Jump to content

Uhl_Uhl

Narys

 • 17

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Uhl_Uhl

 • Gimtadienis 2002.12.20

Paskutiniai profilio lankytojai

529 profilio peržiūros
 1. šitas baisiai daužo nzn nk

   

  1. Katakuri_Boy

   Katakuri_Boy

   Nieko ypatingo eilinis juodukas sudrepas

 2. E kaip čia ta samp clienta r4 atsisiust niekur nerandu

 3. neblogai chebra neblogai. taip ir toliau!
 4. Nu čj reik gryžt, geri bent atnaujinimai chebra?

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Lunis_Winston

   Lunis_Winston

   yra gerų, yra ir tokių 50/50

  3. Furistas_Tomce

   Furistas_Tomce

   Viskas liux, tik apsiprast reikia :D 

  4. Katakuri_Boy

   Katakuri_Boy

   Visai neblogi

 5. Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Jimmy_Bosser Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Uhl_Uhl Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pardavinėjimas (acc parduot bandžiau) Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Realiai daug priežasčių, viena iš pirmų tai jog kituose serveriuose nesu gerai pasižymėjas su Uhl acc, ir šiaip vos ne ant kiekvieno serverio šitą nickname naudoju ir tikrai jau nuvalkiotas. Antra prežastys tai būtų kad ten tikrai daug euru išleides ant kreditų, kas irgi sad prarast. Na ir trėčia priežastys tai būtų kad nebera normaliu serveriu su gera sistema ir su daug veiklos (aišku galiu su uhl acc žaist kur daugiau visko yra bet kaip ir minėjau vardas yra pasižymejas ne bloga linkme bet tiesiog žmonės bloga nuomuonė susidare iš vieno serverio kas besina baisiai.) Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Tiesiog bandžiau acc parduot, galvojau nepagaus kaip kituose serveriuose (neminesiu kokiuose) bet anyways, pabandžiau ir dabar gailiuosi kad dėl poros euru praradau acc ir gavau iš naujo leist eurus ant kreditu (kur išleidau 2x). Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Manau už tai kad kiekvienas žaidėjas sėktu kažko, o ne kad nusipirktu acc ir šustlerintu kad turi daug ko ir t.t. nes visgi vienas vargo prie to acc kad užkėlt tiek. Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : 110% taip Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau vien dėl to kad su uhl acc nepasišiukšlinau net realiai nebuvo tokiu minčių kad parduot acc, ir šiaip manau praejo tas noras parduot acc už eurus, irl dirbų, gaunu pinigus tai ir praėjo tas noras parduot acc už eurus. Bet ir šiaip pasikeite tą nuomuonė serveri susiradau draugu, pripratau prie sistemos ir tikrai būtų sad užšaldyti acc 2x
 6. Nuo kada *cenzūra* yra ižeidimas ?;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD pats gasolis adminas, būtų isižeides, būtų mutines, vpš kur kišt nagus ten kur su tavim vpš nėra susieja ?
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Uhl_Uhl Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: @Domantas_Epic Už ką buvote užtildytas: ižeidinejimai Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą:
 8. Best /ats 2020 Qik1FCK.png

  1. Bob_Winters

   Bob_Winters

   siulau sitam administratoriui pagyrima uz puikia pagalba serverio zaidejams

  2. Uhl_Uhl
 9. Ne galėtu tsg padaryt kad jai pvz perki iš ginklines tai legalus ginklas bet jai iš gauju perki ginkla tai nelegalus ir tada už nelegalių ginklų turėjima starai, aišku kai perki iš ginklines automatiškai nei tau atimt galėtu ginklus nei tau ką, nes kaip dabar pasakiai tai nlbj tokia idėją mano manymu. Bet šiaip už manau
 10. nebeswaik sigi kur tu ižeidima matai alio tėvai ?;DDD
 11. saugokites šito veikejo kVMfid7.png

 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Uhl_Uhl 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje: Selmis_Lukas 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: įžeidinejimai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Uhl_Uhl Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: @Amanda_Candy Už ką buvote užtildytas: už ižeidinejimus Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.