Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Erikas_Nrg

Narys

 • 162

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.047 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Erikas_Nrg 2. Problemos tipas ( „SA:MP“, „TeamSpeak“ ir pan.): Internetas 3. Problema (apibūdinkite problemą): Susiduręs esu su tokia problema jog kai įjungiu transliavima užkyla belenkaip ping ir neįmanoma nieko pažaisti, bet video žiurėti eina kuo puikiausiai tik su žaidimais problemos, greitis yra 10mb/s viskas matosi video, bet kažkodėl labai aukštas ping ir nk neina dorai pažaisti. Kreipiuosi į jus gal kas žinosite kaip šita problema pataisyti jog ping išliktu toks koks buvęs prieš tai? Jeigu tikrai kas nors padės susisieksiu su padėjusiu ir atsilyginsiu 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): https://www.youtube.com/watch?v=DzNXabxLv0E&feature=youtu.be
 2. Mano Vardas_Pavardė serveryje: Erikas_Nrg Pasirinktas skaičius (1-200): 35
 3. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Erikas_Nrg Jūsų pasirinktas skaičius (1 - 200): 92 Laisvas palinkėjimas visiems: Judam
 4. Jeigu daugiau pasidomėtum gaujomis suprastum jog jų ir yra tokia paskirtis, kam reikia papildomai dar tokių darbų prikurti kai jau yra gaujos? Visiškai prieš.
 5. Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Erikas_Nrg 2. Problemos tipas ( „SA:MP“, „TeamSpeak“ ir pan.): Samp, turbūt. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Pasijungiu žaidimo vairą jis aišku veikia eina pasukti į tam tikra puse, veikia visi mygtukai, bet yra problema jog pedalai kažkaip keistai veikia, eina bėgti išlipus iš mašinos bet kai įsėdi į mašina ir spaudi gazo pedalą vaizdas tiesiog kyla į viršų. Gal kas esate seniau naudoja žaidimo vairą ir žinote kaip tai pataisyti? Jeigu tikrai padėsite atsilyginsiu. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):
 6. Va taip ir gyvenam. Nr.2

  1. Edward_Martinez

   Edward_Martinez

   kibiras ne masina ane

 7. Tau manau gali būti kaip ir man. Mano nuomone čia kompas pats kažkaip atsirenka tam tikrus modus kuriu jis nenori ir juos tiesiog atmeta, bet pabandžius ta pati modą per kitur atsisiusti kartais paeina. Pabandyk per kitur ta modifikacija parsisiusti pažiurėk, gal suveiks.
 8. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erikas_Nrg 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Domas_Netau 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: administratoriaus komandų naudojimas, ne pagal paskirtį. (Boom) 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 9. Serverio pasiūlymų skilties anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Erikas_Nrg 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti nauja darbą kuriame dasidėtu patobulinimu ir ukininkams. Visų pirmą reikėtu padaryti ukininkams atskira patalpa tvarta kuriame būtų išdeliotos karveles ir jas reikėtu pašerti, tada pamelžti ir nunešti pieną į sandelį, tada pienvežiai atvaževe pasiimtu tam tikra kiekį pieno ir nuvežtu į savo sandėlį kuriame tilptu tarkim 5000kg pieno, tenai reikėtu piena perdirbti, reiktu pasiimti pieno tam tikra tiekį, ir jį perdirbti, ten pavirinti, prafiltruoti ir galiausiai pagaminti kokį produkta tarkim sūri ir ties čia pasibaigtu. Arba dar galėtu išvežioti kažkur, bet dėl to dar reikėtu pagalvoti kur vežti. Arba kitas variantas, padaryti taip jog tik būtų papildymas ukininkam, pridėti tvarta kuriame būtų karvutės, jas reikėtu pamelžti tada perdirbti jį vietoje ir su ta pačia mašina benson, pervežti į tam tikrą vietą. Kaip jums patogiau 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naujas darbas, būtų įdomiau patiems ukininkams, nes reikėtu iš grudu pašerti tas karves, žodžiu papildoma veikla ukininkams ir naujas darbas. Nesakau, kad tai išties naudingas pasiūlymas, tik sugalvojau ir pagalvojau pasiūlyti. Nuomones sakykit į komentarus.
 10. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Erikas_Nrg Kam bus naudojamas kanalas?: Kalbėtis, žaisti tam tikrus žaidimus Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą): https://imgur.com/a/dpgldIs Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis: Tvirtinu jog susipažinau su taisyklėmis.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Erikas_Nrg 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Mantas_Svarcik3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai ir flood4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/qjHTXum
 12. Pilnas V_P žaidime: Erikas_Nrg Jūsų numeriukas (1-150): 38 Kodėl dalyvaujate ? Kodėl manai , kad laimėsi ? : Na tiesiog man reikia ant sultano tune dėžių, nusipirkčiau bet pinigu nieko nera :/
 13. Anketos šablonas, apgavystės atveju: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Erikas_Nrg 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Zalgiris_Best 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): realiai manęs kaip ir neapgavo, bet jis sako parduok man sultana už 270k jis buvo tiek ir vertas aš jam pasiūliau pirkti bet kažkaip buvo kad jam pasisiūlė nemokamai tas sultanas ir jis pasieme ir atsijungė, ir jeigu galite prašau duokit tuos 270k nes tikrai buvo daug vargo pasikelti rida, bei kiek tdeziu išnaudojau. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2017-11-16 20:04 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/AtpEY

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...