Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.02.27 visose vietose

  1. 1 taškas
    Amanda_Candy

    Peikiu Amanda_Candy

    Labas, tai šį vakarą vyko du renginiai pirmasis (išlikimas ant mašinos) per jį trukdei vairuotojui, sėdai už vairo, neleidai įlipti jau tada buvai nužudytas įrodymus galite matyti čia. Tuomet per antrąjį (DM 1x1) pradėjai mušti kitus, kadangi nefilmavau įrodymų neturiu, todėl tiesiog nusprendžiau tave pašalinti iš renginio. Nežinau kodėl trukdydamas renginius tu tikiesi jog juose galėsi dalyvauti. Dėl James_Switch neturiu ką daug pridurti, todėl jog aš nemačiau jo besimušančio, o ir daugiau jis netrukdė.
  2. 0 taškai
    Analizė į pervežėjų firmos gretas. Žaidėjų susidomėjimas tikrai nemažas, tai tikrai džiugina mane, bet truputi žaidėjams pakyšo koją anketos klaidos bei aktyvumas. Nieko nelaukiant, todėl skelbiu analizę. Patekę Nerioske_Gamer Mantas_Nepazysti Mantas_Sampxx Tomas_Bielka Jeff_Wilson Sveikinu visus patekusius susisiekite su manimi žaidime, arba TS3. Prieš susisiekiant užpildykite darbo sutartis.
  3. 0 taškai
    Rokas

    Buvę prižiūrėtojų komandos nariai,

    Buvę prižiūrėtojų komandos nariai, Apačioje yra pateikti buvę serverio ir forumo prižiūrėtojai, kurie labai prisidėjo prie projekto plėtros ir visiems šiems asmenims esame nuoširdžiai dėkingi už jų investuotą laiką į mūsų projektą, bei visą tą pagalbą, kurią suteikė mums labai svarbiomis akimirkomis ir pasirinko būtent mūsų projektą eiti tokias svarbias pareigas kaip serverio ir forumo prižiūrėtojas. Edis_Kinston, Nuo 2015/02/19 ėjo atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/04/12 dėl asmeninių priežasčių. Lukas_Fanta, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/04/19 dėl asmeninių priežasčių. Sabas_Brown, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/06/13 dėl asmeninių priežasčių. White_Orange, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2015/06/30 už taisyklių pažeidimą. Arnas_Bulsonas, Nuo 2015/03/29 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/07/28 dėl asmeninių priežasčių. Matt_Inside, Nuo 2015/02/28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2015/10/10 dėl asmeninių priežasčių. Jeremy_Warning, Nuo 2015/06/30 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2015/12/11. Rytis_Bit, Nuo 2015/06/30 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/04/03 dėl asmeninių priežasčių. Menian_Fierro, Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2016/05/18 dėl neaktyvumo. Matthew_Bennett, Nuo 2015/08/10 ėjo tvarkos, emigracijų ir EVENT prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2016/07/03 už taisyklių pažeidimus. Edwa_Nmz, Nuo 2015/09/25 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/07/09 dėl asmeninių priežasčių su galimybę sugrįžti į komandą. Nico_Moretti, Nuo 2016/02/07 ėjo direktorių prižiūrėtojo pagalbininko pareigas. Buvo nušalintas 2016/07/10 už taisyklių pažeidimus. Egidijus_Bumeris, Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos ir emigracijų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/10/07 dėl asmeninių priežasčių. Marko_Escobar, Nuo 2015/02/01 ėjo direktorių ir gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2016/11/24 dėl asmeninių priežasčių. Cristiano_Capelli, Nuo 2015/12/11 ėjo gaujos prižiūrėtojo pagalbininko pareigas. Buvo nušalintas 2017/01/10 už taisyklių pažeidimus. Rage_Assassin, Nuo 2016/08/09 ėjo EVENT prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2017/02/15 dėl asmeninių priežasčių. Edwa_Nmz, Nuo 2016/12/24 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2017/03/23 už neaktyvumą. Matthew_Bennett, Nuo 2017/05/08 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2017/08/20. Marko_Escobar, Nuo 2017/05/18 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2017/08/20. Teddy_Wudson, Nuo 2016/08/09 ėjo EVENT prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2017/09/09 dėl asmeninių priežasčių. Nico_Moretti, Nuo 2016/12/15 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas. Paliko pareigas 2017/12/27 dėl asmeninių priežasčių. Billy_Jack, Nuo 2017/10/19 ėjo direktorių prižiūrėtojo ir pavaduotojo pareigas. Paliko pareigas 2018/04/11 dėl asmeninių priežasčių. Rebeka_Sander, Nuo 2017/12/17 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojos pareigas. Rotacija komandos viduje 2018/03/22. Edvis_Srekas, Nuo 2018/03/22 ėjo gaujų prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Buvo nušalintas 2018/05/15 už neaktyvumą. Karolis_Sudoku, Nuo 2016/03/11 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2018/05/22 dėl asmeninių priežasčių. Rebeka_Sander, Nuo 2018/03/22 ėjo EVENT prižiūrėtojos ir pagalbininkės pareigas. Paliko pareigas 2018/10/11 dėl asmeninių priežasčių. Vycka_Flex, Nuo 2016/11/18 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2018/10/18 už taisyklių pažeidimus. Marko_Escobar, Nuo 2017/08/20 ėjo pagalbininko pareigas. Buvo nušalintas 2018/11/04 už neaktyvumą. Rokas_Lays, Nuo 2018/04/21 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2018/12/09 dėl asmeninių priežasčių. Nico_Moretti, Nuo 2019/01/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/04/24 dėl asmeninių priežasčių. Billy_Jack, Nuo 2019/01/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/04/24 dėl asmeninių priežasčių. Mafijos_Senelis, Nuo 2018/08/21 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/05/03 dėl asmeninių priežasčių su galimybe sugrįžti. Edvis_Gaming, Nuo 2019/03/03 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2019/07/14 Mafijos_Senelis, Nuo 2019/05/12 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/08/31 dėl asmeninių priežasčių. Michael_Pacano, Nuo 2019/02/09 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2019/09/14 už neaktyvumą Forever_Young, Nuo 2019/05/02 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Buvo nušalintas 2019/10/24 už neaktyvumą Edvis_Gaming, Nuo 2019/07/14 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2019/10/24. Tony_Express, Nuo 2019/07/21 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2019/11/21 dėl asmeninių priežasčių. Rebeka_Sander, Nuo 2019/02/03 ėjo projekto administratorės pareigas. Paliko pareigas 2019/12/17 dėl asmeninių priežasčių. Edvis_Gaming, Nuo 2019/10/24 ėjo direktorių prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2020/01/11 dėl asmeninių priežasčių. Dovydas_Weed, Nuo 2019/12/03 ėjo direktorių prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas. Paliko pareigas 2020/01/11 dėl asmeninių priežasčių. Laurynas_Leigon, Nuo 2019/11/28 ėjo gaujų prižiūrėtojo pareigas. Paliko pareigas 2020/02/08 dėl asmeninių priežasčių. Mafijos_Senelis, Nuo 2019/10/15 ėjo tvarkos prižiūrėtojo pareigas. Rotacija komandos viduje 2020/02/24. Egidijus_Keza, Nuo 2016/08/09 ėjo pagalbininko pareigas. Paliko pareigas 2020/02/25 dėl asmeninių priežasčių.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...