Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.11.24 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gvidas Ham • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Tiesiog paprastas dalykas dienos užduočiai, kuris verstų kas dien jungtis į serverį, bei bent jau atlikti paskirtą užduotį, už kurią tarkim galima gauti pinigų arba kreditų, 50:50 tikimybė. Pinigai manau vienos užduoties tai neviršytų 3.000€, o kreditų tarkim nuo 10 iki 50 per užduotį. Užduotį galima net gi sieti su būsimais verslų atnaujinimais, arba dabartiniais, ten tarkim kaip išvalyti patalpas, o iki tol reikėtų apsilankyti krautuvėlese bei nusipirkti švaros prekių, kitoj krautuvei kokį apsauginį kostiu
    6 taškai
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Darius Piktas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas toks; Fūristai, tolimų kelių reiso vairuotojai. Pats esu fūristas šiuo metu ir tikrai pastebėjau kad tiek man elektra ir tiek alkis tikrai greit pradingsta kaip tolimus reisus važiuoti tenka. Maistas yra apribotas o iš darbo pelno tikrai fūristai nori kuo daugiau ir mum sustoti į Picerija ar Kioska, kviesti Picerininka, arba teršti miesta kad pasikrauti elektros arba Mechanikų specialybes žmogu kviesti tikrai nėra laiko, nes vien kiek sugaišim laiko jų laukdami, tą laika galėtume krovi
    6 taškai
  3. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Tavo_Lilė *Jūsų Vardas realybėje : Lijana *Jūsų amžius : 16 *Miestas iš kurio esate : Kaunas *Jūsų kontaktiniai duomenys : pff *Jūsų charakterio bruožai : Kur ginčai- ten aš arba kur aš- ten ginčai x) *Jūsų pomėgiai : Sportas,draugai, muzika *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Krepšinis *Ar turite merginą/vaikiną? : Ne *Ar turite brolių arba seserų? : Turiu x) *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Neturiu *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Per draugus. *Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma
    5 taškai
  4. Žinau bus daug policijos verkimu, bet noriu pasidalinti Nortenos veiksmu kaip mes baudžiam teisėsauga
    4 taškai
  5. Ignaz Lucchese

    PICIORKAI

    Piciorkų daina: Viskas prasidėjo 2015 rudenį, kai Ignaz_Lucchese tuo metu žinomas Picerijos direktorius įsigijo peilį iš Gaisrininkų. Nuo tada pagrindinis piciorkas Ignaz siautėja pjaustydamas kiekvieną užsitarnavo nepagarbą. Neseniai atsirado gauja, - Piciorkai -. Ignaz vienintelis buvo diskriminuojamas nes vienintelis serveryje kėlė nesantaiką, taigi jis nusprendė įkurti visą piciorkų grupuotę. Ir supikdyti dar labiau civilius. 2015 metų rugsėjo mėnėsį grupuotę jau sudarė 5 pagrindiniai piciorkų šeimos atstovai, bei 2 turintys ryšių su šia grupuote, laukiantys kol vieną dieną jie
    4 taškai
  6. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Larry_Hudson Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2015-11-24. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Gal kokius 3-4 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Iš savo draugu, iš supergames.lt svetainės ir panašiu vietu. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes čia unikalios yra sistemos, draugiška kompanija ir panašei. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Nevisas bet kelias jau esu užduotis užbaiges. Nelabai sunkiuos, bet jei reikia pasiklausiu kitu
    3 taškai
  7. Gyvenime nesu girdėjęs geresnio atmazo "šaudžiau į mentą, bet nenorėdamas, nešaudžiau, man tiesiog netyčia caps lock pasispaudė ir nusitaikė į tave". Jūs bent patys perskaitot tai ką parašot? Komikai... Situacijoje pavaduotojas elgėsi kompetetingai, viskas teisinga, nes akivaizdu, jog papeikimo autorius bandė apeiti taisykles tūpais atmazais. Pavaduotojui: negali būti tokių išteisinimo priežasčių kaip ".". Turi būti parašyta konkrečiai, ne ant prikolo sistema padaryta juk. Taip teršiantys mano temas bereikšmiais pranešimais, stūmimais - prisėsit ant medinių gėdos stulpų.
    3 taškai
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Cristian_Toreno • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, jei žaidėjai pamato čyterį jį praneša /padmins, bet įsivaizduokit situaciją jai čytina adminas, jis iškart pamatęs, kad jį praneša išjungs čytus arba atsijungs, taigi siūlau komanda /cytas, /cyt arba /cyteris V_P, jai tai bus praneštas adminas jis pats savęs nematys,( žinoma būna išimčių kai būna vienas kitas adminas, draugelis kuris viens kitams gali pranešti jei jį praneša į čytus), jai tai bus paprastas žaidėjas visi adminai tai matys. Visgi /padmins yra naudojamas kai žaidėjai kreipiasi pagalbos, o
    2 taškai
  9. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Daims • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Visi žino, kad yra toks dalykas kaip darbo patirties taškai. O kas tai yra nevisiems. Darbo patirties taškai parodo jūsų lygį ant kiek jus žinot tą ar ana darbą. Trumpai pasakius ko didesnis darbo patirtis tuo tu esi labiau patyręs. Siūlau kažkaip įgyvendinti įdėja, kad darbo patirtis ne tik butu skaičia, bet kad nauda iš to butu. Pvz:. aš tarkim dirbu fūristu. Ir tarkim pasiekęs 30,000 darbo patirties aš gaučiau darbo bonusą visam laikui. Pvz:. Kas 10,000 darbo patirties +1eur prie algos
    2 taškai
  10. Savokos kurios bus trumpinamos STOCK - Nuotrauką iš kurios daromas darbas PS - PHOTOSHOP Atsiskaitymai Parašas - 3 REP Avataras - 2 REP [Kol kas darbai tik tokie] Taisyklės PRIVALOMA ATSISKAITYTI UŽ ATLIKTĄ DARBĄ NEFREEPOSTINT TEMOJE, NEBENT TIK UŽSISAKOT DARBĄ PRIVALOMA UŽPILDYTI VISUS LAUKELIUS, UŽSISAKANT DARBĄ. [Nebent to neprivaloma] Darbuotojai Manuelis_Noriega Anketa Koks tai būtų darbas(Avataras,parašas..) ? : Stock'as (BŪTINA ĮKELTI) ? : Darbo dydis ? : Tekstas ? : SUBtekstas ? : Ar paspaudėt patinką ant šio pranešimo? ( priva
    2 taškai
  11. Už, asmeniškai nedirbau šio darbo, bet manau jog fūristai važinėja daug jiems turėtu būti toks dalykas kaip atskira degalinė, patogumo principui.
    2 taškai
  12. Nėra čia jokių problemų, viskas švariai. Tik nesuprantu ko tas street'as laisvas paukštis vaikščiojo nesurakintas. Šturmas neprivalomas ant poros civilių, tik ant gaujinių.
    2 taškai
  13. Sveiki visi! Taigi aš esu Gedas, man yra 19metų. Samp žaidžiu nuo 12,gal 13metų amžiaus (Su pertraukomis) per visa šį ilgą laika, teko patirti daug... Pirmasis serveris - Pirmasis serveris buvo vienas iš daugelio tuometu nepopuliarų, bei mažai žinomų serverių Lietuvoje. Tame serveryje žaisdavo vos 10-15 žmonių,tačiau išmokti samp pradmenys tokiame serveryje buvo pats tas. Ten pražaidžiau galbūt plius minus savaitę laiko, išmokęs dauguma samp pradmenų , užsimaniau ieškoti kažko naujo, kažko gyvesnio ,bei įdomesnio ir radau... Kelias link pagrindinio administratoriaus viename iš pirmū
    1 taškas
  14. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Gabriele_Weed *Jūsų Vardas realybėje : Gabrielė *Jūsų amžius : pokolkas 15 bet greit 16 nusimato *Miestas iš kurio esate : Mažeikiai *Jūsų kontaktiniai duomenys : Šio metu nekontaktuoju. *Jūsų charakterio bruožai : Užsispyrusi, draugiška(kartais paprikol), ​su savo nuomone, kartais išplaukiu , atkakli, atlaidi, atvira, kartais biškuti išdidi, linksma, nuoširdi, supratinga, tvirta, švelni bet tuo pačiu ir įžūli *Jūsų pomėgiai : Skaityti knygas, kalbėt per ts, normaliai palošt (nesvarbu ar su kompiuteriu ar kažką tai relybėj),
    1 taškas
  15. *Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Georgio_Armani *Jūsų Vardas realybėje : Edvinas *Jūsų amžius : 16 metų *Miestas iš kurio esate : Vilnius *Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype - suzu985 *Jūsų charakterio bruožai : Rimtas, sažiningas, atsakingas, darbingas. *Jūsų pomėgiai : Turnikas *Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : StreetWorkout *Ar turite merginą/vaikiną? : Neturiu *Ar turite brolių arba seserų? : Brolį *Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Katiną *Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Supergames.lt *Ko siekiate realiame pasaulyje? : Ko įlg
    1 taškas
  16. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kazuto_Kirigaya • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau į /slepti komandą įdėti Taksistų budėjimo žinutes, kad jas galėtum išjūngti, man pavyzdžiui visiškai nerūpi, kur jie budi, ir labai įkiru, kad kas tris minutes rašo į čhatą. (nebūtina) ___________________________________________________________________________________________ Dar siūliau panaudoti Viela kažkokiam dalykui, taigi štai mano įdėja: Viela galimą būtų naudoti atntrankių atsirakinimui, pavyzdžiui: Nusiperki Vielos parduotuvėje, ir po kažkiek laiko tave surakina pareigūnas, tau b
    1 taškas
  17. -Anketos šablonai- Modifikacijos pasidalinimo anketa *Jūsų Vardas_Pavardė : Amandas_Hernadez *Kokia tai modifikacija [Mašina, Skin ir t.t.]? : ENB,PED ir t.t *Modifikacijos Nuotrauka/Video : *Parsiuntimo nuoroda : Rašykit i až
    1 taškas
  18. Modifikacijos pasidalinimo anketa *Jūsų Vardas_Pavardė : Cristian_Toreno *Kokia tai modifikacija [Mašina, Skin ir t.t.]? : Ginklų modifikacija. *Modifikacijos Nuotrauka/Video : Gražūs graffiti ginklai : Spaz : http://www.part.lt/img/cc0d74985066ba1e7da1071b681987b1918.png MP5 : http://www.part.lt/img/c653f54a4d78a0740e033da72b80066a790.png ir kiti ginklai : *Parsiuntimo nuoroda : http://adf.ly/pzj7d
    1 taškas
  19. labiau sutinku su 2 įdėja, nes dabar gali atsitikti taip, kad draugai saviems praneša ir taip gaunas niekas stengiasi nepasigauti. Už
    1 taškas
  20. Tai, kad eventas jau buvo pasibaigęs. Pasitikrink laiką.
    1 taškas
  21. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :And_Miami • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Ethan_Taylor • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas(auto c-bug ar kažkas panašaus,žiūrėti nuo 1:20) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=f_dokllCMxM
    1 taškas
  22. 1 taškas
  23. Sveikas štai ir darbelis. 3 reputacijos
    1 taškas
  24. Edgaras_Mix.

    PICIORKAI

    Juokdarių rinkinys serveryje atsirado. Nenorėkit, kad tokie kaip " Kileriukai " vėl sugrįžtų, nes begsit iš čia kaip Finleriai, fakeriai visokie, kurie irgi taip skaldė prikolus ir ardėsi serveryje. Išsišokėlių šis serveris nemgėsta Čia jums ne šuds serveris, dėmėsio nedalinam:)
    1 taškas
  25. ir vel juda krumai ir vel sukasi malunai kaip gera ir smagu.
    1 taškas
  26. Dėkoju? :]] Žaidėjas yra įspėjamas žodiniu įspėjimu už (Double post) Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  27. Stora boba kaip kalade kas norėjo tas ir bade pats ten buvau. Kiparisas žalias visas o po juo beždžionės *KEIKSMAŽODIS* bliauna ožiai. Čia tau daina nuo manes ir Maksim :* Žaidėjas gauna vieną ispęjimą, už: Keiksmažodžius.
    1 taškas
  28. Malonu ir man tačiau aš ne fake. Dar faktas kad ne iš pačiu Mažeikių o iš šio rajono tai nestradalink nes vistiek save laikau Mažeikiške.
    1 taškas
  29. Štai jūsų darbas buvo malonu bendradarbiauti. Aišku jei ką norite keisti rašykite. Iš jūsų prašyčiau + 2reputacijos ]
    1 taškas
  30. Dėkui wisiem. Dėl keiksmažodžiu biškuti nesivaldau soriuks
    1 taškas
  31. Martynas

    Dėl pinigų.

    Sveikas, tema nusiųsta Administracijai, gavęs atsakymą susisieksiu privačiai.
    1 taškas
  32. Kiekvienam serverių yra tai, kad šaudyti į bet koki civilį yra draudžiamą, manau ne pirmas tau projektas, ir labai gerai žinai apie taisyklės. Tiesiog, kad šaudai į policijos pareigūna, ar civilinį žaidėja tu ne gali, nes kiekvienas žmogus nori žaisti saugiai. Kaip ir realybėje neleidžiama šaudyti į civilius ar į pareigūnus, tai čia taipogi turi laikytis šio serverio taisyklių. Demonstruoti ginklą aplamai manau yra negalimą, tik tam vietose, tačiau manau visada tu viešai demonstruoji ginklus viešai. Vienas dalykas, kad čia pareiškimas yra bereikšmis kaip kiti forumo nariai parašė, nes už ką či
    1 taškas
  33. Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Cristian_Toreno 2. Paspaudėte LIKE ant šio posto[Privaloma]?: taip
    1 taškas
  34. Nu ir aš papostinsiu "Gamta" tipo graži pas mane
    1 taškas
  35. Sveikas, blogai įkelta modifikacija arba failų trūkumas.
    1 taškas
  36. Sveikas, šią problemą galima susitvarkyti naudojant "cmd" (tikslaus kodo nežinau, tačiau internete turėtų būti pavydžių), arba gali persirašyti win.
    1 taškas
  37. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Riot_King Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo šiandien, tiksliau 2015 - 11 - 21 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Pirmas mano serveris, tačiau gta san andreas esu perėjas ir anksčiau. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Per skype parašė draugas ir paklausė ar žaidžiu sampą, tada pasakiau kad ne, nes tuo metu nežaidžiau, ir jis man pasiūlė pradėti žaisti, bet serverį siulė kitą, pradėjau ieškoti ir radau jus internete. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nėra tikslios priežasties, gal dėl žaidėjų kie
    1 taškas
  38. Sveikas, tema užpildyta ne ten, kur yra reikalaujama. Prašau šią temą ištrinti ir informaciją pagal anketos šabloną parašyti čia : http://greenside.lt/index.php?/topic/14021-apgavyst%C4%97s-atveju-parai%C5%A1k%C4%85-pildyti-%C4%8Dia/
    1 taškas
  39. wow <3 tikras meninikas būsi omg pavydžiu, kad taip gražiai pieši'
    1 taškas
  40. Taigi kaip žinai turiu savo MODIFIAKCIJOS parduotuvėlę ir nusimanau kaškiek apie jes tavo modifiakcija yra prastos būklės nenoriu tiek daug peikti bet tiesiog pasakysiu tia jog jei tavo kompiuteris yra lievas kaip sakoma turiu tau gerą dalykąturiu pats lievą kompiuterį irturiu ENB labai aukštos klasės kur obijaktai atsispinti taigi http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/60066-enb-series-medium-pc.html štai modifiaikacija srr už klaidas rašau greitai tad jei naudosi sėkėms.
    1 taškas
  41. Martynas

    Pinigų gražinimas

    Sveikas, pinigai bus pervesti į tavo banko sąskaitą valandos ar dviejų bėgyje. Atsiprašome už patirtus nuostolius, pasistengsime, jog šis asmuo nebeturėtų galimybės apgaudinėti žmonių.
    1 taškas
  42. Sveikas, tau pinigus asmeniškai pervedžiau į banko sąskaitą ir grąžinau patirtus nuostolius. Jei tu juos vėl praganei ir dabar bandai iš to pasipelnyti, padėti negaliu.
    1 taškas
  43. Sveikas, FPS drop'as gali priklausyti nuo daugelio faktorių. Keletas būtų : didelis įsirašytų modifikacijų skaičius, kuris labai apkrauna žaidimą, silpni kompiuterio duomenys ir kita. Kad ir kaip bebūtų, siūlyčiau švariai išsivalyti kompiuterį, ištrinti tą patį SA:MP'ą ir pabandyti jį įsirašyti iš naujo. Asmeniškai nesu naudojęs jokių FPS boost programų ar jų alternatyvų, tačiau jei yra kitas būdas padidinti FPS, susisiekite su James_Stephen privačiai.
    1 taškas
  44. Sveikas, parašyk savo PC duomenis man į privačią žinutę, jog susidaryčiau pradinį pagrindą dėl ko tavo FPS gali būti mažas. Jei yra žmonių, kurie žino kitų būdų, kaip būtų galima padidinti FPS, susisiekite su James_Corleone privačiai.
    1 taškas
  45. o kdl asil.as įžeidimas? nrml gyvūnas gi
    1 taškas
  46. Rozine_Blondine

    Dovanoju namą

    Rozine_Blondine Noriu namo, kad tūrėčiau kur susidėti batelius.
    1 taškas
  47. Išties man tirkai patiko GreenSIDE.LT projketui tavęs reikėtų manau kaip mapperio tik pakalbėk su Roku arba Aivaru manau priims tave.
    1 taškas
  48. Taigi Modifkacijų Ieškojimo Ritmas surado sau maloniai nustebinusį darbuotoją jis yra Ignas_Magic (Ignas) taigi visi pasveikinkime jį jog atėjo y mūsų parduotuvėlę pasitikite jį su gražia šypsena laikui einant paskelpsime laiką nuo kada dirbs jis ir nepamirškite jei užsisakote prekę būtina paspausti ant mūsų puslapio PATINKA MYGTUKĄ. Taigi Ignai sėkėms tau darbuose linki Modifikacijų Ieškojimo Ritmas / MIR.
    1 taškas
  49. Mes laikinai nedirbame aiu uz supratinguma Dirbsime nuo sekmadienio arba pirmadienio
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.