Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Erikas_Nrg

Narys

 • 132

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

665 profilio peržiūros
 1. — ŠABLONAS NORINT GAUTI ALGĄ —• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg• Statistikos lentelės (/bendradarbiai) savaitės pradžios ir savaitės galo: Pradžia: https://imgur.com/a/WAEsdLd Pabaiga: https://imgur.com/a/5H12wgV• Kaip sekėsi darbuotis šią savaitę?: lengviau.
 2. ŠABLONAS NORINT PASIIMTI NEAKTYVUMĄ! 1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Erikas_Nrg 2. Kiek laiko būsite neaktyvus: Nežinau, pradžiai pasiimsiu 1 savaitei tai iki 2020-02-23 3. Kodėl būsite neaktyvūs?: Sugedo mano kompiuteris galimai vaizdo plokštė, ryt vešim taisyti kompiuteri ir nezinau kada pataisys. Gali net ilgiau taisyti bet jeigu nesutaisys per kokias 2sav teks palikti darbą. (Algos fotke pasidarysiu per draugo kompiuteri ir įmesiu į algas tikiuosi gausiu alga uz tas 6 dienas)
 3. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg 2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Anthony_Quentin3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Visų pirmą ir tavo įrodymuose matosi jog pažiuri į gala ir niekas nešviečia tada išjungi šviesas ir vel ijungi ir galas pradeda šviesti? Stebuklas? Abejoju, bet štai pateiksiu ir iš savo perspektyvos video.
 4. ANKETA NORINTYS PASIKELTI RANGĄ!- Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg- Į kurį rangą norite keltis?: iš 2 į 3- /bendradarbiai statistikos lentelės: https://imgur.com/a/4PAF6Ro
 5. — ŠABLONAS NORINT GAUTI ALGĄ —• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg• Statistikos lentelės (/bendradarbiai) savaitės pradžios ir savaitės galo: Pradžia: https://imgur.com/a/UvNXCzX Pabaiga: https://imgur.com/a/WAEsdLd• Kaip sekėsi darbuotis šią savaitę?: Sunkokai.
 6. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Matas_Aom3. Įrodymai: https://youtu.be/escMuCllcHQ4. Situacijos paaiškinimas: Visų pirmą jie gaisrininkai, ne medkirčiai. Pradėsiu nuo to jog gavau iškvietimą, aš atvažiaves pamačiau juos surakinau patikrinau nieko neturėjo. Gavau pranešima jog matas_aom juos šaudė ir turi dgl, kas video matosi jog jie tą sakė. Kadangi aš policininkas turėjau juos patikrint, žiuriu pradėjo matas_aom bėgti tada bandžiau gaudyti bet grįžau prie ju daviau bauda ir planavau vytis mata aom bet žiuriu grįžes tada jį surakinau ir patikrinau ir jisai visiškai nieko neturėjo. Tokia ta istorija.
 7. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Paul_Gang3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Viskas matosi įrodymose, infernusas parlekia per žolynus ir tiesiog nulekia, jeigu nespejate nick pamatyti, galite pažiurėti jog stabdau būtent jį, aplinkui nk nebuvo tai viskas paprasta. P.S jeigu galima jam baniuka forume
 8. ANKETA NORINTYS PASIKELTI RANGĄ!- Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg- Į kurį rangą norite keltis?: iš 2 į 3- /bendradarbiai statistikos lentelės: https://imgur.com/a/lgygVoJ (atsiprašau truksta 200min) Susipainiojau
 9. ANKETA NORINTYS PASIKELTI RANGĄ!- Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg- Į kurį rangą norite keltis?: 2- /bendradarbiai statistikos lentelės: https://imgur.com/a/86EpBsI
 10. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Linaras_Games3. Įrodymai: https://youtu.be/pWO0kje1oh84. Situacijos paaiškinimas: Taip aš pripažystu, kad jis buvo afk, bet man buvo parode jog jis jau grįžta iš afk nes buvo sustinges laikas, ir parode jog buvo iškeltas iš mašinos, o aš tikrai nepanaudojau jokios ištempimo komandos. Aš manau jog nepažeidžiau jokios taisyklės, toliau jums spręst. Ir nuotraukoi aiškiai matosi jog jis jau buvo grįžes tik nepaspaudė pasirinkimo ir spiceliai padarė taip jog aš surakinau jį afk dar būsenoje.
 11. — ŠABLONAS NORINT GAUTI ALGĄ —• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Nrg• Statistikos lentelės (/bendradarbiai) savaitės pradžios ir savaitės galo: https://imgur.com/a/F7vtacP• Kaip sekėsi darbuotis šią savaitę?: Puikiai, nes ta pati zmogu sugebėjau 4 kartus pasodint į kaleimą. Ir susilaugdavau iš jo daug juokingu grasinimų ir buvo iš ko pažvengti, tai puikiai.
 12. ANKETOS ŠABLONAS DARBO KONTRAKTUI PIRKTI!1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Erikas_Nrg2. Ar susipažinote su taisyklėmis/informacija ir esate pasiryžę imti 7 dienų kontraktą?: taip, esu3. Įrodymai pervedus į policijos darbo fondą 15.000 tūkst. €: https://imgur.com/a/psLCPQH
 13. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erikas_Nrg 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Domas_Netau 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: administratoriaus komandų naudojimas, ne pagal paskirtį. (Boom) 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 14. Serverio pasiūlymų skilties anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Erikas_Nrg 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti nauja darbą kuriame dasidėtu patobulinimu ir ukininkams. Visų pirmą reikėtu padaryti ukininkams atskira patalpa tvarta kuriame būtų išdeliotos karveles ir jas reikėtu pašerti, tada pamelžti ir nunešti pieną į sandelį, tada pienvežiai atvaževe pasiimtu tam tikra kiekį pieno ir nuvežtu į savo sandėlį kuriame tilptu tarkim 5000kg pieno, tenai reikėtu piena perdirbti, reiktu pasiimti pieno tam tikra tiekį, ir jį perdirbti, ten pavirinti, prafiltruoti ir galiausiai pagaminti kokį produkta tarkim sūri ir ties čia pasibaigtu. Arba dar galėtu išvežioti kažkur, bet dėl to dar reikėtu pagalvoti kur vežti. Arba kitas variantas, padaryti taip jog tik būtų papildymas ukininkam, pridėti tvarta kuriame būtų karvutės, jas reikėtu pamelžti tada perdirbti jį vietoje ir su ta pačia mašina benson, pervežti į tam tikrą vietą. Kaip jums patogiau 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naujas darbas, būtų įdomiau patiems ukininkams, nes reikėtu iš grudu pašerti tas karves, žodžiu papildoma veikla ukininkams ir naujas darbas. Nesakau, kad tai išties naudingas pasiūlymas, tik sugalvojau ir pagalvojau pasiūlyti. Nuomones sakykit į komentarus.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...