Jump to content

Criss

Neaktyvus

 • 9

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

530 profilio peržiūros
 1. Man nieko nesimąto sulietas vaizdas kažkaip. Gerai daugiau nieko neįrodinėsiu, nes vistiek Rokas nepriims papeikimo kaip visada. Ir dar be to tiksliai neatsimenu kuris iš draugo o kurie mano sukurti.
 2. Nu aš turėjau vasarą susikūręs ant skirtingų 3 acc anketas (Criss_Costello, John_Cerry ir kito nick jau nepamenu). Gavau ant 2 anketų įspėjimus už reputacijos kėlimąsi ar kaip ten buvo parašyta ir užblokavo. Susikūriau šitą anketą (Criss_C), kad galėčiau žaisti. Buvau kažkiek tai laiko leavinęs projektą, bet kol sugrįžau pamiršau, kad turiu susikūręs tą anketą, tai susikūriau kitą CrissCostello. Dabar kaip pagrindinė anketa Criss_C free užblokuota, tai teko šitą draugo pasiimti ir persivadinti.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Criss_Costello • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Rebeka_Sander • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Mano anketą vardu CrissCostello (sukurtas 2017 sausio 7d) užblokavo už serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus ar kažkas panašaus, sutinku su šita bausme. Poto atsiminiau, kad turiu anketą sukūręs dar ankščiau Criss_C (sukurtas 2017 Liepos 23d) aš apie jį buvau pamiršęs, todėl susikūriau anketą CrissCostello. Pereinant prie temos, ji free užblokavo mano pagrindinę anketą Criss_C už bereikšmių anketų kūrimas siekiant išvengti bausmės. Bet ši anketa sukurta ankščiau kaip gali būt, kad bereikšmis kūrimas? Tuo mano peikimas ir baigiasi. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://prntscr.com/j13ori
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Cerry Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017 vidurio kažkur. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugas papasakojo, kad geras serveris, pagalvojau užsukti. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes senas serveris atsibodo.... Kitaip sakant jis žlugo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visas, ganėtinai normalios misijos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Medkirčiai, valytojai, o dėl įdomumo kuris, tai dar neapsispręndžiau. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo /gps pasinaudojau ir radau. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dažnokai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nuomojamo transporto yra pakankama ir jį lengva rasti. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, administratoriai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Naudojau, darbuotojai sureagavo greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas gerai, o ateityje bus matyt.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki visi skaitantys šį pasiūlymą. Aš siūlau padaryti daugiau skin slotų, dabar yra tik 5, o jeigu prie jų pridėtų dar 5 tada būtų įdomiau žaisti. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Šis pasiūlymas būtų naudingas tuo, kad kiekvienas serverio žaidėjas galėtų įsigyti bent 10 skirtingų aprangų. Nes jeigu žmogus turi 5 aprangas ir jam jos atsibodo, bet niekas neperka jis turi atidaryti skin dėžę arba pirkti iš žmonių skinus, tai jis turi pakeisti naują į tą skiną kuris jam atsibodo. Bet jeigu žmogaus visi skinai reti (raudoni), bet jį domina ne retas (pilkas), tai žmogui keisti pilką į raudoną nėra logiška. Nu laukiu jūsų Teigiamų bei Neigiamų komentarų. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Cerry • "VIP" nario Vardas_Pavardė serveryje : Marius_Mar • Už ką yra giriamas šis "VIP" narys ?: Už tai, jog padeda kitiems serverio žaidėjams, tiek ir man. • Ko palinkėtumėte šiam "VIP" nariui ?: Ir toliau likti tokiam pat.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Cerry • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Ryan_Rozatto • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Nes jis mldc. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Stiprybės. • Ar jis vertas premijos ?: +.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Cerry Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Žaidžiu neilgai, tikros datos neatsimenu. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : NO EVENT. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Google visagalė. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Šis geriausias. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, jos lengvos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau darbuose be pakvietimo, visi įdomūs. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : + Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : + Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudoju, adminai visada padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, greitai sureagavo į iškvietimą. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas OK. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas OK.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...