Lukas_Benjaminas

Narys

Lukas_Benjaminas

Narys
 • ID

  101
 • Turinio skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.321 profilio peržiūros
 1. Lukas_Benjaminas

  Nuolaidų kortelė,

  Labas, turiu tau pasiūlymą, kuris tau tikrai palengvins gyvenimą be jokiu investicijų. Tai yra viena nuolaidu kortele, kurioje egzistuoja jau daugiau, nei 75% Lietuvos visokiausių parduotuvių. Tai kortele, su kuria gausi nuolaida "ElektroMarkt, Gintarinė vaistinė, Optikos pasaulis, Senukai, Viada/Lukoil, Charlie pizza" ir t.t. Ir tai nėra tik tai. Prisijungęs prie šito rato ir naudodamasis kortele tu gali iš to pasipelnyti. Tu panaudojęs šią nuolaidų kortelę gausi procentą atgal sau į kišenę, bei rinksi "ShoppingPoints". Su shoppingpoints tu kelsi savo, kaip platintojo ir naudotojo lygi. Pasiekęs pirmąjį lygį tu gausi 200-250 eurų tiesiog už tai, kad tu tai pasiekei. Dar karta pasikartosiu, tai nereikalauja jokių investicijų. Į šią programą tu gali kviesti draugus, už jų atsiskaitymus tu gausi 0.5 procento tos sumos ir dar šiek tiek SP (ShoppingPoints). Kai tavo draugai pakvies kitus draugus, tai tu gausi ir už juos tokį patį procentą. Surinkęs SP taškus tu turi galimybe juos iškeisti i materialus daiktus arba keliones, pramogas. Arba tu turi galimybę juos taupyti tam, kad keltumeis lygį ir tau tiesiog pinigai leistusi iš oro. Na žinoma, ne is oro, tai reikalauja nemažai pastangų ir kuo didesnio draugu rato sukurimo. Bet gi viskas nemokama, pakvieti draugą, draugas draugą, kitas draugas kita draugą. Taip plečiames, greitėjam ties tuo tikslu, kad gautume nemenka pinigų sumą į mėnesį ir tik dėl to, jog pasidalinai nuolaidu kortele, kuri yra prasminga, nes sieja beveik viską. Pavyzdys : Tavo tėvai per mėnesį išleidžia 300 eu. tam, kad galėtų važinėti su savo automobiliu. Tau iš tos sumos grįžta 3 procentai, tai jau yra 10euru. Ir tai tiesiog dėl to, nes tavo tėvai užsipylė kuro, o tau pinigai grįžo "iš oro". Bet čia tik tavo tėvai, kiek tavo draugų tėvai naudojasi nuolaidų kortelėmis ir kiek jie sumoka pinigų per mėnesį? Daug, o už tai tau krenta irgi procentas. Tai trumpa išvada, viena kortele - apima daug. Galima iš to pasipelnyti taip pat. Jeigu sudominau, tai parašyk savo elektroninį paštą ir per jį pakviesiu tave nemokamai registracijai. Jeigu reikia daugiau informacijos, klausk.
 2. Lukas_Benjaminas

  Pristatau - Lukas_Benjaminas

  Kokio bendzio? :] as sita nicka pas kesa turiu jau nuo 2k11, taiiii chill
 3. Lukas_Benjaminas

  Pristatau - Lukas_Benjaminas

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Benjaminas. • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Lukas, Bėnia, Benečius, Benis. • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 18 ; 1998-01-21 • Jūsų gyvenamasis miestas: Klaipėda. • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Lukas Beneta [FB]. • Apibūdinkite savo charakterį: Žiauriai geras :] • Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas. • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Unikalus žmogus ir tiek. • Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Žaidžiu futbolą. • Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: 13-os metu. • Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Nuo starto čia žaidžiau, tai iš M'Tėvo. • Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Neturiu autoritetų, aš esu sau autoritetas. • Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Laiko klausimas, sunku numatyti ateiti ir kiekvieną ateinančią dieną. Kiekvieną kartą galiu gauti vis kitokių minčių. • Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Brolį. • Ar turite merginą?: Yes. • Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Caras • Jūsų nuotrauka (privaloma):https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14079842_1438147126211712_7349812738905953922_n.jpg?oh=eb079c3fef4797445e5d1360dc19c277&oe=587310E3
 4. Lukas_Benjaminas

  Mirco_Edga banned

  Kiek žinau, žmogų bluokojant priežastimi [Čytų naudojimas] ,tai yra privaloma video medžiaga, tuolabiau jis galėjo čia pasibuginti nutrenktas mašinos ar kitaip.
 5. Lukas_Benjaminas

  Unban Lukas_Benjaminas

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Benjaminas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :J'E. Jokiu priekaištų administratoriui neturiu, viskas įvyko per nesusipratimą. • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimą. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
 6. Lukas_Benjaminas

  Svarbi apklausa serverio žaidėjams,

  Aš visiškai nesutinku, žaidėjai kurie užsidirbo pinigų ant biznių ar namų dirbo labai ilgą laiką ir stengėsi juos gauti, o dabar viskas turi būti sugražinta dėl tų, kurie nesugebėjo jų nusipirkti? Absurdas, ir tai yra faktas, kad jie balsuos taip, nors taip ar taip, nieko nesigaus jiem. P.S Kiti žmonės vien dėlto gerino savo verslus, pirko kreditus tam, kad galėtu nusipirkti serverio valiutos pinigų ir galiausiai nusipirkti tą verslą, absurdas.. Ar mes kalti esam dėlto, jog kažkokie nevėkšlos nesugeba gauti pinigų ir nusipirkti nekilnojamą turtą? P.S.S Pats Rokai pagalvok, serveryje žaidžia 250 žmonių, o pačiam serveryje yra kažkur tik 30-40 biznių, tai kodėl tie žmonės, kurie jų neturi turėtu balsuoti, kad nereikia rollbacko?
 7. Lukas_Benjaminas

  Prisistatau Tomas_Puzs

  Oooo puzaas, labas seni, pričioske nebloga, malonu susipažinti ir man atrodo pirmą kartą tave matau sėkmės čia.
 8. Lukas_Benjaminas

  Prisistatau Logi_Call

  Nu va, čia jau bahuras tikrai suprantatis ir žino kaip pajudėti maladėc, malonu
 9. Lukas_Benjaminas

  Prisistatau Skac_Skacas

  Sveikas Skacai, atsimenu tave iš kito projekto, sėkmės, o kad penkiolika, tai faktas, kad tikras vyras
 10. Lukas_Benjaminas

  Įdėja - GAUJŲ narkotikai.

  Ka tu kalbi, pačios gaujos vešis sau narkotikus iš vienos vietos, kurios negalime publikuoti, net nereikia jokių fūristų, pirma pažaisk serveryje ir suprask visų gaujų esmę, o tada ir rašyk idėjas. + idėjos rašosi be i nosinės.
 11. Lukas_Benjaminas

  Prisistatau Jaunasis_Jaguaras

  zdarof seni meile hahaha :* Žaidėjas gauni žodinį įspėjimą už Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (komentarą turi sudaryti minimaliai 5 žodžiai);
 12. Lukas_Benjaminas

  Prisistatau Lukas_Benjaminas

  Dekui Milasiau Dekui ir tau, Mantai
 13. Lukas_Benjaminas

  efrogeN` <3 Awp | cs 1.6

  Nieko naujo, nieko ispudingo, sekmes tobulejant ;]