Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.11.10 in Pranešimai

 1. 30 taškai
  Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas, Kas yra gaujų prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visas projekto gaujas ir jų veiklą serveryje bei forume. Už kokius darbus yra atsakingas gaujų prižiūrėtojas? Gaujų prižiūrėtojas yra atsakingas už gaujų prižiūrėjimą veiklos metu, neoficialių gaujų priskyrimą oficialioms ir panašiai. Kiek gaujų prižiūrėtojų rinksite? Tik vieną, pagrindinis gaujų prižiūrėtojas turės galimybę pasirinkti sau pagalbininką praėjus atitinkamam laiko tarpui. Kaip dalyvauti atrankoje? Tiesiog šios temos atsakymuose užpildykite žemiau pateiktą anketą. • Jūsų Vardas_Pavarde mūsų serveryje; • Jūsų amžius; • Jūsų užsiėmimai realiame gyvenime; • Kaip atradote „greenside.lt“ projektą ir kiek laiko jau esate šio projekto dalimi?; • Kokios gaujos yra mūsų projekte ir kokia veikla jos užsiima?; • Kaip įsivaizduojate eilinę dieną gaujų prižiūrėtojo pareigose?; • Kiek iš arti teko stebėti situacijas ar susidurti su žaidėjais, kurie sukčiavo gaujų veiklose ar susišaudymuose?; • Už kokius pažeidimus dažniausiai yra baudžiamos gaujos ir jų nariai?; • Koks būtų Jūsų gaujų prižiūrėjimo sistemos modelis?; • Kodėl gaujų prižiūrėtojas turėtų būti nešališkas ir neskirstyti žaidėjų į grupes?; • Kodėl renkatės gaujų prižiūrėtojo pareigos ir kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?; Informacija: • Pranešimus rašo tik tie, kurie nori kandidatuoti į gaujų prižiūrėtojo pareigas. • Jūsų pranešimus matys tik projekto administratoriai. • Atranka vyks iki lapkričio 24d. Sėkmės atrankoje! „Greenside“ administracija
 2. 28 taškai
  Rinkimuose sulaukiau gan nedidelio kandidatūrų skaičiaus, o šioms pareigoms tinkamų - vos vienetas. Naujas veidas, pateikęs savo laišką - Andrius. Neišsiplėsdamas noriu pasakyti, jog duodamas pareigas policijos firmoje, kurioje yra reikalaujama atsakomybė ir patirtis, nepatyrusiam ir neatsiskleidusiam žmogui stipriai rizikuočiau ir būtų daugiau problemų nei naudos iš šių pareigų net tau pačiam. Paminėti verta ir tai, jog jei jau nusprendi pretenduoti į šios firmos vadovo postą, gebėk dirbti atsakingiau ir nerink darbo įspėjimų bei papeikimų, nes vien jau šis faktas kelia dvejonių ar iš vis tu esi savo srityje ir ar šis darbas yra tau. Taip pat nelabai suprantu, kai pildoma yra į visas atsilaisvinusias pareigas iš eilės, nejaugi neturi vienos ar keleto patinkančių firmų, Nedai, ar tiesiog pildai visur iš eilės su mintimi „o gal gausiu tą direktorių“? Anketą pateikei išsamią, tačiau nieko ypatingo ir labai unikalaus nepamačiau iš idėjų pusės, keletą idėjų tiesiog „paėmei“ iš ankstesnių direktorių kadencijų. Nesakau, jog tai yra didelis minusas tavo kandidatūrai, tačiau norėčiau matyti didesnį pastovumą ir apsisprendimą iš tavęs. Tačiau dar didesnį nesusipratimą man sukėlė žmogaus, kuris atsiduria stulpe dėl keliamų „šou“ su policijos pareigūnais, kandidatūra. Kad ir kaip gražiai parašytas prisistatymas būtų, tačiau tai neatpirks dabartinių tavo daromų nesąmonių. Visgi atsirado asmuo, kuris savo laiške gebėjo parodyti, jog jis policijos firmos vidų ir vadovavimą jai įsivaizduoja kitaip, nei prieš tai buvę vadovai. Aišku, visi puikiai žinome, jog rašyti laiške yra viena, o gavus galimybę pasireikšti ir visa tai realizuoti yra kita, tačiau tikiuosi, jog Domantas tai gebės realizuoti ir policijos departamentas bus keliamas į aukštesnį lygį visais aspektais. Kalbant apie patį laišką - jame netrūko nieko, skaityti buvo lengva ir patogu, tačiau galėjai pasukti galvą ir sugalvoti kokią nors „epic“ idėją, nes galvą turi gerą. Tikiuosi eidamas pareigas įneši į firmą kažką „savo“ ir neteks daryti „copy paste“ nuo buvusių direktorių. Naujasis Policijos Departamento direktorius - Billy_Jack!
 3. 22 taškai
  Nu va, pabandžiau kažką padaryti pagal @Vasilije_Vasic ir @Ignas_Eox pageidavimą. Stipriai nemuškit, nes pats asmeniškai serialo nežiūriu. Peaky blinders (Thomas Shelby)
 4. 20 taškai
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Quantus • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (Antidrunk) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 5. 19 taškai
  Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  • Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lelia_Dipsis• Jūsų tikrasis vardas: Deimantė • Jūsų amžius: 18 metų• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Taigi, sveiki. Šį kartą nusprendžiau visiškai nuo nulio parašyti savo prisistatymą, kad bent jau keletas žmonių galėtų susidaryti mano charakteristinį portretą. Kalbant apie mano charakterio bruožus, esu komunikabili, lengvai randu bendrą kalbą su "įvairaus plauko" žmonėmis. Stengiuosi išvengti konfliktų, rasti kompromisą bei draugiškai spręsti įvairias problemas. Kaip minusą galėčiau nurodyti savo "lengvą užsidegimą". Neretai kitiems peržengus ribas galiu užsidegti kaip degtukas bei labai supykti. Žinoma, nevengiu "paprikolinti" ir kartais visiškai nusišnekėti. Kas liečia pomėgius, esu gan meniškos sielos žmogus. Studijuoju fotografiją, papildomai mokausi grafinio dizaino, taip pat italų kalbos. Domiuosi poezija, įvairiais "meniniais" tekstukais. Laisvalaikiu nevengiu padainuot, ko aišku, nemoku, bet mėgstu. Dar domiuosi daaaaug įvairiausių dalykų, kas yra susiję su menais, poezija bei rašymu. • Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/JJjCpBl
 6. 19 taškai
  Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Pronis_Kadilaks – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra labai kur čia išsiplėst, tiesiog siūlau padaryt galimybe įlipti į užrakintą nuosavą mašiną be jos rakinėjimo. Teiginys, jog ši sistema yra kituose serveriuose ir čia nebus taikoma, kadangi norima išlaikyti "originalumą" čia yra ligus nuliui, kadangi ši sistema yra tiesiog QoL(quality of life) tipo. Manau tokios smulkios idėjos/lengvi klaidų pataisymai turėtų būti įgyvendinami kas savaitę ar dvi, kadangi netikiu, kad parašyti tam kodą užtruktu daugiau nei 20 minučių(nebent pas jumis ten kode visiška košė makalošė). Puikus pavyzdys buvo su iškvietimų pakeitimu ir manau tokie pakeitimai turėtų vykti kas savaitę/dvi kaip minėjau.Tokiu būdu bent jau būtų atšviežinamas serveris iki kol laukiam to didžiojo atnaujinimo. Ai jo. Dar tr.priemonės raktų davimas būtu irgi epic, jeigu nori pasisamdyt žmogu ridos kėlimui, tačiau jam reikia išlipinėt pavalgyt ir reik šauktis savininka, kad tas atrakintų/užrakintų tr. priemonę. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jis tikrai BŪTŲ naudingas, kadangi atsiranda visokių pludurų kur tik atradę atrakintą mašiną ją varo tiesiai į vandenį, kad susprogdintų ir taip sugadina visą dienos nuotaika savininkui, kadangi mechanikai neturi jokių galimybių jos ištraukti iš vandens.
 7. 18 taškai
  Nuolatinė „ADMIN“ žaidėjų atranka, Tai tokia atranka, kuri nėra terminuota ir yra skirta ieškoti aktyvių žaidėjų, kurie nori prisidėti prie serverio administravimo. Daugiau informacijos apie „ADMIN“ žaidėjus galima rasti čia. Anketos šablonas, Norint kandidatuoti į „ADMIN“ žaidėjo pareigas užpildykite žemiau esantį anketos šabloną. Užpildžius pateikite savo kandidatūrą šios temos atsakymuose (atsakymus matys tik serverio administracija). Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Kiek Jums metų? : Kuo užsiimate gyvenime (mokotės, studijuojate, dirbate)? : Ar esate susipažinęs su serverio taisyklėmis (čia)? : Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Kiek laiko (valandomis) galite praleisti serveryje? : Plačiai papasakokite apie save, kaip apie sa-mp serverio žaidėją (pliusai, minusai, tikslai, praeities klaidos ir t.t.) : Kokia veikla šiuo metu užsiimate serveryje? : Ar naudojate CLEO modifikacijas (jei taip, įvardinti kokias)? : Kokios patirties turite sukčiavimo (kt. čytinimo) situacijose? : Ar turite galimybę kokybiškai filmuoti žaidimą? : Ką manote apie „keybinder“ naudojimą serveryje? : Kodėl norite tapti „ADMIN“ žaidėju mūsų serveryje? : Prašau įtikinti mus keliais sakiniais, kodėl turėtumėme rinktis Jus : Atranka yra nuolatinė, todėl kandidatai bus analizuojami tada, kai pritrūksime „darbo jėgos“. Viešos analizės apie kiekvieną kandidatą nepateiksime. Pateiksime tik bendrą analizę ir kandidatų vardus, kurie buvo atrinkti į „ADMIN“ žaidėjų pareigas. „Greenside“ administracija 2019, lapkričio 23d.
 8. 18 taškai
  Rokas

  Kokie papildomi failai yra draudžiami?

  Kokie papildomi failai yra draudžiami? Visi papildomi (ne originalūs) „GTA SA“ žaidimo failai, kurie suteikia pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus yra draudžiami. Naudojant tokius failus žaidėjai yra baudžiami kaip už sukčiavimą (kt. čytinimą). Kas yra papildomas failas? Tai atitinkamas failas (.cs, .exe ir t.t.) kuris žaidime suteikia naujas, arba modifikuoja esamas galimybes. Kaip atskirti papildomą failą, kuris suteikia pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus? Tai failai, kurie suteikia žaidėjui atitinkamą pranašumą atitinkamomis situacijomis prieš tuos žaidėjus, kurie tų failų nenaudoja. Pavyzdys nr. 1 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris rodo kitų žaidėjų vardus iš betkokio atstumo. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą gali lengvai nustatyti kitų žaidėjų lokaciją. Pavyzdys nr. 2 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris panaikina atitinkamas gamtos objektų (medžių, krūmų ir pan.) tekstūras, pvz. lapų. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą gali lengviau nustatyti žaidėjų ar paslėptų prizų lokaciją. Pavyzdys nr. 3 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris pakeičia orą serveryje, kaip pvz. iš nakties į dieną ir atvirkščiai. Pranašumas: Diena visos objektų tekstūros yra šviesesnės, todėl lengviau yra pastebėti kitus žaidėjus ar objektus. Diena pakeitus tik dienos dangų į nakties dangų lengviau pastebėti žaidėjus ant pasatatų. Pavyzdys nr. 4 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris padidina kadrų per sekundę skaičių (kt. FPS), kuris yra rodomas žaidėjui. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą klaidina kitus žaidėjus, nes yra viršijami normalūs žaidimo sichronizacijos limitai. Dėl šios priežasties žaidėjo judesiai nėra sichronizuojami tinkamai ir žaidėjai, kurie turi mažesnį kadrų per sekundę (kt. FPS) skaičių nemato dalies judesių, kuriuos mato žaidėjai turėdami nenormalų (>103 FPS) kardrų per sekundę (kt. FPS) skaičių. Pavyzdys nr. 5 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris keičia tr. priemonės formą. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą pravažiuoja pro tokias vietas, pro kurias su originalia tr. priemonės forma nepravažiuotų. Pavyzdys nr. 6 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris panaikinta atitinkamus efektus. Pranašumas: Žaidėjas, kuris naudoja tokį failą panaudodamas narkotikus nemato apsvaigimo efekto ir panašiai, todėl šaudant gali lengviau nusitaikyti, o vairuojant gali tvarkingai važiuoti. Pavyzdys nr. 7 Situacija: Žaidėjas naudoja failą, kuris leidžia važiuoti su tr. priemone neįjungus variklio. Pranašumas: Pasibaigus elektros energijai tr. priemonėje žaidėjas toliau gali sėkmingai važinėti. Visi viršuje išvardinti pavyzdžiai yra situacijos, kurių metu žaidėjai naudodami atitinkamus failus įgauna atitinkamą pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus. Pranašumas nebūtinai turi tiesiogiai kenkti kitiems serverio žaidėjams, pakanka tokių situacijų, kuriose žaidėjas atitinkamo failo pagalba įgauna atitinkamą pranašumą atitinkamoje situacijoje, kurio (failo) pagalba yra pranašesnis už kitus serverio žaidėjus. Tokios situacijos yra priskiriamos sukčiavimui (kt. čytinimui) ir už tai žaidėjai yra blokuojami kaip už čytinimą (kt. sukčiavimą). Greenside administracija, 2019. lapkričio 22d.
 9. 18 taškai
  Random Coverių taip pat pakūriau tad jeigu patiks padarysiu dar
 10. 17 taškai
  More girls Coveriai
 11. 17 taškai
  A little bit of gangsta
 12. 17 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kenshin_YonaKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): Viskas viename.Komentaras apie modifikaciją (nebūtina): Modpack of the century.Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas):Apacioj.Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: Labaj stengeus dariti modpacka sujungeu 50 modpacku i viena, taip pat neimu tiesiog is ruskiu modpacku ir nekeliu ce.
 13. 16 taškai
  Clayton_Manson

  East Nashville Crips

  grybauja shadowas, ka turejau, imeciau @Aurimas_Quantus tu kur mylyj?
 14. 16 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deividas_Meskinis • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Zemaitis_Zmogus • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos Departamento Direktorius • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Neatsakingas požiūris į pareigas : netikrinami pilnai papeikimai taip pat neatnaujinamos darbuotojų bylos • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: "Neatsakingas požiūris į pareigas" • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : 1. Gvidas_Ekstremeg Pažeidimas : be šviesų Įrodymai : https://imgur.com/a/ezGPp6O 2. Johny_Tress Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=iE7O3f3v22o 3. Benito_Cartel Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=re3FdUtryZg 4. Young_Evil Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/6uqiX65 5. Phd_Red Pažeidimas : be šviesų Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=4E59GPoQwpI 6. Egidijus_Keza Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=34jQ7OIR88I 7. Donn_Williams Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://streamable.com/fq20s 8. Semion_Mogilevich Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://streamable.com/hnh3d https://streamable.com/id2bo 9. Donn_Williams Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=5q_S_6XLHfU 10. Valdas_Omega Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=YYJMqbgPoc0 11. Zaher_Kukulis Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://prnt.sc/pi5r4x 12. Zaher_Kukulis Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://streamable.com/zbyfp 13. Ferico_Tornado Pažeidimas : be šalmo Įrodymai : https://imgur.com/a/HN0I8zw 14. Antanelio_Chopperis Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=5QLhMSsiank 15. Tomas_Benz Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/wvvCNef 16. Karolis_Kietaslt Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=0pxjxRBchVU 17. Benito_Cartel Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=PQsK-HBj5Ds 18. Benito_Cartel Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=d_vNbl7T0ig 19. Benito_Cartel Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/tG4dOqG 20. Tadis_Paris Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=IRrpSyv7MHY https://www.youtube.com/watch?v=enyo37dOJHw 21. Ben_Wayne Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=cH9D1hnYXGg 22. Kenshin_Yona Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=Bwxb4bD99NE 23. Paulius_Ltugta Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/iwxJKKs 24. Lukas_Lawson Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/wzo7Ti4 25. Izy_Izy Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/SZy9R1s 26. Egidijus_Keza Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=wROY5zEqckc 27. Red_Arnis Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://streamable.com/hljll NESUTVARKYTOS DARBUOTOJŲ BYLOS: 28. Ferico_Tornado Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/whQNgBW 29. James_Panzer Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/nLj7VN0 30. Red_Arnis Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/M981xNX 31. Ben_Wayne Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/A3fqHrR 32. Donn_Williams Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/XesZkDZ 33. Benito_Cartel Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://imgur.com/a/XesZkDZ 34. ??? Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.part.lt/img/283bbb16f6c62949dcdc80af413bd5e8543.png 35. Balan_Possui Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=HgSQxoKmX9U 36. Red_Arnis Pažeidimas : be diržo Įrodymai : https://www.youtube.com/watch?v=P7KAQXe1ggY
 15. 15 taškai
  Roki_Reider

  Prisistatau Roki_Reider

  • Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Roki_Reider• Jūsų tikrasis vardas: Emilijus• Jūsų amžius: 15• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Sveiki esu 15 metų vaikinas iš Šilalės, mėgstu kompiuterinius žaidimus kaip ir dauguma jusų, esu draugiškas, bet draugų daug neturiu. Hobiai tai paprasti futbolas, ir žaidimai. Laisvalaikį dažniausiai praleidžiu prie kompiuterio ir mokydamasis, Turiu katę vardu Čika. Sampa pradėjau žaist kažkur nuo 2015 metų, o greenside pradėjau nuo 2016 metų, apie šį projektą išgirdau iš draugo Marcus_Sullivan.• Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/41kQmWi
 16. 12 taškai
  Tony_Express

  Komunikabilūs orangutangiukai

  Gauja tapo oficialia. Lyderis privalo susisiekti su manim.
 17. 12 taškai
  Bob_Winters

  Bob_Winters užblokavo Jeff_Boyka

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bob_Winters• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jeff_Boyka• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (smooth cam ar kažkas panašaus)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/z4jrc + https://streamable.com/zess1
 18. 11 taškai
  Sveiki atvykę į Policijos Departamento darbo informacijos temą. Šioje temoje trumpai pristatysiu esminius, su darbu susijusius dalykus. Kaip ir kiekvienas darbas, departamentas turi savo discipliną (t.y. taisykles, pareigybes ir t.t. ) Darbo taisyklės: 1. Privaloma paklusti vadovybei bei vadovybei priskiriamiems darbuotojams (t.y. spec būrys). 2. Privaloma laikytis visų serveryje/forume nustatytų taisyklių. 3. Darbo metu TeamSpeak programa yra privaloma (privaloma būti pagrindiniame kanale ir girdėti, kas yra sakoma). 4. Per savaitę privaloma pradirbti 420min. Tikrinimai vyksta trečiadieniais ir sekmadieniais (iki trečiadienio 23h privaloma pradirbti 180minučių, iki sekmadienio 23h privaloma būti pradirbus 420min). 4.1. Išimtis daroma užpildžius neaktyvumo anketą. 5. Privaloma elgtis pagarbiai su kolegomis ir serverio žaidėjais. 6. Draudžiama palikti nusikaltelį be pareigūno priežiūros. 7. Kiekvienam įtarimui yra privalomi įrodymai. 8. Draudžiama rakinti žaidėjus prie pinjatos bei bausti už K.E.T. pažeidimus, jeigu žaidėjas bando ją pasiekti. 8.1. Taisyklė negalioja, jeigu K.E.T. pažeidimai daromi ne šalia pinjatos. 9. Draudžiama naudoti PD skiriamus ginklus ne pagal paskirtį. 10. Draudžiama naudoti VIP/ADMIN komandas ne pagal paskirtį. 11. Privaloma laikytis K.E.T. 11.1. Negalioja, jeigu naudojami šviturėliai. 11.2. Saugos diržas yra rekomenduojamas, tačiau neprivalomas (tik pareigūnams). 12. Šviturėliai turi būti naudojami pagal paskirtį (t.y. grobimas, iškvietimas, nusikaltėlio gaudymas ir t.t.) 13. Privaloma laikytis nuostatose nustatytos tvarkos - nuostatos. 14. Visada išteisinti DP/DPP, GP, serverio savininkus. 15. Grobimo metu darbuotojas turi kuo greičiau pasiekti bazę bei paklusti atgrobimo operacijai vadovaujantiems asmenims. 16. Draudžiama šaudyti be jokios priežasties (tinkamos priežastys: bėgimas nuo teisėsaugos, atsišaudymas ir t.t.). 17. Privaloma išteisinti naujokus iki 500xp. 17.1. Taisyklė negalioja, jeigu žaidėjas piktavališkai nesilaiko pareigūno nurodymų. 18. Draudžiama bausti žaidėją už tą patį nusižengimą kelis kartus. 19. Draudžiama bausti, tikrinti žaidėjus, kurie yra AFK režime. 20. Draudžiama bendradarbiauti su gaujos nariais, palaikyti bet kokį ryšį. 21. Neturint įrodymų, galima nuimti žaidėjui įtarimą. 22. Gavus papeikimą, įrodymus/pasiaiškinimą būtina pateikti per 24 valandas. 23. Norint užsiimti savo norima veikla, kuri nėra susijusi su darbu, privaloma atsiklausti firmos vadovo. 24. Jeigu žaidėjas nesusimoka baudos iš pirmo karto - galima jį vežtį į kalėjimą, tačiau nėra draudžiama baudos siūlyti ir daugiau kartų, jeigu žaidėjas paaiškina, kodėl nepavyko sumokėti iš pirmo karto. 25. Draudžiama siūlyti baudą gaujiniui. 26. Draudžiama duoti nusikalteliui pinigų, jog susimokėtų baudą. 27. Draudžiama turėti nelegalių/pavojingų prekių. 28. Draudžiama duoti baudą, jeigu žaidėjas elgiasi kenkėjiškai, įžeidinėja ar keikiasi. 29. Draudžiama rakinti ligoninėje. 30.1. Negalioja, jeigu žaidėjas tyčia ten patenka ( nusižudo, nubėga pats ). 31. Privaloma išdirbti pasirašytą darbo sutartį. 31.1. Negalioja perspėjus vadovą, dėl rimtų priežasčių. 32. Jeigu sugautas žaidėjas neblaivus, draudžiama leisti sėsti jam už vairo. Pareigūnas privalo iškviesti medikus ir liepti išsiblaivyti arba kviesti taksi. 33. Draudžiama gaudyti, tikrinti gaujinius, likus iki zonos 5 minutėms. 33.1. Jeigu gaujos nariai šaudo į civilius, pareigūnus - šios taisyklės galima nesilaikyti. 34. Dėti stars už bėgimą galima tik tada, kai žmogui yra uždėtas sekimas bent 30s arba yra uždėtas stabdymas (su H). 34.1. Atsirakinimas su viela traktuojamas kaip bėgimas. 35. Už tyčinį ESC galima dėti /ita, kai žaidėjas būna nuspaudęs ESC ilgiau nei 30s. 36. Draudžiama skelbti viešai, kad pareigūnai dirba (skelbimų kontora, /s, /v ir visi kiti šaltiniai). 37. Norint prašauti bėglio tr. priemonės ratus, visų pirmą turi būti uždėtas stabdymas (H) bent vieną kartą. Darbo laikas: • Darbo laikas firmoje neegzistuoja. Darbuotojai nuolatos privalo palaikyti tvarką miesteliuose, laisvo laiko galima paprašyti firmos vadovybės. Transportas: Ginklai: Apranga:
 19. 11 taškai
  Visu pirma, kaip ir minėjau, atrankos tipas šį kartą buvo kitoks, nei būna vykdoma įprastai. Tavo anketa buvo įkelta dar vakar, kuomet dauguma buvo užpildę visiškai nesilaikant anketos pildymo formuluotes ir tiesiog didžioji dalis pildžiusiųjų kopijavo vieni kitą, taip pat - tavoji anketa buvo tarp jų, kadangi užpildei įprastą šabloninę anketą. Šiandien rašydama analizę aš prisijungiu į forumą ir ką tuomet matau, tavoji anketa yra visiškai kitokio modelio, nei buvo prieš tai užpildyta. Taip, šį kartą anketa paredaguota buvo taip, kaip reikėjo. Bet iškyla kitas klausimas, kodėl iškarto nebuvo perskaityti reikalavimai, ko reikia norint užpildyti anketą ir kaip ji turi atrodyti? Ir kalbant apie redagavimo laiką, yra nelogiška paskelbti vienokį atrankos anketos tipą ir pamačius kitų anketas, redaguoti savąją. Parašiusi analizę prirašiau tave prie tų asmenų, kurie buvo užpildę neteisingu šablonu, tačiau dėl tavo redagavimo skliausteliuose ir buvo nurodyta, jog anketa redaguota per vėlai ( kelios valandos iki atrankos užsirakinimo). Žinoma, nebuvo taisyklės nurodančios tikslaus redagavimo laiko, kaip kad darydavau anksčiau, tačiau vadovaujantis logika galima susivokti, jog nesąžininga kitų atžvilgiu būtų tiesiog likus kelioms valandoms iki užsirakinimo, pasižiūrėti kitų užpildytas anketas, pakeisti savają ir piktintis, jog nepatenki. Kiekvienas užpildęs galėjo taip padaryti, tačiau manau kiekvienas suvokia, jog tai nėra nei sąžininga, nei logiška. Šį kart nenorėjau nustatinėti jokių laiko rėmų kaip penkiolika ar dešimt minučių redagavimui, bet manau turite susiprasti, jog ne praėjus vos ne visai parai reikia redaguoti anketą visiškai nuo nulio.
 20. 11 taškai
  Laurynas Leigon

  Prisistatau Roki_Reider

  Labas, dėkui kad pasirodei save, nes dabar žinosiu kas toks atvarys mane sumušt. Sėkmės tau serveryje, jeigu ko reiks būtinai rašyk padėsiu iš kioskelio nusipirkt jogurto
 21. 10 taškai
  Jackie_Sweet

  Komunikabilūs orangutangiukai

  K O M U N I K A B I L Ū S O R A N G U T A N G I U K A I Viskas prasidėjo viename iš San Fierro miesto barų, netoli Chinatown. Jame įėjo trys stroikėse dirbantys darbuotojai - Onyx, Laurynas ir Troy. Būdami 17 - likos, jie buvo išmesti iš mokyklos dėl savo elgesio. Nuo to laiko, jie į mokyklą nebegrįžo ir susirado stroikėse 3 metų darbą. Dažniausiai, po darbo, jie mėgdavo išeit į barą bei truputį išgerti. Vieną vakarą, prisimindami savo liūdną vaikystę, jie pagalvojo, kad reiktų jiems turtingesnio gyvenimo bei pasiūlė įkurti nusikalstama grupuotę. Troy augo viename iš pavojingiausių rajonų San Fierro mieste bei pažinojo daug kitų gaujos gangsterių. Laurynui ir Onyxui ši idėja patiko. Troy susikvietė savo draugus iš kitų gaujų bei surengė pirmą apiplėšimą. Apiplėšė vieną iš San Fierros bankų, iš kurio uždirbo nemažai. Jau nuo to laiko, suprato, jog tokia veikla gali būti labai pavojinga jų gyvenimui, tačiau ir labai pelninga. Jie suprato jog reikia savo grupuotei sugalvoti pavadinimą. Laurynas anksčiau nervindavo kitus, prašinėdamas ištarti Komunikabilūs orangutangiukai. Todėl prisimindamas dar kartą, jis pasiūlė pavadinti tokiu pavadinimu grupuotę. Buvo sukurta nauja grupuotė ir nuo to laiko, jie manė, kad bankų plėšimai gali atsibosti bei gali vėliau būti plėšimas nebepelningas. Todėl, jie pradėjo stumdyti narkotinės medžiagas bei ginklus į visus pasaulio kraštus. Tačiau, ši nusikalstama grupuotė daro ir gerą darbą. Pusę uždirbamų pinigų, jie aukoja Amazonių degančių miškų gelbėjimui. L E A D E R S Troy Wyatt Onyx Smoker Laurynas Leigon
 22. 10 taškai
  Yellow Cab - Viena svarbiausių firmų serveryje. Firmos paskirtis vežioti žmones iš vietos A į vietą B. Reikalavimai norint patekti į Yellow Cab firmą: - Turėti 4,000 bendrosios patirties taškų. - Turėti mašinos teises. - Turėti galiojantį medicinos pažymėjimą. - Turėti TeamSpeak3 programą ir pageidautina mikrofoną. - Žinoti darbo taisykles ir darbo informaciją. Yellow Cab firmos taisyklės: 1. Per dieną privaloma pradirbti 60 min, per savaitę 500min. 2. Norint užsiimti saviveikla būtina būti pradirbus 130 min. Norint užsiimti saviveikla reikia persirengti į paprastus drabužius. Privaloma dirbti jei niekas neima iškvietimų. Nesvarbu ar pradirbęs 130min ar ne. 3. Įsidarbinus į firmą privaloma išdirbti darbo sutartyje nurodytą laika. Neišdirbus jo būsite įrašytas į gėdos stulpą. 4. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančių modifikacijų 5. Budėjime AFK būti galima iki 5 min. 6. Draudžiama buginti darbo statistiką ( pinigų gražinimas už pavežimą, AFK lentelės išjunginėjimas stovint vietoje) 6.1. (AFK lentelės išjunginėjimas stovint vietoje) Išimtis jei taksistas stovi budėjime. 7. Draudžiama vežioti žmones ant mašinos stogo. 8. Draudžiama žaidėjus vežti nemokamai. 8.1. Nemokamai galima vežti naujokus iki 1,500xp ir bendradarbius. 9. Draudžiama iškrauti lagaminėlius sėdint mašinoje. 10. Draudžiama darbo racijoje ( /r ), keiktis, skelbti skelbimus, pyktis su bendradarbiais, "spaminti", įžeidinėti. 11. Darbo metu draudžiama dirbti AFK ofise. 12. Draudžiama būti gaujose neužpildžius gaujos sutarties. 13. Draudžiama lysti į zoną su darbine apranga. 13.1. Išimtis jei ten yra klientas, arba ten vežate klientą. Bet nuvežę iš ten pasišalinate. 14. Privaloma klausyti aukštesnio rango darbuotojų ir valdžios atstovų. 15. Pagarbiai bendrauti su klientais ir kitais serverio žaidėjais. 16. Baigus darbą privaloma sunaikinti transporto priemonę ( /sunaikinti ) 17. Su savimi galima turėti ginklus, bet juos galima naudoti tik savigynos atveju. 18. Darbo metu privaloma būti pagrindiniame TeamSpeak3 darbo kanale (nebent nėra valdžios). 19. Privaloma laikytis KET taisyklių vežant klientą. 20. Pildant anketa į darbą forume, turite 10 minučių nuo anketos paskelbimo į redagavimo priežastį įrašyti „CabbieSultanTaxi“. 21. Išvažiuojant iš bazės privaloma uždaryti bazės vartus. Yellow Cab firmos TeamSpeak3 taisyklės: 1. Draudžiama keiktis, įžeidinėti TeamSpeak darbo kanaluose 2. Draudžiama dalinti darbo kanalo slaptažodžius nedirbantiems firmoje. Esant reikalui prašykite move Taksistų darbo komandos: Darbo transportas: „Cabbie" Maksimalus greitis 135km/h „Taxi" Maksimalus greitis 137km/h „Sultan" Maksimalus greitis 160km/h Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadieniais nuo 09h iki 22h Šeštadienis - Sekmadieniais nuo 10h iki 21h Pasilieku teisę redaguoti temą. © Martin_Gossard
 23. 9 taškai
  Sveiki, sumaniau atidaryti savo avatarų galeriją, kurioje pasistengsiu kelti forumo avatarus. Šį kartą temą parinkau pats, bet į pasiūlymus žadu taip pat atsižvelgti. Tam jog tema išliktu tvarkinga komentuoti joje bus draudžiama. Tai pirmas kartas kai darau kažką panašaus, todėl jeigu daug kam patiks pasistengsiu avatarus kelti kuo dažniau. Norint atsidėkoti už jums patinkantį avatarą ir duodant šiek tiek motyvacijos galite tai padaryti paspaudus mėlyną širdutę Panelės
 24. 9 taškai
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matthew_Bennett • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Florencijos_Zvejys • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:FPS unlock • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :logai
 25. 9 taškai
  Edvis Gaming

  Peikiu Medikų direktorę Lelia_Dipsis.

  Šioje situacijoje visi po truputį kalti. Direktorė kalta už savo šiokį tokį neatidumą nepateikiant raštiškai tokios taisyklės, o papeikimo autorius taip pat kaltas, jog pats suvokia savo nepatekimo priežastį, tačiau vistiek ieško kaltų, kur nematau tame prasmės. Pats asmeniškai buvau žvilgtelėjęs į pildančiųjų anketas ir puikiai pamenu, jog prieš tai atrankoje reikalaujamą CV laišką buvai pateikęs anketos formatu ir likus kelioms valandoms iki atrankos pabaigos ją visiškai perrašei, tad vien dėl šios priežasties būtum automatiškai atmetamas. Direktorė baudžiama nebus, tačiau bus pasikalbėta žodiškai, jog tokios ar panašios situacijos nepasikartotų ateityje.