Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Khalifa_Weed

Narys

 • 22

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

692 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Khalifa_Weed • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Emka_Chill • Už ką buvote užblokuotas ?: Serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Khalifa_Weed Kam bus naudojamas kanalas?: Bendravimui su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Susipažinau.
 3. Gerai užjudėjom tada, sekmės su gauja! Братан. +rep
 4. Malonu susipažinti Andriau! Sekmės tau serveryje bei realiame gyvenime.
 5. Seniukkk, žiauriai geras videkas, +rep! Sekmės tau su gauja.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Khalifa_Weed 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): Melvin Big Smoke Harris [269 ID] Labai retas geltonas. 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: 400k - 500k. 5. Papildoma informacija: Šitą skiną turi keletas žmonių.
 7. Sveikas, tikrai puikūs skinai, pagriebiau šituos
 8. Sveikas, malonu susipažinti su tavim sekmės serveryje bei gyvenime!
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Khalifa_Weed Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo šiandienos. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4 - 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Mačiau visi reklamuoją šitą serverį, tai sumaniau užeiti. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Seno serverio nepalikau, tiesiog atsibodo jį žaisti, tapati sistema.. Norisi kitokio serverio išbandyti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvygdžiau, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Kolkas dirbau tik medkirčiu, dar nežinau ar jis nuobodžiausias darbas, nes nesu visų darbų išdirbęs. O pelningiausias irgi nežinau koks darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku ją rasti. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Taip, dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip, užtenka nuomojų transportų dviračių, mašinų. Ne nebuvo sunku juos rasti. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudojuos šita komandą, ši komanda man labai padėjo ir sulaukiau daugiausiai pagalbos iš Egidijus_Keza. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, teko naudotis šita komanda. Tiesą sakant turėjau biškuti palaukti kol atvažiuos. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip, aiškios informacijos, kolkas dar neteko susidurti su kažkokiu neaiškumu. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kol esu naujokas, dar nežinau ką čia reikėtu keisti. Pagal mane viskas tvarkoje.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...