Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų nuo 2020.01.27 visose vietose

 1. 23 taškai
  Everett_Sanchez

  Los Santos Crime Family

  Gaujos aprašymas Los Santos Crime Family - naujai įkurta nusikalstama grupuotė, kuri įsikūrė Los Santos mieste. Kiekvienas grupuotės narys, turi vieną užsibrėžtą tikslą - tapti dominuojančia nusikalstama grupuotė pasaulyje. Šios nusikalstamos grupuotės lyderis tikisi, kad šios naujos grupuotės įkūrimas pritrauks daugiau žmonių sprendimus pasukti į nusikalstamą gyvenimą. Nusikalstamame gyvenime netrūksta kovų su priešingos nusikalstamos grupuotės nariais, taip pat nuolat persekioja policijos pareigūnai, kad užtvirtintų miestelio gyventojų saugumą. Tačiau, ši nusikalstama grupuotė stengsis visa tai sugriauti bei bauginti miesteliuose esančius gyventojus. Šios gaujos istorija nėra plati, tačiau viskas prasidėjo nuo Everetto susiklostančio gyvenimo. Dar gyvenimo pradžioje, jo tėvas mirė perdozavęs narkotinių medžiagų bei alkoholio. Everettas pakankamai jaunas, 23 - ejų metų, susidūrė vėl su labai didele problema. Jo broliui diagnozuotas vėžys ir reikalingas pinigų kiekis jo ligos išgydymui. Visą tai išgydyti, Everetto šeimai reikėjo turėti 250 tūkst. dolerių, jo gydymui bei vaistams. Everetto šeima tiek pinigų neturėjo bei manė, kad jo broliui ateis galas. Tačiau, Everettui šovė tik viena mintis, kaip būtų įmanoma greitai užsidirbti tiek pinigų - pasukti į nusikalstamą gyvenimą. Iš pradžių, įstojo į vienos gaujos gretas, kuriame per mėnesį dideliu kiekiu uždirbtų pinigų negalėjo pasigirti. Uždirbo vos 25 tūkst. dolerių. Tačiau po kiek laiko, jo nusikalstamai grupuotei įvyko labai svarbus ir didelis įvykis. Jo gauja suorganizavo plėšimą viename iš didžiausių Los Santos miesto bankų. Tačiau policija buvo netoliese banko ir jie negalėjo greitai veikti bei apiplėšti banko. Tad pasiėmė tiek pinigų, kiek buvo įmanoma. Ir tuo momentu, policijos pareigūno kulka pasiekė jo lyderį bei pataikė tiesiai į krutinę. Lyderis žuvo vietoje, o nebeturėję daugiau ką daryti, gaujos nariai spruko. Visi pasidalino po lygiai pinigų bei tuo metu uždirbo apie 105 tūkst. dolerių. Po pasidalinimo, visi pasuko savo keliais ir daugiau gauja nebuvo atkurta. Tačiau, matant, Everettui, kad trūksta dar nemažai pinigų, nusprendė pats įkurti savo nusikalstama grupuotė, kuri uždirbs pinigus ne tik plėšimais, bet ir pardavinėjant amunicija. - - - - - - - - - - - - - - - - - PAGRINDINIAI DALYKAI, KURIE BŪTINI MŪSŲ GAUJAI : ▲ Turėti ir mokėti naudotis Keybinder programa - ATSISIUNTIMAS ▲ 20 tūkst. patirties taškų ▲ Ginklų licenzija ▲ TeamSpeak 3 programa - ATSISIUNTIMAS ▲ CLEO4 - ATSISIUNTIMAS ▲ CLEO HPskaičiukai - ATSISIUNTIMAS ▲ Žinoti zonų laikus (16.00-17.00 ; 18.00-19.00 ; 20.00-21.00) - - - - - - - - - - - - - - - - - Platesnė informacija apie įkūrimą : Los Santos Crime Family lyderis - Everett_Sanchez.
 2. 23 taškai
 3. 22 taškai
  Rinkimų apžvalga, Atranka nebuvo pakankamai konkurencinga, teko svarstyti apie jos pratesimą – tačiau per paskutines valandas sulaukęs keletos naujų kandidatų nusprendžiau dirbti su tuo ką jau turiu. Ištiesų tikėjausi daugiau susidomėjimo į šios firmos vadovo pareigas, kadangi vadovavimas nėra toks sudėtingas, firma yra neutrali todėl vadovo turinčio griežtą ir rimą žodį - ji nereikalauja. Apie žaidėjus, kurie nebus paminėti prie pagrindinių kandidatų, Pirmasis kandidatas – Laiške rašei jog dingo motyvacija dirbti firmoje po direktoriaus palikimo, būtent dėl šios priežasties turiu abėjonių ar sugebėsi išlaikyti pagreitį vadovaudamas firmai turinčiai tokį susidomėjimą iš serverio žaidėjų pusės. Antrasis kandidatas – Labai sunku suprasti ką nori pasakyti viename sakinyje, sekančiame dar sunkiau apie ką galiausiai rašoma. Didžioji dalis tavo laiško buvo paprasčiausiai kopijuota nuo praeitos atrankos, radau keletą pakeistų žodžių ir tiek. Trečiasis kandidatas – Pasigedau šviežių idėjų, kai kur net išsamumo punktuose, esi ragavęs vadovo duonos, tačiau nemanau jog esi pilnai pasiruošęs paleisti tai ką turi ir pradėti ties kitu. Ketvirtasis kandidatas – Asmuo dalyvaujantis jau antrą kartą pervežėjų direktoriaus rinkimuose, dėja gaila jog jis teigia faktus ir nerodo noro ar motyvacijos vadovauti firmai žodžio forma. Buvo įdomių idėjų kurias būtų gera matyti tačiau ne šiam kartui, taip pat noriu priminti jog pervežėjai yra neutrali firma – keletos iš tavo minėtų minčių šiuo metu negalėčiau įsivaizduoti šioje firmoje. Pagrindiniai kandidatai, Rinkimų kandidatai, apie kuriuos manau verta prasiplėsti plačiau yra West_Garning ir Mase_Mase. Pirmiausia tai kas liečia West, tavo laiškas sutvarkytas gražiai bei patogiai skaitymui, mintys taip pat buvo aiškios ir suprantamos. Kaip ir tavo konkurentui, trūko šviežių idėjų kaip tobulinsi firmą, tačiau patiko mintis dėl bendradarbiavimo su kitomis firmomis – dėja pasigedau kaip tai padarysi ir ką konkrečiai. Labai tikiuosi jog nenuleisi rankų po šios analizės ir toliau sieksi savo tikslų. Didžiausias tavo minusas jog tu nebandai rodyti tokio noro žaidime kurį rodei atrankoje, kas labai nuliūdino - serveryje gaila nematau jokio įnašo į bet kokią kitą firmą, neužtenka tik egzistuoti siekiant pareigų. Kalbant apie tavo konkurentą Mase, tavo aiškiai išdėstytos mintys ir rimti argumentai per visą laišką, tu parodei jog žinai ko tu nori iš firmos. Labai gaila nebuvo minėta apie tavo praeitas kadencijas ir kitas turėtas pareigas, tačiau neabėjoju jog turi šiek tiek patirties šioje virtuvėje. Apskritai, šiuo metu geriausiai išmanantis apie patį pervežėjų darbą esi tu - nors ir negaliu teigti jog esi pats saugiausias variantas, tačiau tikiuosi jog nenuvilsi ir įrodysi ne tik man bet ir projekto žaidėjams. Naujasis pervežėjų direktorius @Mase_Mase.
 4. 21 taškai
  Rinkimų apžvalga, Atranka vėl nebuvo pakankamai konkurencinga, teko dar kartą svarstyti apie jos pratesimą, tačiau nusprendžiau pasirinkti saugiausią variantą ir dirbti su juo. Iš kandidatų tikėjausi daugiau unikalumo, ties idėjomis, bei vizijos firmos formavimui. Dauguma kandidatų nori tapti vadovais, tačiau neparodo ką darys gavę pareigas - man sunku suteikti šansą asmeniui kuris eina į pareigas tik dėl dienų ar titulo "esu direktorius". Naujokai, nenuleiskit rankų, siekit tikslų kadangi kalnai nėra nuverčiami per dieną, tikiuosi pamatyti vis daugiau jūsų ateityje. Apie žaidėjus, kurie nebus paminėti prie pagrindinių kandidatų, Pirmasis kandidatas – Gaila, naujas žaidėjas projekte turintis tikslų, stengeisi siekti aukštumų atėjęs į projektą, tačiau nusprendei pasitraukti iš kandidatūros dėl tam tikrų priežasčių. Antrasis kandidatas – Dar vienas naujokas, kuris bandė perlipti savo tikslus, labai gaila jog neįdėjai daugiau pastangų į laišką, dauguma punktų – yra faktai ką medikai veikia serveryje, tai aš jau žinau, noriu matyti tavo viziją, ką gali padaryti su tuo kas tau duota, dėja to neparodei. Laiške trūko motyvacijos, noro bei argumentų kodėl esi tinkamas pasirinkimas eiti vadovo pareigas. Trečiasis kandidatas – Man asmeniškai nematytas kandidatas į vadovo pareigas, laiške pasigedau rišlumo bei išsamumo tavo punktuose. Radau keletą idėjų, tačiau jos nieko naujo – nuvažiuoti iš taško A į tašką B, tai nėra medikų darbui, tikėjausi kažko unikalesnio, taip buvo aprašytos bent dvi idėjos. Taip pat pasigedau argumentų kodėl esi tinkamas pasirinkimas ir kodėl aš turėčiau pasirinkti tavę, nemačiau noro ar motyvacijos tavo žodžiuose. Ketvirtasis kandidatas – Laiškas tvarkingas, parašytas rišliai, tačiau šiuo metu turimas aktyvumas nežavi, būtent dėl šios priežasties nebūsi paminėtas prie pagrindinių kandidatų. Penktasis kandidatas – Tikėjausi daugiau išsamumo bei rišlumo laiške, labai pasigedau kažko naujo, kalbant apie idėjas – nepasiūlei nieko. Nežinau kokią turi ar nori turėti firmos viziją, neįsivaizduoju ką norėtum veikti su firma. Trumpai, trūko labai daug, nemačiau motyvacijos ar noro tapti sekančiu vadovu. Pagrindinis kandidatas, Rinkimų kandidatas, apie kurį verta prasiplėsti plačiau yra Gruzinas_Tortilla. Asmuo jau ragavęs vadovo duonos, ne kartą buvęs laikinų firmų vadovu - kas tik palengvina mano pasirinkimą, kadangi tu pats pasisiūlai juo būti, tikiuosi jog tas noras ir motyvacija nedings tapus pilnaverčiu firmos vadovu. Kalbant apie laišką, labai tvarkingas ir malonus skaitymui, gaila bet pasigedau kažko naujo, tačiau dėl kitų kriterijų šį kartą turiu pasirinkti saugiausią variantą. Tikiuosi jog perlipsi savo minusus kuriuos padarei praeitoje kadencijoje, ieškosi išeičių o ne lengviausių pasirinkimų ir atgaivinsi firmą į stadiją kurioje ji turėtų būti. Naujasis medikų direktorius @Gruzinas_Tortilla.
 5. 21 taškai
 6. 19 taškai
  Mantas

  „Drift King“ čempionatas 2020,

  Sveiki, praėjo labai daug laiko nuo paskutinio "Drift King" turnyro. Daugelis turbūt galvoja, kodėl ta tradicija nebuvo tęsiama ir toliau, kaip buvo ankščiau. Paprasčiausiai 2018 metais vykusiame turnyre nesusirinko reikiamas kiekis dalyvių, todėl tas čempionatas ir nebuvo pradėtas, o ir kitais metais tiesiog nebuvo tikslo jo daryti. Bet dabar ateiname su nauja motyvacija ir naujais siekiais, tikėkimės kad šis "Drift King" čempionatas bus kur kas labiau nusisekęs nei praeitas. Tad kaip ir esamas čempionas yra Vaidas_Martini kuriam dar nėra nuimta ir karūna, nors ir šis žmogus jau nebesilanko mūsų projekte tačiau titulas išlieka visam. Čempionatą sudarys 4 etapai (galimas ir 5 esant lygiam rezultatui prizinėse vietose), kurių metu bus sumuojami taškai ir gale išvesta bendra suvestinė. Drift King čempionato taisyklės: Draudžiama naudoti palengvinančias programas (Drift Mod, handling ir t.t) Draudžiama kaip nors bandyti pakenkti priešininkams, darant /pzu ir taip bandant atkreipti dėmesį Pasirodžius ne laiku į renginį, būsite automatiškai diskvalifikuojamas iš renginio Renginio dalyviai privalo puikiai žinoti trasas, trasų nežinojimas lygus diskvalifikavimui Drift King čempionato transportas "Elegy" Registracija vyksta iki vasario 21 dienos vakaro. Drift King čempionato eiga: Čempionato laikas - 2020-02-22 15:00 Čempionato organizatoriai - GreenSide komanda Vietų skaičius - Neribotas Drift King čempionato trasa: „Elegy“ transporto priemones treniruotėms, galite rasti „Fort Carson“ kalno viršūnėje esančioje aikštelėje. Drift King čempionato prizai: 1.Vieta - Nathan_Novelli Unikalus Elegy automobilis, 2500 kreditų 2.Vieta - Igor_Vernik 1800 kreditų, 30 silver tune dėžių 3.Vieta - George_Kelly 1200 kreditų, 30 bronze tune dėžių Drift King čempionato registracija: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Kaip vertinate savo Drift sugebėjimus?: Ar susipažinote su renginio taisyklėmi?: Drift King čempionato dalyviai: Vardas_Pavardė – 1 etapo įvertinimas – 2 etapo įvertinimas – 3 etapo įvertinimas – 4 etapo įvertinimas.
 7. 17 taškai
  Bob_Winters

 8. 17 taškai
  Onyx_Smoker

  Judam krutam dominuojam.

  Judam krutam dominuojam.
 9. 16 taškai
  Nesisiųskite JOKIŲ neaiškių modifikacijų, kurias jums siūlo kiti mūsų serverio žaidėjai! Per šią savaitę užfiksavome mažiausiai 6 atvejus, kurių metu žaidėjai atsisiuntę kito veikėjo pasiūlytus failus (.cs) buvo apvogti tiesiogine to žodžio prasme. Buvo įsilaužta į jų serverio, bei forumo vartotojus, pavogti pinigai, paliktas darbas, uždirbtas RCON užblokavimas ir t.t. Primenu, mes tokiais atvejais žaidėjams nepadedame susigrąžinti turto, nes mes suteikiame visas galimybes apsisaugoti nuo tokių atvejų. Jeigu tokiais atvejais negalite padėti sau, tokiu atveju mes negalėsime padėti jums. Daugiau informacijos apie vartotojų saugumą mūsų projekte šioje temoje.
 10. 16 taškai
  Atrankos apibendrinimas, Noriu pasidžiaugti, kad vis daugiau ir rimčiau nusiteikusių žaidėjų anketų sulaukiame atrankoje, didžiausias daugelio pildžiusių minusas tai yra aktyvumas, kuris neleido keletai žmonių būti paminėtais jau ankščiau, tačiau viskas yra pataisoma, reikia tik norėti. Kalbant apie šia atranką išsirinkome viena sena vilką serveryje kuriam tai turbūt turėtų būti paskutinis šiaudas pasitaisyti ir įrodyti, kad praeities klaidos buvo visiškas nesusipratimas ir žmogus subrendo ir yra pasiruošęs atsiskleisti kitaip nei buvo ankščiau. Dar noriu paminėti, kad kiti kurie pildė nenuleistų rankų, nes ateityje turbūt rinksime daug didesnį skaičių administratorių nei renkame dabar. Šios atrankos laimingasis, @Vycka_Flex Prašau susisiekti su manimi. „Greenside“ administracija
 11. 16 taškai
  Tony_Express

  Mėnesi jau gyvuojam!

  Mėnesi jau gyvuojam!
 12. 14 taškai
  Egidijus_Keza

  Peikiu Emka_Escobar

  Administratorius surinko paskutini įspėjimą ir neteko administratoriaus statuso.
 13. 14 taškai
  Rinkimų apžvalga, Vadovų rinkimų situacija pradėjo tik gerėti, džiaugiuosi jog vis daugiau ir daugiau kandidatų pildo į pareigas. Labai tikėjausi jog pritrauksime daugiau kandidatų pateikti savo laiškus į šias pareigas, džiaugiuosi jog sulaukiau daugiau siekiančių tikslų, ko negaliu pasakyti apie pastarasias dvejas atrankas. Kas liečia rinkimų rezultatą, tai jog nusprendžiau mano atžvilgiu padaryti teisingiausią sprendimą, tokį kuris tikiuosi atneš geriausių rezultatų firmai. Viliuosi jog proga nebus duota veltui ir naujasis vadovas atneš kuo daugiau pliusų į firmos funkcionavimą, tiek savo kolektyvui tiek serverio bendruomenei. Apie žaidėjus, kurie nebus paminėti prie pagrindinių kandidatų, Pirmasis kandidatas – Kaip ir minėjai esi asmuo siekiantis savo tikslų, tiesa sakant galėjai idėti daugiau pastangų, kadangi pasigedau didžiosios dalies laiško reikalavimų, trūko ganėtinai daug svarbių punktų, tokių kaip bendros firmos vizijos, idėjų bei panašaus tipo informacijos. Minėjai jog turi daug pasiūlymų firmos klestėjimui, gaila priėjęs prie šio punkto, nieko unikalaus nebuvo atrasta. Dar viena problema dėl kurios nebūsite paminėtas prie pagrindinių kandidatų, tai jūsų aktyvumas. Antrasis kandidatas – Tvarkingai pateiktas laiškas, šiek tiek pasigedau ties idėjų punktu, kas liečia kažką naujo, parašei tik vieną mintį, kas nėra blogai, tačiau bijau ar tai nebus paskutinė stotelė. Kaip ir minėjai, koją gali pakišti aktyvumas, kuris šiuo metu nežavi - tai yra pagrindinė priežastis dėl kurios nebūsi paminėtas prie pagrindinių kandidatų. Trečiasis kandidatas – Laiškas tvarkingas, suskirstytas į punktus. Aiškiai ir trumpai atsakyta į reikalavimus. Eilinė problema, unikalumas firmai - pasigedau kažko naujo, nematyto. Mano akyse esi nežinomas asmuo, tuo labiau ne toks su kuriuo norėčiau rizikuoti pareigomis. Aktyvumas šiuo metu nėra tenkinamas vadovo pareigoms atlikti, būtent dėl šios priežasties esate dar vienas asmuo kuris nebus paminėtas prie pagrindinių kandidatų. Ketvirtasis kandidatas – Jau ne pirmą kartą matomas asmuo rinkimuose, gaila jog nebūsi minimas prie pagrindinių kandidatų. Visu pirma tai eisu prie pagrindinės problemos kurią pastebėjau analizuojant tavo laišką – rašai ką darysi, tačiau neišsiplėti ties idėja kaip ir kodėl. Sekantis punktas kurio pasigedau tai, idėjos – nebuvo nieko naujo ar unikalaus, tokia pati situacija su firmos vizija ir jos ateitimi, iš tavo žodžių man aišku jog pareigos yra siekiamos tik dėl titulo. Penktasis kandidatas – Tvarkingai pateiktas laiškas, gaila be unikalių idėjų darbui ir pačiai firmai. Valiutos ar rangų pasikėlimo mintis, perteikta kaip nauja idėja su kitokiu pavadinimu tačiau tokiu pačiu veikimo principu. Pagrindinė priežastis dėl kurios nebūsi paminėtas prie pagrindinių kandidatų tai tavo aktyvumas ir mažas noro rodymas tiek pildant į pareigas tiek žaidime. Tikiuosi suaktyvėjęs, nenuleisi rankų ir toliau sieksi tikslų projekte. Šeštasis kandidatas – Ne pirmą kartą jau matomas asmuo pastaruosiuose rinkimuose, džiaugiuosi jog toliau bandai ir nenuleidi rankų. Labai nuliūdino jog didžiąją dalį laiško įkėlei iš praeitų rinkimų ir pakeitei tik minimalų turinį jog atitiktų firmą į kurią kandidatuoji. Labai abejoju ar turėsi motyvacijos ir noro laikui bėgant tobulinti firmą ir jos sistemas. Septintasis kandidatas – Labai pasigedau šviežių idėjų firmai, kadangi taksistai yra tas darbas į kurį galima pritraukti daugiausia dėmesio tik vadovų sistemų unikalumu. Pats laiškas tvarkingas, bei rišlus - buvo atvėjų kuomet pradėjai vienu, tačiau baigei kitu. Esi dar vienas asmuo kuris pastatuoju metu nėra tas kuris būtų užsibuvęs serveryje, dėl šios priežasties nebūsi paminėtas tarp pagrindinių kandidatų. Tikiuosi pradėjęs žaisti aktyviau, toliau siekti savo tikslų. Pagrindiniai kandidatai, Rinkimų kandidatai, apie kuriuos manau verta prasiplėsti plačiau yra Tony_Express ir Kimba_Marcius. Pradėsiu nuo Valentino - esi asmuo ragavęs vadovo duonos, iš to ką teko skaityti tavo laiške tu žinai ir matai didžiąją dalį taksistų firmos problemų. Manau jog jos nebuvo paminėtos veltui ir tikiuosi jog ieškosi ne tik jų bet ir stengsiesi labiau dėl norimų pareigų. Pati kandidatūra pakankamai stipri ir informatyvi, esi žmogus turintis galimybę įdėti daugiau pastangų atsižvelgiant į tavo praeityje užimtas pareigas projekte. Tikiuosi jog šie rinkimai nebus paskutinė stotelė. Kalbant apie Martyną, laiškas perteiktas tvarkingai, radau keletą idėjų, kurios nebuvo unikalios – labiau perteiktos kitu formatu, tokiu kuris surištų mintį su firma pagal darbo rutiną, kas nėra nauja. Nesenai pasibaigusi pavaduotojo kadencija, kuri truko neilgai - nebuvo pakankamai efektyvi, nemačiau rimto įnašo į firmą, labiau direktoriaus darbo atlikimą einant pagalbininko pareigas. Kas liečia rimtus motyvus ir norą į pareigas, tikriausiai esi vienas iš ilgiausiai pareigų siekiančių žaidėjų. Tikiuosi planai ir norai kuriuos minėjai nebus tik tušti žodžiai ir pažadai - parodysi tik tu, linkiu geriausios kadencijos! Naujasis taksistų direktorius @Kimba_Marcius.
 14. 14 taškai
  Teddy_Williams

  EAST LA RIFA 13

  Gaujos istorija Visa istorija prasidėjo nuo garsiosios San Fierro Rifa gaujos. Ji buvo labai sustiprėjusi San Fierro mieste todėl jai reikėjo plėstis į ten kur būtų daugiau galimybių savo nešvariems darbeliams. Kadangi buvo miestas, kuris garsėja kazino ir kitų prabangių pastatų gausumu, visi žinojo – ten ir pinigai. Dalis gaujinių persikėlė iš San Fierro į Las Venturas rytinę dalį, ten jie ir įsikūrė, o gauja buvo pavadinta EAST LA RIFA 13. Iš pradžių šiai gaujai sekėsi prastai, neturėjo ryšių, nepažinojo miesto, bet poto surado patikimų žmonių, kurie visą gyvenimą ten gyveno ir pagaliau pradėjo darbuotis –verslininkų reketavimu, narkotikų pardavinėjimu, vagystėmis. Po mėnesio jie įsigijo ir kazino, kuris buvo užpultas kitų gaujinių. Nuo to laiko jie suprato, kad yra ne vieni ir turi stiprius konkurentus, todėl, kad išlikti šiame mieste jie turėjo kovoti. Lyderiai: - Teddy_Wiliams - San_Pan - Domis_Hyper
 15. 14 taškai
  Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas, Kas yra gaujų prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visas projekto gaujas ir jų veiklą serveryje bei forume. Už kokius darbus yra atsakingas gaujų prižiūrėtojas? Gaujų prižiūrėtojas yra atsakingas už gaujų prižiūrėjimą veiklos metu, neoficialių gaujų priskyrimą oficialioms ir panašiai. Kiek gaujų prižiūrėtojų rinksite? Tik vieną, pagrindinis gaujų prižiūrėtojas turės galimybę pasirinkti sau pagalbininką praėjus atitinkamam laiko tarpui. Kaip dalyvauti atrankoje? Tiesiog šios temos atsakymuose užpildykite žemiau pateiktą anketą. • Jūsų Vardas_Pavarde mūsų serveryje; • Jūsų amžius; • Jūsų užsiėmimai realiame gyvenime; • Kaip atradote „greenside.lt“ projektą ir kiek laiko jau esate šio projekto dalimi?; • Kokios gaujos yra mūsų projekte ir kokia veikla jos užsiima?; • Kaip įsivaizduojate eilinę dieną gaujų prižiūrėtojo pareigose?; • Kiek iš arti teko stebėti situacijas ar susidurti su žaidėjais, kurie sukčiavo gaujų veiklose ar susišaudymuose?; • Už kokius pažeidimus dažniausiai yra baudžiamos gaujos ir jų nariai?; • Koks būtų Jūsų gaujų prižiūrėjimo sistemos modelis?; • Kodėl gaujų prižiūrėtojas turėtų būti nešališkas ir neskirstyti žaidėjų į grupes?; • Kodėl renkatės gaujų prižiūrėtojo pareigos ir kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti?; Informacija: • Pranešimus rašo tik tie, kurie nori kandidatuoti į gaujų prižiūrėtojo pareigas. • Jūsų pranešimus matys tik projekto administratoriai. • Atranka vyks iki vasario 16d. Sėkmės atrankoje! „Greenside“ administracija
 16. 13 taškai
  Egidijus_Keza

  Peikiu Martin_Bennett

  Administratorius nebus baudžiamas.
 17. 13 taškai
  NMC – Northway Medicinos Centras – Vienintelis darbas serveryje kuris teikia gydymo paslaugas. Medikų tikslas yra užtikrinti, kad visi serverio žaidėjai būtų pagydyti, be gydymo paslaugų medikai parduoda vaistinėles, medicinos pažymas bei teikia išsiblaivymo paslaugą. Nori tapti mediku? Atitik šiuos reikalavimus! Turėk 3.000 bendros patirties taškų; Lengvojo automobilio teises; Galiojančią medicinos pažymą; Žinok visas žemiau išvardintas taisykles; Mokėk naudotis „TeamSpeak3“ programa; Nebūk jokiame gėdos stulpe. Darbo komandos: Bendrosios taisyklės bei informacija: 1. Griežtai draudžiama dalyvauti bet kokiuose gaujų veiksmų operacijose bei ten kelti žmones, pardavinėti/siūlyti medikų paslaugas; 1.1. Draudžiama būti prie gaujų bazių, bet kokio tipo gaujų veiksmų ir ten pardavinėti/siūlyti medikų paslaugas; 1.2. Medikas turi teisę priėmęs iškvietimą, kuriame nurodyta, kad zonoje, gaujų bazėje, grobime ar kitame veiksme reikia vaistinėlių gali nuvykti šalia veiksmo ir ten parduoti vaistinėles, bet pardavus turi kuo greičiau pasišalinti; 2. Griežtai draudžiama „buginti“ darbo statistiką; 3. Negalima kenkti bendradarbiams, įskaitant „TeamSpeak3“ pašalinių garsų skleidimą; 4. Negalima priimti 2 iškvietimų vienu metu, privaloma aptarnauti klientus po vieną; 4.1. Medikas turi teisę priimti antrą iškvietimą jeigu pirmąjį iškvietėją reikia pakelti zonoje ar kitoje gaujų operacijoje; 5. Privaloma laikytis KET taisyklių; 5.1. NON-RP su švyturėliais galima daryti tik tuo atveju, jeigu skubate į žmogaus prikėlimą; 5.2. Draudžiama naudoti švyturėlius siekiant išvengti pareigūno bausmės; 6. Privaloma paklusti teisėsaugai; 7. Slėptis medikų garaže nuo policininkų yra griežtai draudžiama; 8. Griežtai draudžiama būti gaujos nariu; 9. AFK bazėje galima būti neribotą laiką; 10. AFK zonoje galima būti persirengus į paprastus drabužius; 11. Darbo aprangą naudoti tik pagal paskirtį; 12. Medikams yra griežtai draudžiama turėti bet kokio tipo šaunamąjį ar šaltąjį ginklą; 12.1. Savigynos atveju pasidarykite įrodymus ir nusiųskite policininkui, jokiu būdu negalima atsišaudyti. Medikai gelbėja gyvybes, o ne jas atima; 12.2. Draudžiama turėti ar naudoti bet kokią nelegalią ar pavojingą prekę; 13. Nepradirbus saviveiklos laiko pageidautina būti viename iš medikų „TeamSpeak3“ kanalų; 14. Norint užsiimti saviveikla, privaloma pradirbti 120min.; 14.1. Užsiimant saviveikla privaloma užtikrinti, kad visi iškvietimai bus priimti; 15. Privaloma laikytis visų serverio bendrųjų taisyklių; 16. Griežtai draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką darbo racijoje; 17. Griežtai draudžiama įžeidinėti bendradarbius ar valdžią; 18. Naujokams (žaidėjai iki 1.500XP) bei bendradarbiams paslaugas teikti nemokamai t.y grąžinti visą pinigų sumą, kuri yra gaunama į rankas; 19. Mirštantį žmogų turi teisę pakelti arčiausiai esantis medikas, tačiau tai darant būtina pranešti į darbo raciją; 20.Griežtai draudžiama daryti prekių lengvatas/akcijas ne akcijos metu, tai yra laikoma statistikos „buginimu“; 21. Per dieną privaloma pradirbti 60min., jeigu to padaryti negalite užpildykite darbo neaktyvumą; 22. Darbo skelbimus skelbti tik pagal „TeamSpeak3“ programoje parašytus pavyzdžius; 23. Darbo transporto palikinėti bet kur negalima, baigus darbą transportą pageidautina sunaikinti; 24. Kiekvienas medikas privalo elgtis kompetetingai; 25. Draudžiama pildyti į kitus darbus dirbant medikuose; 26. Vieno žaidėjo negalima kelti daugiau negu 2 kartus per 5 minutes; 27. Draudžiama budėti netoli zonos (keli kvartalai), kad gautumėt prioritetinius iškvietimus dėl vaistinėlių. Darbo transportas: Vyriškos darbo aprangos: Moteriškos darbo aprangos:
 18. 13 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): Aprašysiu apačioje.Komentaras apie modifikaciją (nebūtina): Aprašysiu apačioje.Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): Parodysiu apačioje.Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: Parodysiu apačioje. Modifikacija skirta valytojų darbui kadangi keičia konteinerius. Modifikaciją dariau aš, tikiuosi patiks. Credits: G3rkka https://www.upload.ee/files/11121084/GreenSide_Konteineris.rar.html
 19. 13 taškai
  Tony_Express

  Sėvė ol

  Sėvė ol
 20. 13 taškai
  Tomke_Patton

  tomke ant mesos

  kazka cia pabandziau isskirtinis aciu nunezui, uz pagalba su soundais
 21. 12 taškai
  Baimė

  Greenside, kas vyksta?

  Sveiki, grįžau į projektą po ganėtinai ilgo tarpo, susikūriau šviežią paskyrą, pradėjau viską iš naujo. Aktyviai žaidžiu čia apie savaitę laiko. Kaip projektas šis serveris vienas iš geriausių dėl jame esančios disciplinos, pastovumo. Bet čia nevyksta joks veiksmas ! Toks jausmas, kad visas serverio pagrindas yra ridos ir minučių kėlimas. Niekas nieko neveikia tik atvažiuoji į LV ratą ir matai kaip visi ratais važinėjasi. Kur gaujos? Kaip supratau projekte yra gyvuojanti viena gauja "Lithuanian Posse", kuri aišku man parašius nepriėmė (nors čia suprantamas dalykas, kam reikalingas naujoks?). Tuomet pagalvojau, gal pabandyti į "The-Mungiki" - bet žiūriu jau 3 dieną kaip gaujos vado nerandu. Tai šioje vietoje kyla klausimas, kas vyksta per sandėlius? Išvis koks nors veiksmas vyksta, ar viena gauja savus šaudo, kad bent pasišaudyt? Gerai, toliau... Kas nors šaudo random į žaidėjus, į policininkus? Kiek pažiūriu gaudomų serveryje esant 90 žaidėjų būna 2-3, net ir visai nebūna... Seniau buvo kitaip... Apibendrinus noriu pasakyti, kad wtf jūs čia veikiat apart kaulo, minučių ir ridos sukimo? Nejaugi jums visiems tai įdomu? Kur gaujos prižiūrėtojai, pagrindinė administracija kuri skatintu žaidėjus kurtis gaujas, varžytis viena su kita? Man įdomu ką teisėsauga veikia? Nėra pastatų grobimų, nėra gaujų kurie kažką veiktų apart sandėlių grobimo vakarais (ir taip turbūt kur dalyvauja viena gauja). Apie kitus darbus iš viso patylėsiu. Man įdomu ką žmonės veikia tokiuose darbuose kaip taksi, mechanikai ir kt. darbai (nemanau, kad ten iškvietimų nors 50 per dieną būna)? Nes pasižiūrėjus čia visi sėdi darbuose be pakvietimo... Whatever, tema diskusijai... @Aivaras @Rokas @Mantas Norėtųsi pamatyti jūs šioje diskusijoje (jeigu ji įvyks), ar čia aš vienas toks debiliukas?
 22. 12 taškai
 23. 12 taškai
  Mase_Mase

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa • Jūsų Vardas_Pavardė?: Mase_Mase • Jūsų atstovaujama firma?: Pervežėju • Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Onyx_Smoker • Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Žaidėjas su kuriuo dirbti yra malonu, bendrauti taip pat. Su darbuotojais bendrauja gerai, visi jį mėgsta, aš pats manau, kad su juo bendrai sukursiu geresni rytojiu Pervežėjų firmos darbuotojams. • Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.
 24. 12 taškai
  Roki_Reider

  Amnestijų paraiškos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Martin_Santos2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2020-01-19 Neleistinų programų naudojimas.3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Nu tai sveiki visi skaitantys šią temą, Ngs saraše esu jau 1 mėnesi per šį laiko tarpą supratau jog nėra smagu sėdėti šiame saraše 3-iajį kartą.Į ngsą sarašą patekau už neleitinas programas „Aimbotą“,kurio nenaudojau taip sunku patikėti esu jau 2 kartą užbaninamas už čytinimą, bet „Aimboto“ nenaudojau.Tai pradėkime nuo to kodėl zonoje nefilmavau ir nefilmuoju ?Nes zonoje turiu apie 50-70fps'ų filmuojant man zonoje 20fpsų su tokiu fps kiekiu šaudytis tikrai nėra nei malonu, nei įmanoma.Picas gaujiniams į zoną vežiuoti tikrai atsibodo, o ridą kelti taipat.Norėčiau dar ir toliau dalyvauti gaujų veiksmuose, norėčiau jog suteiktumėte man 4-tajį šansą dalyvauti gaujų veiksmuose.Taipat norėčiau labai padėkuoti tiems kurie prisidėjo prie šiuos amnestijos: @Minde_Information , @Jeffry'Lilwer, @Domis_Hyper .Tikiuosi suprasite ir suteiksite man šansą.4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): https://imgur.com/gK42mtg 2020-02-17 21:08
 25. 12 taškai
  Mark_Rosenberg

  Amnestijų paraiškos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Mark_Rosenberg2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-11-07 Neleistinų programų naudojimas3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Tai va sdarowa, nu va matot buvo toks bajeris, kad savo įrodymuose prisigavau, su blogu taikinuku pasirodžiau, kur nejuda jis. Ir realiai nors ir lapkritį gavau ta baną, bet tą pačią dieną ištryniau ir pasimokiau iš klaidų, kad reik atsargiai žiūrėtis modus kokius delioju, kad nebūtų nesklandumų ateityje, tai atsiprašau tų kuriuos šaudžiau su spread'ų. Šiaip pačios serverio sistemos baisiai traukia, įdomu tuose zonose pasišaudyti, tai vėl bandau grįžti ir atsakau kad nebepamatysit manęs šiam sąraše, nes metų šaulys negalėtu čytinti:) 4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2020.02.14 14:34:27 http://talpix.lt/u/72LKpLZ
 26. 12 taškai
 27. 11 taškai
  Egidijus_Keza

  Peikiu Martin_Bennett

  Administratorius nebus baudžiamas.
 28. 11 taškai
  Hitautas_White

  DPu

  Informacija, DPu tikslas yra skirti užduotis firmų vadovams ir įvertinti jų darbą per savaitės laikotarpį, taip pat tokiu būdu norime juos motyvuoti jų firmų klestėjimui – sudominti serverio žaidėjus darbais su pakvietimais bei parodyti serverio žaidėjams firmų efektyvumą. Iki dviejų kartų per mėnesį direktorių prižiūrėtojas praneš firmų vadovams apie ateinančią užduotį, vadovai turės užpildyti DPu pradžios šabloną kuriame pateiks dalyvaujančių darbuotojų sąrašą bei kitą reikalaujamą informaciją. Užduotis įvykdyti yra skiriama viena savaitė (pirmadienis – sekmadienis). Užduotys bus paskelbtos sekmadienio vakarą arba pirmadienį, pranešime rasite individualių firmų užduotis – pavyzdį kaip atrodys užduotys rasite žemiau. DPu pavyzdys, Taisyklės, 1. Užduotyje turi dalyvauti ir būti registruojama visa firma. 1.1. Užduotyje gali nedalyvauti iki 3 darbuotojų, kurie turi neaktyvumą ar kitų problemų dėl kurių negalės vykdyti užduoties. 2. Nuotraukas privaloma pateikti laiku. 2.1. Registravimo nuotraukos negali būti padarytos ankščiau kaip 8:00 valandą, sekmadienį. 3. Draudžiama prašyti direktorių prižiūrėtojo palengvinti užduotį. 4. Draudžiama vykdyti įvairias veiklas siekiant palengvinti užduotį (ilgalaikės akcijos paslaugoms po 1eur ir tt.). 5. Draudžiama dėl užduočių keisti kainoraščius, darbo taisykles ar kitus firmos esminius aspektus, kurie yra susiję su užduoties vykdymu. 5.1 Dėl firmos pakeitimų privaloma tartis su direktorių prižiūrėtoju. 6. Draudžiama apkirpti ar kitaip koreguoti įkeltas nuotraukas. 7. Registravimo ir išregistravimo šablonai turi būti pateikti iki sekmadienio 00:00. Firmos registravimo šablonas, DPu pradžia, - Jūsų Vardas_Pavarde: - Atstovaujama firma: - Visų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) prieš pradedant užduotį: - Užduotyje dalyvaujančių darbuotojų sąrašas: - Užduotyje nedalyvaujančių darbuotojų sąrašas: Firmos išregistravimo šablonas, DPu pabaiga, - Jūsų Vardas_Pavarde: - Atstovaujama firma: - Visų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) užbaigus užduotį: - Užduotyje dalyvavusių darbuotojų sąrašas: - Darbuotojų, palikusių firmą užduoties metu, sąrašas: - Kaip sekėsi susidoroti su skirtomis užduotimis?:
 29. 11 taškai
  Derek_Escobar

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa • Jūsų Vardas_Pavardė?: Derek_Escobar • Jūsų atstovaujama firma?: Mechanikai • Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: James_Switch • Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Manau daugumą serverio žaidėju galėjo pastebėti, jog mano aktyvumas po mažu mažėja, ypač jis nėra patenkinamas kai reikia eiti į mokykla. Tam reikėjo kažkokios išeities, pagrindė išeitis buvo paskirti pavaduotoją, kuris galėtu pavaduoti kai manęs nėra. Darbuotojas aktyvus, tikrai nusimano apie darbą, o tai privertė mane priimti sprendimą paskirti jį į pavaduotojo pareigas. Tikiuosi su juo galėsim sukurti dar nematytu sistemų, kurios patiks serverio žaidėjams. • Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu
 30. 11 taškai
  Tony_Express

  Yo hello

  Yo hello
 31. 11 taškai
  Onyx_Smoker

 32. 10 taškai
  Gruzinas_Tortilla

  NMC | Krautuvėlė

  Tema skirta nuosavo transporto ir kitų darbo aksesuarų pirkimui. Papildoma informacija: Parduodami yra 2 Ambulance ir 3 Rancher automobiliai; Vienu metu firmoje gali būti 4 skirtingos spalvos, tad prieš perkant nuosavą transportą, įsitikinkite, kad norimos spalvos bus uždėtos; Vienas darbuotojas gali turėti tik vieną nuosavą transportą; Už visas prekes reikia susimokėti į medikų firmos fondą. Prekių sąrašas: Nuosavas Rancher automobilis savaitei – 20’000€; Nuosavas Rancher automobilis visam laikui – 35’000€; Nuosavas Ambulance automobilis savaitei – 35’000€; Nuosavas Ambulance automobilis visam laikui – 50’000€; Spalvos pakeitimas nuosavam transportui - 2’500€; Numerių pakeitimas nuosavam transportui – 2’500€; Darbinio transporto prasitęsimas savaitei – 8’000€. Nuosavo transporto sąrašas: Šablonas prekių pirkimui: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Perkamų prekių sąrašas: Įrodymai, sumokėjus už norimas prekes:
 33. 10 taškai
  Užtildymo anketa patvirtinta.
 34. 10 taškai
  Egidijus_Keza

  Peikiu Ugnius_Carbon

  Administratorius nubaustas 1 įspėjimų.
 35. 10 taškai
  Mark_Rosenberg

  Grynsaid dymeriai

  meta i zalia kai puse net nesupranta kad cia su makrosu cbugina;Dd;d;d gaila kad nuo sito makroso jau pawesi lv sedi
 36. 10 taškai
  [#3] aesthetic tematika by @Lietuviskas_Zmogus
 37. 10 taškai
  Pervežėjai - Firmos prioritetai, pristatyti užsakymus, transporto, laivų, baldų užsakymai. Laisvu laiku darbuotojai vėžioja mažuosius, didžiuosius krovinius. Pagrindiniai reikalavimai norint prisidėti prie Pervežėjų šeimos. Turėti sunkvežimio teises. Pageidautina turėti TeamSpeak 3 programa, Mikrofonas nėra būtinas. Būti susipažinus su pagrindinia darbo informacija. Turėti 7.000 bendrasios patirties. Turėti Medicinos pažymėjimą. Taisyklės. 1. Nuo Pirmadienio iki Sekmadienio reikia pradirbti 420. 2. Norint užsiimti saviveikla reikia pradirbti 120min. Būtina persirengti į paprastus drabužius. Jai pasitaiko, kad jūs užsiimate saviveikla, bet yra iškvietimas jūs jį turite priimti. 3. Prisidėjus prie Pervežėjų šeimos privaloma išdirbti kontrakte nustatytas dienas, kitaip pateksite į "Gėdos stulpa" 4. Griežtai draudžiama apeidinėti sistemas. (Gražinti pinigus už transporto pristatyma) 5. Naujokams iki 1.500 gražiname pinigus. 6. Prie gaujų veiklos galima prisidėti tik tada kai užpildote gaujos sutartį. 7. Griežtai draudžiama dalyvauti zonose su darbine apranga. 8. Griežtai draudžiama naudoti palengvinančias programas. 9. TeamSpeak 3 programoja nėra būtina būti darbo metu. Nebent bus vykdoma veikla. 9.1 TeamSpeak 3 programoja negalimą ižeidinėti, keiktis, kitaip manipuliuoti bendrdarbiais. 10. 0. Darbo metu draudžiama dirbti AFK ofise. 11. Gerbti savo bendradarbius, bei visus kitus serverio žaidėjus. 12. Baigus darbą privaloma sunaikinti darbo transportą su komanda "/Sunaikinti" 13. Aukštesnio rango darbuotojai turi galios jums vadovauti. 14. Darbo racijoje ( /r ) Griežtai draudžiama vartoti keiksmažodius, ižeidinėti savo kolegas. 15. Išvažiuojant iš darbo bazės būtina uždaryti vartus. Darbo komandos. Darbo transportas. Darbo grafikas. Darbo dienomis - nuo 10:00 iki 22:00 Ne darbo dienomis - nuo 12:00 iki 21:00
 38. 10 taškai
  Palieku tick tocka, nes komentarai vis blogesni ir blogesni
 39. 10 taškai
  Rokas

  Peikiu Laurynas_Leigon ir Egidijus_Keza

  Šiame papeikime per daug susireikšminta būtent į „cbug“ traktavimą. Taip, šioje situacijoje prižiūrėtojas galėjo pasielgti profesionaliau. Jis galėjo tiesiog užblokuoti abu žaidėjus už gaujų veiklos trukdymą ir įrašyti į NGS už prižiūrėtojo nurodymų nepaisymą. Jeigu prižiūrėtojas vienam iš žaidėjų neleidžia eiti į zoną dėl to, jog „jam nekimba“ tai reikia rašyti papeikimą iš karto, o ne lysti į zonas ir toliau daryti nesąmones. Pats papeikimas susideda iš daug smulkių detalių, kurios atsiranda ne iš bet ko, bet iš jūsų pačių kvailų sprendimų, kurais norit „apeiti“ sistemą. Dėl šios priežasties nežadu lysti į detales ir analizuoti kas buvo tose situacijose teisingiausias. Esmė tame, jog problemas susikuriate patys, o tada kaltinate žmogų, kuris bando padaryti žaidimą sąžiningesnį. Jūs to nemokate įvertinti ir toliau kuriate problematiškas situacijas iš kurių rutuliojasi tokie papeikimai. Jeigu nesate patenkinti prižiūrėtojo priimamais sprendimais, tai kokio velnio patys nekadidatuojate į šias pareigas kai buvo tam atranka? Nes jūsų reputacija yra velniškai sušikta dėl jūsų priimamų sprendimų. Tai kuris čia kaltas? Jeigu ateinate į serverį „veiksmo metu“, tai ir žinokite savo vietą. „DM“ tipo serverių, kuriuose galite pasišaudyti yra begalės, todėl prašome juos ir rinktis jeigu jums nesvarbu pačio veiksmo kokybė. Tokios situacijos ypač motyvuoja kuo greičiau užbaigti serverio atnaujinimą ir atsikratyti visų tų gaujų reikalų, todėl ačiū jums už tai. Prižiūrėtojai nebus baudžiami. Užblokavimai bus pakeisti į laikinus užblokavimus už gaujų veiklos trukdymą. Tema rakinama.
 40. 9 taškai
  Hitautas_White

  DPu

  DPu 2020.02.16 - 2020.02.23 rezultatai, Trumpas apibendrinimas apie užduotis, būsiu atviras jos tikrai nebuvo sunkios, dauguma firmų įvygdė visus reikalavimus. Kodėl nusprendžiau neduoti sunkesnių užduočių, kadangi praėjo ganėtinai ilgas laikotarpis nuo praeitos DP užduoties firmoms, norėjau leisti firmoms įsivažiuoti į šią rutiną, kadangi DPu grįžta prie firmų kasdienybės ir liks su mumis 2 kartus per mėnesį. Sekanti užduotis nebus tokia lengva, taigi tikiuosi jog firmų vadovai įdės pakankamai pastangų jog atlikti skirtas užduotis. Firmų fondai bus papildyti finansiškai per ateinančias ~24 valandas. B: (bazinių užduočių procentas)%, P: (papildomų užduočių procentas)% Policininkai (@Nedaz Nedaz, @Lukazzs_Lukazzs), dalyvaujančių: 10, liko: 8. Medikai (@Gruzinas_Tortilla), dalyvaujančių: 13, liko: 10. Taksistai (-), dalyvaujančių: nėra, liko: nėra. Mechanikai (@Derek_Escobar, @James_Switch), dalyvaujančių: 24, liko: 20. Pervežėjai (@Mase_Mase, @Onyx_Smoker), dalyvaujančių: 24, liko: 22.
 41. 9 taškai
  DPu metu sulaukiau didelio kiekio žinučių dėl atrankos, tad prieš atostogų pabaigą nusprendžiau ją padaryti ir tikrai nesitikėjau sulaukti 34 kandidatūrų. Tačiau anketų kiekis ne visada duoda plačią galimybę rinktis. Kandidatai buvo aiškūs, nebuvo ilgo svarstymo dėl kai kurių būsimų medikų. Daugelis buvo atmesti dėl mažo aktyvumo, nors teorija buvo parašyta idealiai, tačiau norėtūsi aktyvesnio kolektyvo, netrūko ir kopijuotų anketų. Nepaisant visko, esu patenkintas papildytu medikų kolektyvu. Sendis_Mendis; Matas_Green; Shadow_Moon; Rytis_Valx; Jono_Nepazystu; Beniux_Subas; Demarcus_Norwood; Aistis_Boss; Erele_Brolije; Lewis_Hernandez. Aukščiai išvardinti žaidėjai, užpildykite darbo sutartį ir susisiekite su manimi per 24 valandas. Visi kiti kurie nepatekote, nenusiminkite. Susisiekite su manimi ir paaiškinsiu kodėl nebuvote išrinktas tarp patekusiųjų.
 42. 9 taškai
  Tema skirta spartesniam rangų pasikėlimui. Papildoma informacija: Medicininį sandėlį galima įsigyti įgavus „Bakalauro“ laipsnį Vienu metu galima turėti tik vieną sandėlį; Vienas medicinos paketas yra vertas 1 SPP; Visi sandėliai pagamina produkciją vienu metu, kasdieną, 20 val.; Sandėliui neturint reikiamų resursų, gamyba neįvyks; Turima sandėlį įmanoma parduoti bankui už puse bazinės sandėlio kainos; Bankas turi galimybę pridėti išskirtinius pasiūlymus prieš perkant sandėlį; Parduodant sandėlį, pagaminti medicinos paketai bus perkelti į laimės ratą, darbuotojai atleidžiami, o pakavimo priemonės kartu su energija ir ingredientais pašalinama su laiku (30% / 24 val.); Pasibaigus darbo dienai, seni darbuotojai iškeliauja atostogų, todėl jie negrįžta; Medicininiame sandėlyje gali dirbti tik vienas paketų išvežiotojas. Visi galimi sandėliai ir jų informacija: „El Quebrados“ medicininis sandėlys, „Fort Carson“ medicininis sandėlys, „Las Venturas“ medicininis sandėlys, „Los Santos“ medicininis sandėlys, „San Fierro“ medicininis sandėlys, Reikiami resursai ir jų gavimo vietos: Vietos, kur žmonės ieško darbo vietos, Vietos, kur gaunama energija, Vietos, kur gaunami paketų ingredientai, Vietos, kur galima gauti pakavimo priemones, Vietos, kur galima iškrauti medicinos paketus, Banko prekių kainoraštis: 10% energijos - 3'000€; 20% energijos - 5'500€; 2 ingredientų paketai - 2'500€; 5 ingredientų paketai - 5'000€; 2 pakavimo priemonės - 2'500€; 5 pakavimo priemonės - 5'000€; Darbo sutartis su paketų išvežiotoju - 3'500€. Pranešimo pavyzdys, Gruzinas_Tortilla medicininio sandėlio dienoraštis,
 43. 9 taškai
  Šablonai, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :T"W • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Martin_Locatelli, Josh_Excite,Steve_Kelly, Mark_Rosenberg • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Kenkėjiškas elgesys • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :.https://streamable.com/1c01g ,https://streamable.com/5j6fy, https://imgur.com/a/QLMmXNf, https://imgur.com/Npz4TIb, https://imgur.com/a/J0qRFQL • Kenkėjiškas elgesys serveryje, kurio metu dėl vieno žaidėjo kaltės nukenčia didelis skaičius žaidėjų (masinis žaidėjų žudymas, trankymas, mašinų sprogdinimas (įskaitant mašinų stūmimą į vandenį) tyčinis didelių renginių (atrankos, šventinės užduotys) trukdymas). Tokiais atvejais nukentėję žaidėjai patiria atitinkamus nuostolius (finansinius arba materialinius). Tuo metu serveryje nebuvo nei policininkų nei Tvarkos prižiūrėtojų.
 44. 9 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Senelis. 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Duff_Silva. 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Neleistinų modifikacijų naudojimas. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 45. 9 taškai
  Paul_Hoonigey

  Amnestijų paraiškos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Paul_Hoonigey2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-12-08 Neleistinų programų naudojimas.3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Taigi Sveiki. Į šį sąraša patekau už Čytinimą patekau pirmą kartą. Prieš 64dienas dalyvavau lenktynių evente ir per savo žioplą klaida pravažiavau kiaurai objektus ir gavau užblokavimą nuo Lauryno. Noriu labai atsiprašyti visų kad, taip padariau ir prižadu daugiau to nedaryti., Manau, kad visiems yra suteikti lygus šansai. Ir dar kartą visi nuoširdžiai atsiprašau, kad taip padariau. Manau, kad manęs šitame sąraše nebebus ir nebeteks matyti. Būdamas šiame sąraše supratau, kad tikrai Čytinti nereikia, nes gaujos man buvo didelis kablys ir kaip sakant aš be jų niekas. Todėl noriu paprašyti šanso pasitaisyti ir grįžti į gaujų gyvenimą. Ačiū, kad perskaitėt mano amnestija ir kaip sakiau [minėjau] daugiau taip nepasikartos. 4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):2020.02.10 14:08 https://prnt.sc/r05pbw
 46. 9 taškai
  Kolinukas_Korne

  Tick - Tock

 47. 9 taškai
  [#2] siberian huskies tematika by @Ignas_Eox
 48. 9 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Amanda_Candy Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jason_Slokk Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/vK5hGwL

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...