : 3. Jūsų /bendradarbiai lentelės : 4. Ar buvo sunku pasikelti rangą :
 28. 12 taškai
 29. 12 taškai
  Ubr_Team

  Parduodami automobiliai UBR_TEAM

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ubr_Team Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Automobilių turėsiu daugiau vakare įdėsiu, nes reikia skelbimus sutvarkyti, o pradžiai savannos. Norima kaina už transportą: Po nuotraukomis surašysiu. Parduodamo transporto nuotraukas: Savanna stock 1500 Eurų PARDUOTA Savanna Tune 2000 Eurų MAJESTIC su tune 9000 . + bagažinėje moteris paliko apie 300sg kulkų. URANUS STOCKAS NAUJA KOL KAS BE TUNE 13K NUOTRAUKOS VAKARE: Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Idėja tokia, sutaupyti mašinas ant bmw m5 (sultan). Kam patiks kam nepatiks jūsų reikalas. ♥ Taip pat bus prizų, bei kitų dalykų! Uždirbti pinigai: 1500 Eurų.
 30. 11 taškai
  Red County Mechanikų firmos sutarties pasirašymas INFORMACIJA! - Šioje temoje atsakyti gali tik Mechanikų firmos darbuotojai. - Sutartis pasirašoma tada, kai įsidarbina naujas darbuotojas mechanikuose. - Darbo sutarties mokestis yra 10 tūkst. serverio pinigų, gaujos sutartis 30 tūkst. serverio pinigų. - Norint pasirašyti darbo sutartį, jums reikia paaukoti į Mechanikų fondą darbo biržoje nurodytą pinigų sumą. - Be abejo, bereikšmiai pranešimų autoriai bus baudžiamo forumo įspėjimais. DARBO SUTARTIS 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : 2. Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir nuostatomis? : 3. Įrodymai paaukojant nurodytą sumą į fondą : GAUJOS SUTARTIS 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : 2. Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir nuostatomis? : 3. Įrodymai paaukojant nurodytą gaujos sutarties sumą į fondą :
 31. 11 taškai
  Justas_Jucius

  [DP] Firmų valdžios pokyčiai,

  PAVADUOTOJO PASKYRIMO ŠABLONAS, - Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Jucius - Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai - Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Mise_Ruke - Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Tai visų pirmą vasara, nevisada galiu visu 100 procentų prižiurėti firmą. Nes irgi įvairios išvykos, kelionės. Todėl man yra reikalingas pagalbininkas, šiuo atveju pasirinkau Ugnę, nes kaip ir minėjau savo anketoje į direktorių, kad noriu suteikti šansą visiškai naujam asmeniui išbandyti pavaduotojo pareigas. Mise pažįstu nelabai ilgą laiko tarpą, tačiau galiu pasakyti, kad ji yra atsakinga, komunikabili. Iš šios pavaduotojas tikiu, kad gali būti labai efektyvi fūristų firmai, ji pasižymi nemažu aktyvumu, su nemažom idėjom, kurios tik dar labiau paspartins firma ateityje. - Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): „Pasižadu“
 32. 11 taškai
  ŠABLONAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Martin_Gossard 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Zyga_Baryga 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Čytinimas 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/4p1x6n 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: http://prntscr.com/t3ubvj
 33. 11 taškai
  S V E I K I ! Prieš keletą dienų buvom nusprendė pažaist GTA V Online įvairiausius "game'us", na ir tą progą įsirašiau keletą kadrų kurios pavaizduosiu šiame video.. (idėja dėl video kuris panašus buvo - @Hitautas_White) O čia tag tiems kurie čia varinėjo - @Martin Gossard @Beniux_Subas @Nerioske_Gamer @Ugnius_Carbon @Edward_Wright
 34. 11 taškai
  „WorldWide logistics“ - tai vienas iš serverio darbų, kuris išsiskiria labai unikalia darbo paskirtimi. Šios įmonės tikslas kuo efektyviau ir greičiau atgabenti baldus ar transporto priemones serverio žaidėjams. Bendrieji reikalavimai norintiems patekti į „WorldWide logistics“ įmonę: 1. Nebūti Gėdos stulpe 2. Turėti bent 7.000 žaidimo patirties (XP) 3. Turėti TeamSpeak3 programa ir mokėti ja naudotis 4. Turėti išsilaikius visų transporto priemonių teises 5. Žinoti darbo informacija ir visas šios įmones temas 6. Turėti galiojantį medicinos sveikatos pažymėjimą. „WorldWide logistics“ darbo taisyklės. 1. Darbo metu privaloma būti TeamSpeak 3 platformoje. 2. Be užsakymu vežti tik „Quad“ ir „Faggio“ transporto priemones. 3. Naujokams iki 1.500 patirties, paslaugos nemokamos. 4. Draudžiama naudoti įvairias žaidimą palengvinančias programas. 5. Draudžiama buginti darbo statistika. 6. Privaloma pagarbiai elgtis su valdžios atstotovais bei visais serverio žaidėjais. 7. Dienos minimumas - 60 minučių, per savaitę privaloma pradirbti 420 minučių. 8. Dienos minimumas gaujiniams - 80 minučių, per savaitę privaloma pradirbti 560 minučių. 9. Užsakymai privalo būti imami iš eilės laikantis nustatytų taisyklių. 10. Darbo metu draudžiama turėti ginklus juos nešioti/naudoti. 11. Draudžiama vartoti necenzūrine leksika. 12. Draudžiama kandidatuoti į kitą darbą, esant šios firmos dalimi. 13. AFK ne bazėje galima būti iki 20 minučių. 14. AFK ofisuose būti draudžiama. 15. Darbo transportą naudoti tik pagal paskirtį. 16. Saviveikla užsiimti pradirbus per dieną bent 130 minučių. 17. Priėmus bendradarbio užsakymą, būtina gražinti pinigus. 18. Draudžiama naudoti transportą ne pagal paskirtį. 19. Darbo raciją naudoti tik reikalingai informacijai, kuri būti susijusi su darbu. TeamSpeak 3 platformos taisyklės: 1. Draudžiama dalinti kanalų slaptažodžius žmonėms, kurie nedirba firmoje. 2. Draudžiama leisti muziką ar įvairius sound, be leidimo. 3. Draudžiama įžeidinėti darbuotojus, naudoti necenzūrinius žodžius. Darbo transporto priemonės: Darbo komandos: „WorldWide logistics“ darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis: 10:00 - 22:00 Šeštadienis - Sekmadienis: 12:00 - 21:00
 35. 11 taškai
  James_Switch

  Normandy OG's

  Buvo gera.
 36. 10 taškai
  Zyga_Baryga

  Los Zetas

  Los Zetas yra Meksikos kriminalinis sindikatas, laikomas vienu pavojingiausių iš šalies narkotikų kartelių. Organizacija, kuri pirmiausia užsiima prekyba narkotikais, taip pat vykdo pelningą prekybą ginklais. „Los Zetas“ ištakos siekia 1990-ųjų pabaigą, kai Meksikos armijos komendantai paliko savo gretas ir pradėjo dirbti su gaujos vadeivom, vienais didžiausių narkotikų prekeivių Meksikos "Los Santos" srytije. Jie būdavo samdomi žudikai, išmušinėdavo skolas, valydavo teritoriją nuo galimų konkurentų, bet gaujos lyderiui neužteko prekiauti "Los Santos" teritorijoje, tad nusprendė samdomus žudikus priimti į šeimos gretas, bei kariauti dėl naujų teritorijų, kad jie galėtų platinti ginklų, narkotikų ir prekybos žmonėmis verslą.
 37. 10 taškai
 38. 9 taškai
  Šablonas norintiems pateikti amnestiją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti sąraše: Martin_Santos 2. Kada ir už kokį pažeidimą patekote į sąrašą?: 2020/01/19 – Martin_Santos [3], neleistinų modifikacijų naudojimas – gali būti amnestuotas. 3. Pinigų pavedimo nuotrauka: https://imgur.com/smqYD8A Ten po kaire dar chata paziekit.
 39. 9 taškai
  ŠABLONAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Florencijos_Zvejys 2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Beniukslis_Bence 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Čytinimas, bėgo su antrankiais, atsijungė ir po kelių minučiu prisijungė ir nebuvo kalėjime. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms https://streamable.com/c7ihxb
 40. 9 taškai
  Justas_Jucius

  [DP] Darbuotojų bylos,

  „WL“ firmos darbuotojų bylos Beniux_Subas - 2020-06-30 Blody_Sync - 2020-06-27 Brandon_James - 2020-06-27 Don_Salvotore - 2020-06-27 Emilis_Joo - 2020-06-16 Ernestas_Mitsubishi - 2020-06-28 Giedrius_Hells - 2020-06-18 Jacques_Vandam - 2020-06-18 Joe_Torreto - 2020-06-16 Justas_Jucius - 2020-06-16 Lucky_Dealer - 2020-06-18 Lafa_Kafa - 2020-06-18 Linas_Taksi - 2020-06-18 Mise_Ruke - 2020-06-18 Ryga_Baryga - 2020-06-18 Selmis_Lukas - 2020-06-21 Tnt_Edwax - 2020-06-27 Wicked_Lord - 2020-06-27 Zvonink_Man - 2020-07-02 Informacija apie buvusius darbuotojus:
 41. 9 taškai
  Tony_Express

  Parduodu geriausia 200m verslą

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tony_Express Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 200m 3lygio, Energija. Norima kaina už verslą: $15.000.000 Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/ahSRSKQ Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Verslas randasi už picerijos, Montgomery kaimelyje. Verslas įdėtas į pardavinėjimus tad galite jį tiesiog nusipirkti.
 42. 9 taškai
  Tomke_Patton

  Nuomonės lyderiai | #1

  rasinius gal irgi rasot?
 43. 9 taškai
  Bob_Winters

  GTA V B0BTAGE

  Nors mūsų gretos ir mažesnės, tačiau dar susirenkam gerai praleisti laiką GTA V online. Įkvėpimo šiek tiek ėmiausi iš sensėjaus @Hitautas_White, ačiū ir gero žiūrėjimo. Lenktynininkų būrelis: @Kristis_Malibu @Onyx_Smoker @Domantas Sultanas @Mantas @Selmis_Lukas @Gruzinas_Tortilla @Wizard Airidas @Mafijos Senelis @Dovydas_Weed.
 44. 8 taškai
  RINKIMŲ APŽVALGA, Policijos vadovo rimkimai kaip ir visuomet, buvo ir bus tokie su kuriais rizikuoti negalima, šį kartą išimčių nedarau, noriu priminti jog šio departamento vadovo pareigos yra vienos iš rimčiausių firmų vadovų rate, todėl šioms pareigoms noriu žmogaus kuris jau turi patirties vadovo virtuvėje bei pačioje firmoje. Tiek su primuoju tiek su antruoju kandidatu buvo kitų dalykų praeityje kurių neatmečiau, todėl negalvokit jog tai buvo vienintelė proga pasirodyti, tikiuosi bent vieną iš jūsų ateityje siekiantį norimų pareigų, galbūt ne tik kitoje firmoje bet ir vėl, policijos departamente. KANDIDATAI KURIE NEBUS PAMINĖTI PRIE PAGRINDINIŲ, Pirmasis kandidatas - įpusėjus skaityti tavo laišką pastebėjau jog nesi asmuo turintis patirties vadovo krėsle, todėl iškarto sunku priimti sprendimą ir leisti apsiimti būtent šios firmos veikla. Einant prie kitų punktų, pastebėjau jog pateikei idėjas, tačiau jų neaprašei, todėl nežinau kokią konkrečią funkciją jos atliks, apart to ką pasako temos ar idėjos pavadinimas. Viename iš paskutiniųjų punktų rašei jog baigei rašyti apie darbuotojų užimtumą, kurio nepastebėjau. Antrasis kandidatas - kaip ir pirmasis kandidatas, esi žmogus neturintis patirties vadovo kėdėje, apart to, laiškas tvarkingas ir maloniai pateiktas skaitymui. Bandyčiau rizikuoti, jeigu matyčiau daugiau pastangų iš tavęs pačio, tiek dirbant darbus, tiek žaidžiant ir rodant pavyzdį, nekalbu būtent apie dabartį, tai labiau kas buvo praeityje kas man labiausiai ir trugdo priimti kitokį sprendimą nei šiuo metu. Situacija nėra tokia kurios nebūtų įmanoma pakeisti, reikės šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, esi dar pakankamai jaunas, todėl laiko visą tai pakeisti turi pakankamai. PAGRINDINIAI KANDIDATAI, Manau nebus keista jog turime tik vieną asmenį šioje kategorijoje, Teddy_Wiliams. Labai trumpai, asmeniu šiek tiek buvau suabejojęs prieš suteikiant leidimą buvusiam policijos departamento direktoriui šį paskirti kaip savo pavaduotoją, žinojau jog jis bando susitvarkyti reputaciją ir siekti pareigų, tačiau nebuvau įsitikinęs kiek tai tęsis. Pastebėjęs jo investuojamą laiką ir darbą į policijos departamentą, toliau noriu dirbti su juo. Linkiu sėkmingos kadencijos. Sekančią policijos departamento direktoriaus kėdę užima Teddy_Wiliams.
 45. 8 taškai
  2# @alex gavin @Kenneth_Collins @Roki_Reider
 46. 8 taškai
  Sveiki, atsiprašau, kad uždėlsiau rašydamas analize, bet tai buvo ne be pagrindo. Pildančiųjų sulaukiau tikrai daug - 35, kas tikrai džiugina esant tokiems orams. Kandidatūrų sulaukiau įvairių ir buvo labai sunku išsirinkti tuos 15 žmonių, todėl pateiksiu 16, kas pirmesnis, tas greitesnis. Laimingųjų sąrašas: Jonny_Smith David_Aya Rici_Aldoo Giedrius_Hells Daniel_Fernandez Mise_Ruke Adam_Frank Mat_Rix Lafa_Kafa Eight_Six Lucky_Dealer Rokas_Xeon Ryga_Baryga Linas_Taksi Selmis_Lukas Jacques_Vandam Patekusieji susisiekite su manimi žaidime ar teamspeak 3 platformoje, trumpam pokalbiui.
 47. 8 taškai
  Mafijos Senelis

  Golumovskaya Bratva

  Lyderis buvo užblokuotas už kenkėjišką elgesį bei įrašytas į gaujose nepageidaujamų žaidėjų sąrašą. Gauja uždaryta. Tema rakinama.
 48. 8 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ignas_Eox. Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Dėl transporto pirkimo, prašom kreiptis į mane TeamSpeak3 programoje arba žaidime(/sms). Atsiradus naujam transportui arba jį pardavus, atnaujinsiu šią temą.
 49. 7 taškai
 50. 7 taškai
  Nojus_Sliuzas

  West Coast Bloods

  Nu va čia tai užskaitau jokių čytų jokių nesamonių tik rimta chebra ir daužymas sėkmės su gauja ir laukiam veiksmo.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...