Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.01.15 visose vietose

  1. Sveiki kadangi gaujos manau šiame serveryje kaip ir visuose kituose serveriuose gaujos bus vienos iš pagrindinių veiklų (tiksliai nežinau tiesiog taip sprendžiu) siūlau padaryti svecielia komandą gaujoms pavyzdžiui /gs - per šia komanda galima būtų skelbti gaujų veiklas, kadangi kaip yra stelbiama per visokias VIP/ADMIN komandas ne visi mato o jeigu būtų speceali komanda ir spalva tikrai iškarto galima bus atskirti, ir dar vienas dalykas vienam serveryje mačiau bet ir čia siūlau padaryti tikrai geras dalykas, kad gaujų lyderis galėtu pasižymėti gaujos baze(hood) kažkokių pickupu tam, kad visos
    3 taškai
  2. Jūsų vardas - Arūnas Kiek jums metų - 21 Jūsų nuotrauka - Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Žiauriai, žiauriai nemėgstu, kai man yra meluojama, o tuo labiau be pagrindo, esu sukalbamas tačiau ne tam tikrais atvėjais, siekiu savo užsibrėžto tikslo, bet kokia kaina, taigi esu užsispyręs. Neskirstau žmonių į kažkokius lygius, man jie yra visi iki vieno vienodi, neskaitant pydarų ir vegetarų, nes šių obijektų nelaikau žmonėm. Gyvenimo tikslas yra permiegoti su dvie lezbietėm vienu metu..
    1 taškas
  3. Sveiki, taigi atsižvelgęs į jūsų kritiką pirmoje mano avatar'ų dalyje (ČIA), pradėjau vėl kurti avatar'us, taigi kritikuokit kas blogai, vertinkit, siūlykit kažką, visų jūsų nuomonės man svarbios. PATIKO: +REP
    1 taškas
  4. Ignas Bandito

    Parašai /

    Sv, sukūriau kelis parašus, galbūt patiks kam nors, galbūt ne.. Vertinkit / kritikuokit, stengiuosi atsižvelgt į savo klaidas. Jei nors kam nors patiks, padarysiu update.
    1 taškas
  5. MDaedo - Las Venturas Police departament. Komentuokite, vertinkite. Informacija apie darbą : Dirbau apie 3 valandas. Į tai įėjo. Idėjos galvojimas, mapinimas, textūrinimas. Objektų skaičius : 170 objektų. VIDEO
    1 taškas
  6. Sveiki, taigi pažiūrėjau filmą Околофутбола Ir norėčiau jūsų nuomonės apie šį filmą bei pagalbos, jog padėtumėte išsirinkti panašų filmą į šį. Atsilyginsiu +Rep
    1 taškas
  7. Ačiū, jau išsirinkau filmus, kas parekomendavo gausit po 5 +REp
    1 taškas
  8. Ačiū. Pažiūrėsiu. Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai); Žodinis įspėjimas.
    1 taškas
  9. Green street hooligans 1 ir 2 dalys.
    1 taškas
  10. Yra subtitrai ir gan ilgas laikas, patariu pažiūrėt.Pats rusų nekertu Amm, kad neranda tokio filmo ;d
    1 taškas
  11. Hmm. Čempionas mačiau, Bumerį parsisiūsiu
    1 taškas
  12. Filmas geras, žiūrėjau neseniai, mano pasiūlymas tau būtų Čempionas ar kažkas tokio su Boyka. Irgi muštynes. Nori apie rusų gangsterius tai gali Bumeri pažieti ar Brigada serialą.
    1 taškas
  13. Neskirstau žmonių į kažkokius lygius, man jie yra visi iki vieno vienodi, neskaitant pydarų ir vegetarų, nes šių obijektų nelaikau žmonėm. Va šitas geras :DD sveikas atvykęs, naujas veidas malonu matyti. Va tokiu daugiau reikia. :DDDDDDDD su dviem lezbietėm mldc respects
    1 taškas
  14. Nu jo idėja gan gera. Manau, kad viešas paskelbimas būtinas. Nu čia kaip LV ar SF projektose yra su gaujom/klanais.
    1 taškas
  15. Ooo, Riveryy, maladėc labai geras bei didėlis aprašymas.
    1 taškas
  16. Mantvis_Daedo

    Parašai /

    Nu neblogi tokie, bet pasigedau tokių mašinų kaip BMW, Ww, mersų. Pabandyk kokių tai kentiškų su Gelikų ar chuligankė.
    1 taškas
  17. Nu mapas išties neblogas. Bet biški nusibodę tie urvai Pabandyk kažką naujesnio arba tą urvą padaryk kaip ne urvą.
    1 taškas
  18. Dvl Gang

    Prašau pagalbos.

    Vartotojas yra vienas. Persirašysiu windowsus
    1 taškas
  19. Dvl Gang

    Pamoka [C-BUG]

    Karoce kenty jeigu nori lengviau, tai varai taip : su caps lock nusitaikai > šauni > tūpi [ c raide ] išsykio ir daužai visus.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.