Amateur_Desperado

Narys

Amateur_Desperado

Narys
 • ID

  16221
 • Turinio skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.270 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Amateur_DesperadoKam bus naudojamas kanalas?: BendravimuiMokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/AkhVIKHTvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Sutinku.
 2. Amateur_Desperado

  NORTHSIDE BOLEN PARQUE 13 ; geras grobimas

  labai demesi traukiantis video, beveik kaip romeo ir dzuljetos teatre pasijauciau
 3. Amateur_Desperado

  Rokudaime Yamaguchi-gumi

  sėkmės su gauja japoniukai lauksim zonose
 4. Amateur_Desperado

  Prisistato Yori_Molotkow

  krasavcikas tas gaujinis musu.. su kokia ten kamera antra fotke daryta? nes kokybe tai ledova
 5. Amateur_Desperado

  Ruklos Brigada

  KAIMO SCHMAHERIS GAUJOS LYDERIS? XD Sukrenta pats pirmas zonose net nespėdamas iššaut kulkos, gl su gauja
 6. Amateur_Desperado

  [0.1.8.7] Kompromisas CBUG ? Čyterių sumažinimas

  tą launcherį išėmė ne dėl to, kad žaidėjų prarado, o dėl to, kad buvo lengva apeit tą launcherį.
 7. Amateur_Desperado

  Unban Amateur_Desperado

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Amateur_Desperado• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Pronis_Kadilaks• Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytinimą• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Neužsifiksavo.• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/Ux6iUKY Žinau, kad atrodo labai įtartinai, bet jeigu būtų AFK bot'as, tai afk paspaustų iškarto. o ne po 20 sekundžių. Aš tiesiog žiūrėjau serialą per televizorių, o kai išmesdavo afk paspausdavau lentelę, ir į kompiuterį net nežiūrėdavau. Pilnai leidžiu tikrinti savo kompiuterį, kaip kad darydavo anksčiau, ir jokio AFK bot'o jūs nerasite. @Rokas
 8. Amateur_Desperado

  ,,Avenues 3x''

  Jau rytoj, prasidės masinis klestėjimas šios gaujos
 9. Amateur_Desperado

  Permainos projekto valdžioje,

  Pagaliau supergames platformoje nebepamatysime Roko žinučių "nupirkau milus su visu accountu"
 10. Amateur_Desperado

  Blood gang

  oho kokie pavojingi, vien tik perskaitęs lyderių vardus - perbalau.
 11. Amateur_Desperado

  Emigruoju Amateur_Desperado

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Amateur_Desperado Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo užvakar dienos (2017-07-10) Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2-3 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugas pasiūlė Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sampo jau senai nežaidžiu, tad iš jokio kito serverio kaip ir neperėjau Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, įvykdžiau, kelios vietos buvo sunkios, ir neužteko laiko, bet buvo smagu. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dabar dirbu picininkuose, o kitų darbų nesusidariau nuomonės Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo, taksi nuvežė Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Tenka kartais Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Neteko dar naudotis Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojausi tik vieną kartą, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kviečiau taksi, greitai sureagavo Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Neskaičiau, o klausimų neturiu Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Sugalvoti įvairesnių eventų, nes vien tik DM daro, o juose naujokai negali dalyvauti.